Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaaaaxaxxaxaxaxxaxaxaxax :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tis exw oles anevasmenes egw :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: zaxarwto is back :lol::lol::lol::lol:

SOS SOS SOS SOS DESTE KAFE ME THN ELENH STON ALPHA TWWWWRAAAA !!!!! :o:o:o:o:o

EXEI THEMA THN EXWSWMATIKH!! :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

AKOUTEEEEEEEEEEEE?????????????????? SE LGO THA MILA GIA THEMATA POU MAS ENDIAFEROUUUUUN :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι να μας πουν παραπανω απ οσα ξερουμε ηδη ή εχουμε ηδη κανει μωρε???Ασε ελενη πες της αντε στον Ματεο σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανεις καρδουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα εμενα η μοναδικη ορμονη που υπαρχει ειναι θελω να γινω μανα ξανα....... :lol: θελω να μεινω εγκυος κ να ειναι καλα.....υπαρχει κατι για την περιπτωση μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΧΑΘΗΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑΑ :?:?

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ,ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ 8 ΩΑΡΙΑΚΙΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 5 .ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΑΡΙΣΤΑ(ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ....ΤΡΟΥΠΩΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!ΘΑΥΜΑ!!!)ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΕΤΡΙΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΥΟ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ!!ΘΕΩΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΩΣ ΣΥΝΩΣΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΕΜΒΡΥΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΑΥΤΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :!::!:

ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ,ΔΙΑΒΑΖΩ ΒΙΒΛΙΑ,ΒΛΕΠΩ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΚΩΜΩΔΙΕΣ,ΛΥΝΩ ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΑ ΚΟΚ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ!!ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΠΑΛΙ,ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΤΟΣΗ!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΦΟΥ ΚΑΙ ΦΟΥ :lol::lol:

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙ ΟΛΑΣ ΝΑΙ?ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΚΛΩΣΣΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

πηρα ολο το θαρος να τρυπωσω στο post σας με την ελπιδα οτι θα με βοηθησετε σε καποια πραγματα ;;);;);;)

Η ιστορια εχει ως εξης : προχωρησαμε για εξοσωματικη τον Δεκεμβριο και ολα πηγαιναν καλα 6 ωαρια 4 γονιμοποιημενα καλα!! 3 θα μεταφεροντουσαν. Την ημερα ομως της εμβρυομεταφορας ειδαμε αιμα στην μυτρα προχωρησμε σε υστεροσκοπηση ολα ευτηχως καλα!!!! το αιμα ηταν ορμονικη διαταραχη απο τις ενεσουλες.. :):):):)

Σε λιγο καιρο θα προχωρησουμε σε εμβρυομεταφορα, εκεινο που ηθελα να ρωτησω απο εσας ειναι

1) Ποσοστα επιτυχιας με την πρωτη φωρα , κοπελες που πετυχαν με την πρωτη

2) Τα Πραγματικα ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΗ μετα την εμβρυομεταφορα....

Συγνωμη εαν σας κουρασα αλλα θα ηθελα πραγματικα τις γνωμες σας!!!!

Σας ευχαριστω @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZAXARWTOULH EMEIS EPREPE NA PAME EKEI NA POUME PWS EXEI OLH H KATASTASH :lol::lol::lol::lol: KAI MIA FRASH POU EIOANE EINAI OTI SE LIGA XRONIA OLES THA KANOUNE EXWSWMATIKH GIA NA NAI SIGOURES OTI TA MWRAKIA TOUS THA NAI KALA SIGOURA!! TI LENE RE?????? MAZWHISTES EINAI :lol::lol:

TI NA PW????? ENA VRISIDH MES TON PONO MOU TO RIXA :lol::lol:

CHRYSANTHI GLUKIA MOU SE KATALAMVAINW!! EMENA 11 XRONWN TO AGORAKI MOU KAI PERIMEEEEENW AKOMA!! YPOMONH KAI THA RTHEI KI ALLO MWRAKI!!!! :D:D

BARCELONITAKI MOU POLU KALA KANEIS!!! FEEEEEEEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol:

