Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ?


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!

επειδη γραφω κατα καιρους σε τετοια ποστ αλλα δεν τα παρακολουθουσα :oops:

ποσο καιρο προσπαθειτε??

εμεις αυτο το μηνα κλεινουμε 6 μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Maimoudaki εμείς 8 μήνες .

Κάτι πήγε να γίνει αυτόν το μήνα αλλά τελικά.......

Ξέρετε κορίτσια αν μετά από καισαρική είναι πιο δύσκολη η σύλληψη ; Γιατί ο γαμπρός μου που είναι γιατρός (όχι γυναικολόγος) έτσι μου λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΩΡΟΥΛΙ!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 9 ΜΗΝΕΣ.ΜΑΝΙΑΑΠ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΜΩΣ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Maimoudaki εμείς 8 μήνες .

Κάτι πήγε να γίνει αυτόν το μήνα αλλά τελικά.......

Ξέρετε κορίτσια αν μετά από καισαρική είναι πιο δύσκολη η σύλληψη ; Γιατί ο γαμπρός μου που είναι γιατρός (όχι γυναικολόγος) έτσι μου λέει.

Μια ανηψιά του συζύγου μου μετά απο καισαρική στο πρώτο παιδί, έμεινε πάλι έγκυος χωρίς να προσπαθεί και με πολύ άστατο κύκλο (περίοδο κάθε 2+ μήνες) μέσα σε 1,5 χρόνο. Μια φίλη τρεις καισαρικές, τρία παιδιά σε πολύ σύντομο διάστημα. Μια άλλη φίλη μετά την καισαρική έμεινε έγκυος στο δεύτερο μέσα σε 1-1.5 χρόνο. Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο αυτό που σου είπε.

Γι' αυτό μην αγχώνεσαι mariannap, προχώρα με αισιοδοξία και θα 'ρθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δε νομιζω να παιζει ρολο η καισαρικη..

μμια φιλη εμεινε εγκυος στο δευτερο με μια επαφη ολο το μηνα1

κ μια αλλη χωρις καν να το προσπαθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κλείσαμε τους 15 μήνες προσπάθειας! :cry: Ελπίζω ο 16ος να είναι ο τυχερός μας μήνας! Και αμα βγει αγόρι θα το βγάλουμε Ηλία του 16ου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς αργήσαμε πολύ να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες, αλλά είμαστε στον 20ο μήνα προσπαθειών με δύο αποτυχημένες εγκυμοσύνες.

Μην απελπίζεσται κοπελιές, προχωράμε ακάθεκτες... που θα πάει θα έρθουν και τα μωράκια, όταν εκείνα το θελήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΛΑΒΕΙΣ.ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΦΟΒΕΡΑ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΣΥΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΕ 12 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ.....ΚΑΛΥ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια σας περασα ολες :-p 3,5 χρονια προσπαθουμε αλλα πιστευω οτι το 2011 θα ερθει..θελω να πιστευω οτι θα ερθει :ympray::ympray:

O ΑΓΙΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ , ΑΡΧΙΣΑ ΞΑΝΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Χ Α ΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ...Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι εγω δεν αμφεβαλλα ποτε οτι υπαρχει =p~:)):))

muriam εγω πιστευα οτι με το που θα αρχισουμε να εχουμε ελευθερες επαφες θα επιανα αμεσως :-p το αλλο το καλο..αρραβωνιασμενη ημουν δεν καναμε ελευθερα και με την πρωτη μικρη καθυστερηση πηγαινα αγοραζα τεστ γιατι φοβομουν οτι θα ειχα μεινει εγκυος :-o:-o αχ ποσο τα μετανιωνω τωραα αλλα τι να κανουμε ολα για καποιο λογο γινονται ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειμαστε αισίως στους 25 μηνες προσπαθειων με μια βιοχημικη στο ιστορικο, αντε να δουμε που θα παει η βαλιτσα....? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι απο τους λιγους κ τελευταιους μηνες που προσπαθειτε!!!

εγω περιμενω τη δευτερα αλλα δυστυχως θα μου ερθει η ρουφιανα... με ποναει η μεση μου!!

ε μα δε γινεται κ λιγο αλεκος αυτη.. να ξεχασει να ερθει για 9 μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΤΕΣΤ ΚΛΠ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΟΝΑΜΑΣΤΗ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ....ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ....ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΡΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΨΑΧΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΕΒΓΑΛΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενώ με είχε ψιλοπάρει από κάτω , και ίσως και λίγο λόγω της προγεστερόνης που είχα πάρει δεν είχα καμία όρεξη για τρελλίτσες.Σήμερα όμως αποφάσισα να μην με πάρει όμως από κάτω άλλο (παραπονιόταν και λίγο ο άντρας μου για την αποχή) οπότε .....κάναμε πολλές αγκαλίτσες.

muriam δεν ξέρω κατά πόσο είναι απόλυτη η θερμοκρασία εγώ όπως και αυτήν την φορά έτσι και στην προηγούμενη δεν είχα καθόλου αύξηση της, οπότε η ελπίδα δεν έχει χαθεί.Και το σπυράκι πάλι δεν δείχνει τίποτα.Θετική σκέψη χρειάζεται!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΜΙΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ....ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΕΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ..... ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!

ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 17/01/2011 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ!

ΤΟ ΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΑΝΕ.ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΟΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ Κ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

muriam υπομονη καποια μερα θα ερθει ο σπορος και οχι η κυρια περιοδος.

X+M το Ικα δεν ειναι για να κανεις τιποτα.αν δεν πληρωσεις δεν κανεις δουλεια ετσι μας εχουν καταντησει!τι μας τα παιρνουν δεν μπορω να καταλαβω..ευχομαι πολυ καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου.

ελατε και στο αλλο ποστ αν θελετε να παιρνετε μπεμπεδοσκονη απο τις νεες εγκυουλες μας και που ξερετε ισως ο επομενος μηνας να ειναι και ο τυχερος σας ;;);;) μπειτε και στην λιστουλα μας το ζητατε απο την μαρικακι μας και σας βαζει!!!

φιλια κοριτσια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...