Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟΣ!!!!!!!!!ΣΤΙΣ 22/02?ΔΗΛ ΤΗΝ 12Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ??ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΦΗΝΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ???? :evil::evil::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια.καρδουλα μη μου ανησυχεις.δε χανονται ετσι τα μωρακια.προσεχε μονο στη τουαλετα,πως να το πω..................... :oops: δε κανει να σφιγγομαστε ε! :lol: μην ανησυχειτε για αυτα.απλα 4-5 μερουλες ακινησια.μπανιο τη δευτερη μερα,αλλα επιφανειακα.οχι κολπικες πλυσεις ,η πολυ νερο σ εκεινο το σημειο.κ μετα τις 5 μερουλες οχι βαρη,κουραση κ πολλες βολτες.δηλαδη κραταμε ξεκουραστο το σωμα μας.χαιδεψτε τις κοιλιτσες σας κ τα μωρακια σας θα καταλαβουν ποσο πολυ θελετε να μεινουν.α!κ μη ξεχνατε να τρωτε ασπραδια πολλα.βοηθουν να μη πρηστειτε.

φιλακια κοριτσαρες μου

φιλια κ στις υπολοιπες εγκυουλες κ στο μπαμπα της παρεας

AFTOOOOOOOO ANNOULA MOU FOVAMAI!!!! EVALA YPOTHETO GIA NA MOU EINAI PIO EFKOLO :lol:

KANONIKO SFYXIMO KANEI??????? :lol::lol::lol::lol: FOVAMAI NA XES....... RE PAIDI MOU :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: OLA GYRW MOU GYRIIIIIIIIIZOUNNNN ZALADEEEEEEEES :lol::lol::lol: KAI APO PANTOU NA FEVGEI AERAS RE PAIDI MOU!! TI KAKOKAIRIA STO SWMA AFTO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: FASOLAAAAKIA SAS AGAPAEI H MAMA POLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! FILAKIA ANNOULA MOU ;);)

KIKITSAAAAAAAAAAAA MHN VIAZESE!!! OLA KALA SOU PANE THA SAI HDH MAMA!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ερημιες ε? Το ΣΚ ξεκουραζεστε και κανετε αποτοξινωση ε?

Merenta καλη επιτυχια. Δεν χρειαζεται να προσεξεις κατι ιδιαιτερα κοπελα μου. Καλο ειναι ομως να μην κουραζεσαι, σηκωνεις βαρος και κανεις αποτομες κινησεις! Και παω απο ολα θετικη σκεψη!!!!

Κικιτσα μου (που ειμαστε και συνονοματες Βασουλες) πως πας?? Λιγη υπονμονη ακομα και ερχονται τα καλυτερα.

Σκορπινα μου στις προηγουμενες προσπαθειες σου ειχε ερθει η περιοδος χωρις να κοψεις τα φαρμακα? Γιατι να ειναι περιοδος τωρα αυτο? Αδου δεν ειναι καν κοκκινο. Αχ ηρεμησε λιγακι και αυριο πρωι πρωι παρε παλι τον γιατρο σου να δουμε τι θα σου πει!!!

Φιλακια Χρυσανθη και Σοφιτσα!!! Ευχαριστουμε για τις ευχες σου Αναστασια!!!

Φιλια σε ολες!!!!

vasso h alitheia einai pws tis alles fores den eixa katholou aima mexri thn xoriakh kai h periodos mou erxotan mia evdomada meta poy stamatousa ta farmaka kai na pw thn alitheia einai to mono pou mou dinei elpida pleon, o antroulhs mou synexeia ayto mou leei na mhn to skeftomai kai agxonomai kai pws eimai sigoura eggyos, giati tis alles fores leei den eixa katholou aima, to aima synexizei kanonika me thn idia roh alla den exe katholou ponakia periodou tipota

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CHRYSANTHI GLUKIA MOU EXEIS MWRAKI?????? KAI GIA TO DEFTERO MILOUSES KAI SY OTI ITHELES????? :D

KAI GW EXW ENA 11 ETWN :D:D:D:D KAI AKOMA PERIMENW ALLA AXIZEI TON KOPO :D:D:D:D

LOIPON SOFITSA ANNOULA KATERINA NIKOLAAAAAAKI GIORGO BARCELONITAKIIII LOLLIPOP FILAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIA APO MENA KAI TA MWRAKIA MOU TA 3 :lol::lol::lol::lol:

TO STOMAXIIIIIIII XAAAAAALIAAAAAA ALLLA OOOOOOOOOOOLA KALA KAI EFTYXISMENA!! GLUKIA AGWNIA KAI EFTYXIA KAI OOOLA TA AISTHIMATA TOU KOSMOU MAZI SE MIA KARDOULA ;);););)

EGW LEW EIMAI HDH EGGYOULA KAI ELPIZW NA MHN PESW APO TOOOOOOSOOOOO PSHLA :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα σου ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να χαρισεις στο παιδακι σου...οχι ενα αλλα δυο αδελφακια....

εγω εχω ενα αγορακι 3 ετων κ μαλλον απο θαυμα ηρθε στην ζωη μου...δεν ξερω τι να πω...κ ευχαριστω τον θεο γιαυτο....ειμαι 30 κ εχω χασει 2 μπεμπουλες στις 22 εβδομαδες απο χρωμοσωμιακες ανωμαλιες...για την μια δεν ειμαστε σιγουρη αλλα πιθανον να ηταν κ εκεινη.....μετα απο ολα αυτα που εχω ψαξει

εχω μιλησει με ολους τους γιατρους εξωσωματικης για να κανω προεμφυτευτικη κ μου ειπαν ναι.....οι δεν γυναικολογοι μου ειπαν ηταν τυχαια τα δυο γεγονοτα.....εχω κλαψει πολυ κ δεν αντεχω να περασω τα ιδια....δεν αντεχω να ξαναπαω για β επιπεδου κ να μου πουν ασχημα πραγματα.....οποτε επιλλεγω τον δρομο της προεμφυτευτικης και ο θεος βοηθος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟΣ!!!!!!!!!ΣΤΙΣ 22/02?ΔΗΛ ΤΗΝ 12Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ??ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΦΗΝΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ???? :evil::evil::!:

μια μεγάλη χοριακή σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*

καλή, μεγάλη επιτυχία και σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύς κόσμος το Σαββατοκύριακο βλέπω...Ίσως το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε και μάλλον δεν πρέπει να εγκαταλείπουμε ποτέ είναι η ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!..., όπως λέτε κι εσείς...Και να χάνεται κάποιες φορές εμείς πρέπει να βρίσκουμε τρόπο να την ανασύρουμε στην επιφάνεια...

Κατερίνα συμφωνώ, θετική σκέψη κι όλα τα καλά έρχονται...Βασούλα μαζί μπαίνουμε στην τελική ευθεία,ευχομαι τα καλύτερα...Kikitsa τη διατροφή πρέπει μάλλον να την προσέχουμε όσο μπορούμε κι εγώ έχω ξεφύγει τελευταίως...

Γλυκό Barcelonitaki,σ' ευχαριστώ για όλη τη συμπαράσταση, βοηθάς πάρα πολύ...

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ++++++++++++++++++++++++ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ................ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares m!

kardoulina m ante me to kalo ta didimakia s:)eimai sigouri gia sena kai se thewrw idi egkio:)

oi upoloipes ti m kanete?katerinaki, zaxarenia,sofitsa?

annoula m ola kala einai, min agxwnesai k to metafereis sta mpoumpoukia s kopela m!ola teleia einai:)

skorpinaki m iremise kai ola kala tha pane!to kafe aimataki isws einai ap tin emfiteusi re koritsi m!den kanei na agxwnesai k na panikovallesai twra!twra prepei na sai iremi kai kontepse k i mera p tha matheis to apotelesma!exe pisti k O THEOS KAI H PANAGIA tha se voithisoun!

xrysanthi m na deis oti me auti ti methodo tha nai to tixero s!etsi tha xereis oti ola tha einai sto swsto dromo pleon!kali epitixia koritsaki m!

kikitsa80 euxomai na exeis ta kalitera apotelesmata kai ola kala na s pane kopela m!

egw kala eimai eleipsa triimero gia xekourasi k epistrepsame k pali edw sta kathierwmena mas:)

perimenw nea sas!filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια κ αγορι.

πως μου ειστε?εγω περασα ενα πολυ δυσκοιλιο 3 ημερο.εσκασα.τι δαμασκηνα εφαγα,τι δημητριακα ολικης.τιποτα.αφηστε τα ενα δραμα.τελος παντων.εχετε καμια αλλη ιδεα?

