Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

νανα μου δεν ειναι κακο να πεις οτι κοιμαται...απο το να πας και να νιωθεις ασχημα....

καλε η σωσω που ειναι;

φροσω της πηρες της φωτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαρά τραβάει το αυτάκι του γιατί πονάνε οι αδένες του.

Νανά τους έβαζα σε θέση θηλασμού πάνω μου και τους έδινα το μπιμπερό. το έφτυναν, ξανά εγώ, τα χάιδευα, τους μιλούσα και τελικά το πίνανε. Τώρα τους το δίνω και το πίνουν μόνοι τους.

Μάρκερ δεν θα σας κάνουν εξετάσεις πριν; Εμείς θα μπούμε τη Δευτέρα, θα γίνουν εξετάσεις αίματος, θα τον δει ο αναισθησιολόγος και την επόμενη θα γίνει η επέμβαση.

Σας είπαν ότι πρέπει να μείνει νηστικός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι για εξετασεις δεν μας ειπε πολλα μονο οτι πρεπει να παμε μια ωρα πριν τουλαχιστον για να μας κανουν κατι προεγχειρητικα

ναι ειπε να εχει πιει το τελευταιο γαλα μεχρι τις 3 το βραδυ και μεχρι τις 6 εαν πειναει μονο λιγο νερακι

απο τις 6 μεχρι τις 9 τιποτα

θα μας παρει τηλ παλι την Κυριακη να μας δωσει και αλλες οδηγιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρόσω μου άρεσε το πρώτο φόρεμα.

το δεύτερο δε μου άρεσε καθόλου!!!

και το τρίτο καλό, απλά το πρώτο είναι πιο καλό για βάφτιση.

σας αφήνω.

πάω για νάνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι καλε....σιδερωνα και ετρωγα οτι χαριμπο εμεινε...

ρε παιδια ολ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑς ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ..

χαρα αν το κανεις αυτο θα καλεσω καλεναν απο το δρομοκαιτειο να ερθει να σε μαζεψει..

οχι μονη σου ρε..φωνα ξε κανενα λυλο και καντο..

τζουλια που εισαι πουλοπομ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τα 3 που εχεις στη σειρα το τριτο μου αρεσε...κανενα αλλο φουστανακι..

για τη βαφτιση λες τωρα;;

τα αππουτσακια καλα..το καπελο...ντεμι σεζον..

αντε καλε που μας επρηξες;;αλλα αν συνεχισεις θα μπω μετα τισ 20 ιανουαριου!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια δεν μπορω να σταματησω απο τα γελια =))=))=))=))=)):)):)):)):))=))=))=)) να εισαι καλα κλαιω δεν μπορω.....

φροσω και εμενα το πρωτο μου αρεσε...

μαρκερ ολα καλα θα πανε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω για το τριτο απο τα 3...εμενα αυτο μου αρεσε..

ολα τα αλλα...μου κανουν για βαφτιστικα..

ολα η νανα ειναι και μεσα στο κυριλικι...

χαρα χαιρομαι που γελας..

και γω νομιζα οτι τρως γφουντουνια και θα σε ζηλευα..

ειπα και τη θεια μου και την κορη της απο τουμπακι να ερθουν..αλλα μαλλον δε θα ερθουν.θα με πουν αυριο..καλα ειναι να ερθουν να εχουμε παρεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα για μια γρηγορη καληνυχτα,ειναι 12 παρα κ φυσικα η μικρη ξυπνια στο κρεβατι κ μουρμουραει..δεν θα κοιμηθει πριν τις 2 σημερα,,,

αντε να γινει επιτελους καλα να την ξυπναω νωρις..δεν την παλευουμε αλλο εδω περα...

σωσω καλα μαρη θα κανεις 2ο παιδι για να κατσεις σπιτι???χαχα

συμφωνω με φροσω για τις συνταγες...σαιτ της βεφας καταντησαμε..ασε που δεν κανω τπτ απο αυτα που γραφετε.αν κ θα ηθελα.

