Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

ναι σωσωκα

χεσε μεσα

ενι γουει ελπιζω να πλερωσει τιποτις και η ασφαλεια γιατι θα πουληθω κι εγω μαζι

ρε συ νανα χαραμίζεσαι τραβα στο μαστερ Vol 2

εγω τωρα εβαλα στον φουρνο την βασιλοπιτουλα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου συμπεθερα

μιλαμε εαν κανω αλλο θα το θηλασω μεχρι να παει φανταρος :lol:

δεν δινω αλλα λεφτα σε γαλατα :lol:

ευτυχως παναγια μου δεν ειναι κρυωμενα

γι αυτο βιαζομαι να την κανει τωρα που ειναι καλα γιατι μετα ποιος ξερει πως θα ειμαστε

ααα κοριτσια για οποια ενδιαφερεται

ο γιατρος μας μας εδωσε κατι φακελακια -σκονη με ενα φαρμακακι πολυ ελαφρυ

που βοηθαει να μην περνας βαριες αναπνευστηκες λοιμωξεις

το περνεις περιπου για 2 μηνες - ρωτησα και 2ο γιατρο και μου ειπε το ιδιο

αφου κρυωνουν παρα πολυ ευκολα - ειδικα τα δικα μου βδομ παρα βδομ ειναι φουλ στην μυξα λογω παιδικου

καλο να τα παρουν

λεγονται singulair και τα δινω μαζι με την κρεμουλα τους καθε απογευμα

bourique αυτος που πηγα ειναι στο μητερα και λεγεται Χιωτινης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε Μαρια με τις ασφαλειες!!! η κοπελα που γεννησαμε μαζι ηθελε οταν χρονησαν να συνεχισουν την ασφαλεια του ΔΙαβαλκανικου LaVie, που την ειχαμε τζαμπα για 1 χρονο και τους ειπαν οτι δε θα καλυπτουν οτι εχει γραφτει στο βιβλιαριο του παιδιου ως τωρα!!!!! π.χ. ωτιτιδα, αμυγδαλιτιδα κλπ!!! γι'αυτο λενε μας ειχαν κανει προσφορα να γραφτουμε οταν ηταν 3 μηνων που δεν ειχαν περασει τιποτα...

3000 σουμα ή μονο στο γιατρο;;;

αυτο το singulair κατι μου θυμιζει.... καποιος επαιρενε.... ο ζντρας μου... η μαμα μου.... θα ρωτησω τον εξπερ σε αρρωστιες και φαρμακα... τον αντρα μου! ειναι λιγο... υποχονδριος να πω;;; Ε;;; Σωσω, Αλεκα;;;; :lol::lol:

Ξεχασα να πω περαστηκα και στους ασθενεις της παρεας..... Μαρακι, Φροσω, Καλυψω, Χαρα, Μαρκατ... ξεχασα καμια;;;;

και καλη επιστροφη στη Σοφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσιαααααα!!!!!!!!

Επιστρεψαμε σημερα ξημερωματα.Δεν εχω διαβασει τιποτα εννοειται ειμαι κομματια απο την κουραση αλλα θα επανελθω σιγα σιγα.

Ενα μονο θα σας πω η Λυδια δεν εκλεισε ματι ολη νυχτα,κοιμησε ολο το καραβι τι παιδι εχω θεε μου?Ξεκινησαμε 6 το απογευμα και μεχρι τις 5 που φτασαμε οργωσε ολο το καραβι,μιλησε με ολους τους φανταρους οχι τιποτα αλλο αλλα θα νομιζανε οτι παω και για καμακι καταλαβες?ελεος! :shock:

Εχω παρα μα παρα πολλα να σας γραψω για την συναντηση,για το πως περασαμε ,τι ψωνισαμε κτλ,κτλ.σιγα σιγα ολα,εδω ειμαι πλεον και θα τα λεμε καθημερινως.

Ενα μονο θα σας πω στην συναντηση ηταν τελεια,τα κοριτσια ολα πολυ γλυκα και ηταν λες και τις ηξερα χρονια.Θα γραψω και λεπτομερειες αργοτερα.

Προς το παρον παω να βαλω μια ταξη στο χαος που επικρατει απο βαλιτσες και πραγματα.

Το απογευμα εχουμε και σουπερ ολα ειναι αδεια ενα 150αρι θα μας φυγει παλι το κερατο μου!

Καλε?????????????Γυρισα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες βαγκ..αληθεια τωρα..τι λουκανικακαι;;φρανκφουρτηε;;;αληθεια δεν εχω ιδες..και τα τυλιγεις με μπεικον και τ ΒΑΖΕΙς σε μπυρα;;μικρο κουτακι..;;;

και επισης..ερωτηση..πως να το κανω το ρολο κοτοπουλο;;αληθεια δεν εχω ιδεα...

