Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

εριξα ενα υπνο τρικουβερτο σαν το μπετο επεσα ο χαρης κ μπαμπας φρουροι του σπιτιου βεβαια μου ειχα κλεισει τη πορτα κ δεν χαμπαριασα!!!!!!!

φλωριαννα εγω εφτιαξα ενα γλυκακι σε ποτηρακια ειναι ειναι βαση μπισκοτου κρεμα κ σιροπι με κομματια φραουλα αυριο εχω τραπεζι το μεσημερι...

ελενη ειναι σεφ σε θαλαμηγο κ εχουν βαρδειες παει το πρωι κ ερχετε την αλλη μερα το πρωι απο το απριλιο ως το οκτωβρη ταξιδευει κ μενω μοναχουλα με το χαρακη ρωτα τα κοριτσια τι τραβανε το καλοκαιρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονιααααααααααα κρητικια μου σου στελνω με το αυριονο καραβι ενα κομματι γιατι σημερα δεν εμεινε ουτε ψιχουλακη...

τονια μου περαστικα σαςςςςςς ξεκινησες να μαζευεις...

ιωαννακη εσυ δεν εχεις αναγκη ουτε που θα φαινονται τα 6κιλα ;)

βασω μου καλο σκ καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχ θα ερθει εν ζευγαρι φιλων μας με τα παιδακια(ειναι η φιλη μου μου μας ειχα κανει τραπεζι για την επετειο τους) θα φτιαξω κατσικακι με πατατουλες για μεσημερι κ το βραδυ θα ερθουν κ κατι αλλοι φιλοι για ποτακι....γεματη μερα

τι καλο κερνας??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααα!!!να μαι κ γωωωω!!βρε κοριτσια δεν σας προλαβαινω!τιποτα δεν διαβασα!!!ειμαι κ κομματια που ξυπναω απ'τις 7 κ σιγουρα θα με παρει κανα διωρο να σας διαβασω!!!! :lol::lol: ντρεπομαι που δεν τα διαβασα ολα τωρα,γιατι δεν ξερω τι να πω! :roll: ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!! :)

εγω σημερα ειμαι ολο το πρωι στους δρομους με το αμαξι!!μια σχολειο,μια ψωνια,μια πηγα να παρω ενα φαξ,μια να παρω dvd!!αχ!!τι τελεια που ειναι!!! 8-)8-)

εν τω μεταξυ εχω μια διαισθηση οτι μια κοπελα-μαμα στο σχολειο δεν με συμπαθει!ασχετο,αλλα ειπα να το πω γιατι θα σκασω!!μπορει να κανω κ λαθος βεβαια!!δεν ξερω...οχι οτι με νοιαζει κιολας..αμοιβαια τα αισθηματα!!εχει πολυ ψηλα τη μυτη κ μ'εμποδιζει να επικοινωνησω μαζι της!! :lol::lol: ειμαι κακια ε??? :mrgreen:

σημερα ενα ςκυριος μου ζητησε το τηλ του σπυρου κ του το δινω!εκεινη την ωρα ερχεται προς το μερος μας αυτη που σας λεω,της λεω καλημερα κ τι λεει ''καλημερα κυριε γιαννη''! :shock::shock: εγω φυσικα αορατη!!!ανεβαινουμε στο παρκινγκ κ παλι ερχομαστε μουρη με μουρη κ της ξαναλεω καλημερα μηπως κ δεν το ακουσε κ παλι ηταν σαν να μην μιλησα!!!ισως να μην με παει,αλλα δεν εχει λογο!!!ειναι στο συλλογο αυτη κ ο σπυρος τους βοηθαει πολυ στις γιορτες κ σ'αυτα περι σχολειου!εμενα με γραφει αυτη ομως!!!τεσπα θα δουμε στην πορεια!τοσο αφηρημενη ειναι που δεν ακουει καν?? :roll::roll:

αντε τα πα κ ξεθυμανα!!!καλα χε@##κα κιολας,αλλα λεω πως γυριζει το μυαλο του καθενος κ δυσκολευεται να πει κ καλημερα!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D ναι ρε ειναι αληθεια αφου εισαι θεα ρε φιλεναδα 2 μετρα κοπελαρα

ναι χαμος μετα τα μαζεματα σκεφτομαι να σου πω την αληθεια αλλα δεν πειραζει τη κυριακη εχει παλι βαρδεια ο νικος οποτε θα τα τα ξανακανω να περασει κ η ωρα....

