Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πουλοσυζήτηση βλέπω από το πρωί :shock::shock::shock::shock:

Φακές σήμερα, ο μικρός έφαγε μια χαρά, ο μεγάλος μόνο γιαούρτι, ούτε φρουτόκρεμα το πρωί.. στη δίαιτα σήμερα το μπουλουκάκι μου [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Καλά οι μικρές φοβερές.... πού να δείς Ελευθερία και μεγαλώνοντας τί γλύκες θα κάνουν :x:x

Καλά new_mammy τρελαίνομαι για Κάντυ Κάντυ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελσα μου περαστικάααααααααα

λοιπον μας βλεπω στο 4 να βαζουμε κ ενα κοκκινο χ απο πανω ακαταλληλο γι ανηλικους χαχαχα

κ εγω 3 εχω μας τρωει η Ευη αλλα αν θελετε απο τα αλλα απο τα μεγαρα αν ξαναπερασει ο γυφτος θα του πω να μας φυλλαξει κανενα γερο δυνατο κ οτι αλλο ελεγε α κ μεγαλο χαχαχαχα

Που εισαι ρε Γιωργια να μας πεις τα νεα να βαλουμε φρενο στα σοκιν χιχιχιχι

πηξαμε στα πουλια σημερα εγω με 3 τα χω παιξει χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παλι θα πηξουμε στην σερβιετα!!!

κ απο οτι εχω καταλαβει οταν εχει μια γυναικα στο σπιτι περιοδο εχουν ολες!!

θα φρηξει ο δολιος πατερας!!!

ελσα τι κανει ο μητσαρας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτασεεεε!

Φαγανε τα χρυσα μου εκτος από τον μεγαλο που εφαγε 4 κουταλιες....δε βαριεσαι....

new mammy, με γεια την εικονιτσα στο προφιλ.....καλυτερο μου φαινεται.....

Καρμεν,κολλησε ο υιος την μουριτσα στην οθονη και λεω τι βλεπει καλε?

Και εβλεπε την Ζετούλα στο τικερακι σου....λες να εχουμε νεο ερωτα????

Ελευθερια,σε αντιθεση με εσας, εμεις θα πηξουμε στην π@ρδη 8-}

Τι δεν κανατε ακομη ιδιωτικη την συζητηση???

Σορρυ μου ξεφυγε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξερω πως θα γινουμε ιδιωτικη ομαδα.

κ ειμαι προθυμη να το κανω αν ομως συμφωνειτε ολες μ αυτο.

εγω κ παλι σας λεω δεν καιγομαι αλλα επειδη ειναι λαικο αιτημα οπως βλεπω κ σας αγαπω κ δεν θελω να στεναχωριεστε κ επειδη θελω επιτελους να δω τα μουτρα της νιου(αν θελει φυσικα!!) θα συμφωνησω!

οποτε προτεινω ολες οι κοπελες που γραφουμε εδω να πουν αν θελουν ή οχι κ το βλεπουμε.

επισης για να μην σας παρω στο λαιμο μου αν προκυψει καποιο τεχνικο θεμα επιστρεφουμε στη βαση μας.

τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φριντομ ξεχασα να σου πω οτι η κορη σου οταν κλαιει ειναι πιο φτυστη εσυ(λες και σε ξερω...ρε συ βιβη ειναι κολλητικο αυτο με τις παρενθεσεις?)

γεωργια παλι εξαφανιστικες...κοινως....μας γκαστρωσες! (καλο ε?)

φιλη απο την ιθακη τους ρωσους σου τους εστειλες σε μενα για βιζιτα?

ευη πολυ γελασα με το κλασιμο

την εικονα την αλλαξα γιατι λεω πολυ γκρινια με τα γεροντια ας βαλω κατι πιο ρομαντικο

αμα γινουμαι και ιδιωτες (idiots??)θα βαλω και την φατσα μου (το αλλο με τον τοτο το ξερετε?)

σας φιλω γιατι η συμμορια τρωει το χαλι το ενα και το αλλο το μαρμαρο

υ.γ. φριντομ πηγα να ποσταρω και μου εβγαλε το μηνυμα σου

νομιζω προλαβα και απαντησα!

ειμαι πολυ μπροστα ρε παιδι μου!

