Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

AGAPEEEEEEEEEEEEEEEEESSSS GEIAAAAAAAAAAAAAAA ;);););););)

EFXARISTW OOOLES GIA TIS EFXOULES :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

VALAME 2 ARISTHS POIOTHTAS EMVRIA GIATI O GITROULHS EIPE EXOUME POLLLLEEEEEEEEEES PITHANOTHTES :D:D:D:D:D:D:D:D:D

TA YPOLOIPA 8 EGINAN PAGOTINIA :D:D:D:D:D EIMAI KAI XALARH AN THELW 2 FORA ;););););)

TWRAAAAAA XAPLLAAAAAAAAAAA KAI FETAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

RE PAIDIA FOVAMAI TA CYCLOGEST KOLPIKA :roll::roll::roll::roll: DEN PEIRAZOUN TA MWRAKIA MOU????

EIMAI EFTYXISMENHHHHHHHHHHHHHH :lol::lol::lol::lol::lol::lol: OOOOLES SAS AGAPW TRELLES MOU FILENADES :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D

Καλη επιτυχια καρδουλαααα, ερχονται τα διδυμακια σας!!!!!! :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera mpoympoykes moy alla kai mpoympoyko!!!! :D:D:D:D:D:D:D syxaritiria kardoyla moy gia ta dyo soy embriakia,tora 8etikes kai xaroymenes skepseis kai ola 8a pane kala ,na exeis mia terastia++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=xoriaki i panagia mazi soy :P:P:P .skorpinaki moy min fovase kai ego ida aima meta tin 2 mera tis xoriakis kai itan apo ta outrogestan poy eperna kolpika kai moy ipe o giatros na ta stamatiso kai mono apo to stoma na sinexiso na perno,na min anisixeis koritsaki einai fisiologiko,isos kai na einai kalo simadi oti 8a exeis moraki-kia!!!! :P:P:P:D:D:D ipomoni se liges meres 8a kseroyme!!!!kai 8a einai naaaaaaa :YMHUG::YMHUG: mia megali xoriaki :D:D:D:D ,filakia.nikol moy ti kaneis to zoyzoynaki soy ?na doseis filakia stin kilitsa soy.i ipolipes egioyles ola kala, tin agapi moy kai ta filia moy sas stelno :-*:-*:-*:-*:D:D:D:D:D:D ta koritsakia poy einai stis enesoyles???? koyragio koykles moy ....aksizei ayti i taleporia giati meta 8a exete ta morakia sas agalitsa :D:D:D kali arxei sta koritsakia poy ksekinoyn tora,an ksexasa kamia tin agapi moy kai pali. :D:D:D:D:D:D:D:D tora ta dika moy sas eixa pei oti ixa akoysi to moraki moy na koyniete ,alla metaden to ksanakoysa gia 1 me 2 vdomades kai ixa skasei apo tin agonia :-ss:-ss moy na einai ola kala.prin 1 ora gyrisa apo ton giatroydako moy....ola kala to moraki moy itan zoiroyli kai koynoyse xerakia podarakia ...oyoyoyfffff!!!! iremisa.me ide o giatros oti eimoyn oligon frikarismeni otan mpika sto iatrio toy kai den moy ekane polles erotiseis alla mou evale ton iperixo na akoyso tin kardoyla toy kai etsi mono xalarosa,megalose to antraki moy ase poy fenete kai pio ka8ara tora,koritsia einai ena mikro 8ayma poy pernei zoi apo tin zoi mas apisteyto synes8ima :D:D:D:D:D doksa to 8eo ola kala....sas xereto oles kai oloys filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διδυμομανουλες την εμπειρια σας χτες στην αυχενικη

το ενα μου μωρακι ειναι 63mm

κ το αλλο ειναι 65 mm

ημουν ακριβως στις 11 εβδομ και 6 ημερες απο την ημερα της τελευταιας περιοδου που ηταν στις 11 νοεμβριου

αλλα ο γιατρος που μου κανε την αυχενικη χτες μου γραψε ΤΕΡ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.

με μπερδεψε λιγο μπορω να πω :?

εχετε καμια ιδεα?