πηγα για κουρεμα..14 το ειχε..καλα ητανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρα λουκανικακια κοκτειλ ή φραγκφουρτης που τα κοβεις σε μεγεθος οσο ειναι πλατος το μπέικον. τα τυλιγεις στερεωνεις με οδοντογλυφιδα, ταψακι, 1 κανονικη μπυρα κουτακι, δεν ξερω ,μικρη μεγαλη, δεν πινω μπυρα, και τα ψηνεις μεχρει να τελειωσει η μπυρα.

\

εγω το ρολο το χωνω σκετο σε σακουλα ψησηματος για να λερωνω ταψια και ψηνω τοση ωρα οσα κιλαειναι..

φιλακια... ξυπνησαν και σκαρφλωνουν πανω μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα!!!!!!!!!!!

βεβαια ολοι νυχτα βογκουσε κ εκλεγε στον υπνο της κ ματι δεν εκλεισα αλλα χαλαλι της!!!αφου ειναι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον ειχε υπερενταση απο το ταξιδι....

ξυπνησε!

τα λεμε το βραδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ πες για τα λουκανικακια...θα σκασω..

υποχονδριος φιλεναδα υποχονδριο..

μας εφεραν οι απεναντι κουραμπιεδες καρβαλης και ροδινη καταιφι...

δε κανω αλλα γλυκα..

ισμηνη ευκολη τελικα η συνταγη..αλλα εχω και παανκοτα και τρουφακια..θα σκασουμε στο τελος.

με ειπε τελικα η αλεκα απο το τηλ πως να κανω το ρολο..

να σαι καλα ρε αλεκα..

300 χηνοπουλα ολα μαζι;;;για πες..

το σινγκουλερ καπου το εχω ακουσει..για πες τζουλια..ρωτησε την επιστημη σου...δε κοροιδευω :lol::lol::lol: την ελενη εννοω! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ θα τα κανω τα λουκανικακια...

γιατι εχω πολυ μπεικον..γι αυτο...

ωστε σακουλα το ρολο,ε;;και το σκεπαζεις και απο πανω;;εννοω στη γαστρα η σε πυρεξ με καπακι η δεν ειναι απαραιτητο;;

και πατατες μεσα;;

αντε πανε στα καλικατζαρακια σου ..που σε σκαρφαλωνουν..

μπραβο αλεκα 234 που εισαι καλε..

σοφη καλως ηρθες..

η ζζζζζ που ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν υπαρχει περιπτωση να προσαρμοστω ξανα...

εχω χασει τα παντα!!!!!!!ελπιζω να ειστε και εσεις και τα καμαρακια σας τελεια!!!

εμες χθες ξημερωματα γυρισαμε απο ενα ταξιδακι και τωρα χαμος!!!!

δεν ευχομαιν καλη χρονια απο τωρα ....

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρούσα κυρία!!!! Φτιάχνω τα δώρα των μεγάλων! Ολοι θα πάρουν απο ένα καμβαδάκι

Χριστουγεννιάτικο, το οποίο ετοίμασα και έβαλα και στηριγματάκι για τον τοίχο, εκτός απο την αδερφή μου που θα πάρει έναν μεγάλο καμβά φιλοτεχνημένο με πηλό και ακρυλικά χρώματα για το σαλόνι της, επίσης όλοι θα πάρουν απο μια χειροποίητη βαση για ρεσώ τις οποίες επίσης έχω έτοιμες και τυλιγμένες στα πουγκάκια που επίσης έφτιαξα,

Ολοι θα πάρουν επίσης και απο ένα γούρι για τη νέα χρονιά τα οποία όμως δεν έχω τελειώσει ακόμα! Δυο μέρες παιδεύομαι αλλά χαλάλι τους! Μόλις τα έχω έτοιμα κι αυτά θα σας δείξω φωτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον....

επανερχομαι.

Ναι μωρε Σωσωκα. Αρρωστουλια ειμαστε. Γιαυτο χαθηκα.ΒΑσικα ειχα φοβερη νευραλγια με μπουκωμα και πονολαιμο και κατι αδενες νααααααα! Οποτε ο υπολογιστης με κουραζε πολυ.

Ο μικρουλης το βραδυ εκανε χαλασμο. Στο ποδι ολη τη ωβρα. Τραβα μυξες κανε ρανε... κλπ.

Τεσπα.

Εγω για αυριο το σκεφτομαι τι να κανουμε... Ειμαστε ακομη χαλια και δεν εχω κουραγιο. Ειδωμεν.

