Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

γειααααα

μολις κοιμηθηκε ο στεφανος, και ειπα να σας πω ενα γεια...

και εγω μαρια τελευταια ετσι ξεσπαω με δουλειες, τη ειναι το σαικο;

μαρακι αντε ξεκολα απο τη ζακυνθο και ελα προς τα ΕΔΩ περιμενω...να δω ποτε θα συναντηθουμε με την ισμηνη....

ζζζζζ ευχαριστω εισαι πολυ καλη.....παω για τσιγαρο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aργησα λιγάκι αλλά να'μαι !!!! Προετοίμαζα τα φαγητά της Σαρακοστής και του Πάσχα :lol::lol::lol::lol::lol: (Α ρε Τζουλ πως με πιάνεις!!!!)

Πολύ κούραση παιδιά!!! Εχω κάνει γενική στο σπίτι κάτι αλλαγές στα ντουλάπια, ετοιμάζω τον καμβά για το τζάκι μου!! (κινεζικο στυλ) και γενικώς δεν έχω κάτσει σε ησυχία!!!! Σας διαβαζα (καλά μη νομίζετε οτι θυμάμαι και τίποτα!!! ) Να πω περαστικά στα άρρωστα παιδάκια και στις άρρωστες μητέρες!!!

Σε λίγο θα φύγουμε για ρυθμική κι εγώ νυστάζωωωωωωωωωωωωωωω...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε σωσω... και η μικρη εννοεις? φακ!

Ποτε? αυριο φευγετε? ελπιζω να περασει γρηγορα. Ποσο εχετε?

Ζζζζζζζζζζζζ χρυσοχερα μου εσυ!

Και γω με κατι ντουλαπια παλευω .Αλλα παλευει και ο μικρος και ειναι ανιση η μαχη. Φτιαχνω εγω? χαλαει αυτος! Με εχει εξουθενώσει. Έχω γεμισει προστατευτικα παντου αλλα ειναι καποια που δε γινεται να βαλω .

Το θεικο το ξερετε? Υπαρχρι προστατευτικο και για τον φουρνο! χιχιχιχι! Του την εφερα! Ολο τον ανοιγε και εβγαζε σχαρες ταψια γαστρες. Ετσι εισαι λεω? 5 ευρωπουλα απο λητω.

Υπαρχει και προστατευτικο για μπροστα για να μη καει. ΘΑ δω μπορει να το παρω και αυτο!

Φρουριο γιναμε!

Ντομ το χερακι του ΜΠιλλυ καλυτερα ειναι ε? Τα φιλια μου στον σπορο! χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alki όλοι οι καλοί χωράνε!Καλωσόρισες!Πες μας για σένα!Λίγα πράγματα...πώς σε λένε, πού μενεις, αγόρι ή κορίτσι έχεις, ύψος, βάρος κλπ.Η Σωσώ θα σε ανακρίνει καλύτερα...

Σωσώκα καλό ταξίδι αύριο, περαστικά σας ρε!Πώς έκατσε έτσι στραβα η φάση, ελπίζω να μην κρατησει καθόλου, να είναι περδίκι αύριο.Εχει συνάχι όπως εσύ;

Τζούλια τη φάση με το ουζερί πολύ θα τη γούσταρα μιλάμε.Να ήμασταν όλες μας χωρίς τα κουτσούβελα και να μπεκροπίναμε και να κουτσομπολεύαμε...και γαμώ.....

Μαράκι από το στόμα μου την πήρες τη λέξη σκουληκομυρμηγκότρυπα.Ρε παιδιά με αγχώσατε!Εμένα δε λέει παρα σπάνια μαμα μπαμπα!Εσας στο τελος θα μου πειτε οτι σχηματιζουν φρασεις ολόκληρες!Ρε παιδιά...τόσο πίσω έχουμε μείνει;Χτες προχτες ειπε κανα δυο φορές γκιαγκια δηλ.γιαγια.

Σήμερα ήρθε η παιδίατρος.Υψός στασιμος τελείως 81 εκ. βάρος 10980, πήρε καμια 200ρια γρ.