ειναι μικρα τ; μωρακια μου για 12 εβδομαδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ' αρχάς Σκορπινα μην ανησυχείς αφού σου είπε η γιατρός σου έτσι , σίγουρα κάτι παραπάνω θα ξέρει. Ξαναείχες τέτοιες σταγονές στις προηγούμενες εξωσωματικές, γιατί αν όχι μήπως τελικά σημαίνει κάτι καλό.

Καρδούλα, με το καλό κοριτσάκι μου, όλα καλά να πάνε....

Ζαχαρωτούλι περαστικά σου....

Γιωργάκι να δώσεις ένα χάδι στο μωράκι σας από μένα...Εγώ περιμένω τον επόμενο μου κύκλο και δεν θα πάρω κανένα απολύτως φάρμακο τίποτα , μα τίποτα και θα πάω να κάνω υπέρηχο την 10 μέρα, λόγικα μέχρι μέσα σε 12 - 13 μέρες από σήμερα...

Zephy χαίρομαι που ησύχασες , είναι ήσυχο το νινί σου...

Πολλά φιλάκια σε όλες και στον νεαρό μας....Καλό βράδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Eyeore και σε σένα μια καλή αρχή εύχομαι...Kikitsa, δεν έχω κάνει υπέρηχο ακόμα, πρώτα ο Θεός, με ετοιμάζει για Τρίτη πρώτο υπέρηχο...Όλα καλά, σήμερα βγήκαμε και λίγο έξω, έχω φαέι του κόσμου τα αφροδισιακά ( γαριδούλες, μύδια, μια χαρά ήτανε!). Κορίτσια να σας ρωτήσω αυτά με το διαιτολόγιο που λέτε πρωτεΐνες, αυγουλάκια που λέτε για πότε είναι, μετά την εμβρυομεταφορά, μετά την ωοληψία ή γενικώς; Έχω μπερδευτεί λίγο...

Σ' ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου, μια απλή κοτούλα φιλοδοξώ να γίνω κι εγώ με τα κλωσόπουλα...της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα παρεουλα!!!!Τι κανετε???

Σκορπινακι μου μην αγχωνεσαι ειναι καλο σημαδι..τα μπεμπε μαλλον δηλωνουν παρουσια!!!!!!!

Καρδουλα μου τελειααααααααα τα εμβρυακια σας!!!!Με το καλο μια θετικοτατη χοριακηηηηηη!!!!

Ζεφυ μου ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι μονο θετικη σκεψη!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα μια χαρα ειναι τα μωρακια σας κ για διδυμα ειναι κ μεγαλα!!!!!Εμενα ηταν 5.4εκ στις 11+6 μερες!!!!!!!!

Σας ειπε φυλο???

Φιλακιααααααααααα σε ολη την παρεαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διδυμομανουλες την εμπειρια σας χτες στην αυχενικη

το ενα μου μωρακι ειναι 63mm

κ το αλλο ειναι 65 mm

ημουν ακριβως στις 11 εβδομ και 6 ημερες απο την ημερα της τελευταιας περιοδου που ηταν στις 11 νοεμβριου

αλλα ο γιατρος που μου κανε την αυχενικη χτες μου γραψε ΤΕΡ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.

με μπερδεψε λιγο μπορω να πω :?

εχετε καμια ιδεα?

ειναι μικρα τ; μωρακια μου για 12 εβδομαδες?

Καλημερα ομορφες!

ΑΝΝΑ Κ. κοιταξα την αυχενικη μου (την ειχα κανει οταν ημουν 12 εβδ περιπου).Το υψος των μωρων μου το εχει σε cm και οχι σε mm....σε mm μου εχει μια αλλη μετρηση που δεν ξερω τι ειναι...

Μηπως μπερδευτηκες με τα νουμερα;

Ο γιατρος σου τι ειπε;

Οσο για την ΤΕΡ και την ΠΗΤ βγαινουν αυτοματα αναλογα με τις μετρησεις των μωρων στον υπερηχο...Εμενα π.χ. τη μια μπεμπα απο την αρχη την βγαζει ο υπερηχος (βαση βαρους-υψους κτλ)να εχει ΠΗΤ 4 μερες μετα την αλλη..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και αγορι.

πηγα σημερα στον εξωσωματικο κ μου βαλε τις φωνες.μου πε οτι αγχωνομαι χωρις λογο κ οτι τα μωρακια μου ειναι μια χαρα σε μεγεθος κ μου πε οτι ειναι κ μεγαλα για διδυμα. :oops::oops::oops:

ε! ενταξει ειμαι κ λιγο παραπανω αγχωδης απο οτι πρεπει.το παραδεχομαι.

