Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

Ντομ πολύ στεναχωρέθηκα με τον μικρό σου!!!! Πολλά περαστικά!!! Οσο για τον άντρα σου έχει τρομακτικές ομοιότητες με τον δικό μου!!!! Βρε λες ...... :lol::lol::lol::lol:

Σας ευχαριστώ και για τις ευχές!!!!

Βάγκ :lol::lol::lol::lol: χα χα χα καλώδιο κρεβατιού!!!! Εγραψες :lol::lol:

Σοφη μου πολύ δύσκολο αυτό που περνάς!!!! Τι να πω ! Τον γιατρό σας τον έχετε ρωτήσει τι μπορείτε να κάνετε?

Σώκω ευτυχώς που έχεις υπολογιστή!!!! Αντε να σε βλέπουμε και λίγο!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστα Βαγκ μου...υπομονη!

Εντωμεταξυ διαβασα τα νεα σας.Ντομ τι παθατε και 'σεις βρε πουλακι μου ωραια μπηκε σε ολες το 11 ε?????περαστικα σας ενα φιλακι να του δωσεις.

Μαρια ζζ με αυτα ουτε καν σε καλοσωρισα.Δεν εχει τιποτα ειναι πολυ καλο μωρο απλα δεν της αρεσει ο υπνος.Δυσκολευομαι να την κοιμησω απο μικρη.Και δεν κλαει ποτε ξυπναει και παιζει.

Συμπεθερααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρρρρ είανι η τρίτη φορά που γράφω τα ίδια.

Αλέκα όλα καλά στη δουλειά; Ο Δημητράκης πώς είναι με τα εκζέματα.

Χρόνια πολλά στον άνδρα της Μαρίας ζ.

Γιορτάζει κι ο Χριστόφορος σήμερα το δεύτερο όνομά του.

Ντομ περαστικά στο Βασιλάκη. Θα πόνεσε πολύ το μωράκι...

Βαγκ σου έχω καλά νέα. Στο Πρωτοδικείο έσπασαν μόνο μερικά τζάμια. Όλες οι υποθέσεις εξελίσσονται κανονικά.

Ισμήνη και Μάρκατ περαστικά. Την είχα κι εγώ αυτή την ίωση...χάλια...αλλλά ευτυχώς κρατάει μόνο 1-1,5 μέρα. Για ξεκούραση ούτε λόγος :roll:

Σωσώ δώσε στο παιδί να φάει κι άλλες τροφές.

Σόφη τί να πω με την ξενύχτισσά σου...είναι καλά από την ίωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ εγώ της δίνω της δικιάς μας 450ευρώ. Έρχεται από τις 8 ως τις 2:30.

Πολλές φορές τη διώχνω πιο νωρίς αν κοιμούνται.

Μη δώσεις πιο πολλά. Τώρα λόγω κρίσης όλες ψάχνονται.

Γνώμη μου να βάλεις αγγελεία στη γειτονιά. Πες στο φούρναρη, στο φαρμακοποιό, στο μανάβη, σε εμπορικά κτλ. της γειτονιάς σου ότι ψάχνεις κοπέλα. Αυτοί ξέρουν αρκετές.

Και είναι καλό να είναι από τη γειτονιά. Να την ξέρουν και να μην εξαρτάται κι από λεωφορεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX moy λειψατε σκατουλες ! το ομολογω !

Dom kopελιτσα μου περαστικα κ ποτε ξανα !!! δωσε φιλακι απο μενα !

Να χαιρομαστε όσους εχουμε αν εχουμε Γιαννηδες (εχω αντρα κ πατερα) . χαλαρα σπιτι , δεν κανω γιορτη κ τετοια , αυριο τα 40 της γιαγιας , 8α μαι στο ποδι απο τισ 8 το πρωι. κατα τα αλλα τπτ , χαλαρα , ταινιουλες κ ποπ κορν τα βραδυα.

εχω χασει καμια 15 σελιδες σιγουρα αλλα δεν πειραζει , δειξτε κατανοηση.

Σαμπως κ να διαβαζα 8α 8υμομουνα ?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε συ.ι κανεις;;

χρονια πολλα στον αντρα της τζουλια..και στον δευτερο ονομα του χριστοφορου...

τι λεει ρε σοφη;ολα καλα;;παλι δε κοιμαται η βαγια;;

ζζζζτην λεμε βαγια την μικρη απο το κουκουβαγια...

παω τζαμπο για να πρω ολοσωμη σαλιαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μας...

