Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

Μαράκι είναι σα να περιγράφεις εμένα, τον πετρή και το μωρό... χαχαχα!

ζηλεύει πολύ όταν κάνει σε μένα αγάπες...

και όταν κάνει σ' αυτόν, γίνεται πολύ επιδειξίας... με φωνάζει να τους δω και μπορεί να πει...

"μη δείχνεις τόσο πολύ την αγάπη σου γιε μου... η μαμά ζηλεύει..."

χαχαχα

και γενικότερα είναι πολύ επιδειξίας με το γιο του...

πχ, χθες πήγαμε στο μολ και τον πήγε στο πάμπλικ για να χορέψει με τη μουσική και να τον κάνει χάζι ο κόσμος...

άντε ρε Φρόσω... όντως, δε μας το είχες πει αυτό...

πάντως, αν παίζουν (οι γιατροί) με κάτι τέτοιο είναι τραγικό!!!

εμείς πήγαμε πάρκο και μετά στη γιαγιά μας!

Το απόγευμα μείναμε σπίτι γιατί είχε ποδόσφαιρο.

να σας πω τι κάνει να γελάσετε;

ώρες ώρες μιλάει και στραβώνει το στόμα.

το πάνω χείλος στα αριστερά, τι κάτω στα δεξιά και φαίνονται τα φαφούτικα ουλάκια του!

χαχαχα!

γίνεται πολύ αστείος!!!

καλυψώ, περιμένουμε φωτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aaa ωραια δεν γραψατε πολλα...

πηγα μεσημερι και ηπια κατι κρασιααα κελαηδαγα μετά ... ανασαινα στον 8ανο κ τον κοιμησα κατευ8ειαν !!! καλο , 8α το ξανακανω... :lol:

Πωωω κι άλλη ήρ8ε... αντε πάλι 8α ιδρωκοπήσω να μά8ω λεπτομερειες ... οχι οτι εμα8α πολλα για την ζζζζζζζζ περα οτι 8α παρει την 8εση της μπαρμπαρηγας ! :lol::lol::lol:

πηγα βόλτα ερμου , το αδιαχωρητο , σηκω8ηκα και εφυγα... κλασσικα με αδεια χερια εννοειται...

Βρηκα κοντα στο σπιτι μου ενα σουπερ κομμωτηριο μονο για μωρα εως και 13 ετων. Εχει μεσα παιδοτοπο , αυτοκινητακια , αεροπλανακια κ παραλληλα τα κουρευουν !!! καλη φαση , αμα αξιω8ω κ παω αυτην την βδομαδα 8α στειλω φωτο...

Μαρακι99 και γω μοναχοπαιδι ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα να πω 12.05πμ!

Φρόσω εμεινα με την περιγραφη σου!Πραγματικά τι σου είναι οι γιατροί!

ΜαριαΖ αν σε διαβασει η Σωσω θα νιωθει να τριζει η καρεκλα της! :lol: Ηταν η επι των περιληψεων!Τα λες πολύ ωραία!

Καλυψώ θέλω κι εγω πολύ εδώ και πολλούς μηνες να τον παμε στο αττικο παρκο, γιατι δεν εχω παει ποτέ κι εγω, αλλα σκεφτομουν να τον πηγαινα λιγο αργοτερα μηπως τωρα δεν καταλαβαινει πολλά.Για πες...ειδε ζωακια εκτός απο τα γρασιδια;πώς αντέδρασε;να τον πάω δηλαδή;

Τζούλια τυχερή εχεις παιδικο κομμωτηριο διπλα σου!Εμενα χαλαει τον κοσμο καθε φορά που κουρευεται, σε κανονικο κομμωτηριο, δεν εχω τετοιο κοντα.Και του βαζουν την μηχανη για να κανουν πιο γρηγορα!Πολύ κλάμα!Λες και τον σφαζουν!Αμαν!

Ειχαμε παει σε παιδικο παρτυ, εκλεινε τον 1ο του χρόνο το παιδί μιας φίλης-συμφοιτητριας.Αχ!Εχει κι ενα μεγαλυτερο κοριτσακι και ειχε στο δωματιο της μεσα, μεταξυ πολλών αλλων, και κουζινικά.Μου λέει ο άντρας μου, δες τα γιατι σε μας δε θα τα δεις ποτέ! :shock:

Ααααχ με δουλευουν κι απο πανω... :lol:

Ερχεται το κοριτσακι της και μου λεει, ψυθιριστα ¨να σου πω κατι;¨Σ΄αγαπώ!¨Και με αγκαλιαζει!

