Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, χαίρομαι κάθε φορά που μαθαίνω νέα σας! Εγώ οπως σας έλεγα, μετράω οιστραδιόλη, την τελευταία φορά με δοσολογια 112,5 ( ενώ παράλληλα παίρνω και μισή gonapeptyl- μάλλον για ν'αποφύγουμε τυχόν υπερδιέγερση...) ήταν 26 . Τώρα η δοσολογία αυξήθηκε στο 187,5 και αναμένω νέα...Σας ευχαριστώ πολύ όλες που μπαίνετε στον κόπο και μου απαντάτε...Κardoula μου το πρωτόκολλο που ακολουθώ είναι το μακρύ αλλά έτσι όπως πάω εγώ το βλέπω να μετονομάζεται μάλλον σε... Ζεφύειον...

Βασούλα καλά αποτελέσματα στον υπέρηχο να έχεις....Σοφίτσα, να είσαι καλά και σε όλα τα κοριτσάκια στέλνω πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KIKITSAAAAA AVRIO THA MOU POUNE POSA EGINAN EMVRIAKIA KAI THA TA VALOUME THN PARASKEVH TA GLUKOULIA MOU!!!!!TI EXEIS SHMERA KALE?????? AAA DEN THELW TETOIA !! XARES EXOUME TWRA EIPAME :D:D:D:D:D;);););););););)

SOFAKI EGW TOUS LEW GIATI KALE NA MHN MEINW EGGYOS???? AFOU OLA FYSIOLOGIKA EINAI KAI APLA TOUS DIXAME TON DROMO!!! MOLIS AKOUSOUNE THN MAMA KAI TON MPAMPA THA TREXOUN PIO THA PROLAVEI PRWTO NA KOLLHSEI!!!! :lol::lol::lol::lol: EM TIIII???? :lol::lol::lol: KAI EINAI SAN NA VLEPW THN DIADIKASIA MPROSTA MOU KATHE MERA!!! LEW.... TWRA EFYGAN OI KYSTES.... KAI FEVGOUN.... TWRA EFTIAXE TO SPERMA APO THN KYRSOKULH.... KAI ANEVAINEI 7O EKATOMYRIA......TWRA THA XW POLLA AVGOULAKIA... KAI EIXA 18..... SHMERA SKEFTOMAI OTI TA MWRAKIA MOU DHMIOURGOUNTE KAI AVRIO THA XW TELEIA NEA..... KAI DEN TO SYZHTW :lol::lol::lol:

EEEEEEETSI PREPEI NA MASTE OLES!!! KAI META FEEEETAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

VASSOOOOO KAPOIOS APO TO GENESIS HTAN DEN XERW!!! PA...OS KATI NOMIZW!!! DEN XERW!! DEN EIMAI APO ATHINA :roll:

SIA TA FAGHTA ME PLOUSIES PRWTEINES EINAI TO KREASKOTOPOULO XOIRINO KAI VODINO TO PSARI FILETO O TONOS KAI GARIDES KAI TA AVGA KAI GALAKTOKOMIKA ME XAMHLA LIPARA KAI OSPRIA FASOLIA MPIZELI KAI FAKES!!!! PROSEXE MHN TRWS ALATI KATHOLOU!!!!!! EEEEEEE???????? PWS ME VLEPETE DASKALEEES?? :lol:

EMATHA E?????? ME OPOION DASKALO KATHISEISSS........ :lol::lol::lol::lol:

GIOOOOORGOOOOOOO SE EXASA PAIDI MOU!! S EFXARISTW GIA TIS EFXOULES :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν κανετε εμβρυομεταφορα με ρεγουλα τα αυγουλακια βρεεεεεεεεεεεεεε!!!!

οσο για τον τονο και για τις γαριδες ρωτηστε κανα γιατρο εχω την εντυπωση πως δνε πολυ κανουν.

αν κανουν παντως οι γαριδες πειτε μου κι εμενα γιατι μου χει λειψει μια γαριδομακαροναδα!!!! :lol::lol:

Να μην τρωμε λεει ψαρια μεγαλα γιατι απορροφουν απο την ταλασσα πολυ υδραργυρο.

Να πλενετε καλα τα λαχανικα και ΚΟΨΤΕ το ΣΟΟΟΟΟΥΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :lol: δεν κανει ωμα πραγματα να τρωμε για αυτο!!!

ΕΕΕΕ χμ τι αλλο?τι αλλο?

