Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

Μολις πάω να γραψω κάτι όλο και κάποιος μπαινει στο γραφειο..

Τα νευρα μου!

Καλημερα κοριτσακια..ευχαριστω πολύ για τις ευχες..

Φροσω να χαιρεσαι τον άντρα σου!!!!

Λοιπον εχθες εγινε χαμος..55 άτομα κοριτσια..

και η βλακεια ήταν οτι έβρεχε και οσοι καπνιζαν πάγωσαν έξω..

η κλοουν πολύ καλή και ξύπνια..τα κρατησε 2 ωρες και δεν κουνηθηκαν καθολου..

Τους άρεσαν τα φαγητα..και ευτυχως κοριτσια πρωτη φορα νομιζα οτι ήταν παααρα πολλά αλλα τελικα μια πιτσα έμεινε..αλεκακι

Φανταστειτε οτι έφαγαν εκτος των άλλων και 3 κεικ που ειχα για τον καφε..και μαφινς..

Πιο πολύ απο όλα ομως τους αρεσε η τουρτα..

εγω δεν προλαβα να δοκιμασω..εξαφανίστηκε..

θα επανελθω το βραδυ με πλουσιο οπτικοακουστικο υλικο..

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ισμηνη μου χρονια πολλα στον ορεστη σου... μπραβο που ηταν ολα καλα...φωτο να δουμε....

μιλησα με σωσω ολα καλα στη βαφτιση...η μικρη ειναι με πυρετο...αυριο πανε θεσσαλονικη και μετα ηρακλειο.

δεν εχει ιντερνετ...

εμεις καλα...

φροσω χρονια πολλα στον αντρα σου, να ειστε παντα ευτυχισμενη και αγαπημενη.....

αντε κοριτσια ποτε θα συναντηθουμε; φροσω, ισμηνη,μαριες,ντομ,τζουλια.....

καλε η καινουρια χαθηκε; μας διαβασε, και φοβηθηκε με της ερωτησεις σας; :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.

Εμεις περασαμε μια εφιαλτικη βδομαδα εγω οπως ξερετε αρρωστησα,εφτασα μεχρι 39και8 πυρετο να μην μπορω ουτε τα μ,ατια μου να ανοιξω οχι παιδι να κοιταξω...και πανω που πηρε μια αδεια ο αντρας μου γιατι δεν την παλευα κολλαει και αυτος και να ειμαστε δυο ερειπια και να μην μπορουμε να ισιωσουμε.

Δραμα η κατασταση ελεγα παναγια μου φανερωσε μου εναν ανθρωπο να μας βοηθησει...τελως παντων

τωρα μου εχει μεινει μονο μπουκωμα και βηχας ,η γιατρος ειπε ειναι ιωση και δεν μου εδωσε φαρμακα ποσταν,ντεπον για τον πυρετο, ουτε καν σιροπι για τον τρελο βηχα.

Το μονο μας αγχος ηταν να μην κολλησουμε και την μικρη,ανεβασε ομως πυρετο απο χθες αλλα ευτυχως μονο αυτο.Μακαρι τωρα ευχομαι να γλιτωσει τον βηχα.

Ευχαριστω για την σκεψη σας.Να ευχηθω χρονια πολλα στον Ορεστη,Ισμηνη μου να τον χαιρεσαι.

Φροσο να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου.

Σας αφηνω για την ωρα.Καλη εεβδομαδα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

P Πωπω βρε σοφακι..

Δεν έχετε κανεναν εκει να μπορει να βοηθήσει?

Έστω να κρατησει τη μικρη να κοιμηθεις..

Τι να πω..ευχομαι να γινεται ολοι γρηγορα καλα...

Χαρα μου άντε να δουμε..σηριαλ το καναμε..

πυρετο η Μαρθουλα ε??

το ξεπαιξε το παιδακι η τρελη η μανα του!

Όπου γαμος και χαρα εκει..χαχαχαχαχ

Ωρα να φευγω απο τη δουλεια..

Τα λεμε απο το σπιτι

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!

Φρόσω να χαίρεσαι τον Αντώνη σου!Να είναι πάντα καλά η κολώνα του σπιτιού σας να σας φροντίζει!

Ισμήνη να χαίρεσαι το αντράκι σου!Να τα χιλιάσει ο Ορεστάκος!Πάντα γερός και πάντα κούκλος!

Σόφη περαστικά σας και καλή δύναμη!Τι να ευχηθώ!Ενας χριστιανός να μην περνάει από το σπίτι σας;;;

Εμάς δεν άρχισε μου φαίνεται καλά η εβδομάδα.Ο πρώτος μας πυρετός!