χαθηκα λιγο αλλα ειναι γεματες μερες..προχτες βραδυ επιτελους πηγαμε για ποτο μετα απο μηνες..γυρισαμε στις 4..την αλλη μερα εννοειται κουδουνι.τη μικρη την κρατησε η μαμα μου αλλα της την αφησα κοιμισμενη..δεν ξυπνησε καθολου..μονο οταν γυρισα εγω στις 5 ξυπνησε κ ηθελε να κοιμηθει αγκαλια μου..

μολις την εβαζα κατω ουρλιαζε...η μαμα μου λεει οτι καταλαβε πως ελειπα απο ενστικτο....

φροσω ανατριχιασα με την περιγραφη σου......ολα καλα απο εδω κ περα κ να μην ξαναπατε ποτε νοσοκομειο!!!!!!!!!

σωσω κ εμενα δεν τρωει καθολου τελευταια..αυγο μονο τηγανητο κ μονο κροκο.το ασπραδι το φτυνει...φρουτοκρεμα την εκοψε.μονο φρουτα κομμενα σε μικρα κομματια κ οχι πολλα κ μπανανα που την ξεφλουδιζω λιγο κ της την δινω να την κραταει.

φαι δικο μας ελαχιστο.της εκανα αναγκαστικα σημερα κοροσουπα αλεσμενη κ εφαγε.

γιαουρτι λιγο.τυρι καθολου.ψωμι καθολου.

τι να σου πω///μονο το γαλα πινει κανονικα απο 300μλ τη φορα.

δε βλεπω παλι να παρουμε βαρος.

με το φαι της δεν την αφηνω παντα να παιζει.αλλα αν ειναι φρουτα η τοστ τα κοβω κομματακια κ το αφηνω μπροστα της .κ βεβαια τα μισα καταληγουν κατω

αλλα τι να κανεις...

συνεχιζω παρακατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ συνεχιζω...

ζζζζ ενταξει,δεν μενουμε κ τοσο μακρια..με την αττικη οδο ποση ωρα να ειναι απο καισαριανη??

τζουλ χειροτερη κ απο μενα εγινες καλε εσυ...σε χασαμε !!!!!!κανονισε απο δευτερα να παμε μια μερα στη χαρα!!!μολις ο στεφανακος στερεψει τελειως απο μυξα!!!

μαρκατ κ εγω εχω φοβερο πονοκεφαλο 2 μερες τωρα..ξυπναω κ κοιμαμαι με πονοκεφαλο κ παιρνω κ ντεπον!!!μη μου πειτε οτι ειναι παλι ιωση γτ θα αυτοπυρποληθω!!!!!!

εμεις κατα τα αλλα καλα...κοιμομαστε καθε βραδυ 11 με 12 αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο..θα μεγαλωσει ο πουτανος κ θα κουραζεται με παιδικους κλπ κ θα κοιμαται..

σας αφηνω γτ θελει να της διαβασω παραμυθι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα καλυψω α παραμυθια τα εκοψε...δε θελει να της τα διαβαζω..θελε να τα ξρφυλιζει μονη της..

κανω ελαιοψωμο στον αρτοπαρασκευαστη..αυριο θα συναντηθω παλι με το ηακλειο κρητης απο μαμυ..

καλυψω μου καλυτερα η μικρη..;;;

καλα κανατε και βγηκατε..

σαβ κο ρεπο..εκπαιδευση ακομα και για πολυ ακομα βεβαια..

παντως η αγγελικη δεν εχει νααγκη απο βαρος..οχι οτι η δικια μου εχει..και σημερα καλα πηγε η μερα..

γαλα,1,5 φρουτο,μισα γιουβαρλακια,

1 αυγο μισο χυμο μανταρινι και γαλα το βραδυ..

φτου φτου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε????Χρονια πολλα με υγεια και χαρα σε ολες σας και να χαιρεστε τις οικογενειες σας....χιλια συγνωμη που τοσο καιρο δεν σας εγραψα αλλα δεν πολυ μπαινω ιντερνετ μονο λιγο στο φεισμπουκ...τωρα θα μπαινω πιο συχνα...μια περιληψη αν μπορει καποια παρακαλω... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ζουζανα!!! ολα καλα;

καλε καλυψω, ναιιιιιιι, να ερθετε...και εγω πιστευω απο δευτερα να ειναι καλυτερα...και το καλο που του θελω δηλαδη...γιατι σε λιγο θα πηδηξω απο το παραθυρο και ειναι και χαμηλο.....να δω και κανεναν ανθρωπο οχι μονο λυκους...

