Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

λοιποοον

το πρωι γαλα220-250 αναλογα, μετα απο μιση ωρα περιπου 2 μπισκοτα μιραντα παπαδοπουλου, μετα απο 2-3ωρες φρουτα το μεσημερι φαγητο η μοσχαρι με λαχανικα η κοτοπουλο με λαχανικα,η ζυμαρικο,η τραχανα, η γιουβαρλακια, και πολλες φορες απο το φαγητο που τρωμε το φτιαχνω ελαφρυ και του δινω οσπρια,γιουβαρλακια,μπιφτεκι,πατατες με λεμονι,γιαχνι...αυτα το μεσημερι, το απογευμα,κρεμα,η γιαουρτι,ηανθος αραβοσιτου,η τοστ με τυρι,η μπισκοτοκρεμα,

μεχρι το βραδυ μπορει να του δωσω και κανα μπισκοτακι...και το βραδυ γαλα...

και οτι αλλο εξτρα προκυψη

καλα μη βαρατε αλλα τα δινω....αφου ολο πειναει,....

και αν εχει φαει νωριτερα απο εμας τον βαζω στο καρεκλακι του και του δινω ψωμακι με φετουλα και αν ειναι οκ το φαγητο μας οπου μποερει να φαει του κανω και παπαριτσες....

γεωργια αυτα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xαράαααααααααααα εδώ είμαι !!!!

Λοιπόν για το ντοματοπιπερόψωμο δες εδώ! Είναι πεντανόστιμο!!!!

Πάνω κάτω τα ίδια τρώει κι εμένα μόνο που εγώ δεν του δίνω μιράντα ούτε τοστ

Πρωί 240 μ.λ γάλα

Δεκατιανό 4-5 φρούτα ή 1 αυγο με λάδι και ψωμάκι

Μεσημεριανό Ο,τι έχουμε χωρίς αλάτι και μπαχαρικά

Απογευματινό Κρεμούλα 300 μ.λ ή γιαούρτι (2 για μωρά)

Βραδυνό 240 μλ γάλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια και απο μένα

καταρχήν να πω μπράβο στα μωράκια μας, τον Χριστόφορο και τον Στελάκο, που όλα πήγαν καλά και τα παιδάκια μας είναι σούπερ!!

αυτό να ηταν το τελευταίο τους!!

τα δικά μου μια χαρά είναι, τώρα στις 20 του μηνός έχουμε και το μαντού

εγώ είμαι χάλια..πραγματικά δε ξέρω τι έχω πάθει φέτος..

αρρωσταίνω πολύ εύκολα, με κολλάνε κατευθείαν τα μικρά..

είμαι τώρα 10 μέρες με μπούκωμα, δε λέει να μου περάσει με τπτ όμως..και εδώ και 5 μέρες έχω απίστευτο πονοκέφαλο, κάθε μέρα ομως δε σταματά..

πάω να σκύψω να μαζέψω τα παιχνίδια και χάνω τη γη κάτω απο τα πόδια μου..μουδιάζει το κεφάλι μου απο τον πόνο..

τι να πω..

ντεπόν μόνο πίνω, δεν τα πάω καλά με τα φάρμακα..

Σωσώ και γω στα αγόρια τα ίδια πάνω κατω με τη Χαρά δίνω..μόνο που ο Νικόλας μου το έκοψε τώρα τελευταία το πολύ γάλα, πίνει γύρω στα 150μλ, ενώ ο Πάυλος γύρω στα 300μλ

Χρυσούλα μπράβο με το γιογιο!!

εγώ νομίζω για τα δικά μου πως είναι λίγο γρήγορα να ξεκινήσω αυτή τη διαδικασία

με τα κορίτσια μπορώ να πω πως παιδεύτηκα πολύ γιατί είχα πολύ άγχος μη μου κατουρήσουν τους καναπέδες, τις πολύθρόνες..

εγώ τις άρχισα το θέμα με το γιογιο γύρω στους 20 μήνες και 2μιση χρονών που πήγαν και οι δύο παιδικό είμασταν σούπερ

είναι στο κάθε παιδάκι που είπαν και τα κορίτσια

οι δικές μου πήγαν στα γκούντις με τον μπαμπά τους τώρα και εγώ κάθομαι, κλασικά, με τα αγόρια..

λοιπόν σας φιλώ όλες, πάω στα μανάρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκάτ μου, χρειάζεσαι ξεκούραση!!!

κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη!!!