κατα τα αλλα καλα ειμαστε εγω κ τα ζβιγκακια μου.

εσεις τι μου κανετε?πως ειστε?

σκορπινακι μου?πως εισαι σημερα?αυριο ειναι να κανεις χοριακη?υπομονη γλυκια μου κ καλη πιστη

κοριτσακι πως εισαι?

βασσω,ολα καλα?

κικιτσα 2 μερουλες μεινανε ε?

καρδουλα μου πως εισαι?2 μερουλες ακομα ξαπλα ε?τα πρηξιματα κ τα υπολοιπα που νιωθεις ειναι απο τα φαρμακα.μετα τις 10 μερες θα δειξει το πραγμα.αλλα εσυ φροντισε να εισαι χαλαρη κ ξεκουραστη ε?

νικολ?σοφιτσα μου?κατερινα?ζαχα μου?τι κανετε?ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! και καλή εβδομάδα!!!

anna επειδή είχα τοι ίδιο θέμα με εσένα κάποια στιγμή και είχα δοκιμάσει τα πάντα... βρήκα λύση με τις πράσινες πιπεριές, τις ψήνω στον φούρνο ολόκληρες και τις τρώω μαζί με τα σποράκια τους (βασικά οι σπόροι κάνουν τη δουλειά!!) ... επίσης βοηθάει πολύ το ακτινίδιο και το αχλάδι... και βέβαια αν μπορείς να πίνεις... το γαλατάκι.. καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν για μωράκι!!!! Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΥΛΑ?

glukia mou apo kupro eimai!!! stin kliniki PEDIEOS kai o giatroulhs mou einai o KRINOS TROKOUDES!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα!!!!Καλη εβδομαδα με θετικα αποτελεσματα να χουμε και χρονια μας πολλαααααα!!!!!!!

Σκορπινακι μου σου ευχομαι αυριο να ναι η πιο ομορφη μερα της μχρι τωρα ζωης σου γλυκεια μου!!!!!!

Αννουλα κουακερ δοκιμασες???

Καρδουλα μου ετσι σε θελω θετικηηηηηη!!!Μην ψαχνεις για συμπτωματα δεν υπαρχουν....κανουν νουμερα τα φαρμακα κ τα θελω μας!!!!!!

Νικολ,Ζαχα,Γιωργο,Ευακι,Μπαρτσελονιτακι,Χρυσανθη,Κορτσακι,τι κνετε????Καλημεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsakia mou, egw synexizw me to aima opws xthes, den stamathse, twra phra thl thn giatro mou kai mou eipe na parw 9 utrogestan anti gia 6 pou epairna kai vlepoume, mou eipe na kanw simera thn xoriakh an thelw an einai na diksei tha diksei kai simera alla na pw thn alitheia fovamai poly ta apotelesmata

an den kanw lathos avrio ektos apo emena gia xorikh einai kai h barcelonita kai h kikitsa? kalh epityxia kotitsakia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEEERAAAAAA AGAPES!!! SAS EFXOMAI MIA ROMANTIKH KAI XAROUMENH VDOMADA ME MEGAAAALES KAI FOUSKWMENES XORIAKES :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

RE PAIDIA PSES HMOUNA XALIAAAAAAA [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] :y32b4::y32b4:[smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif] ANAGOULES KAI ZALADES KAI PARTHN KATW THN KARDOULA :?:?:?:?:?:? XYPNHSA STIS 3 TO VRADY KAI GYRIZAN OOOLA GYRW MOU KAI EPREPE NA PAW TOUALETA KAI OOOOOLA SKOTINIASAN :o:o:o:?:?:?:roll::roll:

ARRWSTHSA FENETE :oops::oops::oops::oops: TI NA PW?????O THEOS VOITHOS :!::!::!::!::!:

BARCELONITAKI KAI KIKITSA KAI SKORPINAKI AVRIO EINAI H MEGALH MEEEERAAAA!! THA EXETE POLUUUUU KALA NEA THA DEITE :D:D:D:D:D:D:D:D

GIRL FILENADA MOU S EFXARISTW GIA TA LOGIA SOU KAI THN STHRIXH!!!! POTE XEKINOUME TIS PROSPATHEIES GIA THN FYSIOLOGIKH MAS SYLLHPSH ?????? GIATI ESY THA SAI EGGYOULA SIGOURA SE LIGO XWRIS THN VOITHEIA KANENOS :D:D:D:D:D

ANNOULA MOU GLUKIA EGW GIA NA KATALAVEIS LEW OTI EPEIDH TA FASOLAKIA MOU KOLLANE PANW STHN MAMA TA XW OLA AFTA KAI XEROMAI POU EIMAI ARWSTOULA H TRELLH :lol::lol::lol:

ZEPHY XRYSANTHI NIKOLAKI GIORGO KATERINAKI LOLIPOP FILAAAAAAAAAAAAKIA POLLA!!