ρε κοριτσια κανα καφε θα πιουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αγαπημενη γιατι σκας στο εχω πει 100φορες γιατι τα παιρνεις κατακαρδα αν δεν θελει 1 αυτη εσυ δεν θες 10 σιγα μην ασχοληθεις να την ρωτησεις...

εμενα πρεπει να δεις αν κατλαβω κατι τετοιο συμπεριφορα...

για να μαι ελικρινεις καποιοι στην αρχη οταν με γνωριζουν πιστευουν οτι ειμαι απομακρη κ εχω ειρωνια μετα καταλαβαινουν ποσο αξιαγαπητη ειμαι :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια εσεις που με εχετε γνωρισει απο κοντα αυτο πιστευετε αληθεια πειτε θα σας ξαναμιλαω μετα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antrianaki den tin grafeis sto m@@@@ni sou auti tin kakiasmeni??re..i kalimera einai tou theou...!!alla poios exase tous tropous tou gia na tous vrei auti??auti xanei eksalou pou den se paei..alla den tin pame ki emeis!xa!

bikara me sklavwneis!oso gia to apomakri..me ekanes kai gelasa..akoma ki o mikros klwtsaei m auta pou grafeis!!xaxa!ti na pw egw pou se gnwrisa..eipame les kai se kserw xronia...den eida kati tetoio..kai me oles tis mamades milages ti na pw!!poios tis leei autes tis m@lakeis telos pantwn??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μου το εχουν πει αρκετοι οτι εχω υφος ποιος εγω το παιδι του λαου :lol::lol::lol::lol:

μετα ομως μολις με γνωρισουν δεν μπορουν χωρις εμενα ετσι κ ονικος τη πατησε κ το ξελογιασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πως τα λεω σημερα η ατιμη.... :lol::lol::lol:

πες τα γιατι εμενα δεν με ακουει κ τις τα χω πει ενα εκατομμυρια φορες :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη ειναι σεφ σε θαλαμηγο κ εχουν βαρδειες παει το πρωι κ ερχετε την αλλη μερα το πρωι απο το απριλιο ως το οκτωβρη ταξιδευει κ μενω μοναχουλα με το χαρακη ρωτα τα κοριτσια τι τραβανε το καλοκαιρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σεφ ε???εμενα ο δικος μου ηταν ενας απλός μαγειρας σε καραβι στο πολ.ναυτικο.σου μαγειρευει στο σπίτι ε?αλλα κριμα να λειπει τοσο καιρο.γιατι ομως υπαρχει σεφ εκει καθε μέρα?μενει καποιος μονιμα?ρωταω βλακειες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ιωαννακη οταν εχω κεφια :lol::lol::lol::lol:

ελενη μου σπιτι σπανια γιατι δεν το αφηνω επειδη μαρεσει πολυ να μαγειρευω μονο αν θελω να μου κανα gourme το αφηνω(η ψωναρα)μαγειρευει για το προσωπικο δοξα το θεο να λεμε που ειναι καλο το αφεντικο του κ εχει παντα δουλεια χειμωνα καλοκαιρι :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι στο γραφείο και η ατμόσφαιρα μυρίζει μπαρούτι και δεν θα μείνω για πολύ.

Το μεσημέρι ήμουν μόνη μου σπίτι και δεν κοιμήθηκα :oops::oops::oops:

Διάβασα λίγο αυτά που γράψατε..................

Το πιο πολύ γέλοιο είχε το φαγητό της Bikxar που το έβαλε μαζί με το μαχαίρι :lol::lol:

μάλλον θα φοβήθηκε μην της το φάμε =))=))=))=))=))

Ελενίτσα κάνε την προσευχή σου πάλι όπως το πρωί να φύγει και να μπω να τα πούμε.