Αχ ρε παιδια!Τι μου λετε μετα εμενα!!!

Δεν ειναι όπως νομιζουν μερικοι για μενα ούτε τα φουστακια, ούτε τα κοτσιδάκια ούτε όλα τα κοριτσιστικα στολιδακια ο λόγος που ηθελα κορίτσι.Ειναι αυτο το δεσιμο μανας κορης, αυτη η γυναικεια κατανοηση, η τρυφεροτητα κλπ κλπ.

Τελοσπαντων, ειναι γραφτο μου να ειμαι αγορομανα!Απλώς δεν το ειχα συνειδητοποιησει!:lol:

Καληνυχτα κυβερνοφιλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πάλι έπινες ρε Τσουλ;

χαχαχα!

ντομ, το τρίτο θα είναι κόρη!

χαχαχα!

και εννοείται να τον πας!

είναι πολύ καλό να τους δίνουμε διάφορα ερεθίσματα κι ας μην καταλάβει οτι βλέπει πήθικο πχ.

εγώ τον έχω πάει μέχρι και σε παιδικό θέατρο!!!

όταν ήταν ενός!!!

παρακολούθησε όλη την παράσταση!!!

κοιμάται ακόμη.

χθες άργησε να κοιμηθεί... πήγε 8:30 χαχαχα!

άντε, θα σας δω τ οβράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

τι κανουμε;

πωπω καλε ακομα δεν καναμε το 2ο ακουω για 3α

α ι α ι α ι α ι :lol:

οσο για το παρκο ειναι φανταστικο - εουμε παει προ παιδιων μονοι μας 2 φορες

εαν δεν ειχαμε να δωσουμε γευμα εξω θα το σκεφτομουν - αλλα μας ακουει ολος ο τοπος οταν ταιζουμε :lol:

θα ξεσηκωθουν τα λιονταρια να μας φανε :lol:

εμενα ξυπνησαν απο τις 7 παρα σημερα :cry:

κι εγω ειχα ενα ξεροβηχα ολο το βραδυ αλλο πραγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

εμεις καλα!!!!

καλυψω πηγες στο αττικο παρκο και δεν με πηρες τηλεφωνο φτουσου..

μονο η φρωσο με σκεφτηκε....

φροσω μερικοι γιατροι ειναι πολυ ηλιθιοι, σημασια εχει οτι τωρα εχεις τρεις γιους και τους καμαρωνεις..αλλα κατα τη γνωμη μου, θα πηγαινα με τα παιδια μου και θα του ελεγα αυτοι ειναι οι γιοι μου που ειπες οτι δεν μπορουσα να κανω παιδια...να δω τη θα ελεγε..

ντομ να τους παμε στο αττικο παρκο ειναι υπεροχα και φυσικα καταλαβενουν...αντε περιμενω να μου πεις ποτε θα παμε :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

και για τα αγορακια ειναι και αυτα πολυ τρυφερα, ο στεφανος μου με αγκαλιαζει, μου δινει φιλακια, ειναι ακριβως οπως τα κοριτσακια...και φυσικα αναλογα το παιδακια, ανεξαρτητα αν ειναι αγορι η κοριτσι, εγω ξερω ενα κοριτσακι που δεν του αρεσουν οι αγκαλιες και τα φιλακια..ειναι στο παιδι...

παω γιατι γκρινιαζει...τα λεμε μετα

γεια σου μαρκερ φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

remember me???

διαβασα μονο τις τελευταιες 3 σελιδες. φυσικα.

καλα που ειναι η ζζζ και κανει καμια περιληψη!

γινατε καλε καλα;;; ή ακομα αρρωστες;;;

η Σωσω που πηγε παλι;;;

η νεα κοπελα ποια ειναι τι κανει;;;; καλως ορισες κοπελια!

εγω ημουν ψωφια τις προηγουμενες μερες... εχω κατι μελανιες καιγρατζουνιες στα χερια... καλα μερικοι ειναι πολυ γιδια. προπονηση καναμε στην ουσια και αυτοι βαρουσαν στο ψαχνο λες και ειχαν τον Παλαιοκωστα μπροστα τους! ενας συναδελφος βγηκε οφ με ρηξη πλαγιου στο γονατο! δεν πανε καλα... αλλα αμα τους τυχει κανενας αγριος στην πραγματικη υπηρεσια μεντες θα πηγαινουν...

