Μετάβαση σε περιεχόμενο

βρε κοριτσια......λετε;;;;;;


Recommended Posts

Καλημερα κ καλη χρονια σε ολες!

Κοριτσια..μπαινω κατευθειαν στο θεμα...εχω καθυστερηση 2 μερες...λετε..;;;;

Εκτος απ'την μικρη καθυστερηση,οταν σκουπιζομαι στην τουαλετα εχω κατι υγρακια ροζ απαλο να τα πω...μπεζ να τα πω....παντως ειναι πρωτη φορα που το εχω αυτο.

Για τα υπολοιπα δεν σας λεω γιατι δεν δινω βαση,λιγο πολυ το ξερουμε πια πως ειναι τα ιδια συμπτωματα περιοδος-εγκυμοσυνη...

Βρε λετε να εγινε κανενα θαυμα;;;;;;;Λετε να ακουστηκαν οι προσευχες μου;;;;

Φοβαμαι..δεν ξερω τι να υποθεσω(αυτες που με ξερετε καταλαβαινετε γιατι φοβαμαι...).

Εχτες το πρωι με επιασε ο πονος που ξερω πως μολις με πιασει ερχετε κ η περιοδος,πηγα τουαλετα,εβαλα σερβιετα αλλα αιμα...τιποτα.Που κ που νοιωθω κατι ψιλοπονακια σαν να μου ερθουν αλλα για λιγο κ περνανε...

Θα μου πειτε..τι μας ζαλιζεις;;;κανε ενα τεστ να δεις...Σωστα,αλλα επειδη με την παλλινδρομη που ειχα περσι,ταρακουνηθηκα πολυ ασχημα δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια.Ειμαι πολυ συκρατημενη.Εξαλλου μπορει να ειναι απλως μια καθυστερηση..ορμονες ειναι αυτες..

Αν....αν δεν εχω αδιαθετησει μεχρι τις 10 του μηνα,τοτε θα παω για εξεταση.

Ειμαι πολυ αναστατωμενη...δεν ξερω τι να σκεφτω..το μονο που ελπιζω ειναι να μην ειναι καποιο προβλημα γυναικολογικο..

Ετσι μπηκα να τα πω καπου να ανακουφιστω.Στον αντρα μου δεν λεω τιποτα!Δεν την ξαναπαταω...

Θα περιμενω 3 μερες και...ο Θεος βοηθος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως το πες κ εσυ μονο ενα τεστ θα σου δωσει απαντηση.εγω προτιμουσα να το κανω παρα να μενω με την αγωνια.οντως αυτα μοιαζουν με τα συμπτωματα της εγκθμοσ,μοιαζουν ομως κ με της περιοδου.ελπιζω κ ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλη χρονια σε ολες!

Κοριτσια..μπαινω κατευθειαν στο θεμα...εχω καθυστερηση 2 μερες...λετε..;;;;

Εκτος απ'την μικρη καθυστερηση,οταν σκουπιζομαι στην τουαλετα εχω κατι υγρακια ροζ απαλο να τα πω...μπεζ να τα πω....παντως ειναι πρωτη φορα που το εχω αυτο.

Για τα υπολοιπα δεν σας λεω γιατι δεν δινω βαση,λιγο πολυ το ξερουμε πια πως ειναι τα ιδια συμπτωματα περιοδος-εγκυμοσυνη...

Βρε λετε να εγινε κανενα θαυμα;;;;;;;Λετε να ακουστηκαν οι προσευχες μου;;;;

Φοβαμαι..δεν ξερω τι να υποθεσω(αυτες που με ξερετε καταλαβαινετε γιατι φοβαμαι...).

Εχτες το πρωι με επιασε ο πονος που ξερω πως μολις με πιασει ερχετε κ η περιοδος,πηγα τουαλετα,εβαλα σερβιετα αλλα αιμα...τιποτα.Που κ που νοιωθω κατι ψιλοπονακια σαν να μου ερθουν αλλα για λιγο κ περνανε...

