Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α Βικυ με τετοιο φαγητο τα ματια μου αντι να κλεισουν εγιναν τεραστιααααα :shock::shock::shock:

Μου χρωστας τραπεζι παντως εγω θα ερθω καποια στιγμη να το ξερεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Φλωριανα ακομα και εσυ την συνταγη θες :?::?::?:

Σιγα το φαι μωρε ασε που ειναι ψευτικο :lol::lol::lol::lol:

Αχ Βικυ μου αναψες φωτιες μεσημεριατικα και θα φαω ενα μηλο :lol::lol:

Μην με τυραννας αλλο :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσοχερες ειστε παντως εγω τετοια φαγητα δεν εχω φτιαξει ποτε...

μονο τα απλα καθημερινα λιτα.....καλα που δουλευω και μαγειρευει η πεθερα μου

μαγειρευω συνηθως το Σ/Κ που καθομαι αλλα τις περισσοτερες Κυριακες τρωμε εξω....

Οποτε στην μαγειρικη ειμαι σκραπας :lol::lol::lol: αν και τρελαινομαι για καλο φαγητο

που θα παει θα μαθω κι εγω καποτεεεεεεε.......μικρη ειμαι ακομα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι βρε εχεις χρονο...\

εγω παλι η καλυτερη μου η μαγειρικη απο μικρη για αυτο πηρα κ αντρα σεφ :lol::lol::lol::lol:

παντα οταν βαριεμε αυτο που με ευχαριστει ειναι να μαγειρευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τι συζητησει και αυτη σημερα με το φαι και τα γλυκα αλλα χαιρομαι που

μπορω και αντιστεκομαι και δεν τρωω.......... :lol:

Επεσε μια νεκρα τωρα δεν υπαρχει ψυχη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx γλυκά!!!!!!!!!!!!!!! Τι θέμα ανοίξατε τώρα. Αυριο θα φτιάξω cheese cake!!!! Κοπιάστε!!!!!

Βάσω μπράβο που αντιστέκεσαι. Σου κάνουμε τεστ τώρα :lol::lol::lol: . Είναι για καλό σκοπο όμως ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βικυ,τι φαγητο είναι αυτο?δεν το εχω ξαναφαει κ φυσικα ουτε να το μαγειρεψω δεν ξερω... :oops: έχει δικιο η βασω,ότι είστε χρυσοχέρες...χταποδακι τηγανητο η άλλη βικυ τις προαλλες...που να σας φτασουμε εμείς με τα ''συνηθισμενα'' φαγητα! :lol::lol::lol::lol::lol: εμεις πάλι,αρακα φαγαμε σημερα,λογω παρασκευης.βικυ τι δουλεια κάνει ο αντρας σου κι εχει βαρδιες?

Βικουλινι,σε καταλαβαινω!για αρκετο διαστημα το ιδιο ειχα!κοιμοταν η μεγαλη,ξυπναγε η μικρη κ το αντιστροφο!είχα ''λαλήσει''...αλλά ευτυχώς ερχονται στα ίσα τους τωρα!όσο σπαστική κι αν είναι αυτή η λέξη:ΥΠΟΜΟΝΗ!πόσο είναι το μωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τρελεεεεςςςς 40 ωρες να σας διαβασω καθε φορα!!!!!Απαπαπα!!!! :lol::lol:

Κατ'αρχην να πω αυτο....

=p~=p~=p~=p~=p~ Αυτο το κοτσι το κοτσανατο με τη ξεροψημενη πετσουλα το θελω ΤΩΩΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!!! =p~=p~=p~=p~

Αχουουου ρουφιανα Βικυ τι μου κανες μεσημεριατικο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενιτσα μας γλυκια μη σε αγχωνουν τα χαπια καθολου και καποια στιγμη θα τα κοψεις κι αυτα! ;) Εν τω μεταξυ οτι σε απασχολει να μας το λες να το βγαζεις απο μεσα σου κι ας σου φαινεται η πιο βλακεια του κοσμου!!! :-*:YMHUG:

Α και ετοιμασου να μου πεις ποια παιρνεις γιατι θα τα χρειαστω λιαν συντομως με τον Ταλιμπαν που εχω και τη τσουπρα που ερχεται!!! Θα τη περασω παλι τη καταθλιψαρα το ξερω!!!! :((