ευχαριστω ρε κοριτσια για τη συμπαρασταση κ που μου απαντησατε αμεσα.ευχαριστω παρα πολυ.

σημερα επιτελους ειμαι χαρουμενη πολυ που ειναι ολα καλα

ευχαριστω κ παλι κ σας ευχομαι τα καλυτερα

οι υπολοιπες κοριτσαρες τι κανετε?πως μου ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ!!! :):)

ΒΛΕΠΩ ΜΠΟΛΙΚΑ ΝΕΑ ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ, ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ,ΑΛΛΕΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!!

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!WISH ME LUCK!!

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ!!

ΖΕΦΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ...Η ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΜΕ 250 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΣΕ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΠΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ.

ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗ ΣΗΜΕΡΑ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΓΡΥΠΟΥΛΑ?ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΕΙΣΑΙ ΤΟΥΡΜΠΟ!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!ΠΑΛΙΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ!!ΔΕΝ ΛΕΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΗ ΑΓΧΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ!!

ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΑΣ ΑΦΑΝΤΟ????????????????ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??????????????ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΝΤΕ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???????????? ΓΑΙΔΑΡΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΕ?????????????????ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ Ο Κ@ΛΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ!!! :shock::shock::?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!

θα ήθελα να κάνω μια ερωτησούλα, μια τόσο δα μικρή :-p:lol:

αύριο θα κάνω την πρώτη και τυχερή μου σπερματέγχυση, θέλω να πιστευω δλδ :lol: ,

είναι κάτι που πρέπει να προσέξω μετά ; διατροφή ας πούμε για καλύτερα αποτελέσματα ή κάτι τέτοιο ;;

μετά την σπερμ... πρέπει να προσέχω ως την χοριακή ή απλά μόνο τις πρώτες 2 - 3 μέρες ;;

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Κardoula μου το ξαναειπαμε!! Θα εισαι και εσυ μια διδυμομανουλα!! Αντε με το καλο κοριτσι μου ολα να πανε κατ' ευχην!!!!

Lollipop τι κανεις κοριτσακι μο? Σε χασαμε. Πως εισαι??? Οπου να ναι ερχεται η ωρα ε? Για ποτε το βλεπεις!!!

Κατερινα καλημερα και απο εδω!!!! ;)

Αννουλα μην αγχωνεσαι καλε!!! Ολα καλα ειναι με τα μπεμπουλια σου!!!

Οι υπολοιπες εγκυουλες τι κανετε? Ζαχα, Σοφιτσα,Νικολακι, Στελιτσα. Φιλακια στα μικρουλια σας. Ματς μουτς!!

Skorpina μην αγχωνεσαι. Για θετικο πας και σε λιγες μερες θα το επιβεβαιωσεις!!! Το εχουμε οι σκορπινες να παιδευομαστε λιγακι (και εγω σκορπιος ειμαι και παω για την τεταρτη)

Barcelonita την παλευεις?? Πλησιαζουν οι ημερες της χοριακης!!!! ΝΑ ειναι τεραααααααστια!!!!!!

Zephy καλη συνεχεια!!

Γαιδαρακοαντε το επομενο ωαριακι ευχομαι να ειναι το καλυτερο!!! Προσπαθησε να μην εχεις αγχος αυτη τη φορα και ολα θα γινουν!!!

Εγω πηγα για υπερηχο χθες και ολα καλα! Εχω ραντεβου παλι στη Δευτερα και με βλεπω να μπαινω σιγα σιγα στην τελικη ευθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas KORITSARES MOU!!!!!!!!!! FEEEEEEEEEETAAAAAAAAAA

EGGYOULES MOU FILAKIA STHN KOILITSA SAS!!!!!!!!!!!!!! GEIA SOU GIORGOOOOOOO!!!!!!!!!!

BARCELONITAKI MOU TO LAPTOP MOU EINAI DIPLA MOU STO KREVATAKI MOU!!!! DEN SHKWNOMAI PARA MONO GIA PIPI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: EGW SE MIA VDOMADA META APO SENA PAW GIA XORIAKH!! TRITH KAIGW :D:D:D:D:D

PARAXENO AISTHIMA.... FOVAMAI MHN KANW KATI KAI FYGOUN TA MWRAKIA MOU :roll::roll::roll::roll:

EIMAI EFTYXISMENH ALLA DEN XERW PWS EINAI AFTA TA PRAGMATA :roll::roll::roll::roll::roll::?:?