αυριο βραδυ ρολλο κοτοπουλο με παπατες κ οποιος θελει ερχεται.ετσι κ αλλιως το εχω δεχτει οτι δεν εχει ρεβεγιον κ φετος!!!!!!!

αντε σας φιλω κ σας αφηνω.θα βρικολακιασουμε παλι αποψε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

να πω κ εγω τι μου αρεσει? το πρωτο! κ λιγο το δευτερο κ οχι το τριτο

αυριο θα πειτε τα καλαντα?????

εγω θα παω μαζι με την Μαρια κ την Αγγελικη στο σοι!

αμα τα λεω κ εγω ,λες να μου δωσουνε κανα ψιλο?????

Η Μαρια εχει κ το πορτοφολακι -τσαντακι ετοιμο διπλα στο κομοδινο :lol:

Η Αγγελικη εκλεισε 24ωρο αρα ολα καλα ειναι... :D

για αυριο θα κανω μοσχαρι στιφαδο κ σουτζουκακια κρασομεζεδες...

παω να φαω τοστακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ακου κει το χοιρινο το ψητο φερνει γουρι...

Εγω και κοπαδι γουρουνια να μαγειρευα τετοια γκαντεμια ουτε στον β παγκοσμιο δεν επαιζε... :lol::lol::lol: παιρνω μερος κ σε κληρωσεις τρομαρα μου ... :lol:

κοριτσακια μου λατρεμενα Να ειστε όλες καλα κ ευτυχισμενες με τις οικογενειες και τις πε8ερες (χλωμο) :lol:

ειπαστον αντραμου να της πει '' αφου ειμαι βλαχακι'' πρωτοχρονια στο χωριο μου 8α προτιμησω να κανω ! :lol::lol: σε καλο μου παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσουλα εγω παλι , δεν μπορω τα πολυ φορτό , ψηφιζω το ροζ με τον φιογκο αν πρεπει να διαλεξω κατι , ειναι πολυ σικατο κ χωρις πολλα πολλα ;)

καλη επιτυχια στα μωρακια σας !!! όλα καλά να πανε ! 8α σας σκέφτομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλ χα χα χα η τύχη δεν μας έρχεται ε? Μια απο τα ίδια!!!! :lol::lol:

Σώκω και του χρόνου! Πολύ όμορφες οι πίτες σου! (Φλουρί έβαλες? Εγώ μια χρονιά το είχα ξεχάσει! τσάμπα μαδήσαμε την βασιλοπιτα αλλά άφαντο το φλουρί! :oops::oops: )

Αλέκα καλή επιτυχία με τα κάλαντα!

Καλυψώ υπομονή!!

Τα φορεματάκια δεν τα είδα όλα Είδα μόνο το πρώτο που έβαλες αλλά απο οτι είδα οι τιμές είναι σε λίρες άρα δεν θα είναι και τόσο οικονομικά όσο φαντάζουν ε?

Χαρά πολύ ωραία η ιδέα σου!!! Μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ αυτό! Ρομαντικό δείπνο για δύο με κεριά, κρασάκι και απαλή μουσική! Δεν μπορώ για δυο λόγους! Ο πρώτος γιατί τα πεθερικά μένουν δίπλα και δεν μου παει να τους αφήσω μόνους, και δεύτερον γιατί άλλη μια φορά που είχα ανάψει κεριά για ρομαντική ατμοσφαιρα μόνο στο κεφάλι δεν μου τα έφερε!!! Αντρες.......

Κορίτσια ελπίζω να μην ξέχασα καμία μέχρι να γράψω δυο λέξεις ξέχασα τι διάβασα σε 5 σελίδες :oops::oops::oops: (αυτό είναι κάτι που με χαρακτηρίζει , Ξεχνάω πολύ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τα πουμε;;;;

αντε κοριτσια και του χρονου να μαθουν τα καμαρια μας καμια λεξη απο καλαντα να βγουμε να τα πουμε να μαζεψουμε κανενα γιούρο, γιατι θα σφιξει κιαλλο το ζωναρι!!!!

