Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καλημερα αγαπημενες φιλεναδιτσες μου!!Πως μου ειστε σημερα?

Αννουλα πολυ καλη επιτυχια με την αυχενικη και να δεις που τζαμπα ααγχωνεσαι,ολα τελεια θα ειναι!!Βρε δενσας εχω πει να μη σκεφτεστε ποτε αρνητικα??Θα σας μαλωσω!!

Βασουλα καλημερα γλυκια μου,ανυπομονουμε για τον υπερηχο σου αυριο!Ευχομαι να εχεις πολλα και πολυ καλα αυγουλακια καλη μου!

Κααρδουλα σημερα ειναι η μεγαλη μερα εεε??Αντε περσαε απο 10 πηρες τηλεφωνο???Αγωνιουμε κοριτσακι μου!!!

Ευακι σου στελνω την καλημερα και την αγαπη μου!!Ευελπιστω μερα με τη μερα να αισθανεσαι καλυτερα!

Νικολ Ζαχα Κατερινακι πολλα φιλια στα μπεμπε σας!

Κικιτσα υπομονη.Εισαι στη μεση γι αυτο κ αισθανεσαι ετσι,θα περασουν οι μερες καλη μου!!

Σια οπως ακριβως ειπανε τα κοριτσακια,ωμα ψαρια πρεπει να τα αποφευγουμε κ αυγο φατο οπως σε βολευει!

Κοριτσακι τη ηττοπαθεια ξαφνικη ειναι αυτη?Οοοοοοοοοοοοοοοοολα τελεια θα πανε γλυκια μου?Δοκιμαστε φυσιολογικη συλληψη χωρις αρνητικες σκεψεις κ αν δεν ευοδωσει τοτε ξανασκεφτεσαι εξωσωματικη.Εδω θα ειμαστε κ θα τα λεμε ;);) Ζεφυ τι κανεις καλη μου?Σε τι φαση βρισκεσαι?Εχω μπερδευτει!!

ax re sofitsa m!

etsi tha kanw!tha prospathisw fisiologika kai an meinw elpizw ola na pane kala!

alliws pame gia exwswmatiki!alla auto pros to paron to exw afisei!tha dwsw ws ton iounio perithwrio na ta kataferw k an oxi tote tha arxisw na skeftomai tin exwswmatiki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ :cry: ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΠΟΥΧΟΥΧΟΥΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!! 8-)8-) ΝΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΡΑΧΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ 8-)8-)

ΖΕΦΥ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΑΥΓΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ?ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΛΗΨΙΑ!! :idea::idea: ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ,ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΕΖΟΜΑΙ ΕΔΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες, καρδούλα ακόμα να μας πεις τα νέα σου 12 η ώρα!

Girl 84 μην αγχώνεσαι , όλα καλά θα πάνε!

Και εγώ Σοφίτσα σου στέλνω την αγαπή μου και μια τρυφερή αγκαλιά στην κοιλίτσα σου.

Βασούλα τέλεια τα λευκώματα!!! Τι μου θύμησες!

Νικόλ μου τι κάνεις.....;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKEFTHKA NA PERIMENW LIGO MHN ME VRISOUN KIOLAS :lol::lol::lol: 12 ME 1 EIPAN GI AFTO FEEEETAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol: KALA THA NAI TA GLUKOULIA MOU!!!

S EFXARISTW BARCELONITAKI MOU ESY TWRA THA SAI HDH EGGYOULA!!! THA DEIS ;););););););)

A ANNOULA MAS IRTHE APO THN EXETASH???? AGWNIOUSE TO GLUKO MOU!!!

RE PAIDIA GIA TO NIKOLAKI MAS XEREI KAPOIA POU XATHIKE???????

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

O GIORGOS :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ZEPHY SKORPINAKI :roll::roll::roll::roll::roll::roll: GUANDO :roll::roll::roll::roll::roll: POU EISTE VRE KORITSIA???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.....