τελος παντων...

η Σοφη εγινε καλα;;;

Ντομ να δεις που τα αγορια σου θα σε εχουν στα οπα οπα... η δικια μου κανει κατι ναζια και γλυκες στο μπαμπα της... αλλο πραγμα... και με μενα, δε λεω, αλλα με το μπαμπα της, αλλα κολπα!

οσο για τις γιαγιαδες...

η μαμα μου ειναι "της γερμανικης σχολης". δε σηκωνει πολλα πολλα. να στη δανεισω Μαρκερ;;;

η πεθερα παλι... εντελως το αντιθετο! επαιζαν ενα πρωι μια χαρα μονα τους και ελεγε στη μαμα μου οτι τα λυπαται τα κακομοιρα που ειναι μικρουλια και δεν ειναι με τη μαμα τους!!!!! λες και τα ειχαμε παρατηεσει στο δρομο!

εγω παλι νιωθω οτι δεν περναω χρονο μαζι τους... το απογευμα εχω μαγειρεματα κλπ... αλλα θα συνηθησω... σιγουρα θα δεθουν πολυ με τις γιαγιαδες και τον παππου... αντε να ερθει και η ανοιξη να τα πηγαινουν και βολτα να ξεσκανε...

αυτα.....

μου λειψατε ρε παλιοκοριτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

αλλα αμα τους τυχει κανενας αγριος στην πραγματικη υπηρεσια μεντες θα πηγαινουν...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχω πέσει κάτω Βαγκ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μέντες χα χα χα χα χ αχα χα χα χα χα χα χα

Η Σώκω είναι Σαλλονικη για ένα γάμο (ή βαφτίσια ???? δεν θυμάμαι ρε παιδιά!!!!)

Μα πραγματικά ίδρωσα να βγάλω περίληψη!!! Τι τις έπιασε εκείνο το βράδυ :o:o

Αττικό πάρκο είναι όλα τα λεφτά!!! Είχαμε πάει με την μεγάλη 4 φορές (τελευταία πέρυσι) Φέτος θα πάμε κοντά στο Πάσχα (αυτή είναι η εποχή μας) Χαρά θα σε ενημερώσω αν μπορείτε να έρθετε (πφφφφ κανονίζω απο τώρα για το Πάσχα!!!!! αυτό θα πει προγραμματισμός!!!)

Τζουλ πες εσύ οτι θα κανονίσουμε ουζοκατάσταση και γίνομαι και Λουκάκος για να εξυπηρετήσω!!!!! χε χε χε αν και νομίζω ο Λαζάρου είναι εξπερ στο θαλασσινό!!! Είπαμε εγώ δεν πίνω!!!

Ντομ μη μου στεναχωριέσαι τα αγόρια έχουν άλλη χάρη!!! Εξάλλου ποτέ το ενα δεν μοιάζει με το άλλο και μόλις δεις τις διαφορές στον χαρακτήρα θα εκπλαγείς!!!! Αντε με το καλό! (Σε ποιον μήνα είσαι?)

Η μεγάλη μου είναι άρρωστη με κρύωμα.......έχει αρχίσει και διαμαρτύρετια και για το αυτί της!!! Ελπίζω να την γλυτώσουμε!!! Της έβαλα τώρα λίγο λαδάκι μήπως έχει κάνει κυψέλη εσωτερικά και περιμένω τις εξελίξεις!! Διαμαρυρήθηκε μόνο το πρωί ...τώρα λέει δεν πονάει....

Ευτυχώς ο μικρός δεν έχει κολλήσει (ακόμα.....) βέβαια μπορεί να προστατεύεται απο την αντιβίωση που πίνει κάθε βράδυ......θα δούμε!!! ελπίζω μόνο ακόμα κι αν αρρωστήσει να μη μου ανεβάσει πυρετό γιατί θα έχω πολλά τρεχάματα!!!!

Αντε καλημέρα και για να μην ξεχνιόμαστε σήμερα μαγειρεύουμε γαλοπουλα με πατάτες φούρνου!!!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ναι, τι κάνει το Σοφάκι;

ρε κορίτσια... αύριο έχω ραντεβού για πυελογραφία στα νεφρά.

μου είχανε δώσει μία δίαιτα που έπρεπε να ακουλουθήσω τις 2 προηγούμενες μέρες και να πιω καθάρσιο.