Αλεκα επεσες στη περιπτωση. Μιας πολυ καλης φιλης ο μικρουλης προχθες εφαγε μια γοπα απο μια ζαρντινιερα. ΚΑτευθειαν της ειπανε γιατροι και νοσοκομειο για πλυση. Βρηκανε λιγα κομματακια αλλα της ειπανε οτι μπορει να ητανε και μοιραια. Ευτυχως μου λεει που δεν επαναπαυθηκα με το εμμετο που του προκαλεσα και πηγαμε σφαιρα νοσοκομειο. Δε φαινοτανε ποσο ειχε φαει και κανανε εικασιες. Μη σου πω τι αλλο της ειπανε γιατι θα σε φρικαρω και δε θελω.Παντως ειναι δηλητηριο για τον οργανισμο τους.

Αλλωστε εχουμε στη παρεα κα τη τζουλια που τα περασε προσφατα. :cry::cry::cry:

ΒΑσιλοπιτα και γω παρλιαρο θα παιζω. Τον κερατουκλη. Εχει τη τιμητικη του χαχαχαχαχα! Μια με σοκολατα και δαμασκηνα. Πως σας ακουγεται?

ΝΑνα το νυχι εχει βγει σχεδον. Αλλα εκανα εναν απολογισμο! χαχαχαχαχαχα! Του ετους! Ξερεις..... χαχαχα!

Το δοντι μου εχει γινει μουσειακο εκθεμα εχω να σας πω. Ολοι ερχονται να δουνε τον χαυλιοδοντα. χαχαχα! Λετε μετα απο εκατομμυρια χρονια να ειναι σε κανα μουσειο φυσικης ιστοριας?

Μαρκερακι! Καλη επιτυχια για τη επεμβαση του φιλαρακου μας! Τα εχω διαβασει γρηγορα! Ολα καλα να πανε! Ποια ασφαλεια εχετε? Εμεις αξα. Θυμασαι που τα λεγαμε? ΠΟλυ ευχαριστημενοι.

Σοφη γουελκαμ μπακ φιλεναδα! Καλη χρονια με υγεια κοριτσακι!

Ζζζζζζζζεντ! Εχω και γω μπλογκινι. Το εχω παρατημενο ομως τελευταια./ Βλακεια μου. Ιδου...http://egwkaisymazi.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι ρε Χρυσουλα! Χρονια πολλα να ειστε γεροι και δυνατοι!

Ε μη φανταστεις..... Που ειχες μεινει? Ε κατι μυξες μεσολαβησαν και πολλες συνταγες! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα!

Μαρακι ζζζζουυυυυ εισαι χρυσοχερα! Μπραβο. Μ'αρεσουνε και μενα ολα αυτα πολυ!Και του χρονου με υγεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Μαράκι :oops::oops: (μπαίνω και στο δικό σου να το δω!!!)

Κορίτσια να σας ενημερώσω οτι χαρίζεται ένα σκάνερ όποια μένει Αθήνα κι ενδιαφέρεται να δώσω πληροφορίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ζζζ...μηπω να κανεις 3 παραπανω δωρακια να ερθουμε;;και με 2 ερχομαστε..αλλωστε η μικρη δε καταλαβαινει... :lol::lol:

πολυ παρατημενο το εχεις το μπλογκ θα σημειωσω εγω..

γεια σου χρυσουλα..μην ευχεσαι απο τωρα...

μαρακι κατι χρωστας..α

αι περα απο αυτο;;δμαμασκηνα στη βαιλοπιτα;;σιγα μη βαλεις και μουσμουλα..με το μπαρδον..καλε καλε την παραδοσιακη να την φατε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα είναι να ανέβεις Σώκω και 5 παραπάνω φτιάχνω!!!! Να σε ξανοίξω και τι στον κόσμο!!!! Να δούμε λίγο πατρίδα γιατί παέ έχουμε κουζουλάνει! Παράορους θα μας εφωνάζουμε σε λίγω (γιατί οχι κι εδά!!!) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι κατέω κι εγώ!!!! :D:D

Η μαμά μου είναι απο Χανιά και την Κρήτη την αγαπώ πολύ! Εχω εκεί τον βαφτιστήρα μου, τους κουμπάρους μου και θειους θείες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά εγώ έγραψα μια δημοσίευση!πού σκατα πήγε;;;Πλακα μου κανουν;;;

Αει συγχτηρ τόση ωρα για το τιποτα!

Ελεγα οτι αυριο δε θα προλαβω να μπω που φευγω, οπότε θα σας χαιρητησω απο σημερα, θα μπω και το βραδυ ελπίζω!Καλή πρωτοχρονιά να έχετε κουκλάρες!

Μαρκερ με το καλό η επέμβαση!Ολά θα πανε καλα, γιαυτους ειναι ρουτινα αυτά.