το πρωί ήπιε το γαλατάκι του με μεγάλη ευκολία και τώρα πριν κοιμηθεί το ξαναήπιε με μεγάλη ευκολία!!!

το πρωί ήθελε να του βάλω μουσική και ξέρετε πώς μου το έδωσε να το καταλάβω;

έκανε τα χεράκια του... ξέρετε... εκείνο που κάνουμ όταν ερχόμαστε στο τσακίρ κέφι!!!

πολύ χορευταράς μου έχει βγει!!!

χαχαχα!!!

μας πατάει και τις μυτούλες και λέει "μπιμπ" και ξεκαρδίζεται στο γέλιο!!!

Αλεκάκο αύριο ξεκινάς δουλειά;

καλή αρχή και σε σένα!!!

ούτε κι εμείς πήγαμε εκκλησία...

κοιμότανε ο Πετρής γιατί δούλευε νυχτέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καληνυχτα και σας ευχομαι ενα υσηχο βραδυ....

νανα πρεπει να εχει πολυ γελιο ο ανθιμουλης....

αλεκα καλη αρχη, ευχομαι ολα να πανε καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..αλεκα καλη αρχη στη δουλεια..περιμενουμε νεα σου εννοειται..

εμεις πηγαμε επισκεψη..εφαγε το απογ 1 αυγο και το βραδυ γαλαλ...

εφαγα τοστ..δε σας λεψω ποσα..ρε μαρκατ προσεχε οσο μπορεις καλο μου..

οχι οτι φταις εσυ προς θεου...

νανα τι κανετε ρε;;

οι υπολοιπες που ειστε;;κατσε να δω τη συνταγη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ζζζζζζζζζ πολύ ωραίο φαίνεται αυτό!!!

έκανα κάτι μικροαλλαγές στο σαλόνι μου και πολύ μου άρεσαν!!!

μέχρι και στον Πέτρο αρέσανε!!!

καλά είμαστε Σωσώκα!

πίνουμε το γαλατάκι μας και περιμένουμε τα δοντάκια μας!!!

χαχαχα!!!

θα γελάσετε... στον ύπνο μου βλέπω οτι ο άνθιμοε βγάζει δόντια το ένα πίσω από το άλλο!!!

άντε, καληνύχτα σας!

το ξενύντισα απόψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι θα γινει νανα...δεν εξηγειται...ε δε παει αλλο πια..

να δεις που θα βγαλει μασελακι σε 1 μηνα...

το θεμα ειναι να τα βγαλει ανωδυνα ρε γαμωτο..μπραβο που πινετε γαλα..

καλε πες τι τρωει ο δικος σου..

τσζουλια που εισαι καλε;;

φροσω τι κανει ο μικρος;;

μαρκερ ο καινουργιοτσουτσουνος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!!!Τι κάνετε?

Εμείς είμαστε καλά! Δευτέρα ξεκινούν σχολεία και προσπαθούμε να απολαύσουμε την τελική ευθεία των διακοπών!!!! :roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας....

οντως τελικη ευθεια και για εμας αφου και ο αντρας μου ξεκιναει δουλεια τη Δευτερα και εγω πιο συστηματικα...τουλαχιστον χαρηκαμε το παιδι αυτες τις μερες των διακοπων..

Χρονια πολλα και σε οσες εχετε καποιον που γιορταζει!!!

ο μικρος βγαζει και τους δυο κυνοδοντες και μαλλον υποφερει..κανει κατι ξαφνκα τσιριδια στον υπνο του..απο σαλια δεν το συζητω...δεν το εχει ξαναπαθει αυτο με τα αλλα!!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες και διατερα στη Χαρα που την εχω παραμελησει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες..

Σπίτι σήμερα..δεν πήγα δουλειά..

Μαρκατ εχω κι εγω αυτον τον πονοκεφαλο που περιγράφεις..δεν υποφερεται..

μονο που εγω εχω και ταση για εμετο..κι ετσι εμεινα σπιτι σημερα..

Αν ειμαι λιγο καλυτερα ίσως παω λαικη να τους βρω ψαρακια φρεσκα..

Αλεκακο..καλη αρχη..ευτυχως ειναι Παρασκευη και δεν θα σου κακοφανει πολύ..

Χαρα μολις γινουν καλα τα μωρακια σας και συνελθει εντελως κι ο Χριστοφορακος θα τον πιουμε αυτον τον καφε..που θα παει..

Ποιος σιδερωνει σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

αντε ισμηνη και εγω αυτο περιμενω...εμεις ειμαστε αρκετα καλαυτερα...για να δουμε....