εν τω μεταξύ... ξεχάστηκα...

σήμερα το πρωί το θυμήθηκα...

μόνο σήμερα ήπια καθάρσιο.

διάβασα στο ίντερνετ οτι απλά πρέπει να μείνω νηστική 12 ώρες πριν.

γνωρίζει καμιά από εσάς;

λείπει και η νοσοκόμα μας...

να τους το πω οτι δεν ακολούθησα πιστά τη δίαιτα ή τα το κρύψω;

είναι και περίεργοι τύποι αυτοί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά καλύτερα να τους το πεις! Μπορεί να παίζει κάποιο ρόλο ή να σου βγάλει κάποιο άλλο αποτέλεσμα οπότε καλύτερα αν δεν πρέπει να κάνεις την εξέταση μη ξανατρέχεις δυο φορές για το ίδιο πράγμα!!! Ασε που μπορεί να μην παίζει και ρόλο! Ρώτησέ το όμως για καλό και για κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σημερα τα μωρα μου ηταν διαμαντια

μωρε εαν ηταν ετσι καθε μερα

οχι 2 - 32 να χα δεν θα με πειραζε

τωρα ηταν μεσα μοναουλια τους και εκαναν κατι γελια αλλο πραγμα - μεχρι που αρχισαν να δαγκωνονται και να ουρλιαζουν

τωρα φτιαχνω φασολαδα - μονο που δεν τα μουλιασα να δω εαν θα βρασουν

νανα μου δεν νομιζω οτι πειραζει αλλα πες το για καλο και για κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ σου εύχομαι να είναι παντα έτσι τα αγοράκια σου!

πεινάω!!!

τι σου είναι η απαγόρευση...

το μυαλό μου εκεί είναι όλη μέρα.

νομίζω οτι θα σας καληνυχτίσω.

κλείνουν τα ματάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου πες μας αυριο τη εγινε με την εξεταση; και πιστευω οτι ολα θα ειναι ενταξει...

χαχαχαχα ατιμο πραγμμα ο εγκεφαλος, οταν δεν πρεπει, αυτος επιμενει....

καλο βραδυ και φιλακια στον ανθυμο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls

πρωτα απόλα θα πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ ΣΟΥ ΙΣΜΗΝΗ. ευχομαι να περασατε πολυ ομορφα και να τα φαγανε ολα ακομα και την πιτσα χεχεχχεχεχε.

δευτερον επειδη δεν ξερω αν θα μπω αυριο μεθαυριο χρονια πολλα (για αυριο) στον αντωνη της φροσως και στους θανουλιδες(μεθαυριο) της χρυσουλας και της τζουλιας(και οχι τσουλ οπως ειπε η νανα χεχεχχεχε)

εγω στην δουλεια πολυ ξεκωλωμα αλλα το περιβαλλον απ'οτι φαινεται ειναι καλο.

το ξυπνημα τα ξημερωματα ακομα με χαλαει αλλα και αυτο θα το παλευα αν δεν με ειχε ξεκανει η μικρη με κλαμα στον υπνο της ολη την βδομαδα.

ευχομαι να ηρεμισει και να κοιμηθω σημερα.

εσεις ολα καλα?

βαγκ τι λεει με την δουλεια?ντομ εμαθα αγορομανα ε? τυχερη θα εισαι οπως και να εχει με δυο γερα παιδακια.

φυσικα και διαβασα μονο τις δυο τελευταιες σελιδες. φιλακια πολλα και αλλα μαρια αλιφερη:

σας αγαπωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου!!!

Νανά! Καλά αποτελέσματα για αυριο. Αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι οκ.

Εγω απο αυριο διαιτα. Πηρα 2 γεματα κιλα.... Μιλαμε εφαγα τον αγλεορα. Φτανει. Ερχεται καλοκαιρι... Εχουμε και τουριστ εδω.. χαχαχαχα

Οπότε αποψε τοστακι.. Αλλα τι να της κανει της μανας το 1 τοστ? Εεε?

Βαγκ ελεγα τη φαση που περιεγραφες στον αντρα μου και γελαγαμε! χαχαχαχα!

Την επομενη φορα που θα ερθουμε δε κανουμε μια μαζωξη στο αττικο? Καλο?

Εμεις σημερα βολτιτσες ,φαι στη πεθερα και μετα παλευαμε με ενα καγκελακι απο ικεα.