ZAXARWTOOOOO EGW H TRELLH XAPLWNA ALLA PHGA NA VALW TA ROUXA TOU ANTROULH MOU NA STEGNWSOUN KAI POOOONEEESEEEE!!! POLUUUU!!! KAI EIXA KAFE YGRA!!! FOVAMAI MHN EKANA KATI H TRELLH!! EFTYXWS DEN EINAI TO FASOLLAKI MESA AKOMA :roll::roll::roll::roll::roll: EGW DEN XANA SHKWNOMAI O KOSMOS NA XALASEI!!! KAI GIA ANAGKH MOU DEN MPORW EFKOLA NA PAW!! DYSKOILIA EGINA :roll::roll::roll: MEINAME STA AERIA MONO :lol::lol::lol: TI GNWRIZETE EXWSWMATIKOULES MOU GI AFTO????????????????????? SAS TRELANA STIS ERWTISEIS ALLA THELW NA XERW :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!Εκανα δουλιτσες (με τη βοηθεια της μαμας παντα) και τωρα μπηκα να διαβασω νεα σας!

Σια καλη μου μετα την εμβρυομεταφορα καλο ειναι για 5-6 μερες να κατσεις ξαπλα(εγω προσωπικα εκατσα 10),να τρως πολυ πρωτεινη(κρεας και αυγα) κ γενικοτερα να μη το σκεφτεσαι,να μην αγχωνεσαι και να μην ψαχνεις για συμπτωματα!!!Τωρα για τα ποσοστα επιτυχιας που ρωτας λενε πως περιπου το 30% πετυχαινει με την πρωτη κι αυτο εξαρταται απο την ποιοτητα των εμβρυων και την γυναικολογικη κατασταση της μητερας.Προσωπικα μιλωντας εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη,μου μετεφεραν 2 εμβρυα και εμεινα εγκυος με την πρωτη με διδυμα!!Δε θεωρω τον εαυτο μου εξαιρεση,απλα πριν την εξωσωματικη ειχα χειρουργηθει και η μητρα μου ηταν εντελως καθαρη να υποδεχτει τα εμβρυα...Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οπλα να πανε καλα και συντομα να μας ανακοιμωσεις τα ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου κ εγω τα ίδια είχα πρήζονται όλα μέσα κ είναι λογικό εξαιτίας της διέγερσης των ωοθηκών...υπομονή έρχονται τα καλύτερα.........

barcelonitaκι κ εγω είχα πονάκια περιόδου σε αυτη την εξωσωματικη απο την 4η μέρα αν θυμάμαι καλα.. καλή πολύ καλή επιτυχία..

ΣΙΑ μου μην ακους για ποσοστα επιτυχίας, αλήθεια θα μπερδευτεις η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστη κ η τύχη δεν μπαίνει σε ποσοστα, μετα την μεταφορά θα ξεκουράζεσαι μόνο..........και θα σκέφτεσαι θετικά..

Καλή επιτυχία κοριτσάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κουκλες μου !!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

sofitsa η μυτρα ειναι σε καλη κατασταση, και η ηλικια μου σχετικα καλη 32 ετων ειμαι..

θα ακολουθησω τις συμβουλες σου :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωστόσο το Σοφάκι μας είναι μια πολύ καλή περίπτωση για να σου ανεβάσει το ηθικό, εύχομαι να έχεις την τύχη της. Γεια σου Σοφάκι με τα διδυμάκια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι υπολοιπες φιλεναδιτσες μου τι καντε?

Ζαχα πετυχημενες οι ορμονες,θα κανω μια λιστα με οσες με επηρρεαζουν... ;)

Καρδουλα κοτουλα μου γλυκια περιμενουμε νεα για τα γονιμοποιημενα ωαριακα και την εμβρυομεταφορα.Προς το παρον μη κουραζεσαι και ξεκουρασε το σωμα σου,δεν ηταν κ λιγα τα ωαριακα που σου πηραν.Ειναι ποοοολυ λογικο να πονας και να εχεις καφε υγρα,κ εγω ετσι ακριβως ημουν.Φεταααα!

Ευακι μου θα σε μαλωσω βρε!!Δεν ειπα κλαψε,ξεσπασε,πονεσε αλλα μετα μαζεψε τα κομματια σου,σηκωσε το κεφαλι ψηλα και συγκεντρωσου στον στοχο σου?Γλυκια μου ειναι λογικο ολα μαυρα να τα βλεπεις αλλα με την ψυχολογια που εχεις κανεις χειροτερα τα πραγματα..Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια καλη μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μμμμμμμμμμμμ ποιες ξεχναω?????? Κικιτσα,Σκορπινακι και Μπαρτσελονιτακι περιμενουμε τα αποτελεσματα σας και ετοιμαζομαστε για παρτακι κουκλιτσες μου!!!Ολα να πανε τελεια ευχομαι!

