Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

Μαράκι είναι ρίσκο να μην έχεις αντισώματα ερυθράς.

Κάντο να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Μικρό παιδί έχεις μπορεί να κολλήσει και να την περάσει ελαφριά λόγω του εμβολίου και να μην το πάρεις χαμπάρι και να κολλήσεις κι εσύ.

Έτσι ακριβώς το έπαθε μια γειτόνισσά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νερά δεν ρίχνουν έξω κι ας φαίνεται απίστευτο.

Την έβαλα τη φωτό να δείτε πού τους κάνω μπάνιο.

Τους βάζω σε αυτά τα καθισματάκια από το mothercare που έχουν βεντούζες από κάτω και αντιολισθητικό χαλί. Καλά ο δον χορεύει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια κωλοιστοσελιδα να παιζει λαιβ αλφα δεν υπαρχει!Καλα η ιστοσελ. του αλφα δεν εχει εννοειται γουεμπ τιβι.Πάει το εργάκι!Πάει το μαναράκι!

Ρε Φρόσω η αλήθεια ειναι οτι δεν ειχα φανταστει οτι και τους 3 μαζι θα τους ειχατε στη μπανιερα.Μια χαρα περνανε αυτοι!Ο Δον έτοιμος για σκανταλιά φαινόταν :lol:

Τους διδυμους γιατι τους στερεωνεις με καρεκλακια;Φοβασαι μην κανει τιποτα ο Δον;

Ρε παιδια κι εγω συμφωνω με ακριβα πραματα, δεν το συζητω, αλλα οχι και με βιταμινες των 2 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ασε φροσω το ξερω. Το ειχα στο προγραμμα απο καιρο. Τωρα θα το κανουμε μαζι με τον Διονυσακη. Μαλιστα ο γυναικολογος μου ειπε οτι μπορω να μεινω ενα μηνα μετα εγκυος. Το λεω οχι γιατι εχω προθεση να μεινω τοσο νωρις αλλα γιατι λεγανε για εξαμηνα κλπ και το γραφω για να το ξερουνε και αλλες μανουλες.

Εγω καλυψω θα κανω και αλλον ενα κλωνο (mini me xaxaxa) αλλα απο καλοκαιρι και μετα. Θελω να χορτασω καλοκαιρακι με τα αγορια μου. Μετα οποτε ερθει καλως να ρθει.

Τωρα και μεις προσεχουμε.

Τελικα τι εφαγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε ντομ και γω αυτο εννοω.

Καλα εσυ εγκυος γυναικα ακομη ξυπνητή εισαι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι εγινε εχουμε λιγουριτσες?

Και γω πειναω τωρα ρε γμτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ τους βάζω στα καρεκλάκια γιατί σηκώνονται και κάνουν τους ταρζάν :P .

Φοβάμαι μην γλυστρίσουν. Κι από κει βέβαια σηκώνονται αλλά τους ελέγχω καλύτερα.

Ο δον άσε τί κάνει. Το αγαπημένο του είναι να παίρνει νερό με ένα ποτήρι και να το ρίχνει στο κεφάλι του Χριστόφορου. Κι αυτός ο ταλαίπωρος γουλλώνει τα μάτια και δεν μιλάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):)

ax re Φροσω , τι ωραια εικόνα ... !!!

Μονο που εγώ δεν έχω μπανιέρα , αλλά μην το πείτε στην Μανταμα Σουσού με τα 56 μπάνια :lol::lol:

Καλέ ποιόν άλκη λέγατε τον Κουρκουλό ? Δεν μαρεσει ...

Εχω γνωρίσει τον Καζακο και μου χει φυγει η μασέλα , αλλα το παιξα υπεράνω ... ααααχχχ τι 8υμή8ηκα...

περαστικά ρε Σωσω ... καλε μπας κουβαλας τπτ μικροβια απο το νοσοκομειο κ περνανε στο παιδι ?

τι να πω ...

Η Νανουκα το ξυπνοπουλακι μας , 8α την παρουμε για ουζα και να μας τρωει τους μεζέδες... εμ δεν ηξερα να λεγα στην ζζζζζζ να χει κανα ταψι καβαντζα στο αμαξι... :lol::lol:

8υμηστε μου το ψευδωνυμο της κοπελας που εμπενε πιο παλια στο μαμμυ και εκανε όλο γκαλοπάκια κλπ κλπ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Φροσω ηθελα να σε ρωτησω απο το παρτυ της Χαρας κι όλο το ξεχναω.Πώς χωρανε 3 παιδικά καθισματακια στο αμαξι σου;Ειναι μικρομεσαιο αποτι θυμαμαι.Πολύ παλια ενας φιλος εκανε τριδυμα και αγορασε σιτροεν πικασο γιατι ηταν το μονο λεει που χωραγε 3 παιδικα καθισματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Τζούλια τι λες παλι νυχτιατικα! :lol::lol::lol:

Αλκη ειναι μια καινουργια κοπελα που θελει να μπει στο γκρουπ, δισταζει γιατι εχει παιδι Ιανουαριο του 2009.