ζαχα μου καλημερα κ φιλακια στους γιους σου.....συμπεθερα θα κανω δυο κορες :lol::lol::lol:

κοριτσακια αν θελετε γραψτε μου σε π.μ. ποσο παει η εξωσωματικη κ η επισκεψη.....πως ειναι το κεντρο που πηγαινετε κ αν εχει κανει καμια προεμφυτευτικη......θελω να κλεισω ραντεβου τωρα τον μαρτη που θα ανεβω κ θελω να εχω πολλες αποψεις......σας ευχαριστω κ φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου γλυκιά :D:D εδω είμαι μωρε απο το πρωί απλα προσπαθώ να σας διαβάζω πριν γραφω κ μας την έχουν πέσει στο γραφείο τηλ. κόσμος κ δουλειά, περιμένω με αγωνια τα νέα σου ε? μακια.

κάτσε να θυμηθω τώρα :-? φιλάκια στην Αννούλα κ καλή αυχενική, στο Σοφάκι μου με τις κούκλες στο Ζαχαρωτό μου που κρύωσε...περαστικά μας..κ εγω υποφέρω ξέρεις τώρα 3-4 μέρες απο το φρονιμίτη...

Βασούλα μου κ Ευακι μου σας στέλνω πολλα φιλάκια και θετική ενέργεια εγω κ το μπεμπόνι .........

πάλι τηλ......................ερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXW APOTELESMATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

11 EMVRIAKIA POU EINAI SE PARA POLU KALH KATASTASH KAI EGINAN KAI TA MISA MONA TOUS ANTI ME MIKROGONIMOPOIHSH EPEIDH EIXAME TEMPELIKA :lol::lol::lol::lol:

SAS EIPA PWS AKOUNE THN MAMA!! EIMAI SOKARISMENHHHHHHH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραααααααααααααααααααααααααααααβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο καρδουλα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

μπραβο κ ξανα μπραβο.συγχαρητηρια αυτο σημαινει οτι ολα θα πανε καλα στο εξης.πολυ χαρηκα

ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 6,δε περνανε οι ωρες,δε περνανε

εχω αγωνια να δω αν τα μπεμπακια μου ειναι καλα

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula μου τέλεια , νομίζω πως είναι μια πάρα πολύ καλή αρχή για τα καλύτερα....αντε κ σε λίγο μανούλα ξανά ε?

Αννούλα μου θα τα δεις και θα είναι μια χαρα, να ζητήσεις κ dvd γιατί δεν δίνουν τα λαμόγια....εγω το ξέχασα κ τωρα δεν μου δίνουν............ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoula μου υπεροχα τα νεα σου!!!! Σου ειπα να υπολογιζεις για διδυμακια!!! Και θα κρατησεις και καταψυξη!

Αννοθλα υπομονη ολα καλα θα πανε!!!

Νικολακι μακια (εσενα δε σου μιλησα καθολου)

Χρυσανθη σου εστειλα πμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!ΜΗΚΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!ΜΠΡΑΒΟ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΑΡΙΣΤΑ!ΑΥΡΙΟ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΜΒΡΥΩΝ?ΠΟΣΑ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EFXARISTW KORITSARES MOU ESEIS ME VOITHATE KAI TO XERETE!!! O THEOS THA SAS TO ANTAPODWSEI!!!!!

DEN XERW TI THA KANOUME!!!!! EINAI POLLA KAI DEN XERW POSA EINAI LOGIKO KAI KALO NA VALOUME!!! PREPEI NA TO SKEFTOUME!!! SIGOURA TA YPOLIPA THA GINOUN PAGWTINIA!!

RE PAIDIA EGINE THAVMA!!! MAS ELEGAN TO SPERMA DEN EINAI KALO KAI GONIMOPOIITHIKAN MONA TOUS TA MISA!!!! AKOUGANE THN MANOULA TOUS!! EIMASTE KAI OI DUO ETSI :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THA PAW STHN EKKLHSIA SE LIGO NA MILISW ME TON PNEVMATIKO MOU!! THA ANAPSW KERAKI GIA OLES ESAS KAI THA GRAPSW TA ONOMATAKIA SAS GIA PROSEFXOULA :D:D:D:D:D:D:D:D

NIKOL ANNA EVA VASSO VASSO GIORGOS KIKITSA(KYRIAKH)??? PESTE MOU KALE TI NA GRAPSW :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ολα καλα θα πανε το απογευμα στην αυχενικη.Γιατι αγχωνεσαι τοσο βρε γλυκια μου?Περιμενουμε νεα σου οκ?