Θα μου πειτε..τι μας ζαλιζεις;;;κανε ενα τεστ να δεις...Σωστα,αλλα επειδη με την παλλινδρομη που ειχα περσι,ταρακουνηθηκα πολυ ασχημα δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια.Ειμαι πολυ συκρατημενη.Εξαλλου μπορει να ειναι απλως μια καθυστερηση..ορμονες ειναι αυτες..

Αν....αν δεν εχω αδιαθετησει μεχρι τις 10 του μηνα,τοτε θα παω για εξεταση.

Ειμαι πολυ αναστατωμενη...δεν ξερω τι να σκεφτω..το μονο που ελπιζω ειναι να μην ειναι καποιο προβλημα γυναικολογικο..

Ετσι μπηκα να τα πω καπου να ανακουφιστω.Στον αντρα μου δεν λεω τιποτα!Δεν την ξαναπαταω...

Θα περιμενω 3 μερες και...ο Θεος βοηθος....

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΟΥΜΠΙ.ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ; ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΛΕΜΕ .Η ΦΥΣΗ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΕΣ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ , ΟΠΟΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ζουμπι μου σε καταλαβαινω απολυτα!κι εγω ψαχνομαι αυτες τις μερες!!!!!!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερχετε το δευτερο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι ευχομαι να εχεις ενα σπορακι πολυ πολυ δυνατο στην κοιλιτσα σου..και αυτη η καθυστερηση να κρατησει για 8 μηνες...

περιμενουμε τα νεα σου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ζουμπι μου χαθηκαμεεεεεεεεεεεεε.

ευχομαι να εχεις ενα σπορακι μεσα σου ομως και αν δεν ειναι αυτη τη φορα θα ειναι αλλη οταν κατι το θελουμε πολυ ολη η πλαση συνομοτει για να το αποκτησουμε. ομως βρε αγαπη πηγαινε κανε ενα τεστακι ή καλυτερα μια χοριακη που εχει στανταρ αποτελεσμα. αντε καλε μας εχει φαει η αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ Κ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3 ΜΕΡΕΣ Κ ΠΗΓΕΝΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΩΡΑΚΙ,ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ,ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακρι ζουμπι μου

στο ευχομαι ολοψυχα να εχεις ενα σπορακι γερο και να μην εχεις περιοδο για 9 μηνες περιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpi mou efxomai k egw na einai ena sporaki sti koilitsa sou k na sou pane ola kala afti ti fora!!!!!!alla min anxwnesai giati an dn eisai tha argisei k allo na erthei k tzampa tha xareis :(

ta kalytera sou efxomai kopela mou!!! :) tha perimenoume nea sou mexri ti deftera!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Τι καλες που εισαστε,ολες.Σας ευχαριστω που απαντησατε κ ειχατε ολες να πειτε απο μια καλη κουβεντα,ομως.....

Για αλλη μια φορα.....τζιφος...ο γνωστος ,καλος μου...τζιφος!!!!

Ωρες-ωρες πιστευω πως καποιος μου κανει πλακα,παιζει με τα νευρα μου,με την ψυχολογια μου,καποιος μου φαιρετε με ειρωνεια....

Ειναι δυνατον;36 χρονων εφτασα κ ακομα η περιοδος θα μου φερνει κ καινουρια κολπα;;

Αδιαθετησα εχτες το μεσημερι..εκει που αρχισα να ψιλοχαιρομαι κ να λεω βρε...μπας...;;;;Ε...εκει αποφασισε να με επισκεφτει κ αυτο το μηνα η κυρια...

Τι να πω;;Δεν εχω πια τι να πω...εχω κουραστει τοοοοοοσο πολυ,να φανταστειτε ουτε που κλαιω πια...βαρεθηκα κ να κλαιω...