Ψαξτε για τις τροφες που χουν φολικο οξυ και ξεσκιστε τες ουπς σορυ και φατε αφθονες ηθελα να πω!!!!

Μωρε για 1 βδομαδα προσπαθηστε να μην κανετε τιποτα, παρατατε τα ολα. Κι εμενα 3 μερες μου ειπε, εγω την 4η πηγα γραφειο αλλα καθομουν κλωσσα.Με πηγαιναν με εφερναν. Κλωσσουλα δηλ!!!!

ΚΑΛΕΣΣΣΣΣΣΣσσ και πολλεςςςςςςςςςς επιτυχιες ευχομαι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα αντε με το καλο να σου πουν οτι τα αυγουλακια σου εγιναν ωραιοτατα εμβρυακια.

καλησπερα σ ολα τα κοριτσια.εμενα αυριο ειναι η ΄΄μερα΄΄ η μεγαλη,της αυχενικης διαφανειας δηλ.

ενα ταρακουλο το χω παθει ηδη.μακαρι να ειναι ολα καλα κ να μη χρειστει αμνιοπαρακεντηση που τη φοβαμαι παρα παρα πολυ. :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

φιλια κοριτσαρες κ στειλτε μου κ εμενα λιγη απο τη θετικη σας σκεψη.πραγματικα τη χρειαζομαι τωρα.φιλια πολλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, και αγόρι, Καρδούλα με το καλό να πάρεις αύριο τα νέα σου αν και με τη δική σου ψυχολογία όλα καλά θα πάνε.

Αννούλα μην ανησυχείς,τέλεια θα είναι η αυχενική σου.Και μη στενοχωριέσαι δεν παρεξηγώ τα όσα μου είπες απλά η καθεμιά μας είναι διαφορετική και εγώ εχω σκεφτεί όλες τις πιθανές λύσεις, απλά όσο ακόμη μπορώ θα παλέψω με τα δικά μου ωάρια. Αν εξακολουθώ να μπορώ , θα δούμε τι θα γίνει και σε αυτόν τον κύκλο.

Βασούλα μου μην ανησυχείς τον έχω χτυπήσει και εγώ τον ψυχολόγο μου, γιατί ήμουν λίγο πριν το φουντάρω...Το ξέρω πως με καταλαβαίνεις και σε ευχαριστώ για την αγκαλίτσα ήταν τόσο από ψυχής που μέχρι που την αισθάνθηκα.

Σοφίτσα μου γλυκειά τι κάνεις;

Ζαχαρωτό ρεσιτάλ έδωσες με την ορμονολογία. Η Λόλιποπ που χάθηκε;

Barcelonita χαίρομαι που είσαι καλά.

Φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula μπραβο που εχεισ τελεια ψυχολογια! κ γω σημερα δεν ξερω τι με πιασε!μαλλον βαρεθηκα να περιμενω την Τεταρη.λες να παω νωριτερα να κανω χοριακη?!δεν θα δειξει εστω και λιγουλάκι?!απτη μια εχω καλη ψυχολογια και απο την αλλη γκρινιαζω. ο αντρασ μου με λεει χαζοχαρούμενο σημερα, ετσι οπως κανω.cuando πωσ πανε τα πραγματα?

οσο για τη διατροφη που λετε δεν πολυ κανει ψαρικα και κοτοπουλο. φατε κρεας (χοιρινο, μοσχαρι) και αυγα!τα λαχανικα καλα πλυμμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια να εισαι σιγουρη για αυτο!!! ΚΑι η αυχενικη θα ειναι αριστη. ΚΑι για αυτο να εισαι σιγουρη!!!!!

Κικιτσα να μην πας να την κανεις νωριτερα! Ειπαμε χαλαρα και υπομονη.Το ξερεις οτι μπορει και δυο μερες νωριτερα να μην δειξει αλλα να ειναι θετικο? Γιατι να παρεις τετοια κρυαδα?

Ευακι μου δυναμη κοριτσαρα μου!

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες.