Θα σας φανεί περίεργο αλλά ημουν πολύ τυχερή ως τώρα.Ενα κρυωματακι εχουμε περασει συναχι βηχας και πολλές διαρροιες, αλλά πυρετό ποτέ!Και είμαι λίγο ψάρακας τώρα.39 έχει!

Κι αν δεν του βαζα θερμομετρο επειδη τον ενιωσα ζεστο όπως παιζαμε δε θα το καταλαβαινα.Ουτε κλαμα ούτε γκρίνια ρε κορίτσια!Λιγο πιο υποτονικός από το συνηθισμενο του.Εγω νομιζα οτι οταν εχουν πυρετο κλαινε, γκρινιαζουν κλπ.Αυτός τις αλλες μερες γκρινιαζει εκτος απο σημερα! :?

Δεν εχει αλλο συμπτωμα, προς το παρον, ουτε βηχα ουτε συναχι ουτε τιποτα.Πηρα τη γιατρο, ρωτησα μηπως ειναι παρενεργεια απο το εμβολιο μηνιγγιτιδας NesviacC που καναμε την Παρασκευη, μπορει λεει, μπορει να ειναι και ιωση, παντως την Παρασκευη ηταν καθαρος ειπε.Δεν ξερω κι εγω, ειναι η τριτη δοση που εκανε, τωρα τον επιασε παρενεργεια;Μονο ντεπον θα δινω αν εχει πανω απο 38 ειπε.Και βλεπουμε...

Τα μισα μλ απο τα κιλα τους δε δινουμε;Πχ εμενα ειναι 11 κιλα σχεδον, σωστα δε δινω 5,5 μλ;

Και τι κανετε ρε παιδια;Τα σκεπαζετε καλα οταν κοιμουνται, τα ντυνετε οπως τα ντυνατε;πιο ελαφρα;πιο βαρια;Αλλα εκανε η μανα μου που με φασκιωνε και γινομουν λουτσα στον ιδρωτα και μου αλλαζε ρουχα, κι αλλα ακουω σημερα.Ειναι λαθος λεει αυτο, πρεπει να το ξαλαφρωνουμε το παιδι απο τα πολλα ρουχα κλπ κλπ.Δηλαδη τι;Να το αφηνω με το φανελακι;Τρεμω και μονο στην ιδεα!

Σορυ που σας πρηζω αλλα ειμαι πρωταρα! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntom μου μην αγχωνεσαι!

Αν εχει πανω απο 39 καλο ειναι να του κανεις και ενα δροσερο ντουζακι.Θα βοηθησει να πεσει πιο ευκολα ο πυρετος.Οχι πολλα ρουχα,αν ας πουμε κανονικα μεσα στο σπιτι του φορας ενα μπλουζακι ριξε τωρα απο πανω και ενα ζακετακι γιατι οταν εχουμε πυρετο εχουμε ριγος.Μολις τον δεις να ψιλοιδρωνει απλα βγαλε το ζακετακι ειναι ενδειξη οτι πεφτει ο πυρετος.

Περαστικα σας.

Αχ κοριτσια αν δεν εχεις συγγενεις κοντα σου ειναι δυσκολα.Τι να πω στην απο πανω σου εφερα τον κιμα φτιαξε μου γιουβαρλακια γιατι χανομαστε?η κρατα μου το παιδι να κοιμηθω?με τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομακι ψυχραμια..ο πρωτος πυρετος ειναι λίγο αγχωτικος..αλλα

εφοσον το μωρακι σου έχει καλή διάθεση μη φοβασαι τιποτα..

μονο αν το δεις και ειναι πολύ νωθρο και δεν συμπεριφερεται όπως συνηθως να το πας στη γιατρο..

Ντυστον ελαφρα..και μη του φορας καλτσουλες..

Το χλιαρο ντουζακι ειναι το καλύτερο αλλα όχι οταν έχει ρίγος..

Αν βλέπεις δηλαδη οτι ανεβαζει πριν τελειωσει το 6 ωρο του ντεπον βαλτον για ντουζακι...

Περαστικα στο Βασιλακη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Σόφη!Ευχαριστώ Ισμήνη!Καλά που μου το είπες, πάω να του βγάλω τις κάλτσες!Μόλις ξανακοιμήθηκε, δεν κοιμήθηκε καλά πριν 3 ωρες, μόλις πήγα να τον θερμομετρήσω ξανα μετα το πρωτο ντεπον-ευκαιρια στον υπνο-ξύπνησε-εχω αυτο το ηλεκτρονικο του αυτιου και το κουδουνισμα και η επαφη με το αυτι τον δυσαρεστησε.Ειχε πεσει στο 38,1 οπότε του ξαναδωσα πριν λιγο.

Δεν εχει φαει ακομα γαμωτο κι εχω κανει κοτοσουπα.Δεν εχει ορεξη με τιποτα, λογικό ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικοτατο ειναι..