Βαγκ συγχρόνως τη γραφαμε τη συνταγη του ζυμαρούλη σημερα, καθως φαίνεται.

Τα χριστουγεννα θα εκανα τη συνταγη σου, την ειχα αποθηκευσει, αλλα εκανα πολλά αλλα και θα έμενε!

Αυτο με τους ρόμβους που το κοβεις εξωτερικα με μπερδευε λίγο βεβαια... :?

Αλλά αφού θα λειπω Πρωτοχρονιά, θα το φτιαξω τα Θεοφανεια στη γιορτη του μπαμπα μου.

Παντως κοριτσια οσες μαγειρεψετε να φτιαξετε χοιρινο την πρωτοχρονια, ειναι γουρικο.

Θα παμε βολτα το απογευμα οταν ερθει ο αντρας να ψωνισουμε για το σοι.Τωρα τι βολτα θα ειναι με τον Βασιλη να θελει να τα ριξει ολα κατω στα τζαμπο θα δουμε!Αλλα ας βγω εγω που εχω αραχνιασει και ας ειναι και το κυνηγι του Βασιλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω δεν ειμαι φοβερα απαιτητικη...πες μου τα δυο πιο σημαντικα νεα ......

Μαρια Ζ με σενα δεν εχω γνωριστει....μαλλον εισαι καινουρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και ναι τελείωσα μόλις το τελευταίο γούρι!!!! Μαζεύω το εργαστήρι του Αγιου Βασίλη και τρέχω για σίδερο με χαρά!!! :?:?

Μόλις περάσω τις φωτό μέσα θα σας τις δείξω!!!

ΦΙλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μου ναι είμαι η καινούρια και είμαι η γλωσσοκοπάνα τις παρέας (στις προηγούμενες πέντε σελίδες πάνω απο 6 αναρτήσεις μου δεν θα βρεις :P )

Μην κλέβετε αυτή που είμαστε τώρα δεν μετράει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η επεμβαση του μικρου της φροσως...και της μαρκερ τη δευτερα..

η καλυψω αρρωση η μικρη..

η βαγκ καλα και αυτη..

η αλεκα μπαινει αραια και που το βραδυ..

το μαρακι εβγαλε το φρονημητη..ηρθνα οι δικοι της..

η νανα καλα και αυτη..

το δικο μου παιδι δε τρωει το μεσημεριανο και γενικα..

η ζζζ.ειναι καινουργια ..εχει παιδια σας της αλεκας..και το μικρο και το μεγαλο..

ανεργη, 29 αθηνα..

εχει 3 μπλοκ και δεν εχει φεις..καλη φαινεται ωες τωρα(βαριομουν να στο στειλω σε πμ) :lol::lol::lol::lol:

η τζουλια αφιερωνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως που εχω κ εσας να τα λεμε γτ με εχει φαει η μοναξια...

η αγγελικη κοιμηθηκε με κλαματα στις 5 για μεσημερι παρακαλω!!!!!ουτε θελω να σκεφτω τι θα γινει παλι το βραδυ...στις 2 μας βλεπω να κοιμαται....

τι θα το κανω αυτο το παιδι δεν ξερω..απλα αρνειται να παει για υπνο!!!!!!!

σαν την λυδια ενα πραγμα ρε παιδακι μου!!!!!!

σοφη καλως επιστρεψατε σπιτακι σας...μακαρι να σε ειχα γνωρισει...

μαρκερ καλη επιτυχια!!!!!ολα καλα θα πανε κ να σκεφτεσαι θετικα!!!

κ εμας η ασφαλεια που καναμε τωρα στη μικρη θα μας αποκλεισει απο καθε αναπνευστικη ασθενεια αν μεσα στο επομενο εξαμηνο φανει στο βιβλιαριο της αγγελικης οτι παιρνει παλι εισπνοες...γτ εχει παρει λεει πολλες φορες εισπνοες κ αντιβιωση κ μηπως εχει κατι χρονιο!!!παλιομακακες!!!!!

σωσω πως αισθανεσαι που πας δουλεια??κ ο λευτερης πως το εχει παρει???

μαρη με τοσα γλυκα ανοιξε ζαχαριπλαστειο!!!

εσυ δεν υποτιθεται οτι δεν τα τρως?κ τι θα τα κανετε???

ζζζζζζζζ θελω οπωσδηποτε φωτο....ρε κοριτσια εγω αισθανομαι αχρηστη μπροστα σας...μα πως προλαβαινετε?γτ εγω νιωθω οτι δεν προλαβαινω να κανω τπτ?

συμπεθερα περαστικα!!!!αρρωστοι κ εσεις ,ε????χα ρωτα κ εμας...2 φορες μεσα σε ενα μηνα..

αυριο κλεινουμε μια βδομαδα μυξας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...