και να κανονισουμε συναντηση και με την ισμηνη...μην ξεχνιωμαστε...εεεεε φροσω;

φροσω να χαιρεσαι το χριστοφορακο...να ειναι παντα γερος και δυνατος..

τζουλια χρονια πολλα στον αντρουλη σου..να ειστε παντα ευτυχισμενη..

σοφιιιιι για την παραγγελια σου οταν μπεις στειλε μου μηνυμα να σου πω....

καλε η αλεκα ολα ενταξει; μιλησε καμια μαζι της;

εγω μονη..ο πετρος δουλευει θα σχολασει στις 2 μεχρι τοτε εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα καλή αρχή δε σου ευχηθηκα!

Αλέκα ουτε εσενα ευχηθηκα:Καλή αρχή!

Σοφη...κουκουβαου!

Τζούλια να χαίρεσαι τον αντρα σου και τον μπαμπα σου.

Σουζανίτα καλωσήρθες πάλι καλέ!Η Σωσω ειναι καλη στις περιληψεις ξερεις, αλλα αρχισε δουλεια, δεν ξερω αν θα προλαβει.Καλέ αλλαξε τικερακι!Αυτο που εχεις ειναι μεχρι ενός χρόνου!

Λατρεία!συγχαρητηρια για το περπατημα ξεχασα να σου πω!αντε τωρα ποιος τον πιανει τον Στεφανακο!Σε φανταζομαι να του δινεις πραγματα να κραταει για να ξεγελιεται οτι ειναι τα χερια σου...μεχρι σακουλες σουπερ μαρκετ σε βλεπω να δινεις.

Νανουκακι τι κανεις ρε ψυχη;Κανενα δοντι ακόμα ε;Εγω ξερεις μονο για τι θα αγχωνομουν.Μην ποναει περισσοτερο, εχω ακουσει οτι οσο μεγαλωνουν σκληραινουν τα ουλα.

Μαρακι γελαγα μονη μου με τον μακαροτσινη να προσπαθει να ανασηκωθει για να τα κανει.Σαν κατι γερους που κανουν πλαγια να κλασουν γιατι δεν τους βγαινει η κλανια.

Χρυσουλα σου ειπα που θα βγαλω ετσι την κορη μου;Και λέω να την φωναζω Κριστη.Μου αρεσει που τα εχω σκεφτει ολα και να πει κανα καλο ο γιατρος οτι ειναι αγορι τελικα..ε ρε γλεντια!

Καλυψω νομιζω ειναι γενικο το κακο με το φαγητο σε ολα τα οκτωβριανα.Τους εχει πιασει αφαγία!Και τον αντρα μου υστερία.Α!Εχασε ενα γευμα το παιδι, α!δεν εφαγε το φαι του, καντου τραχανα-εχει ψυχωση με τον τραχανα ο μικρος.

Σημερα το απογευμα γυρισε απο τη δουλεια κι αρχισε το μοιρολοι μολις ειδε το χερι του.Αχ παιδακι μου πονάς!Αχ παιδακι μου τι επαθες!Κοντευα να πάθω εγω!

Και το παιδι μια χαρα ζωηρο εν τω μεταξυ!Απορω πώς δεν του κουνησε το κεφάλι!

Μαρία Ζ με καταλαβαινεις, Βαγκ επίσης!

Βαγκ πολύ κρύο πρέπει να εχετε επανω, βλέπω τον καιρο και σε θυμαμαι.

Ρε παιδια!Κατι αλλο τωρα... :roll: ειναι δυο φορες τωρα που μου εχει συμβει να φτερνιστω και να μου βγει σταγονα!Δε μου ειχε ξανασυμβει απο τότε που γεννησα.Μέσα στον τελευταιο μηνα εγινε.Μήπως επειδή ειμαι έγκυος;βεβαια στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δε μου ειχε συμβει ποτέ.Εσείς είχατε ποτέ τετοιο πρόβλημα; :roll: Μόνο σε φτέρνισμα οχι βήχα.

Αχ και μου χε πει η μαια να κανω αυτες τις πυελικες ασκησεις και ποτέ δε το θυμαμαι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι στγονα;;;

τσισα;;ουρα;;κατουρω εννοεις;;;

:lol::lol::lol: ε απο την εγκυμοσυνη ρε φιλεναδα...η α δερφη μου γελουσε κια κατουριοταν που λεει ο λογος...