PAW GIA PIPI KAI FOVAMAI MHN PATHW KATI :?:? DEN XANONTE TOSO EFKOLA TA MWRAKIA E??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ μου θα σου πω αυτο που μου ειπε ο εξωσωματικος μου στην τελευταια προσπαθεια.....

<<Και να σε κρεμασω απο τα ποδια στο ταβανι,αν ειναι να αποτυχεις θα αποτυχεις>>

Σκληρη ατακα αλλα ειναι η πραγματικοτητα :?:?:?:?

Εγω βεβαια το αλλαξα : <<αν ειναι να μεινουν τα σπορακια στην θεση τους,δε μπα να ξεκινησεις προπονησεις για αρση βαρων....θα μεινουν!!!!!! >> ;);););););););););)

Να εισαι λοιπον οσο πιο χαλαρη μπορεις κ μην το πολυσκεφτεσαι (οσο γινεται).

ΒΑΣΩ78 ειμαστε καλα κ περιμενουμε.....οσο πιο πολυ μεινουν στην κοιλιτσα τοσο καλυτερα!

Καλη σου επιτυχια κοριτσαρα μου!

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.καρδουλα μη μου ανησυχεις.δε χανονται ετσι τα μωρακια.προσεχε μονο στη τουαλετα,πως να το πω..................... :oops: δε κανει να σφιγγομαστε ε! :lol: μην ανησυχειτε για αυτα.απλα 4-5 μερουλες ακινησια.μπανιο τη δευτερη μερα,αλλα επιφανειακα.οχι κολπικες πλυσεις ,η πολυ νερο σ εκεινο το σημειο.κ μετα τις 5 μερουλες οχι βαρη,κουραση κ πολλες βολτες.δηλαδη κραταμε ξεκουραστο το σωμα μας.χαιδεψτε τις κοιλιτσες σας κ τα μωρακια σας θα καταλαβουν ποσο πολυ θελετε να μεινουν.α!κ μη ξεχνατε να τρωτε ασπραδια πολλα.βοηθουν να μη πρηστειτε.

φιλακια κοριτσαρες μου

φιλια κ στις υπολοιπες εγκυουλες κ στο μπαμπα της παρεας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!δεν σας ξεχασα, απλα φιλοξενουσα κατι φίλουσ και δεν μπορουσα να μπω ιντερνετ!!!!!!!!!!τωρα να μαι και γω στην παρεα σας! :P

anna k δεν μου ηρθε κανένα πμ γλυκια μου, οπως μου εγραψες.

ζεπηυ ο πρωτοσ υπερηχοσ να ειναι πολυ πολυ τελειος. να δει ο γιατρος το καλυτερο απο τον οργανισμο σου!όσον αφορα τη διατροφη που ρωτας καλο ειναι τις μερες μετα την εμβρυομεταφορα να τρως κρεασ και αυγα!ετσι βοηθας κατα καποιο τροπο τα εμβρυακια να κολλησουν!

καλη επιτυχια merentoyla στην αυριανη σπερματεγχυση! της cuando θα τα πουμε αυριο αφου τωρα ειναι στα λιβαδια μαζι με αλλες κοτουλες!

skorpinaki αντεχεις????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!Τι κανετε?Εχθες δε μπηκα καθολου να μαθω νεα σας.Πως μου ειστε?

Μερεντα καλη επιτυχια σημερα!

Καρδουλα χαλαρωσε ξεκουρασου κι ολα καλα θα πανε!!!Αλλωστε με τοση θετικη ενεργεια που εχεις που να φυγουν να πανε τα μωρακια σου?Που θα βρουν καλυτερα????????? ;););););)

Κικιτσα και Σκορπινακι πλησιαζουν οι μερες...με το καλο γλυκες μου να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα!!|

Μπαρτσελονιτακι το ιδιο ισχυει και για σενα!!