Ενταξει λέει τωρα δε θα πάιρνουν τοσο πολύ βαρος και ύψος έτσι απότομα όπως στις αρχές.Κι ο δικός μου στις αρχές εκτοξευόταν, μέχρι 97η θέση στο ύψος είχε φτάσει και καλόμαθα η κυρία.

Δόντια 5 πάνω 6 κάτω.Του ματιού ακόμα να σκάσουν από την προηγούμενη φορά-πριν 2 μήνες.που τα χε δει πρησμενα κι ετοιμα, και στο μεταξυ σκασανε τραπεζιτες πισω και αλλα 3, αλλά οι κυνόδοντες ακόμα!

Εκανε της μηνιγγίτιδας σήμερα το εμβόλιο.

Μαράκι το χεράκι παρόλο που εχουν περασει μερες εχει ακόμα σημαδια μεγαλα.

Μου ειπε να ξερετε κι εσεις, να εχω παντα στο σπιτι πουλβο σπρεϋ.Αυτό θα μπορούσα να του έβαζα.

Και ότι το βαζουμε και στις πληγές γενικά αν χτυπανε.Μετά το μπεταντιν δηλ. βαζεις αυτό.

Βοηθα να επουλωνονται οι πληγες.Πώς δεν το χα σκεφτεί;Το χρησιμοποιουσαμε στη γιαγια μου οταν ηταν κατακλιτη για να μην ανοιξει το δερμα.

Φρόσω φανταζομαι θα ειναι περιττο αυτο που θα σου πω μιας και εισαι εμπειρη, αλλα γιατι δεν τους δινεις το ειδικό για τις διαρροιες γάλα;Το ΗΝ της Humana ή το A.D. της Novalac.Έίναι πολύ αποτελεσματικά.Το καλοκαιρι που υπεφερε απο διαρροιες ο δικος μου οπως θα θυμαστε, αυτα με βοηθησαν αρκετα.Το δε ΗΝ ειναι το μονο που με λιγότερη αραιωση γινεται κρεμα!

Λατρεία;Ο Στεφανακος καλύτερα;

Βαγκ;Μαρκερ;Χρυσούλα;Αλέκα;Συμπεθερα-να σας ζησει ο ανιψιος!-Νανουκάκι :YMHUG::-*

Ενταξει κορίτσια συνερχομαι σιγα σιγα απο το σοκ, θελει λίγο δουλειά! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια κι εγώ ψήνομαι για την ουζοκατάσταση!!!

αλλά μόνο για τους μεζέδες!!!

χεχεχε!

είμαι ξενέρωτη, το ξέρω, αλλά δεν πίνω τίποτα από αλκοόλ...

καλωσήρθες άλκη.

πες μας λίγα πράγματα για σένα.

άντε ρε Σωσώκα... ελπίζω να είστε καλά μέχρι αύριο και να μην ταλαιπωρηθείτε με το ταξίδι...

πήγαμε ικεα και μόλις είπα να φάω εκείνη την αμυγδαλόπαστα... τον έπιασε η γκρίνια...

ποια ήταν αυτή που την είχε αναφέρει;

νόμιζα οτι ήταν η αλέκα 234, αλλά σκέφτηκα: "πού να βρεια τα ικεα στο νησί;'

μήπως ήταν η Μαρκάτ;

ο δικός μου δε λέει κακά, αλλά κάνει "πούφου" όταν ανοίγουμε το πανί μας.

το νερό το λέει λο

την πιπίλα λα

τούτο

μαμά, μπαμπά, γιαγιά, μαμ, γκολ.

κάνει αρκετά ζωάκια.

και γεινκότερα, αν του πω κάποια λέξη με έντονο τρόπο την παπαγαλίζει.

προχθές έβγαλε την παντόφλα του, έρχετε στο μέρος μου και μου λέει: ανταμπουτο ΠΑΤΟΤΑ ανταμπουτο...

του λέω εγώ: έβγαλες την παντόφλα σου; δώσ'τη μου να σου τη φορέσω.

μου τη δίνει και σηκώνει το ποδαράκι του!!!

χαχαχα!

ντομ, ο Βασιλάκης σου περπάτησε γρηγορα!

