Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε όλες παλι!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

ZEPHI TI ΕΔΕΙΞΕ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ?

KARDOULA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 15/02 ΧΟΡΙΑΚΗ?????????????

kikitsa mou egw eimai gia xoriakh thn trith kai na pw thn alitheia me exei faei to agxos, fovamai mhn ksanakousw arnhtikh xoriakh nomizw pws den tha to anteksw aythn thn fora, esy pws niwtheis pou plhsiazei o kairos?

ta ypoloipa koritsakia mou pws eiste?

kardoula kalh epityxia avrio, olla kala eyxomai na pane

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ! :) ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ?ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΑΘΗ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ Ε?ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 15/02 ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!Σημερα δεν ημουν κσθολου σπιτι και μπηκα τωρα να ευχηθω στην Καρδουλα μας τα καλυτερα για ην εμβρυομεταφορα αυριο!Ολα τελεια να πανε κοριτσακι μου και θα περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις!Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια και πολλα πολλα φιλια!!!

Κικιτσα και Σκορπινακι ολα καλα θα πανε και θα γιορτασουμε τις θετικες σας χοριακες σε λιγες μερες!!Να σκεφτεστε μονο θετικα!!

Αννουλα τελεια τα αποτελεσματα!!Και η Παπ Α τωρα να βγει δε νομιζω να αλλαξει κατι!!Μπραβο κοριτσακι μου!!

Τα φιλια μου σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!Καλο βραδυ να εχουμε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μου σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια.να σου πανε ολα τελεια κ τα ζουζουνακια σου να γραπωθουν καλα-καλα στη μανουλα

σκορπινα μου ολα θα πανε καλα θα το δεις.λιγες μερες μεινανε ακομα ε?υπομονη.ολα θελουν στο καιρο τους

κικιτσα μου ευχαριστω πολυ.εσυ ποτε με το καλο?συγνωμη αλλα ειμαστε πολλες εδω μεσα κ δε θυμαμαι για ολες

σοφιτσαααααααααααααααααααααααααααααα!ειμαι πολυ ενθουσιασμενη.τωρα πραγματικα συνειδητοποιησα οτι θα γινω μανουλα.ξερεις αμα δε το δεις.αλλη φαση τα διδυμακια.εκαναν τουμπες ,κωλοτουμπες,ταρζανιες απιστευτες.του γιατρου δε του καθονταν με τιποτα.ειδε κ επαθε ο καψερος :oops::oops::oops::oops:

νικολ κ κατερινα ευχαριστω πολυ καλες μου για τη συμπαρασταση,να στε καλα :D:D:D:D βασω κ ευακι σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καθησυχαστικα σας λογια.να στε καλα κουκλιτσες μου κ ολα να σας πανε καλα στο εξης

αυτα

φιλια σ ολους κ ολες

καρδουλα περιμενουμε μηνυμα σου μολις μπορεσεις.

φιλια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καρδούλα, εγώ είμαι σίγουρη για σένα κοριτσάκι. Αννούλα τέλεια με τα διδυμάκια σου...να προσέχεις και εσύ και τα μωράκια σου...

Ζαχαρωτούλι τι έπαθες; Τι επεισόδιο έχασα...

Σκορπίνα μη φοβάσαι όλα καλά θα πάνε...θα το δεις....και εσύ Κικίτσα μου σου εύχομαι μια +++++ χοριακή και να μη χρειαστεί να ξανακάνεις εξωσωματική ποτέ.

Σοφίτσα καλημέρα και σε σένα τι καλά που κάνεις και κάνεις και τις βολτούλες σου....

Καλημέρα Γιωργάκη...

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και στις εγκύουλες που ξεχνάω να είστε όλες καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα σε ολους!!!! Τι κανετε?

ΜΕ το καλο η εμβρυομεταφορα στην καρδουλα μας και να εχει ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

Κρυωματακι εχω γκαρι μου. <3 Τι κανεις? ποτε ξεκινας?

Αννα μπραβο για τα νεα σας, ειναι πολυ σημαντικο και τωρα θα σαι πιο ηρεμη!!!!

Καλημερα σε ολους και απο βδομαδα θα χουμε χοριακες ++++++++++++++++++++++++++

αντε καταλαβαινω πως ειστε τωρα αλλα απο Δευτερα θα ηρεμησετε με τα ++++++!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα παρεακι,τι κανετε?? Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!!! :)

καρδουλλα 11 Ε? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΠΩΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΕ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ .ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΗΣ 15/2 ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ!.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ !!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!!!!! :)

ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ !!! ΠΙΣΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΥΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ! [smilie=icon_thumright.gif]

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΜΕΙΝΑ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ :roll:

ΣΑΣ ΣΤΕΛΛΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΛΕΣ! ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!

:-*:-*:-*:-*:-*

ναι γιωργο ολα καλα ευτυχως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ?

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ 16/02, ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ?!ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΥΛΑ Κ ΓΩ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤΡ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ?

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ 16/02, ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ?!ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΥΛΑ Κ ΓΩ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤΡ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!

