Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυμοσυνη και συμπτωματα


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια,ειμαι εγκυος στη 5η εβδομαδα μετα απο εξωσωματικη.ηθελα να ρωτησω τι συμπτωματα ειχατε η εχετε αυτη τη περιοδο.εγω εχω ακομα ηπιους πονους περιοδου,κ μερικες φορες καποιες συντομες σουβλιες-κραμπες.εχει αρχισει το απογευμα να με πιανουν κατι αναγουλες αλλα οχι εντονες.το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο.ως χτες με πονουσε παρα πολυ.σημερα σα να κουλαρε λιγο.δε ξερω τι να περιμενω πραγματικα κ ορισμενες φορες αγχωνομαι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!! Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Ο πονος στο στηθος ετσι ειναι παει κι ερχεται Αναγουλες αλλες εχουν και αλλες οχι Η ανοδος της χωριακης το προκαλλει τους πρωτους 2 μηνες συνηθως..μετα σταματανε Οι σουβλιτσες κραμπες ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα σου με φοβερα γρηγορους ρυθμους οπως και το μωρακι σου

Καλο ειναι αν καποιο πονακι σε ανυσηχει να ενημερωνεις τον γιατρο σου

Εγω ειχα επισης πολυ δυνατη οσφρηση , και κραμπες στα ποδια λογω ελλειψης μαγνησιου(πηρα μαγνησιο και εξαφανηστηκαν) Επισης απεχθεια για μεχρι στιγμης αγαπημενες γευσεις και προτιμιση σε αλλες μεχρι τοτε

αδιαφορες

Ελιες αρχισαν να εμφανιζονται στο δερμα αλλα δεν θυμαμαι απο ποτε Να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις Ετσι θα ανυσηχεις λιγοτερο

Καλα Χριστουγεννα και του χρονου με το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...