Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΗΧΙΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια φυσικα μπαινω και εγω στην παρεουλα σας ;;)

Καλη Χρονια να εχουμε με υγεια πανω απο ολα και με πολλα σπορακια :):) ο νεος χρονος ας ειναι ο καλυτερος μας %%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!πολλα πολλα φιλακια!

ΥΓ.λενακι συνεχιζω το φτυσιμο :lol::lol::lol:

φτυνε φτυνε μπουρεκακι!!! :x:x:x

με τα φου φου χαιρι δεν ειδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!Κ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΟΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!!!!!ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά και από εμένα κορίτσια! Ας είναι ένας τυχερός μήνας ο Ιανουάριος με πολλές θετικές χοριακες και ένας ακόμη πιο τυχερος χρόνος το 2011 με πολλά υγιαίστατα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια και με ένα θετικό τεστάκι που θα μας φέρει ένα υγιέστατο μωράκι στη αγκαλίτσα μας.

Δυστυχώς εμάς η ελπίδα μας για δεύτερο μωράκι κράτησε πολύ λίγες μέρες. Χθες το πρωί είχα λίγο αίμα , πεσμένη χορειακή και ο γυναικολόγος μου , μου είπε να πάω για απόξεση.Αλλά δεν πήγα ,περιμένω μπας και αδιαθετήσω κανονικά και καθαρίσω από μόνη μου.

Αλήθεια ξέρετε αν μπορούμε να προσπαθήσουμε αμέσως αν γλυτώσουμε την απόξεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά κορίτσια, μπαίνω με το δεξί στο καινούργιο πόστ!!!

Το 2011 να μας φέρει υγεία, προσωπική ευτυχία, πολύ τύχη και τα μωράκια που τόσο επιθυμούμε...

Και εμείς πάμε δυναμικά τον Ιανουάριο, πιό δυναμικά δε γίνεται!!! Φούλ στις ορμόνες για εξωσωματική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια και με ένα θετικό τεστάκι που θα μας φέρει ένα υγιέστατο μωράκι στη αγκαλίτσα μας.

Δυστυχώς εμάς η ελπίδα μας για δεύτερο μωράκι κράτησε πολύ λίγες μέρες. Χθες το πρωί είχα λίγο αίμα , πεσμένη χορειακή και ο γυναικολόγος μου , μου είπε να πάω για απόξεση.Αλλά δεν πήγα ,περιμένω μπας και αδιαθετήσω κανονικά και καθαρίσω από μόνη μου.

Αλήθεια ξέρετε αν μπορούμε να προσπαθήσουμε αμέσως αν γλυτώσουμε την απόξεση;

λυπαμαι παρα πολυ....απο οσο ξερω αν δεν κανεις αποξεση τοτε μπορεις να ξεκινησεις αμεσως τις προσπαθειες σου ;) ευχομαι γρηγορα να ερθει ενα δυνατο σπορακι :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια και με ένα θετικό τεστάκι που θα μας φέρει ένα υγιέστατο μωράκι στη αγκαλίτσα μας.

Δυστυχώς εμάς η ελπίδα μας για δεύτερο μωράκι κράτησε πολύ λίγες μέρες. Χθες το πρωί είχα λίγο αίμα , πεσμένη χορειακή και ο γυναικολόγος μου , μου είπε να πάω για απόξεση.Αλλά δεν πήγα ,περιμένω μπας και αδιαθετήσω κανονικά και καθαρίσω από μόνη μου.

Αλήθεια ξέρετε αν μπορούμε να προσπαθήσουμε αμέσως αν γλυτώσουμε την απόξεση;

Λυπάμαι πάρα πολύ mariannap, εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία απογοήτευση που παίρνεις...

Νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι απόξεση, γιατί η κύησή σου, από ότι βλέπω στο τικεράκι σου, ήταν βιοχημική. Σιγουρα σε μερικές ημέρες θα αδειαθετήσεις από μόνη σου και μπορείς να συνεχίσεις τις προσπάθειες. Εάν κάνεις απόξεση, τότε θα πρέπει να περιμένεις 2-3 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τα καλά σας λόγια.

Πραγματικά marikaki οι τελευταίες μέρες του 2010 ήταν αρκετά δύσκολες για μένα και με πάρα πολύ άγχος.Το ήθελα πάρα πολύ αυτό το μωράκι και προσπαθούμε αρκετό καιρό με τον άνδρα μου.Αλλά δυστυχώς μόνο εμείς το θέλαμε!!!οι οικογένειες μας μόλις τους το είπαμε ,γιατί κάποιος έπρεπε να κρατήσει τον Δημητράκη για να πάμε στον γυναικολόγο, μόνο που δεν μας φάγανε!!!!Και τόσες μέρες που πάλευα να το κρατήσω γιατί είχα αρκετά πονάκια (τα λέγαμε με τα κορίτσια σε άλλο ποστ) κανένας δεν ήρθε να με βοηθήσει με τον μικρό.