Παντως εγω κοριτσια δε θα μπορουσα να μεινω σε χωριο μονιμα νομιζω....θα ενιωθα μια ανασφαλεια απο θεμα νοσοκομειων,γιατρων,σχολειων...Βεβαια ουτε η Αθηνα ειναι το καλυτερο μου,αλλα εδω στο Ηρακλειο νομιζω οτι ειμαι καλα..:roll: ή μαλλον σε μια πολη σα το Ηρακλειο γιατι να πω την αληθεια θα εφευγα ευχαριστως απο το Ηρακλειο,μακρια απο πολλους μαλακες που εχω γυρω μου! :angry:

Ερη τι δουλεια κανεις αληθεια;;;οταν πατε τοροντο θα δουλευεις;;;

Ρια τελεια η μικρη στο χορο;;;;κι εσυ κουκουβαβαβαβα;;;;; :lol::lol::lol: Κι εγω θα τη παω οπωσδηποτε οταν μεγαλωσει! και τον Αλεξ μη σου πω!!!Λατρευω το χορο και ειναι ενα τελειο μεσο εκφρασης συναισθηματων,γυμναζει ολο το σωμα,δημιουργει ωραια νοοτροπια..αχ τι κριμα που τον σταματησα... :roll:

Βασουλα αυτο με τη γκρινια και το κουτσομπολιο των αντρων ξαναπεστο!!! ΕΙναι χειροτεροι απο μας δε το συζητω κι αν αρχισουν τις κακιες δε τους πιανουμε με τιποτα που μας λενε και κακιασμενες!!! :evil:

Φλωριανακι μου δε τις κανω μονη μου τις δουλειες..εχω γυναικα μια φορα την εβδομαδα για τα δυσκολα κι εγω κανω συνηθως μπανια(εκτος τη ντουζιερα του wc) και κουζινα γιατι νομιζω οτι κανεις δε τα καθαριζει οπως θελω και κανενα ξεσκονισμα! ;) Μεχρι που εμεινα εγκυος το 2ο τα εκανα μονη μου σχεδον παντα,αλλα μετα δε παλευοταν η κατασταση με τον Αλεξ την εγκυμοσυνη και σε λιγο με τη μπουμπου εννοειται! Ειναι και μεγαλο το σπιτι και θελει ποοολυυυ δουλεια!!! :o

Καλα τους προβληματισμους σου για το 2ο τους ειχα και τους εχω κι εγω οπως και πολυ φοβο για το τι με περιμενει...Αλλα ειπα να μην τον αφησω μωρε χωρις αδερφακι και μου το χτυπαει μετα... :?:roll:

Φανη κοντευεις κι εσυ βλεπω! :D Αντε ολο ευχαριστα θα εχει η παρεα μας καθε μηνα !!! :D Πρωτα το Λενακι απο Γερμανια,σε λιγες μερες εγω,μετα εσυ,το Μαρτη η αλλη Τονια, τον Απριλη το Τζοανακι...Εκαι μετα θα περιμενουμε τη Φλωριανα και τη Σταμυ που σκεφτονται να βαλουν μπρος! :P

Φιλακια σε οποια ξεχναω!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ..ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΒΗΧΕ ΣΑΝ ΓΑΙΔΟΥΡΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΕΣ!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΟΡΙΤΖΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΙ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΤΡΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ..ΕΦΥΓΕ Η ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΒΗΧΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΩ...ΧΙΧΙΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα μας γλυκια μη σε αγχωνουν τα χαπια καθολου και καποια στιγμη θα τα κοψεις κι αυτα! ;) Εν τω μεταξυ οτι σε απασχολει να μας το λες να το βγαζεις απο μεσα σου κι ας σου φαινεται η πιο βλακεια του κοσμου!!! :-*:YMHUG:

Α και ετοιμασου να μου πεις ποια παιρνεις γιατι θα τα χρειαστω λιαν συντομως με τον Ταλιμπαν που εχω και τη τσουπρα που ερχεται!!! Θα τη περασω παλι τη καταθλιψαρα το ξερω!!!! :((