Εγω καλα ειμαι, με τις ζαλαδες μου, τα πονακια μου , τα αερια μου :D:D:D:D

Αχ για να δουμε τι θα δουμε την ΠΑρασκευη!!! Εγω πραγματικα παρακαλαω σας ειπα οχι για πολλα αυγουλακια, αλλα για μερικα καλα! ΚΑι αυτη τη φορα εχω πεισμωσει και λεω οτι θα το πετυχω. Τελος. Αααα ολα κι ολα, δεν δεχομαι κατι αλλο! Το μωρακι θα ερθει θελει δε θελει :D:D:D Που γιατι να μη θελει δηλαδη? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A! και καρδούλα μου γλυκιά μόλις συνειδητοποίησα τι μου έγραψες για τα αυγουλάκια σου. Ειλικρινά είναι σαν να μου έδωσες σε ευχαριστώ ολόψυχα είσαι πολύ καλό παιδί, όλα καλά θα σου πάνε θα το δείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNOULA MOU AVRIO MONO KALA NEA THA XOUME!!! TO GLUKOULINI SOU TELEIO THA NAI THA DEIS!! OPWS THN MANOULA TOU!!! :P:P:P:P:P

KIKITSA FEEEEEEEEEETAAAAAAAA EIPAME!!! ASTO MWRAKI HSYXOOOO!!! THELEI NA FTIAXEI THN KOUP GIA NA XEI KAI FOTOGENEIA OTAN TO DEIS PAIDI MOU!!! ASTO LEEEEEMEEE!! TO GLUKOULI MOU THA NAI ME THNMAMA TWRA!!!! :D:D:D:D:D:D:D FRONIMA KALE TO PAIDI...... :lol:

KOTOULA H VASSO MAS :lol::lol::lol::lol::lol: KANE AVGOULAKIA VASSOOOOO NA GINOUNE MWRAAAAKIAAAA FOUUUUUUU FOUUUUUUU!! EIMAI KAI MAMA PARE THETIKH ENERGEIAAA :lol::lol:

EYEOOOOOOREEEE NA SAI THETIKH GIA NA SE AGAPAWWWW PIO POLUUUU ;);););):D

ZAXARWTOOOOOO DEN EKATSES PAIDI MOU FRONIMH KAI EKANES KAI DIDIMAKIAAA????? BRAVOOOO O XRISTOULHS !!!! ITHELE NA GINEIS MANOULA STA SIGOYRA :lol: POSO SE AGAPAEI E????? :D:D BRAVO MWRO MOU!!! MHN TRELLANEIS TA MWRAKIA TWRA EEEE???? KATSE KALE HSYXA ALLIWS THA SE TRELANOUN STO KLWTSIDI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

NIKOLAAAAKI POU EISAI PAIDI MOU????????

VRE PAIDIA EGW ME TO LAPTOP STO KREVATI EIMAI OI ALLES POU XATHIKAN?????????? LEGAME MAZI NA TO PERNOUSAMEEEEEE RE SEIS POU PHGAAATEEEE HELLOOOOOOOOOOO :roll::roll::roll::roll::roll::lol: :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΦΕΤΑ!ΤΑΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.Η ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ Η ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!!!!!!! [smilie=bunny.gif][smilie=bunny.gif][smilie=bunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles koritsiaaaaa kai agori!

pws pan ta kefia?

kardoula m eyxomai ola kala na pane k na xeis ta pio euxarista nea tis zwis s simera!

nikolaki m ola kala?sofitsa?zaxarenia?katerinaki?annoula pame gia auxeniki e?pws pernaei o kairos e?ola teleia na nai koritsaki m!

vasoula m ola kala na pane me ton uperixo k auti i fora na nai i tixeri s kopela m!

sia m min anisixeis gia tipote!O THEOS kai H PANAGIA na nai mazi koritsaki m!

ta nea m emena einai oti piga k m ekopse k tis rafes o giatros kai stis 24 tha paw gia na afairesw k to spiral p m exei valei gia na kratisei ti mitra anoikti!

m eipe oti oi salpigges m p m tis exei anoixei fainontousan talaipwrimenes ap tin endomitriwsi!

me agxwse ligaki giati m eipe oti tha prospathisoume gia fisiologiki sillipsi alla egw exw perissoteres pithanotites apo alles kopeles gia exwmitria kiisi!k auto giati oi salpigges m oso k na tis anoixame dn mporei kaneis giatros na epemvei giati genika einai toso lepto thema!

telospantwn agxwthika an k m eipe dn einai sigouro oti tha nai exwmitrio!k mia kopela p den exei thema me tis salpigges tis mporei na kanei exwmitrio alla egw exw pio polles pithanotites!

apogoiteutika na sas pw tin alitheia m!

fovamai na meinw fisiologika me ton kindino gia exwmitria kiisi!alla tha m peite an itan etsi kamia den tha to prospathouse na meinei fisiologika giati tha xe kindino na tan exwmitrio!