και εγω εχω σιδερο πολυ γμτ.....

χρυσουλα μου και απο μενα πολλα φιλια... και καλη συνεχεια, αχ αυτα τα δοντια μαρτυριο, απαπαπα υπομονη...

παω για ενα πρωινο τσιγαρακι, γιατι η φιλεναδα μου σωσω δεν ξανα εκανε μαζι μου...τωρα πια παω μονη μου :(:(:(:(:(:(:(

τα λεμε μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

Σημερα θα ξεστολισω. Και σπιτι και τικερακια! χαχχαχα!

Βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Καλο το στολισμα. Αλλα το ξεστολισμα χαλια. Ευτυχως δεν εχω δεντρο. Ενα μικρο ειχα βαλει στο δωματιο του Διονυση πανω στη συρταριερα του.

Αντε και του χρονου.

Γιαννη,Γιαννα κανεις?

Σας αφηνω... εχω του κοσμου τις δουλειες. Φιλακια! Σι γιου λέητερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!

λοιπόν Σωσώ...

κατά τις 7 γάλα

κατά τις 9 φρούτα

κατά τη μία φαγητό

κατά τις 5 κρέμα ή γιαούρτι ή φρούτα

κατά τις 7 γάλα.

ενδιάμεσα τρώμε κανένα τοστ, κανένα αυγό με ψωμάκι, κανένα μπισκοτάκι, κέλοκς με γάλα...

αλλά, έχει μειώσει λίγο τις ποσότητες του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια...

καλα σημερα μας εξεπληξαν τα καμαρια μας... γκρινιαξαν κανονικα στην ωρα τους, 7παρα, αλλα τα ξαναξαπλωσα και κοιμηθηκαν μεχρι 7:45!!! ο αντρας μου δε βαζει ξυπνητιρι, αφου εχουμε το Σπυρο, και οταν ειδαμε την ωρα μας επιασαν τα γελια!!! φυσικα αργησε να παει στη δουλεια....

Αλεκα πως πηγε το ξεκινημα;;;;

Μαρακι και εγω θελω να ξεστολισω αλλα θα το αφησω απο βδομαδα που θα ειναι η μαμα μου εδω... παλι θα βαλουμε ετοιμο-στολισμενο το δεντρακι μεσα σε σακουλα σκουπιδιων, να ειναι ετοιμο για του χρονου!!!! μονο τη γιρλαντα απο το τζακι θα ξεστολισω γιατι εχει μπαλακια που σπανε... και ολα μαζι στη σοφιτα...

Σωσω θα ειμαι πρωι γι 20 μερες λογω εκπαιδευσης και μετα παλι πρωινες βαρδιες μεχρι να γινουν τα μωρα 3ή 4 χρονων. ειναι στους κανονισμους της Αστυνομιας που μπορει μια μανα μωρου να διαλεξει αν θελει πρωινα μονο. και φυσικα αν ειμαι σε γραφειο θα ειμαι παντα πρωι... μεχρι να πανε σχολειο δε θα με φωναζουν για επιφυλακες, πχ. εκλογες, εκθεση, πολυτεχνειο κλπ αλλα επιδη και ο αντρας ειναι στο σωμα, θα τις γλυτωνω μεχρι 12 χρ.

οσο για το τι τρωνε, ενδιαμεσα δεν τους δινω τιποτα εκτος αν τρωμε εμεις ή εχουμε κοσμο που τους κερναμε και φωναζουν μαμ μαμ λεσ και ειναι νηστικα... ρεζιλι μας κανουν...

χθες πηγαμε επισκεψη. κυριοι ηταν... καθησανε μαζι μας στον καναπε και τρωγανε οτι μας κερνουσαν. μετα που ηρθε και αλλος κοσμος και ασχολιθηκαν μαζι τους αρχισαν τις αναγνωριστηκες βολτες κλπ οταν αρχισαν να πανε στην κουζινα και να θελουν να ανοιξουν ντουλαπια τα μαζεψαμε και φυγαμε...

δε μουλετε... ξερετε ποσο παει η αμοιβη σε γυναικες που κρατανε παιδια;;;

γιατι τελικα, ευτυχως, μαλλον η πεθερα δε θα ερχεται και θα εχουμε καποια γνωστη της φιλης της μαμας μου για βοηθεια...

Χρονια πολλα σε Γιαννηδες και Γιαννες...

σπιτι διχως Γιαννη, προκοπη δεν κανει, λενε.... αν και διαφωνω... απο παλια εμπειρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, η δικιά μου παίρνει 280 ευρώ.

