Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

καλημέρα!

αχ, ο johnny depp!!!

μεγάλος έρωτας σας λέω!!!

μ’ αυτόν θα απατούσα τον άντρα μου!!!

που λέει ο λόγος...

χαχαχα!!!

Ντομ, προτιμώ το Χριστίνα!

τα ξενόφερτα δε μου αρέσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

εμεις καλα, μια χαρα, εχουν αρχισει και οι επισκεψεις ξανα, ακους τζουλια και καλυψω, εμεις ειμαστε καλα.....

κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη, τρεχω, τρεχω, πισω απο το στεφανο, χτες ειχαμε παει επισκεψη στη γειτονισα και ολη την ωρα ετρεχα πισω απο το στεφανο :lol::lol::lol::lol::lol: μου αρεσε, ηταν τελειο......

ισμηνη αντε με το καλο το παρτυ, εγω στη γιορτη του στεφανου το χαρηκα πολυ, τοσα παιδακια ηταν τελειο...

βρε κοριτσια πηρα το μαρακι τηλ. αλλα λεει οτι εχει ενεργοποιηση τη φραγη εσερχομενων κλησεων... ειναι καλα;

χρυσουλααααααα φιλακια πολλα

σημερα δεν θα μαγειρεψω εχω αρακα απο χθες...

βαγκ χαρηκα που ειναι ολα καλα στη δουλεια...σιγα σιγα θα μπεις σε μια σειρα...

νανα 180 τετρ. πως το καθαριζεις καλε..παναγια μου εγω 73 και λεω δεν προλαβαινω. μπραβο σου.

ζζζζζ τωρα που τρεχω που να προλαβω τσιγαρο, τα κανω ολα μαζι το βραδυ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Χρυσούλα!!!

αυτό είναι αλήθεια!!!

δεν αξίζει κάτι τέτοιο ο Πετρής μου!

είναι τόσο πιστός που θα ήταν πολύ άδικο!

Χαρούλα μου!!!

από τη δουλειά δεν μπορώ να κάνω τσατ...

στην αρχή είχα πελαγώσει με το σπίτι... μη νομίζεις κι εγώ ήμουν μαθημένη με τα λίγα τετραγωνικά...

τους βρήκα, όμως, τους ρυθμούς μου...

τώρα φέρνω και την μαντάμα 1 φορά τη βδομάδα.

το στομάχι μου είναι χάλια!!!

χθες το βράδυ έκανα διάρροιες!!!

ελπίζω να μη με πιάσει καμιά γαστρεντερίτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Νανουκα,περαστικα σου!

τι λεει εκει στο νοτο???χειμωνιασε καθολου? εδω μας εχει φαει η υγρασια ,συννεφια κ τα ρουχα δεν στεγνονουνε :x

μην δινει κ πολλα φυλακια στον Ανθιμουλη σου κ παθει τα ιδια με σενα ! μακρια απο τετοια!

Η Αγγελικη κοιμαται κ εγω κανω μακαρονια με σαλτσουλα κ πιπεριτσες χρωματιστες

αυτα .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααα

Τι κανετε κορες?μονη σημερα ολη μερα οποτε καταλαβαινετε τρεξιμο...

Χαρα μπραβο περπατησε ο γαμπρος μου!Το πουλακι μου μπραβο μπραβο!!!!

Λαχανοσαλατα για μενα σημερα ενισχυμενη βεβαια με τονο μεσα ,παξιμαδια και και....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καλα ναμε πιασεικαιμενα καμια διαρροια;......\ελπιζωνα μην ειναι τιποτα...τι να πω..\τον ιο τηες γριπης εχει..αλλα τελικα αχουμε αλλον με κλεμψιελα...ε ρε γλεντια..συχνο φαινομενο στη μοναδα..\

πολυ ωραια φωτο αλεκα234..

2η μερα διαιτα...καλαπαει..χθεςλυσαξα...

οχι απο τνη πεινα...ααλλααπο τη συνηθεια του να τρω..

ρε χαραασε το παιδι ελευθερο...