Δοκιμασε να του δωσεις γαλατακι...

και μονο γαλα να πινει μια χαρα θα ειναι..

οταν γινει καλα θα αναπληρωσει το φαγητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μην αγχώνεσαι!!! Κάνε οτι κάνεις συνήθως!!! ντύστον με τα ρούχα που δέχεται συνήθως (δεν ξέρω αν ντύνεται πολύ βαριά ή πολύ ελαφριά) και αν δεις γκρίνια άρχισε να πειραματίζεσαι μήπως κρυώνει ή ζεσταίνεται!!! Μπανάκι / ντουσάκι απο 37 πυρετό μέχρι 39,5 περίπου, αν δεις τρέμουλο μην τον κάνεις γιατί δεν θα βοηθήσει!!! Αντυπυρετικό το μισό απο τα κιλά του και πολλά υγρά όσο μπορείς!!!! Νεράκι φρουτάκια και τέτοια.... Είναι λογικό να μην πεινάει το ίδιο ειδικά αν το ταλαιπωρεί κι ο λαιμός του!!! Αν όμως δεν φαει τίποτα μια ολόκληρη μέρα να επικοινωνήσεις άμεσα με γιατρό.

Τα δικά μας.....χάλια...καλά το είχα το προαίσθημα το πρωί!!!! Αυτή η θλίψη που με βασάνιζε......η μεγάλη στη γιατρό με ελαφρύ πόνο στο αυτί (είμαστε ένα βήμα πριν ωτίτιδα :? ) επίσης βραζει απίστευτα (είμαστε μισό βήμα πριν τα ακροαστικά) και το χειρότερο κόλλησε και ο μικρός μόλις σήμερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε κοριτσια...περαστικα σας!!!!

σοφακι μου μακαρι να μπορουσα καπως να σε βοηθησω..πρεπει να ειναι πολυ κουραστικο να μην εχεις μια βοηθεια σε μια τετοια ασχημη φαση...εστω βρε παιδι μου δεν εχεις μια φιλη να σου κανει ενα φαγακι????

ισμηνη κ απο μενα χιλιοχρονος ο γιοκας σου ο γοης!!!!!εννοειται οτι περιμενουμε φωτος...αλλα αστες αν μπορεις μεχρι το πρωι μηπως δεν προλαβουμε καποιες να τις δουμε!!!!!please!!!

χαρααααααα......εγω ημουν 2 μερες με διαρροια οποτε δεν ξερω αν εχει φυγει ακομα το μικροβιο..μη σας ξανακολλησω!!!!!δε λεει 3η φορα παλι να την πατησει ο στεφανακος!!!!

μαρκατ τζακι,ε???ζηλευωωωωω..

ζζζζζζζ τι να πω κοριτσαρα μου...κουραγιο κ περαστικα!!!!!!

ντομ περαστικα κ σε εσας...υπομονη κ θα περασει......ευτυχως ξερουν οι εμπειρες μαμαδες της παρεας να μας βοηθησουν!!!!!!κ εμενα δεν εχει κανει ποτε πυρετο ακομα..φτου φτου!!!

ασχετο...εχει παει καμια σας αμστερνταμ να μου πει αν λεει τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη βάλε φωτό τώρα που είμαι μέσα.

χαχαχα!

να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!

τζουλ ήθελα να πω... συγνώμη ιουλία μου!!!

χαχαχα!

χρόνια πολλά Στον Αντώνη της φρόσως και στον πεθερό μου. χαχαχα

έχει γενέθλια.

καλέ, ποιος κέρδισε στο just;

κουράγιο Σοφάκι μου!

μακάρι να γυρίσετε κοντά στους δικούς σας!

τα δικά μου...

το καθαρτικό με έπιασε το πρωί :o

πολύ πράμα σας λέω...

το στομάχι χάλια!!!

ραντεβού είχα στις 11:30.

με παίρνουν τηλ κατά τις 10 και μου λένε άκυρο το ραντεβού... χάλασε το μηχάνημα.

τους είπα οτι δεν μπορώ να ξαναπιώ καθάρσιο.

μου λένε να περιμένω.

σε μισή ώρα με ξανατήλ και μου κλείνουν ραντεβού για την Πέμπτη και είπανε να μην πιω καθάρσιο... δε χρειάζεται λέει :?

οκ...

πίνω 1 μπουκάλι νερό και τρώω τη σαντουιτσάρα μου!!!

με ξανατήλ και μου λένε έλα για την εξέταση.

τους είπα οτι έφαγα και ήπια...

δεν πειράζει λένε... έλα...