Βασουλα καλη επιτυχια με τον υπερηχο την Παρασκευη,ευχομαι να εχεις πολλα πολλα αυγουλακια!!

Αννουλα,Χρυσανθη και Ζεφυ πολυ καλημερα κ σε σας αγαπημενες!!Χρυσανθη ευχομαι συντομα να κρατησεις κ δευτερο μωρακι στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THELW KAI GW DIDIMAKIA ME THN PRWWWWTHHHHHH!!!!!!! GEIA SOU RE SOFAKIIII!!! MAS ANEVASES!!!!! O GIATROUDAKOS EIPE EINAI APO TA TRYPIMATA MPOREI NA EMEINE LIGO AIMA MESA!!!! ALLA NA PROSEXW KAI OLA THA PANE KALA :D:D:D:D:D

GEIA SOU SIIIIIAAAA KAI MENA H PRWTH MOU FORA EINAI!!!! ANTE KAI TYXERH NA NAI KAI GIA TIS DUO!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τελεια θα πανε Καρδουλα μου!Με τετοια ψυχολογια που εχεις δε σε φοβαμαι καθολου!!!

Σια μου μια χαρα ειναι η ηλικια σου,κι εγω κοντευω 34(τα κλεινω σε 2μιση μηνες δηλαδη αλλα ακομη 33 λεω)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα απολυτως!!Μονο ξαπλα!!Μαγειρευε η μητερα μου και η πεθερα μου και μια μερα πριν την εμβρυομεταφορα ειχα κανει κι εγω κατι φαγητα κ τα ειχα σε ταπερακια για 1-2 μερες.Ημουν λιγο αυστηρη η αληθεια ειναι.Ο γιατρος μου ειχε πει οτι οι 3 πρωτες μερες ηταν οι πιο επικινδυνες και αυτες για να καταλαβεις πηγαινα τουαλετα πρωι,μεσημερι,βραδυ.Εκανα πολυ αυστηρη διατροφη,μονο κρεας και αυγα,τιποτε αλλο και ολα αναλατα γιατι επαιρνα κορτιζονη και για πολυ καιρο μαλιστα(κ αφου ειχα μεινει εγκυος).Αλλα η αληθεια ειναι οτι απο την ημερα της εμβρυομεταφορας κ μετα το ειχα πιστεψει τοσο πολυ οτι θα τα καταφερω που δεν αφηνα περιθωρια σε κανεναν να μου πει το αντιθετο!!!πιστευω η ψυχολογια μετραει παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου πραγματικα σε θαυμαζω :):):):):)

τελικα οταν θες κατι παρα πολυ κανεις και τις αναλογες θυσιες νομιζω και τα αποτελεσμα σε δικαιωνει

Το μονο που πραγματικα ευχομαι ειναι να μπορεσω να ακολουθησω και γω αυτο το προγραμμα δηλαδη θα κανω το παν!!!!!!! σε ευχαριστω πραγματικα που ασχοληθηκες μαζι μου, :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

και για τις πρωτεινες πραγματικα δεν γνωριζα τιποτα!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI GW ETSI THA KANW :!::!::!::!::!::!::!::!::!: O KOSMOS NA XALASEI EGW DEN SHKWNOMAI MEXRI NA KOLLHSOUN OOOOOLA TA MWRAKIA STHN MHTRA :!::!::!::!::!::!::!::!::!: AFTO EINAI H LUSH!!!!!!! E MA :!::!::!::!: 15 MERES OOOOOOOSES PREPEI!!!!!! OOOOLA GIA TO FASOLAAAKI :lol::lol::lol::lol: TWRA THA DIMIOURGEITETO GLUKOULI MOU :D:D:D:D HDH TO AGAPAW!!!!!! THA TO KATALAVEI OTAN MPEI STHN MAMA!!! :D:D:D:D:D:D A DEN PAME KALA :lol:

SIAAAAAAA TO ZAXARWTOOOO PANTA LEEI NA ROUFAME TO AVGOULAKI MAAAAS :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι εννοειται????? με το αυγο πως το τρωτε???? δεν εχω ιδεα πραγματικα!!! :oops::oops:

και τι ειδους πρωτεινες πρεπει να τρωω κοτοπουλο? κοκκινο κρεας?? ψαρι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις,κι εγω οταν πρωτομπηκα στο φορουμ δεν ειχα ιδεα και με κατατοπισαν τα αλλα κοριτσακια.Εδω ειμαστε ολες να μας ρωτας ο,τι θελεις οποτε θελεις!!