λέτε οτι αν περπατήσουν γρήγορα, αργούν να μιλήσουν και το αντίστροφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια, να σας πω κάτι;

εκνευρίζομαι απίστευτα όταν διαβάζω θέματα που ζητάνε ή πουλάνε πράγματα μέσω του μάμμυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααα

εμεις σημερα ειμαστε αρκετα καλα, εκανε μονο μια φορα διαρροια...

ο στεφανος λεει πολλες λεξεις, απο πολυ νωρις...το πιο αστειο ειναι, οτι οταν ακουει τραγουδακια, βρισκει τον ρυθμο και μουρμουριζει και αυτος, μεχρι στιγμης χτυπουσε παλαμακια, και τωρα κανει και τα ποδια, πολυ γελιο....τεσπα

καλε ντομ θα σε ξαναδιαβασω γιατι εγραψες τοσα και τα ξεχασα, :lol::lol::lol::lol:

νανα το ικεα εχει αμυγδαλοπαστα; μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω.

Μπραβο στα μωρακια μας! Αστερακια!

Αλκη γεια! Καλως ορισες στο παρεακι.

Λοιπον. Βρηκαμε ενα καγκελακι προστατευτικο απο ικεα σουπερ. ΚΟιταξα κικκο δε μ'αρεσε. κοιταξαμε πολλα αλλα μας αρεσε αυτο γιατι ειναι ξυλινο. Τελειο.

Εν τω μεταξυ γυρισε ο αντρε και εχουμε κατι αγαπες τωρα. Αφηστε. Σταζει μελι και μονο που τον βλεπει. Εμενα στο κλασιμο. χαχαχχαχα! Ακαρδο παιδι. Τι αδικια. Εγω να ξεσκατιζω και αλλου να μοιραζει τα φιλακια. Ζηλευω λιγο..... :cry:

Αμ το αλλο?

Μολις με αγκαλιασει ανθρωπος γινεται εχθρος του. Τον σπρωχνει και κλαιει και θελει αγκαλια. Η μαμα μου ας πουμε με αγκαλιασε και την εσπρωχνε και κλαψουριζε. Λολ!

Αλλα οταν αγκαλιαζομαστε με τον αντρεα εκει να δειτε. Θελει να μπαινει αναμεσα ο ζηλιαρης.Τωρα τον επιασε αυτο. Τελευταια.

Πριν καθομαστε στον καναπε και με ειχε αγκαλια . Ε τι ητανε να το δει. Ορμησε και προσπαθουσε να μπει αναμεσα και γκρινιαζε.

Τον εχουμε παρει στο ψιλο εν τω μεταξυ και ολο αγκαλιαζομαστε για να του τη σπαμε. χαχχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο χαρα!!!!!!

μωρε ητανε ιωση ή κατι αλλο? Εννοω κανενα φαγητο που να τον πειραξε ας πουμε. Ειναι ευαισθητα τα εντερακια ακομη. Ητανε και η αντιβιωση.......

Περαστικουλια οπως και να χει.

Σωσω ειστε καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι δεν ξερω σημασια εχει οτι ειναι καλητερα...

μπραβο ο κοντες μας βγηκε και ζηλιαρης, λενε οτι ετσι ειναι τα αγορακια ζηλευουν τη μαμα μους...τα σκατουλια χιχιχιχιχιχι

εεεε!!!! η αλκη εφυγε.. εεεε βεβαια τοσες ερωτησεις τρομαξε το κοριτσι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

που ειστε ολες καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Ο άλφα έχει το αγαπημενο μου εργο.The lake house.Κιανου Ριβς και Σαντρα Μπουλοκ.Λατρευω και τους 2.Καλα Κιανου Θεός δεν το συζητάω, κριμα να ειναι μπαϊ.Αλλα εχει θρονιαστει ο αντρας, με αυτο το γνωστο υφος, εχω την εξουσία του κοντρολ...Τελοσπαντων, εχε χαρη που το εχω δει 2 φορες...ειδαλλιως... :lol:

Παντως για να ειμαι και δικαιη επειδη λεγατε για μπανακια προηγουμενως, εδω και μηνες, τον κανει εκεινος μπανιο, μονος του σε μια λεκανη :lol: Γιατι στο μελλον λεει θα εχω το μικρο και δεν θα μπορω.Κι ετσι εχω ξεγνοιαστει στο θεμα μπανιο.Εμείς τον πλένουμε μέρα παρα μέρα, όχι κάθε μέρα, εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα κι εμένα μου τη σπάει αυτό που λες, εδω και ποοοοολύ καιρό, και ειδικά όταν βλέπω να ζητανε εγκυες μαγνησιο κλπ.Φθηνά δηλ. φαρμακα, λες και θα γλιτώσουν κάτι σε όλο αυτό το οικονομικό χάος μιας εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alki γεια κ απο μενα..αν ξαναμπεις πες μας κατι για σενα γτ θα σε πρηξουμε να μας πεις ετσι κ αλλιως...

χαρα καλυτερα,ε??μπραβο ρε συ....κ εμεις μαλλον καλα ειμαστε...το σαικο ειναι αγγλικο.ψυχανωμαλη παει να πει...... :lol::lol:

θα δουμε το βραδυ αν θα βηξει καθολου...

σας ειπα?κοιμηθηκε 10.30....πολυ νωρις για τα γουστα μας...

εχει να γινει παλι το βραδυ..

300 φορες θα ξυπνησει ετσι νωρις που κοιμηθηκε...

τουλαχιστον εκανα μποτε....

μασκα,κρεα προσωπου,σιλκεπιλ στο ποδι...κ τωρα καθομαι!!!!!!!!!

κ εχω μια λιγουρα...τι να μασουλησω????

ντομ εμενα ο αντρας την κανει μπανιο απο νεογεννητο...

λιγες φορες την εχω κανει εγω..

κ περνανε πολυ καλα μαζι..

παιζουν τρελα!!!!!!

στη μπανιεριτσα της την κανει ακομα...μεχρι να μην χωραει πλεον...

το εργακι πολυ παραμυθι..αλλα οκ,καλο ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα ναι εγραψα τι μπορει να ειναι επειδη ρωταγες χθες νομιζω απο τι μπορει να ναι οι διαρροιες. Ε εγραψα και γω με χρονοκαθυστερηση. Οπως και να χει οπως λες και συ πολυ σωστα ειναι καλυετρα το μωρακι μας τωρα.

Ντομ τυχερουλαααααααα. Μπανακι μανακι ο συζηξ?

Εγω τον κανω καθες μερα μεσημερι και βραδυ. Καλα μη βαρατε. :lol::lol::lol::lol:

Να σας πω ομως τι γινεται.

Το μεσημερι που τον ταισω αμεσως κανει κακα. Εν τω μεταξυ εχει προηγηθει παιχνιδι,σερνεται,λερωνεται μπλα μπλα. Αφου ειναι λερωμενος και απο κακακια τον βαζω για πλιτς πλατς κωλαλακια αλλα ο κυριος εχει ορεξη για κανονικο μπλουμ. Δεν εχω προβλημα και γω και κανουμε πλιτσι πλιτσι.(πως μιλαω ετσι? χαχαχα)

Το βραδυ παντα κανονικα. Αν δεν κανουμε μπανιο δεν εχει υπνο... καλο? Οποτε αφπυ το εχει συνδιασει ετσι αντε παλι μπλουμ.

Αυτο το συστημα απο τη ωρα που αρχισαμε μαμ κανονικο το μεσημερι. Μια γινοτανε σα μουργος μετα αρχισαμε και το μεσημεριανο χεσιμο.... Ε το καθιερωσαμε.

Ξερω ξερω....... θα το ξεφλουδισω....

Ο κιανου.... τι παιδι! Κοβω φλεβα βραδυατικα μωρη ντομ!

Ααα πηγε ο ανδρεας και στο στοκαδικο στον ταυρο της μαδερκερ αλλα δε βρηκε τιποτα. Ειχανε κανει ολα φτερα.....

Καλε πειτε μου μεγεια! Αυριο θα αποκτησω ενα ολοκαινουριο μοντελο ηλ σκουπας ζιμενς. Διαπλεκομενη και γω......