παντως κανε μας να τελειωνουμε οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω θελω ιδιωτικηηηηη

Ευη δεχομαι προτασεις κ για την κορη αφου απο οτι φαινεται απο σενα ειναι φοβερος οποτε ετοιμο το κοννε ;);););)

Βρε νιου οχι δεν τελειωσαν ακομα την επισκεψη τους απο μενα μηπως ειναι αλλο γκρουπ? χιχιχιχι

κ μιας κ σημερα μιλαμε για πουλια λεω να σας πω κ για τις τριχες για πειτε γνωμηhttp://latimesblogs.latimes.com/photos/uncategorized/2008/04/30/lindsay_lohan_3.jpg

και αυτηhttp://z.about.com/d/beauty/1/5/S/e/carrie.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα γιωργια με την κορακλα!!!πες μας πες μας!!!!!

καρμεν κ τα δυο ειναι τελεια.το δευτερο πιο επισημο.

για πειτε ονομα για την ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops: ..ενα δειλο γεια σας κ απο εμενα ..

τι κανετε διδυμομανουλες ? Οι διδυμες μου περασαν ιωση , οπως παντα μαζι ..γαστρεντεριτιδα ελαφριας μορφης αλλα μαζι ..

Εχουμε κ ενα μικρουλη ζουζουνι που παει το καημενο να βγαλει δοντι κ εδω κ τεσσερεις μερες εχουμε γινει αυτοκολλητες ..πιο κολλητα δεν γινεται ..γκρινια κ των γονεων ..

ελπιζω να ειστε ολες καλα ..σας χαιρετω ..σας διαβαζω που κ που αν δεν σας πειραζει .. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Ευα θα σε μαλωσω δεν ειπαμε να μπαινεις να τα λεμε? εκτος αν θες να την γλιτωσεις γιατι μιας κ εχεις κ εσυ μεγαλυτερα διδυμακια θα σε πιασουμε ολες στις ερωτησεις :lol::lol::lol:

περαστικα ευχομαι στα μικρουλια σου. Αμαν κ αυτο το κακο να αρρωσταινουν ολα μαζι λοκα λοκα που λεει κ η σακιρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να σας διαβάσω πέρασε η ώρα. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον. Πρώτα θα σας πω τα νεα και μετα θα σχολιάσω. Λοιπον καταρχήν εχουμε Ε Ν Α μωράκι και είμαι 7+2 οπότε ακούσαμε και καρδούλα. Μεγαλώνουμε πολύ καλά και σε 15 μέρες θα πάω να με ξαναδεί. Όλα καλά. Να μην σηλώνω βάρη λέει. Ε βέβαια οτι πιο εύκολο!! Τα παιδάκια θα τα δώσω για υιοθεσία μεχρι να γεννήσω!!!!! Μερικές φορές αυτοί οι γιατροί λένε κάτι κουλα!!!!Εχεί ήδη πρηστεί η κοιλιά μου είναι δυνατόν απο τώρα; Είμαι ακριβώς στα ίδια κιλά με την πρώτη εγκυμσύνη αλλά επειδή είμαι πολύ επιρρεπής και λιχούδα, ξεκινάω διατροφή αμέσως.

Στα δικά σας τώρα:

1. Κάρμεν θα γιορτάσετε την πεθερούλα;;;; Πιος τη χάρη σας βρε :lol::lol::lol:

2. Ενδιαφέρουσα η πουλοσυζήτηση... Εγώ προς το παρόν έχω 2 και βλέπουμε....

3. Ελευθερία δεν έχω λόγια τα κουκλάκια σου!!! Και εμένα όταν τα βάζω κάτω έτσι κάνουν. Πέφτουν το ένα πάνω στο αλλο και ρίχνω τρελό γέλιο.

4. Νιου ελπίζω να σε λευτέρωσα :lol::lol::lol::lol:

5. Μαμα ευα περαστικά σας

Αν θέλετε να γίνει ιδιωτική η ομάδα εγώ νο προμπλεμ αλλα ενημερώστε.

Ελπίζω να μην άφησα καμία παραπονεμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε ξεφυγει!!!χαχαχα!!

ασε τον τιτλο θα τον δωσει η θεα της παρενθεσης!!!

αντε που ειναι αυτη;;;

λοιπον η ψηφοφορια εχει ως εξης:

καρμεν: ναι

νιου: ναι

ελσα: ναι

ελευθερια: ναι

γιωργια:ναι (να σου ζησει η κορη!!!!)