εσύ να τα υπολογίζεις επί 2.

στην Αθήνα που ξέρω μία κοπέλα που έχει το μωρό της με γυναίκα, της δίνει 800 ευρώ συν τα ένσημα...

μπράβο τους που καθόντουσαν στον καναπέ.

ο δικός μου από το πρώτο λεπτό νιώθω οικείο το κάθε σπίτι... χαχαχα!

ευτυχώς, όμως, δεν κάνει ζημιές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O αντρούλης μου γιορτάζει κορίτσια!!!!! Να τον χαίρομαι και να το καμαρώνω το μανάρι μου!!!!

Να σας πω επίσης οτι διοργανωνω έναν διαγωνισμό αγάπης!!!!

Αν έχετε διάθεση για κατασκευές οποιουδήποτε τύπου (ακόμη και μαγειρικού Σώσώ :roll: ) μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή! Ο τυχερός / ή κερδίζει ένα απίθανο σετ με χαρτιά αυτοκόλητα και διάφορα άλλα που μπορείτε να τα δείτε στο μπλογκ μου!!! Η ψηφοφορία θα γίνει απο όλους εμάς για να βγει ο τυχερός!!!!

Δείτε εδώ

Επανέρχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Επιτέλους σας διάβασα!

Σιδερένια τα αγοράκια μας!Μου τα είπε η Χαρά τηλεφωνικώς!Μπράβο Φρόσω και Μάρκερ για τη γενναιότητα τη δική σας και των παιδιών σας και τη δυναμη σας!

Φρόσω η Αλέκα πράγματι είναι χρυσός άνθρωπος!Κι εμένα μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι απο την αρχή, χωρίς να μας έχει δει, πάντα αγωνιά και συμπαραστεκεται και δινει απλόχερα τις συμβουλές της όπου μπορεί και τηλεφωνεί και και και...

Μαρία να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας!

Γυρίσαμε παραμονή Θεοφανείων βράδυ.Την επόμενη γιόρταζε ο μπαμπάς και δε μπόρεσα να σας γράψω και εκτός αυτού το βραδάκι είχαμε ένα ατύχημα με τον Βασίλη!Εγκαυμα!Δευτέρου βαθμού θα έλεγα, έβγαλε μεγάλες και πολλές φουσκάλες.Στο αριστερό χεράκι του στα δαχτυλάκια από πάνω και στη βάση, πάνω από την παλάμη.Από το καλοριφέρ!Αν είναι δυνατόν.Δεν ξέρω πώς αλλά φαίνεται μαγκώθηκε μεταξύ καρέκλας και καλοριφέρ το χερι του ενω υπήρχε μεγαλο κενο και μπορουσε να το βγαλει, ακούω ξαφνικά μια στριγγλιά, τρέχω αμέσως και τον βλέπω μαρμαρωμένο δίπλα στο καλοριφέρ.

Τι να κανω;Τον πάω στη βρύση της μπανιέρας, ανοιγω το ντους στην απαλη πίεση και του ριχνω κρυο νερο για κανα πενταλεπτο.Μετά του έβαλα μπεπανθολ, δεν ειχα κατι αλλο.Στην αρχη δε φαινόταν τοσο σοβαρο, εκλαψε λιγο μετα του περασε.Μετα βγαινει ο αντρας μου το καμαρι μου απο το μπανιο, του εξηγω, και μονο που δε με σκοτωσε με το βλεμμα, λες και ηταν φταιξιμο δικο μου.μετα απο κανα δεκαλεπτο ομως αρχισε να κλαιει ο μικρος, δεν σταματαγε παρα για λιγα δευτερολεπτα οταν ξεχνιοταν με κατι που τον ξεγελαγαμε.Η παιδιατρος δεν απαντουσε στα τηλ, μεχρι τον οικογενειακο μας γιατρο ηθελε να παρουμε, κλειστο κι αυτος!, εγω ρε παιδια πειτε με μουλαρα, ειμαι ψυχραιμη σε αυτα.Αυτός παλι, σαν υστερικός!Στο τέλος ελεγα μεσα μου να δεις θα μου πει να τον παμε στο παιδων.Πήγαμε σε φαρμακειο εφημερευον, πήραμε ενα τζελ ειδικο για εγκαυματα, κανει και για παιδια,burnshield hydrogel, καθε δυο ωρες επαλειψη, ο αντρας μου ηθελε καθε δεκα λεπτα :lol: , και ντεπονακι για τον πονο καθε 4-6 ωρες ειπε ο φαρμακοποιος.