ισμηνη περιμενουμε φωτο ασπο τη τουρτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

τι γινεται;

γενικα διαβαζω γυρισατε στις δουλιτσες σας - καλη αρχη να εχετε

αχ εγω εχω παθει σοκ κουρασης

δεν μπορω να πατησω ουτε τα πληκτρα

ο Στελιος δεν κοιμηθηκε ουτε μια ωρα συνεχομενα απο το συναχι - 4:00- 5:30 ηταν ξυπνιος και εκανε βλακειες

μετα δεν επειναν γαλα τρελλα

εχθες εμεινε ο Νικος σπιτι με την μανα μου αρχικα και μετα με την αδερφη και μετα με τον αντρα μου - γυριζω στο σπιτι 4:00 απο την δουλεια ρωταω που ειναι ο Στελιος και κανεις δεν ειχε παει να τον παρει

ευτυχως ειχαμε απεργια και γυρισα νωριτερα αλλιως θα εμενε εκει το παιδι - δεν καταφερνανε να τον κανουν καλα 3 ανθρωποι

σημερα εχω το Στελιο σπιτι μια απο τα ιδια

αα Σωσω ο Νικος 3 μερες ειναι με το πολυ 250γρ γαλα ολη μερα

δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ουτε κουταλια - γμ τις αρρωστιες μου γμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο βρε Μαρκερ μου κουραγιο...Τι να πεις και'συ τα'χεις παιξει λογικο ειναι.Εμας ευτυχως επανηλθε η ορεξη μας.Με περιμενει με το στομα ανοιχτο.

Παιδια εχω πυρετο 38,ποναει το κεφαλι μου και ο λαιμος μου εχει αγκαθια.Τι σκατα επαθα τωρα.Πηρα ντεπον για την ωρα.Ελπιζω να μην χειροτερεψει ο λαιμος γιατι δεν ξερω και τι φαρμακα κανει να παρω .

Νανα διαρροια δεν εχω ακομα!λες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω καλε χαμος...τι παθατε καλε?

η σοφη αρρωστη....περαστικα!!!!

η μαρκερ ενα παιδι κ δεν μπορουν να το κανουν 3 καλα!!!για ονομα ρε γμτ!!!!!καμια φορα σκεφτομαι πως τα καταφερνει μια μαμα...μηπως ειμαστε απο αλλο πλανητη?μηπως κανουμε μαγικα?εμεις πως τα καταφερνουμε ολα?????α ρε μαρκερ....κουραγιο κοπελα μου....καποια στιγμη θα μεγαλωσουν κ θα τρωνε σαν ανθρωποι...

σε καταλαβαινω..εμενα λιγες μερες δεν ετρωγε η μικρη κ τα ειχα παιξει απο τη στενοχωρια κ την ταλαιπωρια...

νανα πολυ μεγαλο το σπιτι σου για τα δικα μου δεδομενα..εμενα ειναι 76τμ κ βλαστημαω.

εκανα ολες τις δουλειες μου το πρωι,ευτυχως με αφηνει η μικρη..παιξαμε ομως κ πολυ.εγω εκανα κοτοσουπα για μας καθοτι ο συζυγος αρρωστος με το λαιμο.αν κολλησει την αγγελικη θα τον βαλω να κατσει εκεινος 10 μερες μαζι της μεχρι να γινει καλα!!!!!

η μικρη κρεατοσουπα.τρωει μονο αλεσμενα,απο τα δικα μας αντε να φαει 5 κουταλιες..δεν ξερω πως να την συνηθισω να κοψει τα αλεσμενα.κ φρουτοκρεμα αλεσμενη κ για να την φαει την αφηνω να πεινασει πολυ το πρωι...

χαραααααα.....χαιρομαι που το διασκεδαζεις τοσο πολυ!!!!!!!

τζουλ αντε να πιουμε αυτον τον καφε,να παμε κ στη χαρα να πιουμε κ δευτερο!!!

σωσω ολα τα κιτρινα τυρια εχουν ασβεστιο,μυθος για τη φετα,δεν εχει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχισω..