Τέλος πάντων αυτά απλά ήθελα να τα γράψω έτσι για να μου φύγει ο καημός.

Ελπίζω το 2011 να φέρει σε όλες μας ευχάριστα νέα και μόνο χαμόγελα στα πρόσωπα μας!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως εκνευριζομαι οταν οι γονεις αντιδρουν ετσι σε ενα τοσο ευχαριστο γεγονος...τρελενομαι μιλαμε...εγω δεν εχω πει τιποτα ακομα...γιατι πρωτον θελω να κανω μια ακομη χοριακη να σιγουρευτω οτι ολα πανε καλα..και δευτερον δεν μπορω να ακουω ολα οσα θα λενε :twisted: το θεωρω γρουσουζια...

μαριαννα εγω θα σου ελεγα τη δευτερα να κανεις μια ακομα χοριακη....ειναι ακομα αρχη...δεν ξερεις ποτε πως μπορει να ανεβει μια χοριακη...δεν δινω ελπιδες αλλα υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις...κανε την χοριακη σου και βλεπεις...α!αλλαξε γιατρο γιατι αυτος μονο χρημα μου φαινεται σε βλεπει..σορυ κιολας...αλλα θα επρεπε να περιμενει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα πολυ λυπαμαι...

παντως κανε αλλη μια χωριακη.. ποτε δεν ξερεις!!

ουτε εμενα μου εκανε καλη εντυπωση που σου ειπε αμεσως για αποξεση..

εγω οταν ειχα κανει αποξεση σχεδον πριν απο ενα χρονο ο γυναικολογος μου ειχε πει να αφησω να περασουν 3 μηνες, αλλοι ομως λενε 2.

αν ομως το "καθαρισει" ο οργανισμος σου μπορεις να ξεκινησεις παλι αμεσως!

μπουρεκακι ελπιζω να μην εχεις σταματησει να ριχνεις ροχαλες ε???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου mariannap, λυπάμαι πολύ που δεν είχες την απαιτούμενη στήριξη απο την οικογένειά σου. Αυτό είναι πολύ λυπηρό... Δεν τολμώ να το διανοηθώ! Θα σε συμβούλευα να κλείσεις τα αυτιά σου, να συνεχίσεις τις προσπάθειες και όταν με το καλό ξαναμείνεις έγκυος, μην πείς σε κανέναν τίποτα, μέχρι να αρχίσει να φαίνεται. Εγώ αυτό σκοπεύω να κάνω, ιδιαίτερα με τους συγγενείς του άντρα μου και τους φίλους. Όταν ανακοινώσαμε την πρώτη εγκυμοσύνη, παλινδρόμησα την 12η εβδομάδα και δεν μας έφτανε ο πόνος μας, είχαμε και τον περίγυρο να μας λυπούνται... Την δεύτερη εγκυμοσύνη που έχασα, δεν γνώριζε κανείς τίποτα. Ούτε οι γονείς μου. Τώρα με την εξωσωματική το ξέρουν μόνο όσοι άνθρωποι με αγαπούν, οι παραπέρα δεν έχουν ιδέα και εάν δώσει ο Θεός και τα καταφέρουμε, θα κρατήσω το στόμα μου κλειστό μέχρι να αρχίσει να φαίνεται.

Κουράγιο mariannap, κάποια μέρα θα έρθει και το δεύτερο. Τουλάχιστον έχεις ένα παιδάκι. Το ξέρω ότι δεν είναι παρηγοριά αυτό, αλλά σκέψου και εμάς, που δεν έχουμε κανένα και πάρε κουράγιο για να συνεχίσεις τις προσπάθειες.

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!

ΠΟΛΛΕΣ-ΠΟΛΛΕΣ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΑΝΙΑΠ ΜΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianap λυπαμαι πολυ :( ευχομαι ο Χριστουλης να σου στειλει συντομα ενα μωρακι γερο :) να παιρνεις δυναμη απο το παιδακι σου και σιγουρα θα του χαρισεις και αδερφακι.

σε ολες σας κοριτσια ευχομαι Καλη Χρονια με υγεια και πολλα γερα μωρακια!το 2011 θελω να πιστευω οτι θα ειναι και για μενα το πιο καλο ετος γιατι θα ερθει το μωρακι μου :ympray::ympray: Αμην Παναγιτσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες κορίτσια μου,

εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες,

ξεκινάμε λοιπόν δυναμικά από τον Ιανουάριο!!!!!!!!!!!!!!!

καλή μου mariannap από εδώ και πέρα

σου εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα!!!!!!

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι το νεο ετος να φερει σε ολες μας που επιθυμούμε γερα παιδακια!!!Και φυσικα κλεινουμε αυτια και ματια σε ανθρωπους(να τους πει ετσι ο Θεος)που δεν μας αγαπανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...