Φιλιά σε όλες :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι δεν με νοιαζει..αλλα απορω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να πουν καλημερα!!καλα θα δω με τον καιρο!φυσικα δεν θα της πω τιποτα,σιγα μην την παακαλεσω κιολας,αλλη χεση δεν ειχα!!!αθυροστομη!! :lol:

καλα μπορει κ να κανω λαθος!ετσι ειχα μια γνωμη κ για τη δασκαλα του νικολα,αλλα τελικα ειναι τελεια η γυναικα!!!! :D

να πω κ γω για τη βικυ που την γνωρισα?/!!να πω??να πω????

καταρχην δεν την ειδα καθολου απομακρη,ουτε ειρωνικη,ουτε τιποτα!!!!ειναι καταπληκτικη!!αμεσως κερδιζει του ςαλλους κ τους κανει να νιωθουν ανετα!!επισης ποτε δεν κρινει,δεν την απασχολει το τι κανει ο καθενας,ουτε σκαει για μικροπραγματα κ μικροπρεπειες!!!ειναι πολυ καλη μανουλα,εχει τεραααστιααα υπομονη με τον χαρη!ακομα απορω με την υπομονη της να μην τον μαλωνει κ να του μιλαει γλυκα κ ηρεμα μεχρι να ηρεμησει!!ακομα απορω!! :roll: εγω θα τσιριζα!!! :roll:

επισης ποτε δεν προσβαλλει κ δεν φερνει τους αλλους σε δυσκολη θεση!!

εχει πολυ πλακα κ ευχαριστεισαι να συζητας ωωωωρεεες μαζι της!!!!αρα η αυπνια σιγουρα μαζι της ειναι δεδομενη! :lol::lol::lol::lol:

τι αλλο??εχασα τον ειρμο μου τωρα!!!1

κερδιζω τιποτα???εεε???ε????εεεεεε?????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε αγαπημενη με σκλαβωνεις για τα καλα σου λογια να σαι καλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

πεταχτηκα να παρω κατι βλακειουλες γιατι τελικα θα μαζευτουμε κ σημερα το βραδυ κ να θες να αγειασεις σε αυτο το σπιτι δεν μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μολις σκεφτηκα τι κερδιζεις....

να με ξαναδεις το καλοκαιρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αντε τυχερουλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιουπιιιιιιι!!τελειο δωρο!!να λεμε κ αλλα τετοια να αυξηθουν τα δωρα μας!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλα...σε εχω κοψει εγω Βικαρα τι στριτζω εισαι!!!!! :-w:-w Πες ποσα τους εδωσες στην Ανδριανα και στο Τζοανακι για να πουνε τοσο καλα λογια;;;;;;;; :)):)):))

Μαρη παλι τζερτζελεδες θα εχεις;;;μα δε κουραζεσαι ποτε βρε τρελοκομειο;;;;; :lol::lol:

Ρε Βικακι ολους αυτους τους μηνες ταξιδευει συνεχεια;;;δηλαδη δε τον βλεπετε καθολου;;;;πολυ δυσκολο ε;; :?

Α εσυ με ρωτησες ποτε γενναω ή το Λενακιφ;; Το Λενακι νομιζω..Ε τη κυριακη κλεινω 37 εβδομαδες οποτε καθε μερα περιμενω! :D

Ανδριανακι μου ποιος τη γαμαει μωρε τη κομπλεξικη(μαλλον κανεις γιαυτο ειναι ετσι! :lol: ) που σε βλεπει μια κουκλιτσα σα τα κρυα τα νερα κι εχει πρασινισει απο τη ζηλεια της;;;!!!! :twisted::twisted:

Μ'αρεσει που οταν βριζετε δε γραφετε τις λεξεις κανονικα! :lol: Ρε πειτε τα εκει περα να εκτονωθειτε!!! :lol::lol:

Εγω η αληθεια το παρακανω..ειμαι πολυ αθυροστομη.. :oops: Αφου ο μπαμπας μου ωρες-ωρες μου λεει "ουτε νταλικερης να ησουν!!!" :roll::lol:

Βασουλα καλα εννοειται οτι αν εισαι σε χωριο που ειναι διπλα σε πολη ειναι τελεια γιατι τα συνδιαζεις ολα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανακι μου ποιος τη γαμαει μωρε τη κομπλεξικη(μαλλον κανεις γιαυτο ειναι ετσι! :lol: ) που σε βλεπει μια κουκλιτσα σα τα κρυα τα νερα κι εχει πρασινισει απο τη ζηλεια της;;;!!!! :twisted::twisted:

Μ'αρεσει που οταν βριζετε δε γραφετε τις λεξεις κανονικα! :lol: Ρε πειτε τα εκει περα να εκτονωθειτε!!! :lol::lol:

Εγω η αληθεια το παρακανω..ειμαι πολυ αθυροστομη.. :oops: Αφου ο μπαμπας μου ωρες-ωρες μου λεει "ουτε νταλικερης να ησουν!!!" :roll::lol:

;)

:lol::lol::lol::lol::lol: μπροστα στο μπαμπα βωμολοχιες τονιαααα???!!!ντροπηηηηηη!!!! :lol::lol: εγω λεω τα βασικα κ αααννν!!!βασικα οπως μαλ.....,οχι ρε πουσ......,αντε να μη σε στειλω πουθενα!!!εεε αυτα τα λιγα,εκτος κ αν επινοησω εγω καμια καινουρια λεξη!!!αλλα αυτα τα λεω μονο στο σπιτι,στη φιλη μου κ το μαλακ...μονο στη μαμα μου!!!σπανια βεβαια!!

συνηθως λεω χαζο,μαλακισμενο,ηλιθιο,δεν πας καλα!!!!ε καλυπτομαι μ'αυτα τα λιγοστα!!! :lol::lol:

τι μου ρθε τωρα να σας πω!!!στο αυτοκινητο δεν βριζω γιατι ειναι κ τα παιδια μπροστα,λεω αλλα διαφορα!!!πηγε ενας να βγει απο στενο εκει που πηγαινα εγω στην ευθεια μου κ λεω μουρμουριστα ''ελα ελα ρε βγες να σε δω,βγες βγες''!!!!! :lol::lol::lol:

εν τω μεταξυ αρκετα συχνα λεω ''γαμααατοοοο'',οταν κατι ειναι καλο κ μ'εχει φαει ο νικολας!μου ξεφευγει κ ερχεται αγριεμενος κ μου λεει ''μη τη λες αυτη τη λεξη σου εχω πει,δεν ειναι καλη,ποσες φορες θα το πω''!!! :o:o:shock::lol:

ελα ας μην ασχολιομαστε αλλο μ'αυτην στο σχολειο γιατι τωρα με πιανουν κ οι ενοχεδς μου που ειπα τετοια πραγματα γι'αυτην χωρις να την ξερω αλλωστε!!! :oops:

κ που να ερθει αυριο κ να μου λεει καλημεεραααα τι κανεις??κ αγκαλιες κ φιλια!!??!!!! :lol::lol: δεν πεφτω συχνα σε εκτιμησεις ανθρωπων!!αλλα πιστευω κ αλλα μου βγαινουν!!βιαζομαι να πω πραγματα απ'την πρωτη εντυπωση!!ποσες φορες εχω πει ''οριστε παλι λαθος εκανα''γκρρρρρ!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα βρε Ανδριανακι αν ερθει αυριο και σε αρχισει στις αγκαλιες θα αποσυρουμε κι εμεις τις κατηγοριες!!! :lol::lol::lol:

Καλα στο αυτοκινητο ειδικα μιλαμε βοθρος το στομα μου!!!! :oops::oops::oops: Και εχω και το παιδι μεσα!!! :oops::oops::oops: ευτυχως που ακομη δεν εχει πει τιποτα απο αυτα που ακουει! #:-s

Αλλα αμα τα παρω ρε παιδι μου δε μπορω να συγκρατηθω...ειμαι και πολυ αυθορμητη σα χαρακτηρας...ειμαι και διδυμος...αντε να με μαζεψει κανεις!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και εγώ για την Βίκυ, ότι έχει απο τις πιο θετικές αυρες που έχω συναντήσει σε ανθρωπο. Σου βγάζει μια άνεση με το που την γνωρίζεις!!

ΒΙΚΥ ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ ;;);;);;)

Ανδριανάκι πολυ ανάγωγη η μανδαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...