HRYSANTHI GLUKIA MOU ME EXWSWMATIKH EKANES TO MWRAKI SOU???? MHN FOVASAI H KATHE EGGYMOSYNH EINAI DIAFORETIKH!! KAI GW EXASA DUO MWRAKIA KAI EKANA KAI ENA AGORAKI KAI POTE DEN HTAN OI IDIES KATASTASEIS!! PROSPATHISE FYSIOLOGIKA KAI POTE DEN XEREIS!!! EGW NOMIZW KALYTERA EINAI NA EISAI EGGYOULA FUSIOLOGIKA GIATI ME EXWSWMATIKH KAI TETOIA PREPEI NA MASTE PIO PROSEKTIKES!! TA EZHSA KAI TA DUO KAI PISTEPSE ME DEN EINAI TO IDIO!! XALARWSE KAI OLA THA PANE KALA!! MIKRO EINAI TO MWRAKI SOU E???? FILAAAAKIAAA POLA :D:D

KATERINAKI MOU AFTO LEW STON EAFTO MOU SYNEXEIA ALLA DEN FEVGOUN OI ZALADES!! EXW KAI TON TRELLO ANTROULH MOU POU PANYGIRIZEI ME KATHE MOU SYMPTWMA KAI EGWWW :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ της εβδομαδας Παναγια μουυυυυυυυυ!!

χαλια ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κρυωμενη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινα αφου σου ειπε ο γιατρος σου να πας σημερα,να πας.ευχομαι θετικοτατες χοριακες σε ολα τα κοριτσακια που περιμενουν.

κοριτσια θα τα δοκιμασω ολα.κ κουακερ κ πιπεριες.εμενα τα ακτινιδια κ τα αχλαδια δυστυχως δε με βοηθουν καθολου.μπορει κ να φαγα 1 κιλο ακτινιδια το σαββατοκ αλλα τιποτα.τελος παντων.μου δωσαν απο το φαρμακειο κατι κυβους με φυτικες ουσιες για τη δυσκοιλιοτητα,αλλα λεει στις οδηγιες οι εγκυμονουσες να μη τα παιρνουν χωρις συνταγη γιατρου.οποτε φοβαμαι να τα παρω

φιλακια σε ολες

σκορπινακι περιμενουμε νεα σου

καρδουλα να τις προσεχεις τις ζαλαδες.καλα κανετε κ ειστε αισιοδοξοι.αυτο ειναι το πιο σημαντικο στην ολη διαδικασια.

κικιτσα ποτε θα πας εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑΚΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! ;);)

ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΕΣΤ............ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΠΩΠΩΠΩ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΛΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΩ :lol::lol:

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΥΡΙΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ!!!ΒΑΛΕΝΤΙΝΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝΕ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ;);) ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινα αφου σου ειπε ο γιατρος σου να πας σημερα,να πας.ευχομαι θετικοτατες χοριακες σε ολα τα κοριτσακια που περιμενουν.

κοριτσια θα τα δοκιμασω ολα.κ κουακερ κ πιπεριες.εμενα τα ακτινιδια κ τα αχλαδια δυστυχως δε με βοηθουν καθολου.μπορει κ να φαγα 1 κιλο ακτινιδια το σαββατοκ αλλα τιποτα.τελος παντων.μου δωσαν απο το φαρμακειο κατι κυβους με φυτικες ουσιες για τη δυσκοιλιοτητα,αλλα λεει στις οδηγιες οι εγκυμονουσες να μη τα παιρνουν χωρις συνταγη γιατρου.οποτε φοβαμαι να τα παρω

φιλακια σε ολες

σκορπινακι περιμενουμε νεα σου

καρδουλα να τις προσεχεις τις ζαλαδες.καλα κανετε κ ειστε αισιοδοξοι.αυτο ειναι το πιο σημαντικο στην ολη διαδικασια.