Καρδουλα με τετοια μανουλα δεν εχει να παει πουθενα το γλυκουλι σου,μολις μπει στην κοιλιτσα σου εκει θα μεινει!!!Α!!!και ξερετε κ τι αλλο ελεγα οταν με ρωτουσαν πως ειμαι τοσο σιγουρη οτι θα μεινω?''Που θα βρουν καλυτερα απο τη μανουλα για να φυγουν??" Ετοιμαστειτε κοριτσακια,τα μωρακια σας ειναι στο δρομο... ;););)

Λοιπον θα σας αφησω προς το παρον γιατι πεινασα και πονεσε και η πλατουλα μου.Φαγητο και νανι και το απογευματακι τα λεμε παλι φιλεναδιτσες!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!τωρα τελειωνω την δουλειτσα και παω σπιτι να ξαπλωσω όλη μερα στον καναπε με τον υπολογιστη αγκαλια!σημερα δεν ειμαι και πολυ στα κεφια μου.όλα μου φταινε!γιατι?????????ποτε εχουμε εμβρυομεταφορα κοριτσι με τα 18 αυγά??η πρωτη χοριακη ερχεται στις 15/02 η θα κανει άλλη νωριτερα??? φιλια σε όλες. παω σπιτι και τα λεμε σε λιγακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι η 3η φορα που θα γραψω αυτο το μηνυμα! Καθε φορα που πηγαινα να το στειλω κολλουσε ο υπολογιστης! Λοιπον ξεκιναω αφου παρω μερικες ανασες πρωτα για να ηρεμησω! Ουφουφουφ

Barcelonita μου χαρηκα παρα πολυ. Ειδες που ολα πηγαν πολυυ πολυ καλυτερα αυτη τη φορα??? Αχ αντε να μαθουμε τα ευχαριστα σε λιγες μερες. Προς το παρον ηρεμα και χαλαρααααα!!!

Σια μου καλως ηρθες στην παρεα μας. Συμφωνω απολυτα με τη Νικολ που σου λεει να μην ψαχνεσαι ουτε για ποσοστα ουτε για τιποτα! Το παν ειναι να εισαι θετικη και σιγουρη οτι θα πετυχεις! Και πιστεψε με αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο όλα!

Καρδουλα μου εμεις τα ειπαμε. Αυτα ειναι συμπτωματα που τα εχουν ολες οι γυναικες. Νην ανησυχεις. Δε μου λες ποιον γιατρο ειχε η Μενεγακη? Γιατι συνηθως βγαζει τον Πα..ο

Ζαχαρενια, Νικολακι μου Σαφιτα και Αννουλα να μου φιλησετε τα μπεμπε ε?

Πολυαγαπημενε μου γαιδαρακο. Το ξερω πολυ καλα ποσο με νοιαζεσαι και θελω να ξερεις και εσυ πως τα αισθηματα ειναι αμοιβαια! Συμφωνω με ολα οσα σου λενε τα κοριτσια. Και εγω ομως θελω να σου πω κατι. Πες μου αν καποιος στρατηγος εχει κερδισει ποτε μαχη οταν εχει την ψυχολογια του ηττημενου??? Αχ σε παρακαλω κανε κατι για να φτιαξεις την ψυχολογια σου! Γιατι να μην πετυχεις οταν θα καταφερεις να μαζεψεις τα αυγουλακια σου?? Ναι το ξερω πως για καποιες γυναικες ο αγωνας ειναι δυσκολοτερος και ανισος ομως θα τα καταφερουμε ρε γαμωτο. Που θα παει???