Ποιον Αλκη Κουρκουλο και Καζακο λες; :lol::lol:

Και πού κολλαει η κοπελα με τα γκαλοπ;Εγω δε θυμαμαι κατι τετοιο παντως... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα γεναει η μιραντα στο το σεξ εντ δε σιτυ για εκατοστη φορα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τη ειδα με τη ρομπιτσα στη κλινικη! Τι θυμηθηκα τωρα.... χαχχαχαχαχαα

Καληνυχταααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κορίτσια !!!! Στην 78 σας άφησα στην 82 σας βρίσκω!!!! Πω πω οίστρος σας πιάνει στις τελευταίες σελίδες !!!! :D:D:D:D

Λοιπόν πάμε για σύνοψη

Σωσώ : με πυρετό λιγο πριν το μεγάλο ταξίδι!!!! Περαστικάααααααααα και πες μας νέα!!!!!

Μαράκι 1978: Στην ίδια κατάσταση με εμένα.......φασινοκατάσταση :?:? και ο γιος της ίδια φάση με την δική μου. Λατρεία στον μπαμπά :evil: Και της βγαίνει η μέση 2 φορές την ημέρα μπάνιο τον μικρό !!!! (Πως αντέχεις?/?????) Και καινούρια σκούπα (ηλεκτρική!!!! ) Μεγειααααααα κι εγώ θέλω να πάρω μια!!!! και δηλώνει πως πάει για το επόμενο παιδί μετά το τέλος καλοκαιριου (με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοο)

Αλκη: μια καινούρια φίλη στην παρέα (επιτέλους δεν άντεχα να είμαι εγώ η καινούρια :lol::lol::lol: ) με μωράκι Ιανουαρίου 09 (θα έχει και γεννέθλια ε? Να τον χαίρεσαι ! Τι είναι Αιγόκερως ή Υδροχόος?)

Ντομ: Ξεπερνάει το σοκ του δεύτερου γιου σιγά σιγά κι επανέρχεται!!! Σιροπιάζει τον Κιάνου αλλά ο άντρας το καταλαβε και της άλλαξε κανάλι :D:D (ωραίο το έργο το ξαναείδα)

Νανα: Δεν πίνει αλκοόλ (Νάνααααααααα ούτε κι εγώ :D:D ) αλλά μεζεδάκια θα τσιμπήσουμε στάνταρ!!!!

Χαρά: Ο Στεφανάκος πάει καλύτερα κι έχει ξεκινήσει το χορό (που να τους βάλουμε μαζί με τον δικό μου!!! Χοροπηδάει ολόκληρος και κουνάει και ώμους!!!!)

Καλυψώ: Το μικρό της κοιμήθηκε νωρίς και αναμένουμε να μας πει πόσες φορές τους ξύπνησε !!!

Φρόσω: Τρελλά μωρά στην μπανιέρα!!!! Είναι υπέροχαααααααααααααα να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!

Τζουλ: Η καψούρα της ουζοκατάστασης δεν της έχει φύγει ακόμα (τα μεζεδάκια άνετα καβάτζα απο το σπίτι Τζουλλλλλλλλλλ!!!!!! Οχι ένα ταψί πολλά θα έχω!!! Καλαμαράκια γεμιστά με φέτα και λιαστή ντομάτα και σως απο μπαλσάμικο, χταποδάκι ξυδάτο , γαύρο μαρινάτο, αθερίνα, γαυράκι τηγανιτά , ουζάκι , βότσαλο στο τακούνι και τσούγκρισμα τα ποτήρια!!!! Ελπίζω να μη μας διώξουν απο το μαγαζί!!!! :D:D:D

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

δε φτάνει που γεμίσατε τόσες σελίδες, ήταν μεγάλες και οι δημοσιεύσεις σας!

Φρόσω τέλεια εικόνα, να τους χαίρεσαι!

Μαράκι κι εγώ σκυλιάζω με την αδυναμία στον μπαμπά...

μπάνιο κάθε μέρα.

όταν δε δουλεύει ο Πετρής, τον κάνει εκείνος.

