Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι και ο δικός μου πολύ χάλια με το βράσιμο, ο κακομοίρης. Σημερα θα τον παω πάλι στον παιδίατρο. Κάθε εβδομάδα εκει είμαστε :shock::shock: . Ποιο σιρόπι του έδωσες για να του το πω μπας και μας το δώσει κι εμάς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΡΕΛΙΑΡΕΣ !!!!!! :D ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟ!!!!ΜΕ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑ ΕΥΧΟΜΕ!!!ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΠΑΛΙ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΛΙΚΑ;;

ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΥΡΗΣΑΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...Ε ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΘΗΚΑ...Κ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΚΟΜΑ!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ!!!!! :lol:

ΤΙ ΝΕΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι μπορώ να πω ότι λόγω των ιώσεων....κοιμηθήκαμε πολύ!!!!

Βασικά το βράδυ όχι, όλη την ώρα ....ανα 2ωρο περίπου ξυπνάγαμε....αλλά το πρωινό το ευχαριστηθήκαμε!!!!

Μιλάμε είχα χρόνια να σηκωθώ από το κρεαβάτι 11:00 π.μ!!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!

φλωριαννα ωραιος τιτλος μας παει :D:D:D:D

ρια καλωςηρθες κ παλι ελπιζουμε να μεινεις

βασω πως παει το χιονι???

βικακυ καλο εγινε το φαγητο αλλα για ολο το χαμο που εγινε στη κ0ουζινα δεν αξιζε καλα εκανες κ πηγες βολτουλα χρειαζετε

ελισα τι κανεις???

ασπακι κ γω πολυ υπνο το χα αναγκη

τελικα κοριτσια σιδερωσα εβαλα αλλα 2 πλυντηρια αχ ποτε δεν τελειωνουν ελεος τα νευρα μου :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ ρε Ασπάκι και εγώ δε θυμάμαι κάν ποτε ήταν η τελευταία φορά που ξύπνησα αργά. Αφού να φανταστείς όταν κοιμάται ο μικρός και αργεί να ξυπνήσει εγώ σηκώνομαι και κάνω δουλειές για να έχω ησυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11;;;ΑΧ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΥΠΝΟΥ!!ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ!!! :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ 2 :shock::shock: ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΠΑΛΙ!Κ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ ρε Ασπάκι και εγώ δε θυμάμαι κάν ποτε ήταν η τελευταία φορά που ξύπνησα αργά. Αφού να φανταστείς όταν κοιμάται ο μικρός και αργεί να ξυπνήσει εγώ σηκώνομαι και κάνω δουλειές για να έχω ησυχία.

Κι εγώ τα ίδια…είμαστε «χαζές» μου φαίνεται….αντί να το εκμεταλλευτούμε, εμείς δουλειά. Καλά να πάθουμε λοιπόν και να μείνουμε με την νοσταλγία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ...ΜΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ;;;

Είναι ταλαντούχο κορίτσι…μην κρίνεις από τις κοτσίδες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το σπιτι αυριο λεω η μεθαυριο θα δω αυριο επιτελοςυ εκλεισα ραντεβου να κανω τεστ παπ απο το καλοκαιρι επρεπε κ το χω αμελησει....

xaxaxa δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω πως παει το χιονι???

Kατι ψιλοριχνει αλλα χαλια παντως δεν θα αποκλειστουμε

Δεν εχουμε καθολου δουλεια και βαριεμαι παρα πολυ κοιμαμαι ορθια

καηκε και η τηλεοραση και κοιταω σαν το χαζο εξω τα βουνα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...