Δεν πρεπει να πεφτεις πρεπει να πεισμωσεις και να σκεφτεσαι πως ο Θεος θα σε βοηθησει να βγεις νικητρια απο αυτον τον αγωνα!!! Με τον ενα ή τον αλλο τροπο θα νικησεις. Εγω σου εχω πει πως ειμαι ήδη ετοιμη και εχω αποδεχτει οποιον τροπο χρειαστει, αrκει να καταφερω να εκπληρωσωτο ονειρο της μητροτητας. Επισης δεν ντρεπομαι να πω οτι οταν καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα με εμενα και εννοω με την ψυχολογια μου απευθυνθηκα σε ψυχολογο που μου εδωσε πραγματικα να καταλαβω τη σημασια της καλής ψυχολογιας. Και οχι απλα κατα τη διαρκεια της αναμονης αλλα κατα τη διαρκεια του ολου αγωνα. Χωρις ητοπαθεια πρεπει να ξεπερναμε ολα τα εμποδια και να συνεχιζουμε. Για εμας καποιος επελεξε αυτη τη μοιρα. Ε τι να κανουμε τωρα? ΘΑ παλεψουμε. Επισης ειναι πολυ σημαντικο να γνωριζεις και να ακους απο ειδικο γιατρο ψυxολογο που εχει εμπειρια σε αυτα τα θεματα, οτι υπηρξαν γυναικες που τα καταφεραν τελικα μονο οταν αλλαξαν την ψυχολογια τους. Ετσι απλα!

Για αυτο σε παρακαλω ανεταξε τις δυναμεις σου και συνεχισε τον αγωνα σου!!!! Φυσικα και χρειαζεσαι το χρονο σου για να ξεπερασεις το καθε εμποδιο και αποτυχια, ομως μην τα αφηνεις να σε καταστρεφουν. Σου στελνω μια πολυ μεγαλη και ζεστη αγκαλια και μακαρι ετσι να καταφερω να παρω λιγη απο την αγωνια σου και απο τη στεναχωρια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Βασούλα μου καλή, προχωράμε δυνατές έτσι? αναμένουμε κ τα νέα σου απο τον υπέρηχο, . Καλά τα λές στο Ευακι μας. Θα γίνετε μανούλες όσο κ αν σας έχει ταλαιπωρήσει....φιλάκια πάω για ξεκούραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIKITSAAAAA AVRIO THA MOU POUNE POSA EGINAN EMVRIAKIA KAI THA TA VALOUME THN PARASKEVH TA GLUKOULIA MOU!!!!!TI EXEIS SHMERA KALE?????? AAA DEN THELW TETOIA !! XARES EXOUME TWRA EIPAME :D:D:D:D:D;);););););););)

SOFAKI EGW TOUS LEW GIATI KALE NA MHN MEINW EGGYOS???? AFOU OLA FYSIOLOGIKA EINAI KAI APLA TOUS DIXAME TON DROMO!!! MOLIS AKOUSOUNE THN MAMA KAI TON MPAMPA THA TREXOUN PIO THA PROLAVEI PRWTO NA KOLLHSEI!!!! :lol::lol::lol::lol: EM TIIII???? :lol::lol::lol: KAI EINAI SAN NA VLEPW THN DIADIKASIA MPROSTA MOU KATHE MERA!!! LEW.... TWRA EFYGAN OI KYSTES.... KAI FEVGOUN.... TWRA EFTIAXE TO SPERMA APO THN KYRSOKULH.... KAI ANEVAINEI 7O EKATOMYRIA......TWRA THA XW POLLA AVGOULAKIA... KAI EIXA 18..... SHMERA SKEFTOMAI OTI TA MWRAKIA MOU DHMIOURGOUNTE KAI AVRIO THA XW TELEIA NEA..... KAI DEN TO SYZHTW :lol::lol::lol:

EEEEEEETSI PREPEI NA MASTE OLES!!! KAI META FEEEETAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

VASSOOOOO KAPOIOS APO TO GENESIS HTAN DEN XERW!!! PA...OS KATI NOMIZW!!! DEN XERW!! DEN EIMAI APO ATHINA :roll:

SIA TA FAGHTA ME PLOUSIES PRWTEINES EINAI TO KREASKOTOPOULO XOIRINO KAI VODINO TO PSARI FILETO O TONOS KAI GARIDES KAI TA AVGA KAI GALAKTOKOMIKA ME XAMHLA LIPARA KAI OSPRIA FASOLIA KAI FAKES!!!! PROSEXE MHN TRWS ALATI KATHOLOU!!!!!! EEEEEEE???????? PWS ME VLEPETE DASKALEEES?? :lol:

EMATHA E?????? ME OPOION DASKALO KATHISEISSS........ :lol::lol::lol::lol:

GIOOOOORGOOOOOOO SE EXASA PAIDI MOU!! S EFXARISTW GIA TIS EFXOULES :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...