16 εχει την αλλη τεταρτη?ναι?κοιτα εγω τη χοριακη μου την εκανα τη 12η μερα.κ οχι τη 14η που επρεπε.δεν ημουν γενικα ανθρωπος της υπομονης.ποσο μαλλον σ αυτη τη περιπτωση.αλλα ο γιατρος μου με μαλωσε.γιατι λεει πολλες εγκυμοσυνες ξεκινουν με χαμηλες χοριακες γιατι αργει να γινει η συλληψη.οποτε δε θα το συνιστουσα.ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο.εισαι λοιπον στην 9η μερα σημερα σωστα?σου στελνω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ! :) ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ?ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΑΘΗ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ Ε?ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 15/02 ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ?

ax vre koritsi mou eyxomai na einai h prwth ka h teleytaia, emena dystyxws einai h tetarth fora mou kai katalavaineis h ypomonh mou exei eksantlithei, thn trith tha einai h 15 mera apo thn emvryometafora

ta ypoloipa koritsia pws eiste? egw na sas pw thn alitheia to prwi sokaristhka, phga toualeta molis ksypnhsa kai eida sto servietaki mou kafe stagones, emeina kagkelo, ithela na valw ta klamata, meta phra thn gynaikologo mou thlefwno kai mou eipe na yshxazw giati ayto den einai periodos kai mporei na einai simadi egkymosynhs, oti ta emvrya kolane sthn mhtra, mou eipe na parw ta utrogestan apo to stoma, eses ti exete na peite giayto vre koritsakia mou, exei simvei se kamia allh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα κοριτσακια και Γιωργο μας!!Πως μου ειστε σημερα?

Σκορπινακι μην αγχωνεσαι,πολλες φορες το αιμα ειναι σημαδι εμφυτευσης,το ειχε κ μια γνωστη μου κ τελικα ηταν εγκυος οπως επισης και η Αννουλα μας οπως σου ειπε ηδη!!!να σκεφτεσαι θετικα!!Οσο για τα outrogestan, δεν τα επαιρνες καθολου και στα εδωσε τωρα?'Η απλως σου αυξησε τη δοση?Οπως και να χει,ολες τα παιρναμε οποτε καλα σου ειπε...

Καρδουλα καλη επιτυχια σημερα!!!Με το καλο να παρεις τα μπεμπε σου σπιτι κι εκει να μεινουν!!

Οι υπολοιπες ειστε ολες καλα?Τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skorpinaki m min agxwnesai!exe pisti kai ola tha pane kala!

na skeftesai thetika!efoson se kathisixase o giatros s min anisixeis!

sou euxomai na erthoun ola etsi opws ta oneireuesai eilikrina!

zaxarenioula m ti kaneis?pws paei i grippoula i atimi?:)

annoula m sigxaritiria gia ta mpempe sou!koritsaki to ena e?teleiaaaa:)

sofitsaki m pws ta paei i egkimosini?ola kala koritsi m?

oi upoloipes ola kala koritsakia m?

kardoula m kali epitixia k pali k ta mwrakia s na grapwthoun kai na meinoun ekei gia 9 mines k na s xarizoun kathimerini eutixia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες ειχα καφε κ ηταν απο την εμφυτευση.....μην αγχονεσαι...ολα καλα θα πανε....

εεχει κανει καμια προεμφυετυτικη...?

ξερω τα παντα αλλα δεν ξερω πσοοσστο επιτυχιας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα κοριτσακια και Γιωργο μας!!Πως μου ειστε σημερα?

Σκορπινακι μην αγχωνεσαι,πολλες φορες το αιμα ειναι σημαδι εμφυτευσης,το ειχε κ μια γνωστη μου κ τελικα ηταν εγκυος οπως επισης και η Αννουλα μας οπως σου ειπε ηδη!!!να σκεφτεσαι θετικα!!Οσο για τα outrogestan, δεν τα επαιρνες καθολου και στα εδωσε τωρα?'Η απλως σου αυξησε τη δοση?Οπως και να χει,ολες τα παιρναμε οποτε καλα σου ειπε...

Καρδουλα καλη επιτυχια σημερα!!!Με το καλο να παρεις τα μπεμπε σου σπιτι κι εκει να μεινουν!!

Οι υπολοιπες ειστε ολες καλα?Τα φιλια μου σε ολες!!

sas eyxaristw poly koritsakia mou gia thn sthrhksh, milhsa kai me to kentro pou ekana ekswswmatikh kai mou eipan pws symvainei stis perissoteres kopeles kai na mhn to skeftomai katholou mono an dw aima kanoniko tote na anhsyxhsw, mou eipan malista pws to thewroun gouri kai pws mallon tha einai thetika ta apotelesmata

sofitsa moy ta utrogestan ta epairna apo thn mera ths wolhpsias 6 thn hmera kolpika apla twra me to aima mou eipe na ta parw apo to stoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGAPEEEEEEEEEEEEEEEEESSSS GEIAAAAAAAAAAAAAAA ;);););););)

EFXARISTW OOOLES GIA TIS EFXOULES :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

VALAME 2 ARISTHS POIOTHTAS EMVRIA GIATI O GITROULHS EIPE EXOUME POLLLLEEEEEEEEEES PITHANOTHTES :D:D:D:D:D:D:D:D:D

TA YPOLOIPA 8 EGINAN PAGOTINIA :D:D:D:D:D EIMAI KAI XALARH AN THELW 2 FORA ;););););)

TWRAAAAAA XAPLLAAAAAAAAAAA KAI FETAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

RE PAIDIA FOVAMAI TA CYCLOGEST KOLPIKA :roll::roll::roll::roll: DEN PEIRAZOUN TA MWRAKIA MOU????

EIMAI EFTYXISMENHHHHHHHHHHHHHH :lol::lol::lol::lol::lol::lol: OOOOLES SAS AGAPW TRELLES MOU FILENADES :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...