den xerw exw perasei tosa to teleutaio diastima p fovamai na empisteutw akoma k tous giatrous!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEERAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

SHMERA THA MATHW GIA TA MWRAKIA MOU :D:D:D:D:D:D AGWNIZONTAN NA DHMIOURGITHOUN TA GLUKOULIA MOU :roll::roll: EIMAI SIGOURH PWS AKOUGAN THN MAMA KAI TON MPAMPA KAI HTAN DYNATA :D SIGOURA THA MAS KANOUN POLU PERIFANOUS APO TWRA :D:D:D:D:D:D:D

STIS 10 THA PARW THL NA MATHW TI KANOUN :D

GIRL GLUKO MOU MHN AXWNESE APO TWRA KAI TIPOTA ARNHTIKO NA MHN DEXESE NA MPAINEI STO MYALO SOU!!! NA SAI THETIKH!! APOVALE APO TO MYALO SOU OPOIANDHPOTE ARNHTIKH SKEPSH!!!!! H FILH MOU ME ENDOMHTRIWSH EKANE 2 MWRAKIA!!! O THEOULHS THA SE VOITHISEI AGAPH MOU!!!!!!

KIKITSAAAAAAAAA DEN EXEI PAIDI MOU APOTELESMATA XORIAKHS SHMERA :lol::lol::lol: VIASTHKES NA PERASOUN OI MERES NA RTHEI KAI TO DIKO SOU E???? :lol::lol::lol: FEEEETAAAAAA

ANNOULA MOU THELOUME AMESWS TA NEA APO THN EXETASH TOU BEBE MAS GIA NA XAROUME :D:D:D

KALHMERA ZAXARWTOOOOOOO EMENA MOU PE PSARI FILETO KAI O TONOS EIDIKA EXEI POLH PROTEINH!!!

EGW FYSIKA TRWW GIAOURTAKI GALATAKI TYRI PSARI AVGOULAKIA KAI OSPRIA ALLA OTAN THELW KAI KATI ASXETO APO AFTA PALI TO TRWW!!!! :lol::lol: EEEEEEEEE MA STON GIO MOU DEN EIXA IDEA OTI HMOUN EGGYOS GIA DUO MHNES KAI KATI KAI MIA XARA KRATITHIKE TO ANTRAKI MOU :D:D:D

KAI AFTA TA GLUKA MOU DYNATA THA NAI KAI THA THELOUN NA MEINOUN ME THN MAMA THA DEITE OTI TIPOTA DEN EXEI SIMASIA!!!!LIGH XEKOURASH KAI AGAPH KAI GELIO POLUUUUUU :lol::lol::lol::lol:

POU EINAI TO NIKOLAAAKIMAS RE PAIDIA ANHSYXWWW!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα Καλημερα,

Ειμαι στη δουλεια αλλα δεν μπορω να δουλεψω αν δε σας καλημερισω πρωτα!!!

ΚΑρδουλαααααα με το που μαθεις περιμενουμε να μας γραψεις ενταξει??? Η Παναγια θα κανει το θαυμα της! Εισαι σιγουρακι.

Κοριτσακι μου ελα μην σκεφτεσαι ετσι αρνητικα. Γιατι δηλαδη να ειναι εξωμητριο? Και ποιος σου ειπε οτι και στην εξωσσωματικη δεν γινονται εξωμητρια?? Δεν μπορει κατι θα του ειπες του γιατρου, θα τον πιεσες για να σου ειπε κατι τετοιο. Αν καθομαστε και σκεφτομαστε ολα τα αρνητικα που μπορει να εχει μια κυηση αστα χ_σ_α. Εμεις πρεπει να σκεφτομαστε οτι αποκλειεται να παθουμε κατιο ασχημο. Ε τι δε μας φτανει η ταλαιπωρια μας? Λοπον ειπαμε μονο θετiκες σκεψεις!

Γαιδαρακο τα εχεις κrαησει βρε θηριο? Εγω δεν εχω κρατησει τιποτα απο την παιδικη μου ηλικια. Αν και ηταν πολυ προσφατα (λεμε τωρα :):):) ) tα εχω ξεφορτωθει ολα. Μονο ενα λευκωμα εχω κρατημενο!