ο ντεπ κ εμενα μου αρσει..εμεις ειδαμε το salt με τη jolie...καλη περιπετεια αν κ λιγο ψεμα...αλλα οντως εχει αδυνατισει πολυ.την προτιμουσα πριν..αλλα εξακολουθει να εχει τρομερο προσωπο...κ κανει ολες τις επικινδυνες σκηνες μονη της!!!!ειναι ατρομητη!!!

σωσω δε μου ειπες....την διαιτα την κανεις απο μονη σου η εχεις καποια διατροφη??

ζζζζζζζζ ωραια ακουγεται η συνταγη για μαρμελαδα κ ευκολη...τι φρουτα προτεινεις αυτην την εποχη?ρωταω καθοτι αχρηστη μαγειρισσα κ δεν εχω κανει ποτε...

αλεκα 123 σε χασαμε καλε...τι κανει η αγγελικουλα σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πολλά περαστικά!!!! Ελπίζω να μην είναι τίποτα σπουδαίο!!!

Καλυψώ κάντην με μήλα και θα με θυμηθείς!!! Είναι τέλεια!!! Κανείς δεν έχει φάει μαρμελάδα μήλο και όλοι αναρωτιούνται με τι φρούτο είναι αυτή η φανταστική μαρμελάδα!!! Τα μήλα θα τα ξεφλουδίσεις θα τα κόψεις στη μέση και θα βγάλεις τα κουκούτσια τίποτε άλλο !!! Οταν θα μπουν στη φωτιά θα αρχίσουν να λιώνουν κι έτσι θα μείνουν μικρά κομμάτια απο το φρούτο πάρα πολύ μαλακά!!!

Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες πες τα Καλυψώ...μια μάνα όλα τα μπορεί :o .

Κι εμείς ξανά μανά στο κλαμπ των άρρωστων. Ο Φίλιππος, σειρά του, έχει διάρροιες.

Ο κώλος του έγινε σαν της μαϊμούς...

Νανά τεράστιο το σπίτι σου. Να φέρω τους γιους μου να παίξουν ποδόσφαιρο; :lol:

Αλέκα234 στεγνωτήριο το θαυματουργό. Σε 2 ωρίτσες έτοιμα τα ρουχαλάκι και χωρίς να θέλουν σίδερο.

Σωσώ από την εντατική μπαίνεις στο φόρουμ;

Ισμήνη λέγαμε να σας έρθουμε στο πάρτυ με το δον αλλά με τη διάρροια του Φίλιππου άστο... να δω πότε θα είμαστε ΟΛΟΙ καλά...

Σόφη μήπως έχεις την ίωση που είχε η Λυδία σε άλλη μορφή;

Βαγκ μάλλον όλα τα παιδάκια το ίδιο κάνουν. Επειδή τους λείπουμε το απόγευμα μας βγάζουν το λάδι.

Μαράκι που είσαι;;;;;;

Χαρά αφού σου αρέσει να κηνυγάς δν έρχεσαι κια από δω μια βόλτα;

Μάρκερ καλά είναι δυνατόν; Ξέχασαν να πάρουν το μωρό από τον παιδικό; Κατάλαβα καλά;

Τζούλια πεσμένη μου φαίνεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίαζζζζ εγώ στη μαρμελάδα βάζω πηκτίνη. Είναι σάκχαρα φρούτων και την κάνει σαν ζελέ κάπως...

Αυτό το έμαθα από τα εργαστήρια χημείας της σχολής μου. Φοβερό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμάδες!

Εδω είμαι! :lol:

Καλα ειμαι Χαρουλα μου!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ειχα προβλημα με το πληκτρολόγιο!

Μου το κανε ο μικρος για πεταμα! Παει το λαπτοπακι μου.

Καλα ειμαστε. Ο μικρουλης καλα ειναι. Αναρρωσαμε.

Σας διαβασα ομως. Ημουνα καλη μαθητρια. Αλλα δε μπορουσα να γραψω. Αντε κανενα λαικ στο φεισμπουκ εκανα.

Χαρα και Σωσω ειδα τα μηνύματά σας στο σκαιπ.

