Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Καλημέραααα κορίτσια!!!!!

Να σας ρωτήσω κάτι: Σκέφτομαι σήμερα να πάω να αγοράσω κανά δύο σουτιέν διότι πλέον αυτά που έχω δεν επαρκούν ως μέγεθος! Πρέπει να πάω να πάρω συγκεκριμένα αυτά που πουλάνε στα γνωστά καταστήματα με βρεφικά και είναι εγκυμοσύνης ή μπορώ να αγοράσω και οποιαδήποτε άλλα απλά να προσέξω να μην έχουν μπανέλα και να είναι οκ σαν μέγεθος??? :-?

Αααα, ξέχασα να σας πω ότι την άλλη εβδομάδα κλείνω τον τρίτο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και με το καλό το μωρό σου!

Πιστεύω ότι σε οποιοδήποτε κατάστημα με εσώρουχα να πας θα βρείς κάτι που να σε βολεύει.

Εγώ τα δικά μου σουτιέν (εγκυμοσύνης και θηλασμού αργότερα) τα είχα πάρει από κανονικό κατάστημα με εσώρουχα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμενα ο γιατρος μου ειχε πει απ οτην αρχη σχεδον να παρω σουτιεν ειδικο(χωρις μπανελες και βαμβακερο με καλη στηριξη) οποτε ειχα παρει απο mothercare και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη. οσα ειχα παρει ανοιγανε και για θηλασμο οποτε οταν γεννησα και εμτα δεν χρειαστηκα αλλα ειχα ηδη!

στο h&m ειδα εχθες πολυ ομορφα και οικονομικα εσωρουχα και καποια ητανε και αρκετα sexy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκι μου και με το καλό το μωράκι σου.

Εγω είχα πάρει κανονικά σουτιέν χωρις μπανέλες όμως μέχρι και τον 8ο. Μετά πήρα θυλασμού γιατί το στήθος θα μεγαλώσει κι άλλο μέχρι να γεννήσεις όποτε και πάλι θα πρέπει να αλλάξεις νούμερο. Μπορείς να πας σε οποιοδήποτε μαγαζί με εσώρουχα να πάρεις κάποιο που θα κρατάει γερά το στήθος.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

κ εγω τα ειχα αγορασει απο mothercare κ ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη..

αλλα επειδη ειναι νωρις ακομα κ σιγουρα θα χρειαστει να ξαναπαρεις, παρε κ απο μαγαζι με εσωρουχα που θα ειναι λιγο πιο οικονομικα

οταν θα παρεις στον 7ο η 8ο μηνα να τα παρεις ενα μεγεθος μεγαλυτερο γιατι τον πρωτο καιρο πρηζεται πολυ το στηθος

να κοιταξεις να εφαρμοζει καλα στο στηθος σου!

αντε καλη εγκυμοσυνη!!

φυσα μας κ λιγο!! ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ σας ευχαριστώ πολύ! Και σεις να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!

Βασικά σκέφτομαι να πάρα κανά δύο γιατί αν μεγαλώσει και άλλο (να δω που θα φτάσει.. ~x( ) θα χρειαστώ πάλι! Στα H & M δεν έχω μπει καθόλου, αν βρεθώ τριγύρω θα μπω να δώ οπωσδήποτε γιατί έχω ακούσει ότι έχει και ρούχα εγκυμοσύνης.. Απλά δεν θέλω να πάω να τα χρυσοπληρώσω τώρα και σε κανά τρίμηνο να ξανατρέχω!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια το στηθος ειχε μεγαλωσει μια και καλη!! :lol::lol:

αυτα που πηρα κατα τον 4ο μηνα τα φορουσα συνεχεια..απο τα mothercare παντως δεν ητανε και ακριβα..40ε τα 2 ειχα παρει...αν θυμαμαι καλα.. στα h&m 15e το ενα εχουνε που ειδα εχθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να προσθεσω εκτος απο αυτα που ανοιγουν για θηλασμο αργοτερα να προτεινω κ καποια μαλακα που πηρα απο το Τζαμπο- ειναι αθλητικα- τελεια κ παμφθηνα- να εχεις να αλλαζεις!

τα βολεφτηκα παρα πολυ τα συγκεκριμενα- οπως κ καποιες φορμες που αγκαλιαζουν την κοιλια μεχρι ψηλα για μεσα στο σπιτι ειναι τελειες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μεχρι και τον 5ο μηνα πηρα σουτιεν κανονικα και με μπανελες για στηριζεται καλα επειδη το στηθος μου ειναι μεγαλο απο μονο του.μετα πηρα και εγω θηλασμου.μην παρεις πολλα για αρχη μεχρι το τελος θα αλλαξεις σιγουρα νουμερο.εγω ανακαλυψα τα σουτιεν απο το ebay της mothercare βγαινουν γυρω στα 15 ευρω τα 2!!!!!!ευτυχως δηλαδη γιατι και εγω ημουν ετοιμη να τα σταξω!!!!!!!σου στελνω και link για να δεις ειναι τα ιδια ακριβως με αυτα που εχει και το καταστημα αλλα στο 1/3 της τιμης.μπορεις να κανεις αναζητηση πατωντας σαν λεξη κλειδι mothercare και θα ανακαλυψεις ενα σωρο πραγματακια που ειχες μπανισει και φυσικα κοστιζουν πολυ περισσοτερο στην ελλαδα.εγω παρηγγειλα ενα σωρο πραγματακια!καλα ψωνια και καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης! http://viewitem.eim.ebay.gr/2_MOTHERCAR ... 49540/item

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...