μη μασας...

εβγαλα ζεστο ελαιοψωμο..ελατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μιλησα με αλεκα....ολα καλα ειπε πολυ κουραση..δεν κοιμηθηκε και καλα το βραδυ απο την υπερενταση, και τη χριστινουλα που ξυπνησε κατα τις 4παρα.

Το πρωι ειχε δουλεια...

πιο μετα της ανακοινωσαν οτι θα παει σε αλλο καταστημα,

πηγε ειδε πως ειναι, γνωρισε και τους καινουριους συναδελφους...

το κανουριο καταστημα δεν ειναι τοσο κοντα, δεν την βολευει και τοσο..παντως ολα καλα θα σας τα πει καλυτερα η ιδια..ειναι ολα καλα...

ειναι πτωμα και δεν αντεχε να μπει στο μαμυ, θα σας τα πει αυριο.....

που ειστε καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και γραμματεας η χαρα....εδω ειμαι..τσακιζα το τοστο και μετα κεικ...

γουεουνα εχω γινει..παναγια μου..

και γω λεω να την πεσω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παναγιτσα μου την κοιμησα!!!Φια ποσο δεν ξερω.

Ε τωρα αμα σας πω τι τρωω θα με χεσετε ολες?twix παγωτο και δεν εχω μονο ενα 25 στην καταψυξη ολοκληρη κουτα [smilie=happy3.gif] !!!Κληρονομια αφηστε απο που χαχαχαχα

100εουρος στο σουπερ για να μην ξεχνιομαστε.Ειχε ομως κατι ωραιες προσφορες σε απορρυπαντικα και φορτωθηκα για 2 μηνες.Και στα μαλακτικα ρουχων αν και δεν αλλαζω με τιποτα το δικο μου και το ειχε προσφορα 1 συν 1 δωρο.Ειναι θεικο.Ε βαλε και προδερμ σκονη και μαλακτικο της Λυδιασ πολυ θελει?

Λοιπον να σας πω και για την συναντηση τωρα που εχω χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξεκινησω απο την οικοδεσποινα της παρεας την Χαρα,ενα κοριτσι γλυκυτατο με τοση καλοσυνη στα ματια της τι να σας πω...απο το λιγο που μιλησαμε γιατι γινοτανε και ενας χαμος με τα πιτσιρικια τρεχαμε ολη την ωρα,καταλαβα ποσο ευαισθητος και φιλοτιμος ανθρωπος ειναι.Δεν θελει και πολλα για να καταλαβεις ,μια δυο κινησεις αρκουν.Ξερει αυτη...

Φροσω...δεν εχω δει ξανα μανουλα να μιλαει τοσο μα τοσο με λαχταρα για τα παιδακια της.Φυσικα ολες ειμαστε μανουλες και αγαπαμε τα παιδακια μας αλλα ρε παιδι μου η Φροσω σου βγαζει κατι τοσο τρυφερο και ανθρωπο με μεγαλη υπομονη!!!Δεν θα μιλησω για τα ματια της ειδατε φωτο...απλα σε μαγευουν...Ο Δον και ο Φιλλιπος αστερια τι να πεις για αυτα τα παιδια...

Ντομ...οσο γελαμε με τις περιγραφες της που ειναι χειμαρρος τοσο ησυχη δεν την φανταζομουν!χαχαχ καθοτανε στην καρεκλιτσα της γελαστη και τοσο γλυκια δεν ακουστηκε καθολου.Α αυτη η εκγυμοσυνη φταιει για ολα που ητανε κουρασμενο το κοριτσι μας.Ο Βασιλακης δε κρυφος κομπιναδορος ολο στην σκανδαλια το μυαλο του αλλα εχει παιδια ενα βλεμμα σωστο αντρακι.Γκομενιαρης,αλανι τον κοβω :lol: θα λιωνουν τα κοριτσια ακουστε τι σας λεω!!

Marker...αδυνατη,αδυνατη,αδυνατη!!!Κορμαρα σου λεω η γυναικα!δεν πιστευεις οτι εχει διδυμα.Πολυ καλη για να ειναι αληθινη!!Ολη την ωρα ετρεχε και αυτη και ο αντρας της οσο για τον Στελακο και τον Νικολακη δεν τους ξεχωριζα με την καμια ομως!!!Εβαλα στοχο τα πουκαμισα για να μην τους μπερδευω!!!!