Τοσους μηνες,ειδατε περασαν,δεν ειχα γραψει κατι,αυτη τη φορα παρακινηθηκα γιατι με ξεγελασε η ρουφιανα η καθυστερηση,ενταξει 2 μερες δεν ειναι κ τιποτα φοβερο,αλλα για εμενα που ειμαι ρολοι σ'αυτο θεωρησα πως κατι εγινε...τι χαζη που ειμαι....

Πηρα τον γιατρο μου τηλ.Ετσι...απο...ξερω εγω...μαλλον επειδη ηθελα καπου να μιλησω.Τον ρωτησα αν φταιω εγω που δεν μενω ξανα εγγυος,περασε σχεδον ενας χρονος απο την παλλινδρομη,μηπως φταιω εγω,η ψυχολογια μου;το αγχος;

Μαλλον ο ανθρωπος καταλαβε πως ειχα αναγκη ποιο πολυ να μιλησω σε εναν ανθρωπο κ οχι τοσο σε γιατρο,μου απαντησε πολυ απλα κ φιλικακ μου εδωσε το προβλημα σε ολη του τη διασταση,με δυο λογια μου ειπε πως εγω δεν ανηκω στις περιπτωσεις που λενε...αδικαιολογητη υπογονιμοτητα,πως εχω κανει ηδη ενα υγιες παιδι,πως ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη κ πως καταφερε ο οργανισμος μου παλι να συλλαβει περσι(παλλινδρομη),αρα το θεμα δεν ειμαι εγω κ να παψω να τα βαζω με τον εαυτο μου.Το θεμα ειναι το σπερμα που δεν ειναι καλο.Μου θυμισε τον τελευταιο υπερηχο που εκανα,που ειχα παει για τεστ παπ κ τυπικο γυναικολογικο ελεγχο κ ειδε τις ωοθηκες μου τιγκα στα ωοθηλακια.Ειμαι μια χαρα κ απολυτως γονιμη.Το θεμα ολο βρισκεται στο κακης ποιοτητας σπερμα.Αυτη ειναι η αληθεια,να το δεχτω κ να μην βαζω στο μυαλο μου αλλες ιδεες.

Εν ολιγοις,αν ενα φυσιολογικο ζευγαρι εχει πιθανοτητες 25% σε καθε κυκλο να συλλαβει,εμεις εχουμε το πολυ 5%....ισως κ λιγοτερο.Μου ειπε να σκεφτουμε παλι την λυση της σπερματεγχυσης,αφου εξωσωματικη λογω οικονομικου δεν μπορω να κανω.Αληθεια...ποσο σκληρο ειναι αυτο...επειδη δεν εχω τοσα λεφτα,δεν μπορω να αποκτησω αλλο ενα παιδι...

Ο αντρας μου δεν θελει να ξαναμπει στη διαδικασια της σπερματεγχυσης κ ισως να εχει καπου δικιο.Δεν υπαρχει λογος μου λεει να ξαναμπουμε σε ολο αυτο απο τη στιγμη που οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες.Εκεινος το εχει παρει τελειως διαφορετικα το ολο θεμα κ πιστευει πως αφου δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο ας το αφησουμε στην τυχη του κ αν ειναι να ερθει...θα ερθει...

Εγω ομως δεν μπορω να σκεφτω ετσι,προσπαθω αλλα...δεν μπορω.Αν ηξερα οτι ολα ειναι οκ κ ειναι μονο θεμα χρονου σιγουρα θα το σκεφτομουν κ εγω ετσι,αλλα δεν ειναι.Μιλησαμε παρα πολλες φορες για αυτο το θεμα με τον αντρα μου,το εχουμε αναλυσει οσο δεν γινετε...τσακωθηκαμε,κλαψαμε,ηρεμησαμε,τα ξαναβρηκαμε ουκ ολιγες φορες..