κικιτσα ποτε θα πας εσυ?[/quote

anna mou dokimase kai ypotheta gkykerinhs ta dinoun stis eggymonouses kai egw tote pou eixa meinei eggyos ayta mou eixe dwsei o giatros mou einai apotelesmatika

telika tha paw avrio gia xoriakh tha prospathisw na hremhsw kai na skeftomai thetika kai avrio tha paw parea me ton antroulh mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ειναι τα κουλουρια τα φαγωσιμα μονο Μπαρτσελινιτακι!!!! :lol: που τα βρισκειςςςςςςςςςςςςςςςς οχι τα κουλουρια ρε τα αστεια!!!! :lol:

λοιπον το συνθημα της εβδομαδας +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα Μπαρτσελινιτακι, δεν εχω χρόνο να διαβασω, σας έχασα 3 μέρες γιατι μου προέκυψαν τρελοί πόνοι στο στομάχι κ δεν μπορούσα ουτε όρθια να σταθω (μάλλον με χτύπησε το έλκος λόγω εγκυμοσύνης) ας είναι το τελευταιο......ενυ γουει....σας φιλώ μια μια ξεχωριστα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και σαυτη τη σελίδα σε όλες!αννα μου εγω παω την τεταρτη για χοριακη!οποτε μεχρι τοτε περιμενουμε με αγωνια την σκορπίνα και την barcelonita!ν απανε όλα καλα και στις δυο!σκορπινα εχουμε αγωνια!εκανεσ σημερα τελικα χοριακη???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρτσελονιτα και Σκορπινα καλη επιτυχια αυριο γλυκες μου!!!Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας.Ευχομαι και στις 2 πολυ πολυ υψηλες χοριακες και πολλα πολλα ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Σας στελνω τα φιλια μου,την αγαπη μου κ ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • περιμένουμε νέα σου! εγώ έχω Τετάρτη και ανυπομονώ!😍😍
    • Αυτό που σου είπε ο άντρας, αύτο να κρατήσεις κορίτσι μου ❤️ Είναι το πιο σημαντικό να είστε ενωμένοι και να συμφωνείτε για το ποιες είναι οι προτεραιότητες σας αναφορικά με την οικογένεια σας. Μπράβο και στη μαμα που ήρθε ν αναλάβει ευθύς αμέσως, θα ξεκουραστείς κι εσύ πιστεύω 🙏 Ήδη τα καφέ ελλατώθηκαν γιατί έριξες ρυθμούς, άρα πολύ πιθανόν να ΄ήταν από την εξάντληση. Αυτό που είπες για το έκτατο ραντεβού, το λέγαμε και με την Κίντο όταν μ έπιασε εμένα η κρίση 😅 και να πάμε στα επείγοντα, τίποτα δεν μπορούμε να αλλάξουμε αν έχεις συμβεί κάτι, δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη και ξεκούραστη γίνεται, θετικές σκέψεις κι αύριο με το καλό θα πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι όλα θα είναι όπως πρέπει ❤️☘️💫
    • Έκλεισα ραντεβού με μία γιατρό που είναι και εμβρυομητρικός. Αλλά θα με δει την άλλη Παρασκευή. Το πρώτο που με ρώτησε όταν της είπα το ιστορικό και το λόγο της επίσκεψης. "Δεν είχε εντοπιστεί στην αυχενική?" Tι να της πω? Αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ τώρα μετά το ψάξιμο που έκανα; Kαι στην αυχενική υπήρχε η αντίσταση στη μητριαία. Απλά ήταν στο όριο. Και ο κίνδυνος είχε πάλι βγει, απλά ήταν μικρότερος 1/160..στη β επιπέδου όμως έφτασε το 1/40. Αν είχε αξιολογηθεί τότε σωστά από το γιατρό, ίσως προλαβαίναμε κάτι με ασπιρίνη.. τώρα πλέον δεν ξέρω. Ελπίζω ως τότε όλα καλά γιατί έχω ανησυχήσει. Σαν να μην είναι τόσο ζωηρός όσο τον ένιωθα πριν τη β επιπέδου στις αρχές Ιουνίου.
    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
    • Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από την Doppler 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...