Και αφησα για το τελος το ζευγαρακι της Αγιας Παρασκευης!Στεφανος +Λυδια =L.F.E.

Δηλαδη ουτε μια ματια?Μα τι ερωτας ειναι αυτος????μονο στα λογια θα μεινουμε?ελπιζω την επομενη φορα να ανναψουνε τα αιματα ακουτε???χαχαχαχα!!!

Αυτα...παντως χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα και ετσι ξαφνικα απο εκει που δεν το περιμενεις εχεις ανθρωπους να σε νοιαζονται...ομολογω πως δεν μου εχει ξανατυχει μεσα απο ενα φορουμ τοσο απροσωπο να βλεπεις τελικα στο βαθος τοσα πολλα χαμογελα :x:x

Ελπιζω την επομενη φορα να καταφερουμε να βρεθουμε και με καλυψω και Ισμηνη που δεν μπορεσαν αυτη την φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα για σημερα, πολλα ειπα.

Παω να την πεσω γιατι δεν ξερω τι μου ετοιμαζει η Λυδια για αποψε :roll:

Επισης εχω να πω πως αυτες τις μερες μου λειπει πολυ το Μαρακι78 και η Νανα...Αυτα..Ασχετο ε?ε αφου αυτο ενιωσα.

Καλο βραδυ κοριτσαρες μου!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα συμπεθερα ευχαριστω για τα καλα σου λογια...

αλλα δεν εχω μαθει να μιλανε τοσο ομορφα για μενα,

παντα ασχημα λογια ακουω, και αγριες ματιες...

ποτε στην ζωη μου δεν ακουσα ενα καλο λογο...βρε παιδι μου εστω μια καλη κουβεντα.

οτι και να ειμαι, καπου στο βαθος κατι καλο θα εχω, ολη οι ανθρωποι εχουν, εγω ποτε, τιποτα;

απο τι στιγμη που γνωρισα εσας, εδω!!!σ'αυτο, το απροσωπο φορουμ...εχω ακουσει αρκετα καλα λογια...και εχω πολλες φιλες, που με νοιαζονται και με αγαπουν...ναι!!! και χαιρομαι γιαυτο.....για πρωτη φορα καταλαβα οτι εχω φιλες,

που για τοσα χρονια δεν ηθελα να εχω, και ημουν κλεισμενη στον εαυτο μου, για πολυ σοβαρους λογους..αλλα τωρα τελος... ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ εσας, που σας γνωριζω μια, μια, και βλεπω οτι μπορω να κανω φιλιες, οτι μπορω, να λεω μια κουβεντα, δεν ειμαι και τοσο χαλια τελικα; εεε;

αστο καλο βραδιατικα, βρε συμπεθερα μου ανοιξες το κουτακι μου και τα ειπα...αλλα ξαλαφρωσα...ουφ, ουφ

αυτα καλο βραδυ και υσηχο σε ολες...

και εγω χαρηκα σοφι που σε γνωρισα, εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος... ευχαριστω...

θα χαρω να σε ξαναδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Γεια σου Σόφι εγώ είμαι η "καινούρια" :lol: αλλά πολύ χαρούμενη που είμαι στην όμορφη παρέα!!!

Ντομ το πόσο σε καταλαβαίνω δε λέγεται!!!! Ο άντρας μου μόλις δει τον μικρό να κουνάει το χέρι του αρχίζει "α Μαρία , το παιδι, το παιδί θα πέσει...." και άλλα τέτοια ωραία!!!! χα χαχα τι να κάνω που τον αγαπώ!!!

Αφήστε που εχθές στην γιορτή του του έστειλε κάποια κρυφή θαυμάστρια λουλούδια!!!! (Ποια είναι να την ξεμαλιάσω δεν ξέρω!!!!) εγώ όμως κυρία !!!! χα χα χα

Αλεκάκι περιμένουμε τα νέα σου !!!!

Σωσώ θα σου στείλω μνμ!!!

Σόφηηηηηη τρελαίνομαι για παγωτά!!! Ακόμα και τώρα ..... απλά δεν τρώω γιατί δεν βρίσκω ! Ασε που θα είχα και μουρμούρα οτι τρώω και θα αρρωστήσω και διάφορα τέτοια :geek:

Χαρά μου κι εγώ απο φίλες τίποτα....zero.....μηδέν!!!! Ολες μου οι φίλες είναι διαδικτυακές.....τυχαίο?

