Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Diosa με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Χάρηκα πολύ που είδα ότι είσαι έγκυος :) :)

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Να είσαι καλά!!! Με το καλό και το δικό σου νινάκι!!! Και περαστικά σου για το κρύωμα!! Να πίνεις μπόλικο χυμό πορτοκάλι!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα αμα συμβαινει κανα κουλο...τοτε πια θα λεω ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΛΑ.....θα ειμαι για το βιβλιο γκινες..κ θα λεει η γυναικα που εχει κανει καισαρικη με ολικη, διακοπη με καισαρικη παλι με ολικη, γεννα φυσιολογικη με επισκλειριδιο, εγκυμοσυνη με περιοδο :lol:

σαμανθα που γυρνας κ αρρωσταινεις...για κατσε κ λιγο σπιτι...... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε?

Εγώ ακόμη εξαντλημένη από τα κρυώματα...δεν μου έχουν περάσει τελείως...ουφ...βαρέθηκα!

Χρυσάνθη είχες πολύ αίμα στην περίοδο?...δηλαδή...κανονική ροή ή μικρή? Το καλύτερο είναι αυτό που λες, να κάνεις μια χωριακή μετά το Σάββατο...Καλή επιτυχία :)

Elelnif, καλά είσαι? Χαθήκαμε!! Τα νινάκια καλά είναι? :)

Αναστασία καλημεράααααααααααααααα τι νέα? Κανένα πρεντίκτορ πήραμε σήμερα? (πλάκα κανω καλεεεεεεεε να γελάσουμε λίγο :D :D :D ) Αλήθεια αν πάρω εγώ τώρα που είμαι 7 μηνών τι θα δείξει???

Diosa με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Χάρηκα πολύ που είδα ότι είσαι έγκυος :) :)

Marikaki, Σια και σε όλα τα κορίτσια: καλή επιτυχία και οπως λέει και η Αναστασία: Παμε γερααααααααααααααααααααααααα (ξέρει τι λέει :D :D :D )

xxx

Βρε samantha αφου ξερεις μετα τη σπερματεγχυση θα πλακωθω στα πρεντικτορ :lol::lol: Μην παρεις θα σου στειλω εγω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, σας διαβάζω απο το πρωί και γελάω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω χάσει πολλές φάσεις τελευταία...

Ούτε εγώ είχα προσέξει ότι είναι γκαβό το πουλί!!! Έμ, για αυτό δεν είδαμε χαϊρι τόσο καιρό... :lol::lol::lol::lol::lol: Θα του ρίξω και εγώ καμιά πουλο-γκόμενα από δίπλα, όπως λέει η MaDi μπας και θολώσει το γκαβό και φέρει το μωρό κατά δω.... :lol::lol::lol: Οπότε θα παραλάβω ένα μωρό με το ταχυδρομείο από την Μερεντούλα και ένα απο τον πελαργό... :o:o:o:o:o Καλά δεν τα λέω;;;;; ;););););)

Λοιπόν, τα νέα έχουν εξής: δώσαμε 4 ωάρια, γονιμοποίησαν με μικρογονιμοποίηση (νομίζω...) τα 3. Την Πέμπτη το πρωί πηγαίνω για εμβρυομεταφορά. Θεού θέλοντος κάποιο από τα 3 θα είναι της προκοπής και θα μου το βάλουν. Για να δούμε....

eleniF σε ευχαριστούμε πολύ για τα μηνύματά σου... και για τις ευχές σου.

samanta περαστικά σου και να προσέχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χρυσάνθη αφού υποψιάζεσαι ότι κάτι δεν πάει καλά, γιατί δεν κάνεις μια δεύτερη χοριακή, ή γιατί δεν μιλάς με τον γιατρό σου. Μην αφήνεις να περνάνε οι ημέρες, γιατί όπως λέει και η φιλενάδα μας η Αναστασία, θα το μάθεις όταν γίνει φαντάρος... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, σας διαβάζω απο το πρωί και γελάω... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Έχω χάσει πολλές φάσεις τελευταία...

Ούτε εγώ είχα προσέξει ότι είναι γκαβό το πουλί!!! Έμ, για αυτό δεν είδαμε χαϊρι τόσο καιρό... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Θα του ρίξω και εγώ καμιά πουλο-γκόμενα από δίπλα, όπως λέει το χουανιτάκι μπας και θολώσει το γκαβό και φέρει το μωρό κατά δω.... :lol: :lol: :lol: Οπότε θα παραλάβω ένα μωρό με το ταχυδρομείο από την Μερεντούλα και ένα απο τον πελαργό... :o :o :o :o :o Καλά δεν τα λέω;;;;; ;) ;) ;) ;) ;)

Λοιπόν, τα νέα έχουν εξής: δώσαμε 4 ωάρια, γονιμοποίησαν με μικρογονιμοποίηση (νομίζω...) τα 3. Την Πέμπτη το πρωί πηγαίνω για εμβρυομεταφορά. Θεού θέλοντος κάποιο από τα 3 θα είναι της προκοπής και θα μου το βάλουν. Για να δούμε....

eleniF σε ευχαριστούμε πολύ για τα μηνύματά σου... και για τις ευχές σου.