Πάντως είναι πολύ χάλι το χεράκι.Εχει κατι μεγαλες φουσκαλες, φοβαμαι μην τις σπασει μονος του, γιατι πρεπει να σπασουν μονες τους λένε!

Αυτά πάω τωρα γιατι ξύπνησε και κλαίει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ντομ λαχανιασα, ολα μαζι, απαπαπαπα

απο το καλοριφερ; τι λες βρε ντομ, τρελαθηκα....περραστικα, εγω ξερω οτι αν σπασει η φουσκαλα,θες μονη της, θες εσυ, θρεφη πιο γρηγορα...αχ το μαναρακι μου....

αλεκααααα ολα καλα; δεν σε περνω τηλ. ακομη γιατι δεν ξερω αν μπορεις να μιλησεις...

ζζζζ χρονια πολλα στον αντρα σου, να τον χαιρεσαι.....εγω δεν θα συμετασχω στο διαγωνισμο,γιατι γενικα δεν τα παω καλα με ολα αυτα...

βαγκ εγω που ειχα ρωτηση το καλοκαιρι παιρνουν το μηνα απο 700-1000το μηνα με ενσημα, αλλα δεκαωρο...και ειναι οι με πτυχιο. αυτες που δεν εχουν πτυχιο, απλα πρακτικες γυρω στα 600 αναλογα...

και για το γιαννηδες εγω δεν εχω κανεναν στο σόι χαχαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ καλως ηρθες!!! και περαστικα στο Βασιλακη... καλα ποση ωρα το ειχε στο καλοριφερ και την πατησε ετσι;;; της ξαδερφης μου ο μεγαλος, οταν αυτη ηταν εγκυος στον μεσαιο, χτυπησε τη ζεστη κρεμα απο τον παγκο και του ηρθε στο λαιμο!!! καθησε καμια βδομαδα στο νοσοκομειο. ευτυχως ολα πηγαν καλα. και τωρα ουτε που φαινεται σημαδι... και ο δικος σου μια χαρα θα ειναι αμα δεν κανει υστεριες ο αντρας σου... μα καλα ολοι ιδιοι;;;;; για ολα εμεις φταιμε και φυσικα αγαπανε τα παιδια πιο πολυ απο μας... παντα ομως...

ΝΑνα 280 για 5μ/βδομ και για ποσες ωρες;;; τα δικα μου μπορει να ειναι 2, αλλα δε θα ειναι μονη της. θα ειναι και η μαμα μου και αυτη πολυ λιγα πραγματα θα κανει. μονο λιγο να παιζουν μαζι και να ανεβασει και να κατεβασει 2 φορες 1 παιδι απο το δωματιο του. και το καφεδακι τους θα πινουν με τη μαμα μου και τβ θα βλεπουν και εργοχειρο αν θελει ας κανει... εμεις σκεφτομαστε 3-3,5Ε/ωρα

ζζζ να χαιρεσαι το στεφανι σου!!! πολυχρονος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geακαιαπο μενα....ειμαιδουλειααλλαοκ...

ρε ντομ περσστικατι νασε πω...

ο αντραςσδουυστεριασε....

καινουργιο πληκτρολογιο οποτε..ασε που ειναικαισκληρο..

ναναμη κοροιδευεις..

εμειςκαλαεδω..κουλ...

βαγκ δε ξερωποσοπαιρνουν αλλαμη ξεχναςκαι την κριση..θελω νασου πλεον τα μεροκαματαδεν ειναι οπως παλια..\

αλεκαγιαπεςμας..

σαββ κο καθομαι...

μαριαναχαιρεσαι τοναντρασου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα και απο μας....

Δεν εχω ισιωσει 3 μερες τωρα η μικρη ενω την κοιμιζω κανονικα κατα τις 10 με 11 μου ξυπναει στις 12 και ξανακοιμαται 4 και 5 το πρωι.Εχουμε κανει την νυχτα μερα.

Εγω δε ειμαι ενα κινουμενο ζομπι @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Σοφη.... αμαν αυτη η Βαγια! απορω πως αντεχεις ακομα... χαρα στο κουραγιο σου...

Σωσω εχει και ιντερνετ η δουλεια σου;;; δε νομιζω να παιρνεις ρευμα απο κανενα "καλωδιο" κρεβατιου!!!!

:lol::lol:

και εγω στο παλιο μου γραφειο ειχαμε ιντερνετ... τωρα να δω που θα με χωσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...