Το δωρο μου για την επετειο μας! χαχαχαχα! Πλακα κανω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εχουμε επετειο....

Τωρα καλα τι ειναι αυτο... με τις αγοραπωλησιες εννοω.

Αν εχει ο αλλος λεφτα για συνδεση ιντερνετ εχει να αγορασει και για μπιμπερο.

Αν ειναι να δωσει καποιος κατι ακριβο και χρησιμο εχει καλως. Αλλιως μπιμπερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα μου ειστε ξυπνια πουλακια μου!!!!

Συμπεθερα φαε ενα τοστακι...

Βλεπω εκανες και μποτε.... παει θα μας φας ολες στη στροφη που λεει και η σωσω!

Φροσω τελεια φωτο! Αυτα ειναι! καλα πρεπει να εχουνε πολυ γελιο! Φωνουλες,χαμος! Αγαπες μου!

Καλυψω μια χαρα τον βρισκω τον δικο σου. Εμενα μπααααααααα! Για το μπανιο εννοω.

Τη Τριτη εχουμε εμβολιο. Και λεω εχουμε γιατι θα κανω και γω το μμρ! Καλο? χαχχαχα! Αληθεια!

Δεν εχω κανει ερυθρας τελικα και στα αλλα επεσαν λεει οι τιτλοι. Οποτε για να μη παθω καμια ζημια σε μελλοντικη εγκυμοσυνη τσουπ το εμβολιακι και η μαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως πούλησα το διδυμοκαρότσι το ένα από τα 3 στο πάρεντς.

Καινούργιο κάνει 390 και το έδωσα 150. Κι εγώ το ξεφορτώθηκα και η κοπέλα που το πήρε έκανε μεγάλη οικονομία μια που ήταν πραγματικά ολοκαίνουργιο.

Δεν βρίσκω κακό σε αυτό.

Α κι εγώ έχω αγοράσει ένα μουσικό περιστρεφόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα μου ειστε ξυπνια πουλακια μου!!!!

Φροσω τελεια φωτο! Αυτα ειναι! καλα πρεπει να εχουνε πολυ γελιο! Φωνουλες,χαμος! Αγαπες μου!

Ναι μωρέ οι ψυχούλες μου. Γεμίζει το σπίτι μας με χαρά και παιδικά γελάκια...

Καλυψω μια χαρα τον βρισκω τον δικο σου. Εμενα μπααααααααα! Για το μπανιο εννοω.

Κι ο δικός μου τα κάνει εννοείται. Μόνη μου γίνεται αλλά δύσκολο.

Τη Τριτη εχουμε εμβολιο. Και λεω εχουμε γιατι θα κανω και γω το μμρ! Καλο? χαχχαχα! Αληθεια!

Δεν εχω κανει ερυθρας τελικα και στα αλλα επεσαν λεει οι τιτλοι. Οποτε για να μη παθω καμια ζημια σε μελλοντικη εγκυμοσυνη τσουπ το εμβολιακι και η μαμα!

Μαράκι κάνεις άριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα φροσω φανταζομαι τι γινεται απο νερα στο μπανιο μετα απο ολο αυτο!!!καλα ειναι τελεια!!!!!ζηλευω!!!λιγο......

εγω εχω χαρισει καποια ρουχαλακια,δυο καλαθουνες,μια πολυ καλη κουβερτα σε κοπελες στο μαμμυ που δεν ηξερα εννοειται..μακαρι να ειχαν πραγματικη αναγκη...αυτο ειναι το θεμα,οτι δεν ξερεις αν αντως βοηθας η οχι..

καθιστε να αποφασισω οτι δε θα κανω δευτερο κ θα τα πουλησω ολα@!!!!!!!

χαχα να βγαλουμε κ κανα φραγκο!!!!!!!

συμπεθερα εγω δεν παω σιγουρα για αλλο μωρο τωρα...προσεχω κ ας κανω σεξ!!!!!!!!!

εσυ κ η νανα που εχετε κανει δηλωσεις να δω!!!!!!!!

για το εμβολιο δεν εχω αποψη..δεν ξερω καν ποιο ειναι..οταν το συζηταγατε δεν εμπαινα γτ ημασταν παλι αρρωστες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...