Τέλος πάντων εδώ εχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε με άτομα των ιδίων ενδιαφέροντων ή που έχουμε κάτι κοινό και μπορούμε να επικοινωνήσουμε καλύτερα!!! Ετσι νιώθω πια!!!

Αυτά για την ώρα!!!!

Εχουμε σηκωθεί πάλι απο νωρίς :? ήδη νυστάζω και δεν έχω καμία όρεξη για τις δουλειές που έχω προγραμματίσει (στο μυαλό μου ) Ακόμη και να μαγειρέψω βαριέμαι σήμερα!!!! Θέλω ρεπό! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποτζορνο διαδικτυακες φιλες!

καλε τι καινουρια φραση κολησαμε;;;

εμεις εδω τοπιο στη ομιχλη...

κρυο δεν εχουμε πολυ Ντομ ή δεν το καταλαβαινουμε γιατι εχουμε συνηθισει...

αλλα σαμπως βγαινω και καθολου εξω;;; απο Δευτερα θα το ακταλαβω...

ζζζζ να τον χαιρεσαι, αλλα λουλουδια απο αγνωστη θαυμαστρια;;;;;

:mrgreen::mrgreen:

τι ειπε, πως αντεδρασε;;; κρεβατομουρμουρα καθολου;;; κομμενο σεξ για 1μηνα σαν τη Λυσσιστρατη;;;

Τζουλια να χαιρεσαι αντρα κια μπαμπα. που ησουν τοσες μερες βρε ξεχασμενη;;; θες και περιληψη. εγω δεν ειμαι καλη.

χθες ηρθαν τα πεθερικα το απογευμα. τους αφησα μονους με τα μωρα και πηγα καρφουρ. και οταν γυρισα και συμμαζεψα τα πραγματα εκατσα κατω να παιξω με τα μωρα που ηθελαν αγκαλια και επαθα σοκ... ο Σπυρακος ηρθε και ετριβε τη μουριτσα του τοσο τρυφερα στο λαιμο μου... ποτε δεν το εχει κανει αυτο... η μικρη στον κοσμο της. μια αγκαλια και οκ. αλλα ο Σπυρος... και το βραδυ απο τις 1 μεχρι τις 3 καθε μιση ωρα με φωναζε... αρχισαν τα οργανα νομιζω... μεχρι να εμπεδωσει οτι αν και θα λειπω καθε πρωι, θα γυρναω πισω θα εχουμε προβλημα...

τωρα καταλαβα οτι παω στη δουλεια και στεναχωριεμαι που τα αφηνω...

αλλα οπως λεει και ο αντρας μου. δε θα ειναι με ξενους, με τη γιαγια τους θα ειναι...

αλλα μεχρι να συνηθισουν...

το ξερω οτι ειμαι χαζη, γιατι δεν ειμαι η μονη που γυριζω στη δουλεια...

τι να πειτε και εσεις που γυρισατε νωριτερα...

αλλα τωρα μ'επιασε...

ξερω οτι οταν ξεκινισω θα μ'αρεσει... γιατι αγαπαω τη δουλεια μου.

Φροσω αληθεια λες για το Πρωτοδικειο!!!! τελεια!!! και το ειχα βγαλει απο τομυαλο μου για να μη στεναχωριεμαι!!!

οσο για τη γυναικα, σημερα θα πουμε τη φιλη της μαμας μου να την ενημερωσει, να σκεφτει η γυναικα αν τη συμφαιρει.

θα την προτεινουμε 25Εγια 7ωρες. απο κει που μενει ειναι 15-20΄ με αμαξι απο περιφεριακο, δηλ. τα 4Εθα τα δινει για βενζινη. θα τη χρειαζομαστε σιγουρα 4φορες τη βδομαδα εκτος αποοταν εχουμε αδεια.

τι λετε;; καλη προσφορα ειναι;;

Αλεκα σε ποιο υποκαταστημα σε στειλανε καλε;;;

Σωσω καλα να περασετε με τις ηρακλειωτισσες μαμμυλαντεζες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα

Ευτυχως η Λυδια δεν ξυπνησε το βραδυ παρολ'αυτα εχω κοιμηθει μονο 1 ωρα στο συνολο.Νυσταζω...

Χαρα μην ξανακουσω τετοιες βλακειες απο 'σενα και μην ριχνεις τον εαυτο σου ακους???

Βαγκ ειδες παιδι μου το αγορι?Αδυναμια στην μανα!

Αλεκακι ελπιζω ολα καλα με την δουλεια.

Αντε καλο ΣΚ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...