εγω εβαλα χαρτακι στο κουδουνι "παρακαλω μη χτυπατε το κουδουνι ως τις 10 γιατι κοιμουνται τα μωρα. ευχαριστω"

αμα χτυπησει κανενα θα το χτυπισω!

Φροσω σιγουρα εχει αντιγραφο ο δικηγορος,αλλα στην Ελλαδα ζουμε! μεχρι να τα ξανακαταθεσουν, αφου φτιαξουν τους χωρους και τα γραφεια με νεο εξοπλισμο, να τα βαλουν σε σειρα..... αχαχουχα..... θα εχουν παει σχολειο τα μικρα....

ρε συ Μαρκερ, ακου τουρτα βυζια οι βασιλοπητες!!!! :lol:

Χαρα πολυ καλο να σας μπει ο χρονος ρομαντικα με τον αντρουλη σου! εμεις θα εχουμε τη μαμα μου μαζι μας μην ειναι μονη της... και επιδη ακομη δεν καθαρισαμε και δε στρωσαμε το δωματιο της στο ισογειο... θα κοιμομαστε ρομαντικα με την αμαξοστοιχια να σταματαει μονο στους μεγαλους σταθμους!!!! :lol::lol::lol:

Τζουλια τελικα θα πας πεθερα παλι;;; μηπως κανει μαγειριτσα αυτη τη φορα;;;

γιατι εγω εχω συκωταρια στην καταψυξη και αν ερχοταν απο χθες η μαμα μου θα την εβαζα να την κανει, ετσι για χαβαλε! παραμονη Πρωτοχρονιας να τρωμε μαγειριτσα!!!

Νανα και εμενα δε μ'αρεσει και πολυ να πηγαινω στο σόι του αντρα μου μονη μου... αν μπορεις να το αποφυγεις, μια χαρα! καλα και αυτη παιδικο παρτυ 2 το μεσημερι;;; δεν κοιμουνται τα παιδια;;; ασε που και μεγαλυτερα να ειναι θα κατσουν ως αργα για την αλλαγη του χρονου...

αντε καλημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και παο μας..σηκωθηκε 8..

καλα ρε βαγκ αληθεια εβαλες ανακοινωση για τα καλαντα και γω οταν βγαινω για τσιγαρο προσπαθω να ψαρεψω κανενα παιδια να ερθει να μας τα πει..οσο οσο.. :lol::lol::lol:

δεν ερχονται ρε γαμωτο..φακ..θα κατεβω κεντρο κατα τισ 12..θα ερθει 1 φιλη στις 1.30..

η θεια απο το τυμπακι δεν την βλεπω να ερχεται..δε πειραζει..μοναχουλια μας..αλλα οχι με κερια και πι...

καλυψω δλδ ποσες ωρες κοιμαται η μικρη το 24ωρο;;

πως πανε με το μπουκωμα τα αρρωστα μωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα για ενα γρηγορο καλημερα....

η αγγελικη κοιμηθηκε μια ηωρα!!!!!!!!κ ειναι 11 κ ακομα κοιμαται!!!!!για να σου λυσω σωσω την απορια.....θα κοιμηθει κ το μεσημερι οποτε μια χαρα συμπληρωνει τις ωρες που χρειαζεται...απλα εχει λιγο μπερδεψει την ωρα που πανε τα μωρα για υπνο!!!!

αλλα ειναι λιγο καλυτερα οποτε δε μιλαω...

απο τριτη ξεκιναει το νεο προγραμμα....του μεγκα...οχι,το δικο μας....

θα την ξυπναω νωρις γτ δεν την παλευουμε αλλο !!!!!!!!

θα την βγαλω μια μικρη βολτα μολις ξυπνησει να δει λιγο ηλιο γτ θα αρχισει να δαγκωνει τα παραθυρα σε λιγο.....

κ μετα δουλιτσες...

σημερα δεν θα παμε πουθενα κ οποιος θελει ας ερθει να μας ευχηθει....χαχα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...