Εγω πιστευω πως φοβαται να αντιμετωπισει παλι το προβλημα του.Επειδη καταφερα κ εμεινα εγγυος περσι,πιστευει πως θα ξαναγινει κ φοβαται πως αν παμε παλι κ δωσει σπερμα κ δει τα αποτελεσματα που μπορει να ειναι ακομα τα ιδια,παρ'ολη την επεμβαση που εχει κανει,θα πεσει παλι ψυχολογικα.Του αρκει να μεινει στο γεγονος πως με αφησε μια φορα εγγυο κ απο'κει κ περα ειναι θεμα τυχης...

Ο γιατρος μου ειπε πως υπαρχει περιπτωση αν ξαναμεινω εγγυος φυσιολογικα,να ειναι παλι παλλιδρομη,γιατι το γενετικο υλικο δεν ειναι καλο,αυτο να το εχω στο πισω μερος του μυαλου.Αυτο μου το εχουν πει ολοι οι γιατροι που εχω παει μεχρι στιγμης...

Δυσκολα τα πραγματα...ε.ρε...ρουφιανα κριση τι μας εχει κανει...

Δεν μπορω αλλο βρε κοριτσια,δεν αντεχω,πειτε μου πως να το αντιμετωπισω ολο αυτο...κουραστηκα πια...μπαιλντισα...βαρεθηκα.Ετσι μου'ρχετε να παω να παρω αντισυλληπτικα!!Μα την Παναγια!Να ξερω καθε μηνα πως δεν υπαρχει περιπτωση να περιμενω κατι αλλο,εκτος απ'την περιοδο.

Ολες γυρω μου μενουν εγγυες....εκτος απο εμενα!Και καθε φορα που μαθαινω για καποια ειναι λες κ μου βαζουν ενα μαχαιρι στην καρδια..χαιρομαι για εκεινες,για εμενα λυπαμαι.Λυπαμαι που ολη μου τη ζωη υπηρξα ατυχη σε πολλα θεματα,σε εμενα ποτε δεν θα μου χαριστει κατι..ετσι απλοχερα;;Ποτε..;;;;Με πιανει το παραπονο,οά δυσκολα,παντου δυσκολιες.Δηλ.γιατι πρεπει να αγωνιζομαι για να αποκτησω το οτιδηποτε;Γιατι σε αλλους ολα δινονται τοσο ευκολα;;ναι..το ξερω..δεν ειμαι η μονη..εισαστε τοσες μεσα εδω που αντιμετωπιζεται σχεδον τα ιδια,απλα ξερετε τι με τρελλαινει;;Που δεν εχω επιλογες!Αυτο με εξοργιζει...ολοι οι δρομοι κλειστοι.και αυτο γιατι...;;Γιατι δεν μπορω να σηκωσω το οικονομικο βαρος μιας εξωσωματικης.Και το θεμα δεν ειναι αντε καναμε μια εξωσωματικη,δανειστηκαμε,ζητιανεψαμε,πες τα βρηκαμε τα λεφτα...μετα..;;;αν θα χρειαστει 2η;;που ειναι το πιο πιθανο!Μετα τι..;;;

Τελος παντων..συγνωμη για το κατεβατο,συγνωμη αν σας ζαλισα για αλλη μια φορα,απλα τα ειπα ολα ετσι...να βγουν απο μεσα μου.

Σας ευχαριστω που τοσα χρονια ειστε παντα εδω,να με "ακουσετε".Να ειστε ολες καλα,καλη χρονια σε ολες,με υγεια,να προσεχετε τους εαυτους σας,τα μωρα σας,τις κοιλιτσες σας κ οσο για εμενα..πρεπει να το παρω αποφαση κ να ζησω με αυτο..δεν προκειτε να κανω αλλο παιδι.Ο Θεος μου εχει χαρισει το κοριτσακι μου(μαλλον κατι θα ηξερε τοτε κ μου την εστειλε),που κανει για 10 παιδια.