τον περιμένω να ξυπνήει για να πάμε πάρκο.

Ρε Φρόσω, οκ το καρότσι... αλλά τα μπιμπερό;

πού ξέρω οτι δεν τα έχεις χρησιμοποιήσει;

και πιο πολύ μου τη δίνει όταν ζητάνε, κοπέλες με θράσος και με μία μόνο δημοσίευση!

τέσπα, ο καθένας κάνει ό,τι θέλει!

άντε, σας αφήνω για να ετοιμαστώ.

θα τα πούμε το βράδυ, μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....!

Πωπω επαθα χανγκοβερ απο το χθεσινο ξεσαλωμα μαζι σας! χαχαχαχα!

Ειδες ρε Νανα ! Ειναι αυτο που λενε... Αλλου τρως αλλου πινεις αλλου πας και το δινεις! χαχαχαα! Καταλαβες? χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα! Να τα ταιζεις να ξενυχτας και να σου λεει μπαμπααααααααα! Ε οχι! Αυτο παει πολυ! Και σου λεει τα αγορια εχουνε αδυναμια στη μαμα. Χωρια που βλεπει γιαγια και τρεχει σα τρελουτσικο για αγκαλια. Εκει να δεις. Με παραταει σύξυλη! χαχαχαα! :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Φροσω ηθελα να σε ρωτησω απο το παρτυ της Χαρας κι όλο το ξεχναω.Πώς χωρανε 3 παιδικά καθισματακια στο αμαξι σου;Ειναι μικρομεσαιο αποτι θυμαμαι.Πολύ παλια ενας φιλος εκανε τριδυμα και αγορασε σιτροεν πικασο γιατι ηταν το μονο λεει που χωραγε 3 παιδικα καθισματα

καλή ερώτηση; Με έπιασε το δασκαλίστικό μου :lol: .

Λοιπόν εγώ είχα ένα μικρό saxo και ο Αντώνης μηχανή.

Πριν μμμμ 5-6 χρόνια, δεν θυμάμαι, ο γιατρός μας ανακοίνωσε με μεγάλη λύπη ότι...δεν μπορούμε να κάνουμε παιδιά και οι δύο. :evil: Μετά από έναν κικαιώνα (το σκότωσα) φαρμάκων και υπερήχων και 20!κιλών :twisted: , με φωνάζουν από την παλιά μου δουλειά (δημοτική αστυνομία) για εκπαίδευση στην Πτολεμαϊδα. Έκατσα 2 μήνες από τους 8 διότι διαπιστώθηκε ότι ήμουν έγκυος φυσιολογικά φυσιολογικότατα! Ο γιατρός το απέδωσε σε θαύμα! Πήραμε σβάρνα όλες τις εκκλησίες να ευχαριστούμε το Θεό. Αλλάξαμε το αμάξι για να χωράει ο δον και πήραμε το hyntai i30. Εγώ ήθελα πολυμορφικό, το διάλεξε ο Αντώνης οκ με την προοπτική ότι αυτή θα ήταν για πάντα η οικογένειά μας.

Μόλις ο δον ήταν 15 μηνών ξανα έγκυος εγώ στα δίδυμα! Θαύμα; :shock: Άει σιχτίρι με τους παλιογιατρούς. Μας δουλεύουν ψιλό γαζί για να τα παίρνουν.. .Στους γιατρούς να τα φάνε κι αυτοί.

Το αυτοκίνητο το χρωστάμε ακόμα κι δεν σκεφτόμαστε να το αλλάξουμε.

Έψαξα και βρήκα τα πιο στενά καρεκλάκια. Ιδρωκοπήσαμε τα σπρώξαμε και λίγο, αλλά τα βάλαμε (δεν βγαίνουν από κει για κανέναν λόγο). Και έτσι πηγαίνουμε βόλτα τα 3 μικρά θαυματάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας τη σπάσω και λίγο :P και οι 3 γιοι μου μου έχουν τρελή αδυναμία.

Έρχονται και κολάνε πάνω μου, στριμώχνονται ποιος θα κάτσει πιο κοντά.

Καλά για τον Φίλιππο δεν μιλώ. Σαν να είναι αξεσουάρ. Όταν τον αφήνω με το ζόρι κάτω έρχεται και κρεμιέται από την πλάτη μου και παίζει με τα μαλλιά μου. Ο πατέρας μου τον λέει μαϊμουδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε φροσω! Αν ειναι δυνατον. Δε μας ειχες μιλησει ποτε γιάυτο! Ακου να δεις! Να πας τωρα σ'αυτον και να του πεις παρτα ρε !