καλά πλάκα με κάνετε;

φού δεν πειράζει που έχω φάει τότε γιατί μου δώσατε καθάρσιο;

αφήστε που πήγα και περίμενα 1,5 ώρα.

καλά τους λέω... αφού είχατε άλλους ασθενείς, γιατί δε μου είπατε να έρθω στη μία και με κουβαλήσατε από τις 11;

τελικά δεν έχω πέτρες.

αύριο θα πάω στον ουρολόγο να τα δει λεπτομερώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αx κορίτσια....μη γελάσετε αλλά κατάλαβα οτι όλα θα πάνε στραβά απο όταν έριξε ο πεθερός μου κάτι σπόρους βασιλικού που είχα φυτέψει κι είχαν μόλις πετάξει (κι η κόρη μου έκανε χαρά που τα έβλεπε να μεγάλωνουν) μέσα στην λεκάνη με την σαπουνάδα!!!

Κατά λάθος το έκανε ο άνθρωπος αλλά η στεναχώρια που πήρα δε λέγεται!!!! Απο εκείνη την ώρα είχα μια μουντάδα ..... και καταλήξαμε έτσι!!!!

Απο εισπνεόμενα μας έδωσε Salbunova και φυσικά Aerius και για το αυτί τα γνωστα απλά τέλειο καθάρισμα μύτης!!!! Ο μικρός έχει απίστευτο μπούκωμα και βγάζει τόνους απο την μύτη του!!!! Προσπαθώ να τον καθαρίσω όσο πιο καλά μπορώ γιατί ακόμα κι αν πάει για ωτίτιδα δεν θα το καταλάβω λόγω του οτι πίνει αντιβίωση!!!Οπότε του έβαλα και λίγο οτριβίν στα ρουθούνια κι ελπίζω τουλάχιστον το βράδυ να κοιμηθεί χωρίς πρόβλημα!!!!

Τζάκι αναμένο κι εδώ και φτιάχνει λίγο την διάθεση!!!!!

Αυτά για την ώρα!!!! Κι όχι τίποτα αύριο ήταν να πάω ΟΑΕΔ για πληρωμή και τώρα με τα δυο άρρωστα δεν μπορώ να πάω πουθενά!!!!Εχω να τρέχω και πάνω κάτω να παίρνω τα μαθήματα και να τα επιστρέφω της μικρής και μπαίνουνε και σε δύσκολα γράμματα και να δω πως θα την βοηθήσω!!!!!

Αυτά

Φιλιά για την ώρα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα και για να μην αφήσω παραπονεμένη την Τζουλ να σας πω μια πανεύκολη και φανταστική σαλάτα που έφτιαξα σήμερα και μας άρεσε πάρα πολύ!!! Αν έχετε τα υλικά να την φτιάξετε και θα με θυμηθείτε

Λάχανο ψιλοκομμένο (οση ποσότητα θέλουμε)εγώ έκοψα 1/3 του λάχανου

Λίγο σκόνη σκόρδου (μισό κουταλάκι έβαλα εγώ)

Αλάτι

Μαγιονέζα (έβαλα 3 κουταλιές της σούπας)

σπυριά απο ένα ρόδι

Ανακατέψτε τα όλα μαζί και δοκιμάστε!!!!!

Φιλιά :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω πολυ κοριτσια μου για την συμπαρασταση.

Τι να πεις για αυτα τα παιδια?κουκλια!!!καλα και η Ισμηνη μας χρυσοχερα ετσι????Μπραβο σου κοριτσι μου!

Νανα χαιρομαι που ολα ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κουκλος ο ορεστης

κουκλα και η τουρτα

κουκλα και η μικρη

γενικα κουλια ολοι

εμεις σημερα γενικα καλα

ολη την ωρα μαλωνω τον Στελιο που τσακιζει τον κακομοιρη τον Νικο

μιλαμε οτι βρισκει του το καρφωνει στο κεφαλι - μετα ο Νικος κλαιει και οταν παω να δω τι εγινε - ο Στελιος τον αιδευει πριν πω κατι στο κεφαλι και τον φιλαει :lol:

κερατα λεω - ποτε θα σε τσακισει για τα καλα ο Νικος να σε δω εαν θα κανεις μαμουνιες μετα :lol:

Βαρεθηκα πολυ - αυτες τις μερες βαριεμαι τα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια..

Νανα παλι καλα που δεν εχεις πετρες..αντε να δουμε τι θα σου πει αυριο...

Τη τουρτα με ζαχαροπαστα την εκανα...

εκανα 3 σοκολατενια παντεσπανια.

κι εβαλα μια στρωση κρεμα ζαχαροπλαστικής

και μια στρωση κρεμα με νουτελα

πανω απο τις κρεμες εσπασα κι ενα πακετο φερερο σοκολατακια..ετσι για να ειναι λαιτ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...