Καποιος λογος θα υπαρχει που τα ζω ολα αυτα....η ζωη θα δειξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα Ζούμπι αυτό που κάνει ο αντρας σου λέγεται < παίρνω μια ανάσα απο τα προβλήματα και στην πορεία μπορεί να φτιάξει το σπέρμα> το κάνει και ο δικός μου άντρας αλλά εγω δεν τον αφήνω λεπτό διότι δεν είμαι τόσο τυχερή όπως εσύ να έχω ήδη ένα παιδάκι.Τα χρόνια περνάνε και οι άντρες δεν το καταλαβαίνουν αυτό.Οπότε εμείς δανειστήκαμε για τις 4 εξωσωματικές και θα δανειστώ ξανά αν χρειαστεί για δανεικά αυγά.Μόνο που για να στριμώχνω με την καλή έννοια τον άντρα μου έχω ήδη αρχίσει να του υπενθυμίζω πως ίσως χρειαστεί να αλλάξουμε και το σπέρμα.Στη δική σου περίπτωση ο χριστιανός λέει πως εσύ έχεις ήδη γίνει μανούλα οπότε έχει ένα άγχος λιγότερο και το τρενάρει περισσότερο.Κακά τα ψέματα οι άντρες θέλουν ένα μικρό σπρωξιματάκι , αρκεί να είναι μικρό γιατί μετά τσινάνε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUMPI KORITSI MOU H ISTORIA MOU EINAI AKRIVWS H IDIA ME THN DIKIA SOU!!!!! EXW ENA AGORAKI 11 ETWN KAI EIMAI 30 ! PANTREFTHKA XANA TO 2009 KAI EIMAI ME AFTON TON ANTHRWPO SYNOLIKA 5 XRONIA!!! DEN KANOUME MWRAKI EDW KAI 2 XRONIA AKRIVWS KAI KANAME KAI OI DYO POLLES EPEMVASEIS KAI TWRA TELOS TOU MHNA PAME GIA EXWSWMATIKH!!! MAZEPSAME ENA ENA EVROULLAKI KAI MAS VOITHISE KAI O THEOS NA FTASOUME MEXRI EDW!! OLOI OI ANTHRWPOI EXOUN TA DIKA TOUS PROVLIMATA TO IDIO KAI SY!!!! EIMAI SIGOURH PWS THES NA NIWSEIS TO ESTHIMA POU ENIWSES STHN EGGYMOSUNH KAI STHN GENNA THN PRWTH SOU FORA!!! APLA AFTH THN FORA PREPEI NA PALEPSOUME LIGO PARAPANW NA EIMASTE LIGO PIO DYNATES KAI AFTO POU EIXAME TOSO EFKOLA THN PRWTH FORA TWRA THA TO KERDISOUME ME TO SPATHI MAS!! KAI NA XEREIS OTI EMEIS THA EKTIMISOUME AFTO TO DWRO PERISSOTERO APO TIS KOPELLES POU TO EIXAN