Χαρα μπραβο στον Στεφανακο μας! Τωρα ποιος τον πιανει! ΧΑμος! Και μενα μ'αρεσει πολυ αυτη η φαση!

Οσο για το κινητο εκανα αλλαγη απο συνδεση σε καρτα και σημερα στη μετατροπη ειχε για λιγο φραγη. Τωρα εχω ιδιο νουμερακι ομως!

Καλη αρχη σε ολες τις εργαζομενες μανουλες! Πρεπει να ειναι περιεργο το συναισθημα μετα απο τοσο καιρο.... Παντως εχει αρχισει να μου λειπει και μενα.

Αλλα λεω να ασχοληθω ξανα αφου "ξεμπερδεψω" εντελως με μωρακια κλπ. Γιατι δε μπορω να ανοιξω παλι γραφειο και να κλεισω παλι επειδη εμεινα εγκυος. Μια και καλη.

Εκτος αν δραστηριοποιηθω επαγγελματικα διαφορετικα! Ειδωμεν! Κατι εχω στο μυαλο μου. Αλλα επειδη ειναι δυσκολη η φαση τωρα για ανοιγματα ετσι οπως ειναι μαγκωμενος ο κοσμος αστο..........

ΚΑλα αυτο με τα καλωδια της εντατικης με Σωσω γελασα πολυ! Σε φανταζομαι σωσω με τα καλωδια στα χερια και να αναρωτιεσαι που μπαινει το καθενα! χαχααχαχαχα!

Αυτο ομως με τη γριπη δε το πιασα! Εχει κανεις γριπη εκει?

Τοσο καιρο που εχω να γραψω ολα μπερδεμενα μου ρχονται..... :oops:

Τιιιιιιι ξεχασαν το μωρο στον παιδικο? ????????????? :?:

Η Ντομ τι κανει? Μαθαμε φυλο? Δεν ειδα κατι?

Σε ειδα στον υπνο μου καλε! Και μου ελεγες οτι εχεις κοριτσακι σιγουρα! χεχεχεχχε!

Λοιπον πηρα μια αποφαση!

Για μωρακι θα ξεκινησουμε ξανα μετα το καλοκαιρι! Απο κει και περα οποτε ερθει!

Να σας πω...περιμενω πως και πως...! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαα!

Λοιπον να δω και τι αλλο εχετε γραψει να συντονιστω και επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κάτσε να ξεστολίσω κι εγώ!Το δεύτερο μωρό που το κανα Αγιοβασιλάκι...

Αυριο πάω καλέ Μαράκι.Αλλά αφου το ειδες στον υπνο σου, διπλοτσεκαρίστηκε!

Σόφη περαστικά!Μάλλον πονόλαιμος είναι, ίσως σου ρθει και καμια καταρροή, δε φαινεται για γαστρεντεριτιδα.Να σου φτιάξω τη διάθεση!Ο άντρας μου είδε τις φωτο στο πάρτυ του Στεφανακου και λέει για τη Λυδία ¨τι πανεμορφο κοριτσάκι!¨ :)

Ρε Σωσω μη με τρελαίνεις, κλεψιέλα ήταν το μικρόβιο που είχαν βρει πολύ παλια ότι είχα σε μια ήπια ουρολοίμωξη.Δε το θεωρησα τρομερο...εσύ για να το ξερεις τόσο σοβαρό είναι;Βρε απο του Χαρου τα δοντια είχα γλιτωσει και δεν το ξερα :lol:

Μαρκερ αρχίσανε οι αφαγίες πάλι; :(

Καλυψώ πρόσεχε μη σε κολλήσει εσένα ο άντρας σου...Βρε καλά που δεν έκανες σεξ τότε και έμεινες στο μαμυ...ο Θεός σε φύλαξε!

Λατρεία......

Φρόσω σε ποια σχολή ήσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα............................

Ωραίο άβαταρ!Απο τη μεγάλη στη μικρή το πας!

Πάντως η μεγάλη είναι καρμπον εσύ!