Παντως εγω κοριτσια δε θα μπορουσα να μεινω σε χωριο μονιμα νομιζω....θα ενιωθα μια ανασφαλεια απο θεμα νοσοκομειων,γιατρων,σχολειων...Βεβαια ουτε η Αθηνα ειναι το καλυτερο μου,αλλα εδω στο Ηρακλειο νομιζω οτι ειμαι καλα..:roll: ή μαλλον σε μια πολη σα το Ηρακλειο γιατι να πω την αληθεια θα εφευγα ευχαριστως απο το Ηρακλειο,μακρια απο πολλους μαλακες που εχω γυρω μου! :angry:

δεν με αγχωνουν Τονια μου,απλα νομιζα πως θα αρχισω να τα μειωνω κ χαρηκα αλλα με προσγειωσε...δεν πειραζει,τι να γινει!Να μην τα χρειαστεις καθόλου αυτά τα φάρμακα!Μακάρι να μην τα χρειαζόταν καμμιά!

Για το χωριο κι εμένα αυτό είναι το αγχος μου,γιατροι,νοσοκομεια...βεβαια δεν εχω κ ελπίδες να πάω...ίσως μόνο για Χανιά,αν πάρει μεταθεση ο αντρας μου...λένε πως ειναι ωραια!Δεν έχω πάει,δεν ξέρω!Εσύ πότε με το καλό γεννάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ..ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΒΗΧΕ ΣΑΝ ΓΑΙΔΟΥΡΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΕΣ!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΟΡΙΤΖΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΙ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΤΡΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ..ΕΦΥΓΕ Η ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΒΗΧΑ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΩ...ΧΙΧΙΧ

τονια καλησπέρα!περαστικά ευχομαι στο μικρούλη σου!πόσο είναι?εγώ στην δικιά μου,που ειναι 9 μηνων,την ξαπλωνα στο κρεβατι,με τα πόδια μου της κραταγα χερια κ πόδια κ της εκανα.το ξερω,ακουγεται βαρβαρο αλλά τι νε έκανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello manoulomanoula!!!xexe!egw piga sto dr simera mou egrapse kai kati eksetaseis..ta patisa kai ta 6 kila...ouf..pali gourounitsa tha ginw!xaxa!

bikaki teleio fainetai to kotsi sou..afou ki egw pou den trww tetoia kommatia kreas..trelathika!!!

bikoulini mou tha perasei o kairos..kai tha iremisoun ta zouzounia..makia!!gia to 3o kaneis plaka i to skeftesai??

tonaki28 epese mallon polu gkastroskoni to 2010 e?/xaxa!me to kalo oles mas!!

flwrianaki katalava ti ennoeis..alla steile ta xairetismata mou ston antrouli sou..oti den erxetai me paraggelia..ksekiniste k vlepontas k kanontas...

elenaki perastika sti mikroula!!!kai mi stenaxwriesai..

toniaxan perastika sas!!!asta therizoune oi vrogxitides eidika sta paidakia!!alla me tin kortizoni isiwnoun..dustuxws alla ti na kanoume?

aspaki polu xairomai gia ta mikra sou!ante na iremisete ligaki!!

vasoula min trelenesai me ta kila...ti na kanoume.?kai oi "afrates" exoun psuxi!!!sou eipa na min trws toso mikres posotites...alla den akous!prepei na trws ap ola...alla swstes posotites!!

eraki epitelous spiti e??paketareis?

filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια Χ περαστικα στο μωρακι σου...........

Οσο για το χωριο που λετε ειμαι μιση ωρα εξω απο την Θεσ/νικη οποτε δεν εχω προβλημα....

Εγω δεν το αλλαζω με τιποτα......

Κοριτσαρες φευγω θα τα πουμε απο την Τριτη γιατι εχω ρεπο την Δευτερα....εκτος και αν μπω

απο το μαγαζι...

Φιλακια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια Χ περαστικα στο μωρακι σου...........

Οσο για το χωριο που λετε ειμαι μιση ωρα εξω απο την Θεσ/νικη οποτε δεν εχω προβλημα....

Εγω δεν το αλλαζω με τιποτα......

Κοριτσαρες φευγω θα τα πουμε απο την Τριτη γιατι εχω ρεπο την Δευτερα....εκτος και αν μπω

απο το μαγαζι...

Φιλακια σε ολες :)

φιλια!καλή ξεκουραση κ καλό σαβ/κο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...