Αυριο σιδερο. Μονο του Διονυση γιατι τα δικα μας μα τον Αγιο Διονυσιο δεν τα μπορω. Να ρθει η μανταμα. Δεν αντεχω.

Ρε τη μπεκατωρου. Χορτασε τεκνο με τον Χολιδη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακο!!!!!!!! Φιλια στα ζουζουνια σου!

Η μικρουλα γιατι εχει κλαμματακια? Κατι συγκεκριμενο ή ετσι?

Μπραβο ναι! Χρονια πολλα ισμηνη για τον κουκλο σου! Περιμενουμε νεα σας! Να τον χαιρεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μου ειστε οι περισσοτερες εργαζομενες τωρα και πατε για νανακια νωρις!

Φιλακια κοριτσαρες μου!

Καληνυχτα και καλη εδβομαδα να εχουμε! Μπαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!

εγω κλεινω ,εγω ανοιγω! χαχαχαα!

Ητανε να μη ξαναπαρω φορα!

ζζζζζζζζζ καταρχας να σε ευχαριστησω για το βραβειο! Το εχω παρατησει το μπλογκακι. Πρεπει να επανελθω. Εχω τοσες σκεψεις και θελω να τις γραψω. Αλλα με αφηνει ο ταλιμπανακος?

Νομιζω οτι το βραβειο σου ειναι μια αφορμη να ξαναασχοληθω......

Παντως χθες που καθησα με ησυχια και μπηκα στα μπλογκ σου εχεις κανει πολυ καλη δουλεια! Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νανα περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!!

Φροσω να χαιρεσε τον Αντωνη σου! Να ειστε παντα καλα και να χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλημέρα!

Ευχαριστώ για τις ευχές. Χρόνια πολλά και στον Ορέστη της Ισμήνης.

Ντομ θα σε μαλώσω...πάλι....

Άκου λέει σε αγκάλιασε το κοριτσάκι και στενοχωρήθηκες.

Βρε ξέρεις τί αγκαλιές με κάνουν οι δικοί μου;

Δεν ξέρω αν το έχω γράψει: μια μέρα βαφόμουνα και μου λέει ο δον, μαμά τί κάνεις;

Βάφομαι του λέω για να γίνω όμορφη. Και απαντά, μα αφού είσαι όμορφη, πολύ όμορφη, είσαι η μαμά μου... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα ρε Φροσω!

Τα αγορια ειναι με τη μαμα κολλημενα! Ασε που σημερα ειναι διαφορετικα τα πραγματα. Δεν ειναι οπως παλια. Εχω δει και γω κοριτσακια που ουτε να τη χεσουνε τη μαμα. χαχχαα!

Ετσι και αλλιως τα μωρακια ειτε κοριτσια ειτε αγορια τις αγαπανε τις μανουλες! Οση τρυφεροτητα δωσεις τοση θα παρεις στο απειρο! Απο κει περα εχει να κανει με το ταπεραμεντο του παιδιου και το περιβαλλον.

Τωρα να σας πω να γελασετε.

Φιληθηκαμε με τον ανδρεα να δουμε πως θα αντιδρασει και του αρεσε και γελαγε. Τωρα μας τραβαει απο τα μαλλια γιατι θελει παλι και ενωνει τα κεφαλια μας! χχαχαχα! Χθες ειχαμε παει στη πεθερα και τον ειχε αγκαλια ο ανδρεας. Παω και γω εχει και με πιανει απο το μαλλι και με σπρωχνει για να φιλησω τον μπαμπα του! χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οι δικοί μου μόλις με πλησιάζει ο Αντώνης έρχονται και τον χτυπάνε, τον τραβάνε και τον δαγκώνουν.

Καμιά φορά κάνω κι εγώ πλάκα και λέω άσε με άσε με και αυτοί τρελαίνονται =))=)) .

Μαράκι οι δικοί σου φύγανε φαντάζομαι ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα! Φανταζομαι τα μικρα!

Ναι φυγανε. Μεσα στη θιψη εγω. Ειχα ουσιαστικη βοηθεια. Μενανε και πανω στη σοφιτα και ηταν πολυ ισορροπημενα ολα. Χωρις να νιωθει κανεις αβολα και ειχαμε και βοηθεια. Μια χαρα......