Καλυψω ωραίες φωτο, ότι φαίνεται δηλαδή!Καλά βρε παιδί μου κι ο Βασιλάκης τρέχει αλλά αμα δει καμερα ποζάρει...η δική σου δεν τα κανει αυτα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

froσω ...απο που η πηκνη;;ναι απο την εντατικη γραφ.ω.οποτε μπορω....

ντομ κλεμψιελα ασχημο πραγμα..γιατι δε συνδυασμ με ολα τα μικροβια της μοναδα.ς..γαμησε τα...

τελικα κοριτσι ειναι;;

ρε μαρκερ;;;τι ειναι και το ξεχασανε;;κουμπι;;

εμεις παλι αφαγιες.μσο ψαρι ψητο με το ζορι...

θα παρω κοματι μοτσαρελα...

σοφη περαστικα σας...ελπιζω να μην εχει τιποτα η μικρη..

καλυψω εισια θεα..

αντε να μα;ζευομαστε..

μαρακι....καλοκαιρι,ε;;σουπερ θα ελεγα..

ρε ζζζ που ειναι η συνταγη με τις μαρμρλαδες;;εχασα ην σελιδα..αν δε σε ενοχλει ξανα βαλτην..

αλλιως θα την ψαξω..

καλυψω για 543545θ7θη φορα ξεκιναω μονη μου διαιτα..τα γνωστα ρ.ε.θελρμιδες...

την ξερω τη δουλεια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ο πυρετος ανεβαινει και ο λαιμος χεοροτερευει.Πειτε μου λιγο προς το παρον πεφτει με ντεπον αλλα αμα το βραδυ ανεβασω πιο πολυ τι να παρω?

Και για τον λαιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα οι αρμοδιες να απαντησουν στην αρρωστη!!!

εμεις εδω λιγο καλυτερα απο χθες...

ο αντρας μου τα πηρε με τους γονεις του που ηρθαν για βοηθεια το πρωι για να παει εφορια και αρχισαμε ηδη να λεμε τις 2 γνωστες μας γειτονισσες να ψαχνουν για κοπελα απο δω για τα μωρα.

εγω μαρμελαδες κανω απο ενα βιβλιαρακι που ειχε βγαλει καποτε το vita. εχει για ροδακινο και βερυκοκο και εγω μοναχη μου εβγαλα αναλογες δοσολογιες για μηλο. βαζω και κανελα και αλεθω παρα παρα πολυ στο μουλτι μεχρι να γινει πολτος και λιγα καρυδια! οσοι τρωνε... ξανατρωνε!

εκανα φασολαδα για αυριο... εκανα μπολικη να περισεψει και για Παρασκευη. τωρα θα τρωμε 2 φορες την εβδομαδα το ιδιο φαγητο... οπως παλια...

Μαρακι μας ελειψες...

Τζουλια εχασες το ρυθμο σου;;;

Φροσω καλα που εχεις μικροτερο σπιτι απο τη Νανα! φανταζεσαι να κυνηγιουνται ανεξελεγκτα σε τοοοοοσο χωρο!

Αλεκα κοιτα μην παθεις ουρολοιμωξη που δεν πας ουτε τουαλετα απο την πολλη δουλεια! ειναι αρχη και σε ψαρωσαν με φαινεται...

Αρρωστες και αρρωστα γρηγορα περαστηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι αρμόδια ακριβώς (αν σκεφτείς οτι ο τομέας μου είναι παραιατρικός και πριν απο πολλά χρόνιαααα) όμως θα σου πρότεινα να πάρεις κάτι αναβράζον (αν αντέχεις να το πιεις) αρκετα αποτελεσματικά είναι το Panadol extra.

Περαστικούλια.....

και μιας που μιλάμε για αρρώστιες να σας πω οτι νιώθω μια ενόχληση στο λαιμό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!Η μία μετά την άλλη αρρωσταίνετε!

Σόφη θηλάζεις ακόμα;Δε θυμάμαι!Γιατί δε ξέρω αν επηρεάζουν τα φαρμακα που θα πάρεις.

Πάρε κανα σιροπάκι για το λαιμό, σινεκοντ αφου έχεις ξηρό βήχα.

Το ντεπόν παίρνε το τακτικά.Στρεπσιλς...καλές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...