Θυμαστε κοριτσια? Τι εστι ανηρ? Τι εστι γυνη? Γραψτε τη γνωμη σας για μενα κ.τ.λ

" Ο Διαβολος φτερνιστηκε και εβγαλε ενα μυξακι και απ' την πολή του τη χαρα τ' ονομασε αντρακι" Αυτα γραφαμε.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me entharrinete koritsakia m!

na sas exei O THEOS kala!

nai tn rwtousa einai i alitheia k anagkastike na to pei!

proxwrame mprosta omws k O THEOS kai H PANAGIA as einai voithoi mas!

swsta les vasoula m oti kaneis dn mporei na s eggiithei tpt ara kalitera na min skeftomaste ta arnitika!

thetikes skepseis loipon!

exete dikaio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες φιλεναδιτσες μου!!Πως μου ειστε σημερα?

Αννουλα πολυ καλη επιτυχια με την αυχενικη και να δεις που τζαμπα ααγχωνεσαι,ολα τελεια θα ειναι!!Βρε δενσας εχω πει να μη σκεφτεστε ποτε αρνητικα??Θα σας μαλωσω!!

Βασουλα καλημερα γλυκια μου,ανυπομονουμε για τον υπερηχο σου αυριο!Ευχομαι να εχεις πολλα και πολυ καλα αυγουλακια καλη μου!

Κααρδουλα σημερα ειναι η μεγαλη μερα εεε??Αντε περσαε απο 10 πηρες τηλεφωνο???Αγωνιουμε κοριτσακι μου!!!

Ευακι σου στελνω την καλημερα και την αγαπη μου!!Ευελπιστω μερα με τη μερα να αισθανεσαι καλυτερα!

Νικολ Ζαχα Κατερινακι πολλα φιλια στα μπεμπε σας!

Κικιτσα υπομονη.Εισαι στη μεση γι αυτο κ αισθανεσαι ετσι,θα περασουν οι μερες καλη μου!!

Σια οπως ακριβως ειπανε τα κοριτσακια,ωμα ψαρια πρεπει να τα αποφευγουμε κ αυγο φατο οπως σε βολευει!

Κοριτσακι τη ηττοπαθεια ξαφνικη ειναι αυτη?Οοοοοοοοοοοοοοοοολα τελεια θα πανε γλυκια μου?Δοκιμαστε φυσιολογικη συλληψη χωρις αρνητικες σκεψεις κ αν δεν ευοδωσει τοτε ξανασκεφτεσαι εξωσωματικη.Εδω θα ειμαστε κ θα τα λεμε ;);)

Ζεφυ τι κανεις καλη μου?Σε τι φαση βρισκεσαι?Εχω μπερδευτει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATA TO MESHMERAKI THA MOU POUNE 12-1 !!!!! FASOLAAAAAAKIAAAAAA KANTE THN MAMA PERIFANH!!!! SAS AGAPAEI POLU!!!! :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::!::!::!::!::!::!::!:

KALE EGW EIMAI SIGOURH GIA TA MWRAKIA MOU OTI MIA XARA EINAI KAI FRONIMA APLA AFTOI DEN TO EIDAN AKOMA!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

OTAN TO ELEGXOUN ETSI THA MEINOUN :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

EXOUME KAI MIA XORIAKH NA PERIMENOUME META :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ αντε με το καλοοοοοοοο να τα υποδεχτεις στην ζεστη σου κοιλιτσα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε ολες!!!

Κοριτσακι εχε εμπιστοσυνη στο γιατρο σου και ευχομαι ο Θεος να σου χαρισει το ωραιοτερο δωρο!!!

Ειμαι χαλια κρυωμενη συγχωρεστε με που βηχω στα μουτρα σας!!! :lol:

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ????????? Ολα καλααααααααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ζαχα δεν ντρεπεσαι? Θες να μας κολλησεις ολες??? Περαστικαααααα

Αντε Καρδουλα θα περιμενουμε λιγο ακομα αλλα δεν αγχωνομαστε. Ειπαμε εισαι σιγουρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PALI KRYWSES GLUKO MOU ZAXARWTOOOOOOO????????????????????O :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

PROSEXE KALEEEEEE!!!!!!!!!1 ENOXLEIS KAI TA MIKRA SOU!!!!! KALHMEEEERA KAI KANE TSAGAKI ME MELI!!!!!!!!!!! EFXARISTW GIA TIS EFXOULES :P:P:D:D:D:D

VASSO MOU SIGOURAKI TO XW ALLA TOUS MALLWNW POU AFHSANE TA MWRAKIA MOU MONA TOUS EKEI KAI AFTA THELOUN NA XEREI H MAMA OTI HTAN FRONIMA KAI EKANAN OTI TOUS EIPA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...