Ασε και τη παρεα που ειχα και γω. Κους κους και τετοια. χιχιχιχι! Τους βλεπω να ερχονται εδω μονιμα. Ε δε παει αλλο. Χανουνε τα καλυτερα. Μας προλαβανε οι εξελιξεις με την οικονομικη κριση μη χεσω. Τωρα που καιρος για ανοιγματα αγορες κλπ. Υπομονη. Κατι θα γινει.

Λεω μηπως παμε κατα το τελος του μηνα. Μια αποφαση ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ ακλη εβδομαδα....

φροσω μου να χαιρεσαι τον αντρα σου,θα κανετε γιορτουλα?

πεσμενη η ομαδα βλεπω./ε χτες κυριακη δεν ειπατε πολλα...

μαρακι εμενα η μικρη ειναι κολλημενη πανω μου...αλλα σε υπεβολικο βαθμο..τον μπαμπα της ουτε να τον χεσει...βεβαια ειναι φυσικο οτι μεγαλωνοντας θα του εχει αδυναμια...

αχ η ερμη μανα,εγω τα τραβαω ολα κ μετα εκεινος θα εχει την αδυναμια της!!!!!!!

χτες πηγαμε μεσημερι αφου την κοιμισαμε για φαι..εκατσε σπιτι η μαμα η η αδερφη μου...με το που ξυπνησε κ τις ειδε εγινε χαμος....δεν σταματησε να κλαιει μεχρι να γυρισουμε πισω...

κ μετα μου εκανε κατι αγαπες........

αλλα ρε γμτ ηθελα να ειμαι πιο χαλαρη κ να μην φευγω καθε φορα με την ψυχη στο στομα...

θα μου πειτε παιδι δεν ηθελες???φατα τωρα!!!!!!

μαρακι να ερθετε,να ερθετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Να πω χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν και όσες έχουν εορταζούμενους!!! Τις θερμότερες ευχές μου κορίτσια!!!

Μαράκι μη με ευχαριστείς, το αξίζεις!!! Και θα χαρώ πολύ να σε δω να ασχολείσαι ξανά!!! Σε ευχαριστώ και για τα καλά σου λόγια!!!

Σήμερα δεν έχω καθόλου όρεξη!!!Ελπίζω να είναι ορμονικό γιατί νιώθω και μια μικρή θλίψη :?:?:? Αρχή εβδομάδας και τα καλύτερα είναι μπροστά μας (ελπίζω όχι πολύ μπροστά αλλά εδώ κοντά :D:D )

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

απο την Παρασκευή έχω να μπω και κάτι έπαθα η γυναίκα..

καλέ σας πεθύμησα!!

καταρχήν να πω Χρόνια Πολλά στον Ορέστη της Ισμήνης!

Ισμήνη μου να το χαίρεσαι το αντράκι σου και πάντα να τον καμαρώνεις!!

πως τα περάσατε το Σάββατο;

φαντάζομαι θα εντυπωσίασες πάλι με τον μπουφέ σου!!

ο μικρός το χάρηκε;

Χρόνια Πολλά και στον Αντώνη της Φρόσω!

να χαίρεσαι το στεφάνι σου Φροσάκι!

το Σοφάκι τι κάνει;

είχε καμια νέα της;

εμείς μια χαρά!!

το σκ είχε απίστευτο καιρό και συνέχεια βολτάραμε..

το Σάββατο είχαμε πάει θάλασσα και χθες φάγαμε στην πεθερά μου

Σωσώ η Μαρθα τι κάνει;

πως περάσατε στην Καβάλα;

καλοφώτιστο και το ανιψάκι σου!

κορίτσια να σας πω εγώ που έχω και αγόρια και κορίτσια..

όλα είναι κολλημένα μαζί μου..χαχα

ειδικά τα αγόρια..αυτοκόλητα..

το χειρότερό μου οταν ξυπνάνε και τα δυο τη νύχτα..μα να μη θέλει κανένα το μπαμπά τους..

και αυτός να σκάει.. :lol:

αλλά και οι κόρες μου μου κάνουν κάτι αγάπες!!

εννοείται οταν αγκαλιαζόμαστε με τον άντρα μου και τα 4 θέλουν να μπούν ανάμεσα :lol:

Νανα μου να πάνε όλα καλά σήμερα με την εξέταση!

εχει ένα ήλιο σήμερα..με δόντια..

άναψα και μια φωτάρα στο τζάκι και κάθομαι αγκαλιά με τα αντράκια μου

φακές κλασικά σήμερα Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...