MESA SE 5 LEPTA PROSPATHEIAS!!!!!!! O THEOS MAS STELNEI KAPOIA EMPODIA GIA NA MAS DOKIMASEI KAPOIES FORES KAI DEN PREPEI EMEIS NA EIMASTE AXARISTOI!!! NA SKEFTESE OTI YPARXOUN KOPELLES POU EINAI MEGALES SE HLIKIA KAI DEN ENIWSAN POTE STHN KOILITSA TOUS NA KLWTSAEI ENA MWRAKI KAI MPOREI NA MHN TA KATAFEROUN KAI POTE!!!! EINAI DYSKOLO TO XERW NA PEISEIS TON ANTRA SOU NA KANEI EXETASEIS H EPEMVASH KAI GW EKLAPSA POLU MEXRI NA KATALAVEI TI GINETE ALLA ME TO PISMA MOU KAI THN APOFASISTHKOTHTA MOU KATALAVE OTI AN DEN ELINE TO PROVLHMA POU EIXE ME TO SPERMA TOU DEN THA ENIWTHW THN PATROTHTA POTE!!! KAI TOU EIPA POSO WRAIO EINAI NA XEIS DIKO SOU MWRAKI KAI TOU EDEIXNA TOUS YPOLIPOUS ME TA MWRAKIA TOUS KAI ZHLEPSE!! MEXRI POU ME PIRE AFTOS ME TO ZORI NA XANARXISW THN THERAPEIA KAI PHGE KAI VRIKE LEFTA GIA THN EXWSWMATIKH!!! OTAN EXASA ENA MWRAKI TOU ME FYSIOLOGIKO KYKLO EIPE OTI EPEIDI KANEI MWRAKIA DEN XREIAZETE NA TO PSAXNOUME ALLO KAPOTE THA MEINW EGGYOS!! O GIATROS OMWS KAI GW TOU EIPAME OTI TO MWRAKI DEN HTAN KALO GIATI TO SPERMA DEN HTAN KALO!!! KAI TOTE EKANE EXEIRHSH KYRSOKYLHS GIA NA MHN KATALHXEI XWRIS SPERMA!! KAI TOTE EGINE TO THAVMA!! APO 6 EKATOMYRIA KAI XWRIS KINITIKOTHTA TWRA EIMASTE STA 76 EKATOMYRIA ME LIGH KINITIKOTHTA KAI EXOUME PERISSOTERES PITHANOTHTES!! FYSIKA MAS DINOUN 65% ALLA POTE DEN MPOREIS NA SAI SIGOUROS!! MPOREI NA DWSOUME TA LEFTA MAS KAI NA MHN PETYXOUME ALLAAAAA DEN STAMATAME EKEI!!!! O THEOS XEREI TO POTE THA MOU STEILEI TO NEO FASOLAKI MOU KAI TO DIKO SOU!!!!!! MHN APOGOHTEVESE KORITSI MOU O THEOS AKOUEI KAI NA XEIS DYNAMH!!!!!!!XXXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prin apo ola thelw kapoia kopela na mou eksigisei ti akrivws einai i kirsokili,se poies periptwseis ginete k ti "diorthwnete"meta apo afto...