ολγα:

βιβη:

βασιλικη:

ευη:

η μαμα ευα τι λεει;;;;;;;;θα ερθει επιτελους στην παρεα μας ή θα βαλουμε την βιβη να την στολισει;;;;;

κατερινα:

σουλα:

περιμενουμε κ τις υπολοιπες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλιζ πλιζ Λιονταρακι μην με στολισετε .. :lol:

η μικρη μου εχει παει για υπνο απο τις 1430 κ καθε 10 λεπτα μου .." κορναρει " ..τι θα την κανω ..δεν εχω δωσει σε κανενα μου κοπελι ( ..ειμαι κ κρητικια οποτε ..) κρεμα για τα ουλα οταν βγαζουν δοντακια ..εχετε καμια ιδεα ?

Για το καλως εχειν (τι ωραια που το εγραψα ..) της γνωριμιας θα σας περασω κ μια φωτο των κοριτσιων μου καποια στιγμη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

28012011162.JPG[/attachment:2vpui0hb]

αυτο το εχω ερωτευτει τι λετε?

λοιπον Γιωργιαααααααααααα η ώρα η καλη να σου πανε ολα τελεια κ να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου εγω παντως θα σου πω οτι με τους μπεμπηδες που μου ελεγε ο γιατρος προσεχε κ προσεχε αναγκαστικά δεν μπορουσα κ δουλειες εκανα κ οδηγουσα κ για μπανιο πηγαινα κ την κορη μου την ειχα συνεχεια γαντζωμενη πανω μου μεχρι που γεννησα. Μα τι θα τα κανουμε τα αλλα θα τα παρει ο γυφτος με τα πουλια? δεν γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να παραταμε τα πρωτα παιδια κ ιδιως εσενα που ειναι κ μωρα. Αλλα επειδη ακριβως ειναι τοσο μωρα θα χρειαστεις βοηθεια. Αντε τωρα θα περιμενουμε το φυλλο. Μουατςςςςςςςςς :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγω νιου μαμμυ μου ξερω οτι δεν κανουν τιποτα αυτες οι κρεμες

απλα μυριζει το παιδι σαν μπεκρουλιασμενο λες κ εχει τσακισει μια μπουκαλα ουζο χικ χικ

δωσε λιγο ντεπον αν εχει πολυ γκρινια αλλα μπορει απλα να μην θελει να κοιμηθει

post-4250-13873936110484_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι να τις δουμε!!

εχουμε κ πολλους γαμπρους εδω.

μακρια απο το θεοφιλο ομως της καρμεν...ειναι δικος μας.και ο μηχανακης της βιβης δικος μας κ αυτος!!!παρε οποιον αλλον θες!!

λοιπον εχω θεμα ακουω γνωμες.

απο τοτε που αρχισαμε τις κρεμες η μικρες χεζουν (με το συμπαθειο) (να βαλω καμια δεκαρια παρενθεσεις ακομα να τη σπασω στη βιβη;) (οχι βαριεμαι εχω θεμα να γραψω) (τελευταια:βιβη μην μας πεις οτι δουλευεις;;;χαχαχα) (τελος οβερ καπιτο οι παρενθεσεις λεμε)

χεζουν συνεχεια...μα συνεχεια....κ να μην σας περιγραψω θεαμα κ οσμη.

με αποτελεσμα τις δυο τελευταιες μερες να εχουν συγκαει τα μικρουλια μου.

τις πλενω συνεχεια με νερο κ βαζω κ ντερμαλιμπουρ της αντερμα.

ειναι φυσιολογικο να τα κανουν τοσες φορες μεσα στη μερα;πριν τις κρεμες τα εκαναν μερα παρα μερα.

καρμεν η μαμα ευα ρωτησε οχι η νιου....μου φαινεται εχεις το μυαλο σου στο πουλι ακομα.....του εμπορου εννοω που περνουσε κ το πουλαγε.....!!!!!! :lol::lol::lol:

επισης εχουμε καινουργιο χουι...κλαιμε μεσα στον υπνο μας.δεν θα πω ποια καταλαβατε.μια ειναι η κλαψιαρα...βλεπει ονειρο;την ενοχλει κατι;δεν κλαει πολυ ξερετε ενα ουα κ τελος.εγω ομως ορθια.

ακουω οπινιονς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...