Μια χαρααααα, τελεια νεα!!!!Φιλεναδα εδω θα βαλει μεγαλο χερι ο Θεος και η Παναγιτσα!!!Όλα θα πανε κατ`ευχην!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

post-5127-13873936028192_thumb.gif

post-5127-13873936028308_thumb.gif

post-5127-13873936028393_thumb.gif

post-5127-1387393602849_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ, καλές μου φιλενάδες ΣΙΑ και Αναστασία :x:x:x:x

Πως σας φαίνεται η πελαργο-γκόμενα;;;;; Τι λέτε;;;; Θα τον διπλαρώσει τον γκαβό, μπας και με προτιμήσει;;; Γιατί το δεματάκι που κρατάει, πηγαίνει αλλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρααααα, τελεια νεα!!!!Φιλεναδα εδω θα βαλει μεγαλο χερι ο Θεος και η Παναγιτσα!!!Όλα θα πανε κατ`ευχην!! :D

μόνο τέλεια !!!! όλοι βάλαμε το χεράκι μας..

Μαρικάκι δεν θα μας την γλιτώσουν θα τα τσακώσουμε όλα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου τι να πω; O ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και επειδή μου παραπονέθηκες ότι σου έλειψαν οι δεξιώσεις μου....

Για να το γιορτάσουμε.....κοπιάστε όλοι.....

post-5130-13873934650118_thumb.jpgimages.jpg[/attachment:fqae89u7]

Άντε επειδή σε αγαπάω πάρε ακόμα μία την οποία έφτιαξα με τα χεράκια μου.....

post-1311-13873934649868_thumb.jpgimages (6).jpg[/attachment:fqae89u7]

Στην υγειά μας.....και το 2011 να είναι η χρονιά μας!!!!

Οι εγκυούλες να μην πιουν πολύ.....

images (5).jpg[/attachment:fqae89u7]

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΕΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

post-12076-13873936028535_thumb.jpg

post-12076-13873936028588_thumb.jpg

post-12076-13873936028632_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.....

ΣΙΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ PREDICTOR!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ..........ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ..........

muchos besos :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια μου, τι καταπληκτικές τούρτες είναι αυτές!!!! Καλέ μου τρέχουνε τα σάλια....=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~ Ειδικά, η δεύτερη είναι το κάτι άλλο... Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ-πολύ-πολύ!!! Μου είχαν λείψει πολύ οι τούρτες σου και τα ποτά σου... 8-}8-}8-}8-}8-}

Μερεντούλα, καλά τα λες!!! Που θα πάει θα τα τσακώσουμε όλα τα μωρά!!! Μυρίζομαι μυρωδιά μωρού, κορίτσια, και δεν είναι το δικό μου... ;);););););) Προηγούνται άλλες.... ;););););)

Χουανιτάκι, όλες μας σε αγαπάμε πολύ :x:x:x:x:x Η cuando έχει κανονίσει με τον πελαργό για όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.....

ΣΙΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ PREDICTOR!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ..........ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ..........

muchos besos :P

@};-@};-:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaa mou kalisperaaaa...marikaki mou kali epituxia gia tin embio metafora egw elpizw na einai mia xara kai ta 3 embruakia giati me ena sbaro 3 trigwnia...ade na parete seira mia mia,,anastasia xrusanthi,merenda cuando...kai prosoxi sta predictor....egw simera ekana kai xoriaki...400 monades...mou leei i kopela thetiko einai...lew to kserw kaname kai uperixo alla eipe i giatros na to kanw kai afto na doume poso einai..to stomaxi kata alla xalia...kai ta ponakia simera ksanagurisan...filakia polla ade na erthei grigora i deftera na mathoume nea apo to marikaki :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΩΡΑΙΑ Η ΠΕΛΑΡΓΟΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΤΟΝ ΓΚΑΒΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ =))=))=))=))=))=))=))

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΤΑΝΥΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΛΛΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω απο που γυρισα εγω?

πηγα μια βολτα απο το νοσοκομειο...πονουσα παρα πολυ δεξια χαμηλα....φοβηθηκα για σκωληκοειδιτιδα (ουτε πως γραφεται δεν ξερω :lol: ) τελικα μου ειπαν οτι μαλλον εχω κολικο εντερου....την γλυτωσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω...ευτυχως που δεν ηταν γιατι οσο σκεφτομουν που θα αφησω το παιδι.....με επιανε πανικος.

ξερεις τι ειναι να εισαι μακρυα απο δικους σου ανθρωπους κ να μην εχεις καμια βοηθεια απο κανεναν...αχ μην φορτωσω τωρα με την παλιομεταθεση....πριν παω στο νοσοκομειο ελεγα τι θα κανω το μικρο....μου ελεγε ο αντρας μου καποιος θα ερθει απο αθηνα.αλλα σκεφτομουν οτι ειμαστε μακρυα κανενας εδω αν μας συμβει κατι μονοι τελειως.....

για οσους δεν ξερουν η δουλεια του στρατιωτικου ειναι χαλια....ειμαστε μονοι μας σε ενα μερος που δεν εχουμε κανεναν....βοηθεια απο κανεναν κ θελουν να κοψουν κ τα λευτα των δημοσιων υπαλληλων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια σας διαβάζω καιρό αλλά δεν έχω γράψει ποτέ.Ήθελα να ευχηθώ στο marikaki27 όλα να πάνε υπέροχα και περιμένουμε σύντομα τα καλά της νέα.Κορίτσια σας εύχομαι το 2011 να είναι μια χρονιά που θα σας φέρει μόνο ευχάριστα νέα.Να 'στε πάντα αισιόδοξες και να μην το βάλετε κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...