Βασουλα,Ευακι,Αννουλα πως ειστε αγαπημενες?Τα φιλια μου κ σε σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsakia mou pws ta pate? egw den eimai kai poly kala, fovmai pws den tha prolavw na paw gia xoriakh thn trith giati tha mou erthei h akatanomasth, to aimataki den ypoxwrhse, antithetws apo xthes to apogevma nomizw pws exw ligo parapanw, shmera einai h trith mera pou to exw, eseis koritsakia mou pou eixate aima gia poses meres to eixate? exw agxwthei para poly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...τι κανετε?

σκορπινα μιλησες με τον γιατρο σου για το αιμα?

εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες ειχα αιμα.....οχι πολυ αλλα ειχα, ήταν σημαδι της εμφυετευσης...τωρα εχει σχεση η ποσοτητα....υπομονη κ επιμονη στον στοχο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινακι μηνα αγχωνεσαι καλη μου.Εξακολουθει να ειναι καφε το αιματακι που εχεις?Μιλησες με γιατρο?Μπορει να ειναι ψηλα (ή χαμηλα δε θυμαμαι)τα επιπεδα προγεστερονης,το ιδιο ακριβως ειχε μια γνωστη μου κ τελικα ηταν εγκυος!Υπομονη κουκλιτσα μου και ολα καλα να πανε σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινακι μηνα αγχωνεσαι καλη μου.Εξακολουθει να ειναι καφε το αιματακι που εχεις?Μιλησες με γιατρο?Μπορει να ειναι ψηλα (ή χαμηλα δε θυμαμαι)τα επιπεδα προγεστερονης,το ιδιο ακριβως ειχε μια γνωστη μου κ τελικα ηταν εγκυος!Υπομονη κουκλιτσα μου και ολα καλα να πανε σου ευχομαι!

nai sofitsa mou akomh kafe einai apla einai perissotero,ekei pou perimena simera na mhn exw kaholou eixa parapanw kai fovamai siga siga mhn dw kanonikh periodo, eyxaristw pantos gia to endiaferon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ερημιες ε? Το ΣΚ ξεκουραζεστε και κανετε αποτοξινωση ε?

Merenta καλη επιτυχια. Δεν χρειαζεται να προσεξεις κατι ιδιαιτερα κοπελα μου. Καλο ειναι ομως να μην κουραζεσαι, σηκωνεις βαρος και κανεις αποτομες κινησεις! Και παω απο ολα θετικη σκεψη!!!!

Κικιτσα μου (που ειμαστε και συνονοματες Βασουλες) πως πας?? Λιγη υπονμονη ακομα και ερχονται τα καλυτερα.

Σκορπινα μου στις προηγουμενες προσπαθειες σου ειχε ερθει η περιοδος χωρις να κοψεις τα φαρμακα? Γιατι να ειναι περιοδος τωρα αυτο? Αδου δεν ειναι καν κοκκινο. Αχ ηρεμησε λιγακι και αυριο πρωι πρωι παρε παλι τον γιατρο σου να δουμε τι θα σου πει!!!

Φιλακια Χρυσανθη και Σοφιτσα!!! Ευχαριστουμε για τις ευχες σου Αναστασια!!!

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: KIKITSAAAAA THEA :lol::lol::lol: THN TRITH 22/2 H XORIAKH!!!!! OLES OI HMEROMHNIES AFTHS THS PROSPATHEIAS EINAI GOURIKES!! :D

VRE KORITSIA OOOOOOLAAA OSA MOU SYMVAINOUN EINAI PARAXENA POLUUUUU!!

ANAGOULES ZALADES PONAKIA KAI PRHXIMO XAMHLA STHTHOS AAAAAASTA KAI GW NA PROSPATHW NA MHN DINW SHMASIA MHPWS KAI KANW LATHOS ;););););) O ANTROULHS MOU MILA STA MWRAKIA TOU LEEI KAI O GIATROS MOU LEEI TI NA KANW TWRA POU EIMAI EGGYOS :lol::lol::lol::lol::lol: RE PAIDIA HREMAAAAAAAAAA!!!! KAI GW TO THELW ALLA O THEOS XEREI MONO :!::!::!::!::!::!::!:

TA MWRAKIA MOU TA PROSEXW KAI TA THELW ALLA DEN XEROUME TO THELHMA TOU THEOU ;););)

ALLA SIGOURA THA KANW DIDIMAKIA KAI THA NAI OMORFA KAI UPEROXA :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...