χαχαχαχα! Αγορομανα με τα ολα σου ομως!

Και μενα μου τα κανει ολα αυτα αλα εγω θελω αποκλειστικότητα! χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Μαλιστα δινει φιλια μονο σε μενα! χιχιχιχι!

Αλλα ειμαι ζηλιαρογατα! ΚΑι ο αντρεας ειναι. Το βλεπω..... Οταν ερχεται και κουρνιαζει πανω μου κοιταζει με αγαπη αλλα και με ενα βλεμμα θελω και γωωωωωωω! χαχχαχαχα!

Αυτη που εχει παθει πλακα ειναι η πεθερα μου. Τοσο που ανετα μπορει να τον κανει "κακομαθημενο". Ενω στα παιδια της ητανε "αυστηρη" εδω μιλαμε με το που δει τον Διονυση να κλαιει(για το τιποτα) λιωνει...Την κανει οτι θελει και το λεω κυριολεκτικα. Οταν μεγαλωσει θα εχουμε θεμα ειμαι σιγουρη. Μιλαμε για οιδιποδειο αλλα με γιαγια. Δε κανω πλακα.

Σκεφτειτε ειμαι μοναχοπαιδι (γι'αυτο ειμαι ζηλιαρα χαχα)και οι γονεις μου κοβουνε φλεβα γι'αυτο το παιδι. Ε δε τη φτανουνε με τιποτα.

Α ρε φροσω φοβερη η ιστορια σας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι οι γιαγιάδες είναι...καταστροφή.

Όμως από την άλλη είναι πολύ όμορφη και τρυφερή αυτή η σχέση.

Ο ρόλος τους είναι να τα κακομαθαίνουν και εμείς να γινόμαστε κακές.

Εγώ τσατίζομαι με τα πεθερικά που βλέπουν το δον μια φορά στο τόσο και τον μαλώνουν όταν κάνει φασαρίες.

Άσχετο τους πήραμε τηλέφωνο να πάνε το δον μια βόλτα στο πάρκο και είχαν πάει εκδρομή.

Α λέω καλά περνάνε οι γονείς σου κι ο Αντώνης τσατίστηκε. Γιατί λέει είχαμε ραντεβού και δεν ήρθαν;

Τί να πω θα κλέισουν ραντεβού να δουν τα εγγόνια τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπηκα το πρωι γτ σηκωθηκαμε στις 11!!!!!πωπω ελιωσε το μικρο...

ξυπνησε στις 4...της δινω νερο κ απλωνει τα χερια για αγκαλια...

α λεω,δεν εχει παλι τα ιδια..την εβαλα κατω κ εφυγα.εκλαψε 1 λεπτο κ ξανακοιμηθηκε ..

στις 6 ηπιαμε γαλα κ μετα λιωσιμο΅!!!!!!!!

πηγαμε αττικο παρκο....

τι να σας λεω.....το φχαριστηθηκε το κοριτσακι μου...

την αμολησαμε σε ενα μεγαλο χωρο με γρασιδι κ λυσσαξε!!!!!

κ τι δεν εκανε....

επεφτε κατω,κυλιοτανε,ξαπλωνε.....

τελεια!!!!!!!

θα σας στειλω φωτος.....

τωρα κοιμηθηκε κ εμεις κανουμε μαμ...κεμπαπ με πιττουλες...

φροσω μου ειστε πολυ τυχεροι που ο γιατρος ηταν μακακας....εχετε μια υπεροχη οικογενεια......

τζουλ μαρη οργιασες παλι χτες....

καλα κ η ζζζζ δεν παει πισω.....

μαρακι πολυ το συζητας το 2ο κ το βλεπω να σου καθεται!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

σημερα ειε φτιαξει η μανα μου κατι ωραιοτατους λαχανοντολμαδες και λεω θα φανε αι τα παιδια απο αυτους

ρε λες και τους εδινα βιτριολι - με την καμια δοκιμασανε λιγο στην αρχη - μετα λεω να τα λιωσω μπα και τα φανε καλυτερα - με την καμια - γιαουρτι τελικα φαγανε

οσο για το θεμα γιαγια - εγω τις εχω απο μακρυα και τις 2 και εχω το κεφαλι μου ησυχο - με το που πανε να κανουμε καμια κουτσουκελα και τα παρουν αγκαλια παραπανω απο 2 λεπτα βαζω τις φωνες και τους τα παιρνω χωρις συζητηση απο τα χερια :lol:

σε ποιον αρεσει λεω - σε οποιον δεν αρεσει να μην τα ξαναδει - σκυυυυυυλαααααα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...