Χρυσανθη δεν ειναι καθολου μακρινο ονειρο,απο τη στιγμη που το πηρες αποφαση ολα θα παρουν το δρομο τους θα δεις...

Βασουλα και Κικιτσα τη καλησπερα μου και τα φιλια μου κ σε σας!

Μπαρτσελονιτακι υπομονη!!!Λιακαδα θα εχει ξανα και θα πηγαινεις βολτα φουσκοκοιλιτσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoulini μπράβο, μπράβο, μπράβο σου, τέλεια τα νέα σου και στα υπόλοιπα με το καλό εύχομαι...

Σοφίτσα μου ούτε εγώ ξέρω σε τι φάση είμαι, το καλό είναι ότι ανέβηκε η οιστραδιόλη, δε μου αυξάνει τη δοσολογία κ πάω και εγώ για υπέρηχο την Τρίτη να δω...τι αυγά πιάσαμε...

Barcelonitaki,πώς το ξερες καλέ ότι θα πάω για υπέρηχο;;;; Μάλλον στο ίδιο νοσοκομείο συχνάζουμε...Καλή ξεκούραση από δω και πέρα και τα καλύτερα είναι κοντά...

Είμαι στη δουλειά τα πρωινά, δε μπορώ να σας παρακολουθώ αλλά έχω την αγωνία σας...Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεακι,τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!!!

Καρδουλα μου τελειαααααααα τα νεα σου!!!Με το καλο να δεχτεις τα μωρακια σας στην κοιλιτσα και να τα κρατησεις εκει για τους υπολοιπους 9 μηνες και μετα στην αγκαλια σου κοριτσακι!!!!

Αννουλα μου τωρα θα χεις κανει την αυχενικη και θα χαμογελας που θα βλεπειςτα μωρακια να κουνιουνται συνεχεια!!!!Ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις!!!!!!Περιμενουμε νεακια!!!

Ζαχα μου περαστικααααααααα!!!!!!!!!!!!

Ζεφυ μου εφοσον η οιστραδιολη σου ανεβαινει φυσιολογικα ολα θα ναι κ καλα!!!Μην ανησυχεις!!!!Θα σαι καλη κοτουλα εσυ!!!!

Κοριτσακια κανα νεο απο το συννεφακι ειχαμε??

Σοφιτσα,Γιωργο,Νικολ,Βασω,Κοριτσακι,Μπαρτσελονιτα πολλα φιλιαααααααα!!!!!!!Και αν ξεχασα κ καμια ξανα πολλα φιλιααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααα!μολις γυρισα.ολα καλα κοριτσια.τα ειδα τα μωρακια μου.λοιπον κ εχουμε κ λεμε

το ενα το ειδαμε ειναι κοριτσακι

6.3 εκατοστα με αυχενικη 1,7

τρισωμια 21 1:3530

τρισωμια 18 1:2971

τρισωμια 13 1:11927

το αλλο δεν μπορεσαμε να δουμε φυλο

6,5 εκατοστα με αυχενικη 1,7

τρισωμια 21 1:3147

τρισωμια 18 1:2839

τρισωμια 13 1:11316

αυτα κοριτσακια.ειμαι πολυ χαρουμενη.βεβαια περιμενω κ την παπ α αυριο αλλα δε πιστευω να δειξει κατι κακο μιας κ ως τωρα δεν υπαρχουν ενδειξεις για κληρονομικη προδιαθεση ως τωρα

τελος παντων.θα δουμε

ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους θα κοιμηθω ησυχη ενα βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS TO PA OTI O FERVARHS EINAI GOURIKOS ;);););););)

LOIPOOOOOON SAS EGRAPSA OLES NA SAS KANOUN PROSEFXOULA APOPSE STON AGIO GEWRGIO!!!