zoumpi mou thelw na sou pw pws syxna skeftomai ooooola afta pou skeftesai me ti diafora pws egw dn exw akoma mwraki!prospathoume 2 1/2 xronia k exoume 2 ekswsomatikis!aisthanomai k egw pws afta ta xronia mas exoun bombardisei ta problimata k gia ti 2i eksws. anagastikame na danistoume lefta apo ta petherika mou(na einai kala oi anthrwpoi) kathws k to magazaki pou exoume anti na anebainei i douleia katebainei.....alla mi xaneis to kouragio sou!prospathise na eksigiseis ston antra sou pws aisthanesaieimai sigouri pws syntoma tha erthei se oles mas i mera pou tha eimaste eftixismenes!exeis k ena koritsaki pou se xreiazetai!na pairneis dynami apo to paidaki sou!! k egw oso blepw ti nyfi mou pou emeine egkyos me ti prwti(g na tyliksei ton aderfo mou)feretai sto mwro les k einai koukla!san na min einai anthrwpos!!!telos pantwn!!oti mas xreiasteis eimaste panta dipla sou!!

filakiaaaa :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JANNOLINO OI KYRSOKULES EINAI KOUVARAKIA STOUS ORXEIS TON ANTRWN OPWS TIS KYSTES POU EXOUME EMEIS PERIPOU STIS WOTHIKES MAS KAI EMPODIZOUN TO SPERMA NA FYGEI ME FORA H TO KRATANE MESA KAI EINAI NEKRO!! MPOREI NA PROKALESOUN KAI STHRWTHTA POU LIGO EMEINE NA TO PATHOUME EMEIS!!! O ANTRAS MOU EIXE DUO STHN MIA PLEVRA KAI DYO STHN ALLH!! OTAN TA AFERESAME POU DEN EINAI KATI DYSKOLO APO 6 EKATOMYRIA PIGAME STA 76 EKAT KAI TWRA STON XRONO EGINE FYSIOLOGIKOTATO ME VITAMINES MONO POU PINEI!!!OSO GIA THN NUFH SOU PES THS NA MWRAKIA DEN TA XRHSIMOPOIOUME KAI TA PETAME GIATI O THEOS VLEPEI KAI KAPOIA MERA THA TO METANIWSEI!!!! AAAAAAAAAXX EGW XWRIS TO ENA MOU AGORAKI DEN THA MPOROUSA NA SYNEXISW!!! EINAI TO MONO KALO POU EKANA STHN ZWH MOU!!! TA ALLA EINAI ASHMANTA!!!! AXARISTOI OI ANTHRWPOI............ DEN VLEPOUN THN EFTYXIA POU EINAI MPROSTA TOUS KAI THN PSAXNOUN ALUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pesta re kardoula mou.....ase ase!!!!dn thelw na pw pws einai adiko giati o aderfos mou einai poly eftixismenos...alla mou ti dinei toso poly otan ti blepw pws ferete sto mwro :evil: pou thelw na ourliaksw........

emeis epeidi o antroulis mou eixe poly liga k "tempelika" spermatozwaria mpikan sta wrxea k bgalan apo ekei kapoia ta opoia ta pagwsame!!!!k afou exoume kanei 2 ekswsomatikes periwrgws telika dn ta xreiastikame!!!! :shock: ginane ola me "freska"!!thelw na pw pws an ypirxe periptwsi o antras mou na eixe kyrsokili afou mpikan sta wrxea tha to eixan dei!etsi dn einai?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon tha ta vlepan den eimai sigouri!!! emeis kaname yperixous kai tetoia amesws molis eidan tin posotita kai ta tempelika mas opws les kai sy :lol: akoma diladi i kinitikitita mas den einai kai toso kali gi afto tha kanoume mikrogonimopoiisi pou se aftes tis periptwseis exei perissoteres pithanotites epitixias leeene :D egw apla akolouthw entoles !! :D simera tha kanw tin prwtimou enesoula superfact kai eimai enthousiasmeni :D trello akougete kai egwistiko alla thelei den thelei tha mou katsei to fasolaki me tin prwti!! den mou tin glytwnei :lol::lol::lol: esena poio einai to provlima ??? to sperma mono???? exeis mwraki??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ζούμπι μου εγω εχω να σου πω οτι αστο χαλαρα και τοτε μπορει να ερθει πολυ πιο ευκολα απο οτι νομιζεις. εν μερει συμφωνω με τον αντρα σου γιατι για να το λεει αυτο φαντασου ποσο αγχωμενος ειναι και ποσο ενοχλημενος που αυτος ειναι η αιτια που δεν μπορειτε να κανετε παιδακι.αστον λιγο καιρο και ισως απο μονος του αλλαξει γνωμη. βεβαια το ευχαριστο και θετικο ειναι οτι εχεις ηδη ενα παιδακι φαντασου τις μανουλες που δνε εχουν κανενα. οποτε ηρεμισε χαλαρωσε και συντομα θα μας πεις ευχαριστα ομως προσπαθησε να το βγαλεις απο το μυαλο σου και αρχισε να χαιρεσαι τον αντρα σου και το παιδι σου. επισης να σου θυμησω οτι εχουμε ακουσει για παρα πολλες περιπτωσεις που δνε μπορουσαν να κανουν παιδια και καναν εξωσ. και εμτα απο λιγο μειναν φυσιολογικα αρα και το αγχος ειναι παρα μα παρα πολυ βασικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!! @Antonia2 και έγκυος να μην είναι κάποιος όταν τρομάζει σφίγγετε και είναι λογικό να πονάει μετά!! @ΛΕΥΚΗ μου ήρθε η μέρα επιτέλους!! Περιμένουμε νέα σου για να μας πεις και πότε θα κάνεις την αυχενική 
    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...