HTAN MIA MEGAAALH LISTA FYSIKA ALLA O THEOULHS THA AKOUSEI!!

ANNOULA MOU KAI SENA SE EVALA KAI ANAPSA KAI KERAKI EPEIDH ANHSYXOUSES

KAI 2 VASSO EVALA KAI KATERINA KAI NIKOL KAI GIORGO KAI EVA KAI OOOOLESSSS :D:D

EMENA O PNEVMATIKOS MOU EIPE NA MHN PETAXOUME KANENA MWRAKI AN MEINW APO THN PRWTH EGGYOS KAI AN DEN THELOUME ALLA META NA DWRISW TA EMVRIAKIA MOU ALLA NA XERW POU THA VRISKONTE!!!!! MAKARI NA GINEI TO THELHMA TOU KAI OTI ME FWTISEI EGW THA TO KANW!!!!!

SAS EFXARISTW GIA TIS EFXES SAS KAI GIA TO OTI XERESTE MAZI MOU KAI XERW OTI H XARA SAS EINAI MESA APO THN KARDIA SAS GIATI KAI GW ETSI AISTHANOMAI GIA SAS !!!!! :D:D:D:D;)

AVRIO PRWI THA PAME GIA NA GINEI H EMVRIOMETAFORA KAI NA MAS PEI O GIATROUDAKOS MOU TI EINAI KALUTERO NA GINEI!!! AS GINEI TO THELHMA TOU!!!!

O ANTROULHS MOU FWNAZEI THA GINW MPAMPAS THA GINW MPAMPAS :lol::lol::lol::lol::lol::lol: VIAZETE :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

FILAKIA SOFAKI MOU ANNOULA KATERINAKI ZEPHY KIKITSA VASSO GIRL ZAXARWTO NIKOLAKI BARCELONITAKI SKORPINAKI MARIKAKI KAI OOOOLES..... O THEOULHS NA NAI MAZI SAS KAI EGW THA PROSEFXOMAI GIA OOOLES SAS !!!! ;););););););););)

RE KORITSAKIA MOU TWRA POU TO SKEFTOMAI ENTEKA XRONIA PERIMENA KAI MOU ESTEILE ENTEKA EMVRIAKIA!!! :o:o:o:o AKOMA EIMAI SE SOK :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααα!μολις γυρισα.ολα καλα κοριτσια.τα ειδα τα μωρακια μου.λοιπον κ εχουμε κ λεμε

το ενα το ειδαμε ειναι κοριτσακι

6.3 εκατοστα με αυχενικη 1,7

τρισωμια 21 1:3530

τρισωμια 18 1:2971

τρισωμια 13 1:11927

το αλλο δεν μπορεσαμε να δουμε φυλο

6,5 εκατοστα με αυχενικη 1,7

τρισωμια 21 1:3147

τρισωμια 18 1:2839

τρισωμια 13 1:11316

αυτα κοριτσακια.ειμαι πολυ χαρουμενη.βεβαια περιμενω κ την παπ α αυριο αλλα δε πιστευω να δειξει κατι κακο μιας κ ως τωρα δεν υπαρχουν ενδειξεις για κληρονομικη προδιαθεση ως τωρα

τελος παντων.θα δουμε

ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους θα κοιμηθω ησυχη ενα βραδυ

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::x:x:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd EPIASE H PROSEFXOULA MOU!!!! TA MWRAKIA SOU EINAI TELEIA GLUKIA MOU!!! NTRAPHKE TO DEFTERO KAI KRYFTHKE TO GLUKO MOU :lol::lol::lol::lol: BRAVOOOOOOOO KORITSI MOU PANTA TETOIES XARES GIA SENA KAI THN OIKOGENEIA SOU!!! FILAKIA POLLA :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε όλες παλι!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

ZEPHI TI ΕΔΕΙΞΕ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ?

KARDOULA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 15/02 ΧΟΡΙΑΚΗ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...