Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ 2011???!!


Recommended Posts

Ήταν δυο ληστές, ένας έξυπνος και ένας βλάκας. Ο έξυπνος είπε στον βλάκα να κάνει ότι του λέει. Όταν μπήκαν σε μια τράπεζα για να την ληστέψουν είπε ο έξυπνος στο βλάκα.

- Ψάξε τους όλους.

- Όλους ;;

- Ναι ρε μαλάκα, όλους.

- Και τη γριούλα ;; (ήταν εκεί και μια γριούλα 150 ετών)

- Ναι ρε μ@λάκα, και τη γριούλα.

Μετά του λέει...

- Ρίξε τους όλους στο πάτωμα.

- Όλους ;;

- Ναι ρε μ@λάκα, όλους.

- Και τη γριούλα ;;

- Ναι ρε Μ@ΛΑΚΑΑΑ, και τη γριούλα. Και γδύσε όλες τις γυναίκες για να τις βιάσω.

- Όλες ;;

- Ναι ρε Μ@@@@@ΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑ, όλες.

- Και τη γριούλα ;;

Οπότε πετάγεται η γριούλα...

- Ναι ρε μ@λ@κ@, και τη γριούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

XAAXAXAXAXAXXAXAXXAAXAXAXAXXAXAXAXAXX :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: TRELLO MOU ZAXARWTOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKOLAKIIIIIIIII OI ENESOULES MIA XARA APLA PRISTIKAAA :D PAMELA ANDERSON EGINA H TRELLH!!!!!!!!!!! MARIKAAAAAKIIIIIIII ELA VRE KORITSI MOU PES MAS TI GINETE?????????? PIRES TO DWRAKI SOU EEE???????? BRAVO MWRAKI MOU!!!! AAAAA 44 TWRA KATALAVA!! 2 EIKOSARES KAI KATI DILADI!!!!!!!!THEA :P STA GENETHLIA MOU EGW GIA TA 31 THA PERIMENW THN XORIAKHHHHHHHH!!!!!!!!!!! DWRAKI THA MOU RTHEI TO FASOLAKI MOU!!!!!! AKRIVO ALLAAAAAAAAAA :lol: NYSTAAAZW PAAALI!!! RE PAIDIA PARAXENH EIMAI KAI GAIDOURA NAI AFTO ISXYEI PANTA ALLA ALLAXA!!!!!!THELW THN GAIDOURA MOU PISWWWW :lol::lol::lol::lol::lol: GEMATO MWRAKIA THA NAI TO 2011 YIOUPIIIIIIIIIIII :lol::lol::lol::lol::lol:;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

καρδούλα κ εμένα το στηθος τούμπανο ήταν....πριν κάνω μεταφορά....ορμόνες.....εγω πολύ τα χάρηκα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Μαρικακι θα καθεται καναπεδατη τωρα και θα λεει στον αντρα της ''Αγαπηηηηηηηηη φερε μου το νερο διψαω, φερε μου λιγο φαι πεινασα, βλεπω μια τριχα κατω βαλε σκουπα!!!!!''

χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Μαρικακι θα καθεται καναπεδατη τωρα και θα λεει στον αντρα της ''Αγαπηηηηηηηηη φερε μου το νερο διψαω, φερε μου λιγο φαι πεινασα, βλεπω μια τριχα κατω βαλε σκουπα!!!!!''

χαχαχαχα

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Τώρα πάω να την πέσω και εντός ολίγου θα δίνω οδηγίες.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικά ολοκληρώθηκε η εμβρυομεταφορά. Μου τοποθέτησαν 1 καλό και 2 τεμπέλικα. Ο Θεός να βάλει το χέρι του...

Προσευχηθείτε όλες σας για μας και στείλτε μας θετική ενέργεια......, μπεμποδόσκονη....., εν πάσει περιτώση ό,τι σας περισσεύει..... :lol::lol::lol::lol::lol: , μήπως τα καταφέρουμε με το ένα το καλό!!!

Σας φιλώ και πάω να την πέσω :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου στειλω κατι μελομακαρονα που μας ξεμειναν απο τις γιορτες....ΕΕΕΕ τι να τα κανω μωρεεεε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα προσευχηθουμε ολες μαζι Μαρικακι!!!!! εσυ να θυμασαι το 43ιο και να γελας και να μην σηκωνεσαι ουτε για σεξ...μπουχαχαχαχαχαχα!!!! ΑΑΑΑ δεν στο ειπαμεεεεεε???? ΤΕΡΜΑ το ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ

χαχαχα αστειακια!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ευχομαι ολοψυχως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIKAAAAAAKI EIPAME ENA KAI KALOOOOOOOOO!!! DEN EXEI KAMIA SIMASIA!!!!!! ANTE VRE THA GINEIS KAI SY MANA NA DEIS TI GLYKAAAAA :) SIMERA EMENA O GIOS MOU ME TRELLANE!!!!!! HMOUN POU HMOUN HRTHE KAI DESE TWRA :lol: TI SKATA EXOUN AFTA TA XAPIA MESA KAI OI ENESEIS RE GAM..... NEVRA SIMERA KAI YPNOOOOOOOO TO TRELLANA TO PAIDI MOU :lol::lol::oops::cry::P:?:o:evil::lol::roll::P TSI AKRIVWS EIMAI TRELLENOMEEEEEEEEEEEEE MIA PAGWNW MIA ZESTENOMEEEEEEEEEEE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXX TRELLENOMAI :lol::lol::lol::lol::lol: GINETE NA KOIMITHW MEXRI NA MOU KANOUN TO PAIDI H' ME XRIAZONTE KATI????? :lol::lol: TI LEW H GAIDOURAAAAA!!!!! :lol: ZAXARWTOOOOOOOO RE KORITSI MOU META THN EXWSWMATIKH DEN KANOUME SEX???? GIA POSO DILADI??????????????????? MILAME GIA POLLHHHHHHHHHHH STERHSH H' ENA DYO MHNAKIA????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Καρδουλα...ζουρληηηηηηηηηηηηηηη

Τι να το κανεις και το ΣΕΞ αφου βρηκαμε τροπο να κανουμε παιδι....ασε με εκει χαμου, κουραση και το ΣΕΞ!!!! :lol::lol::lol:

Καλε εχω απορια: εισαι η ΜΕΜ που εγινες καρδουλα?εισαι η καρδουλα που μοιαζεις στην ΜΕΜ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H MEM EIMAI KAI ALLAXA TO PROFIL MOU ZAXARWTO MOU!!!!!!!!!!!!!!! :lol: SIMERA EKANA OLOKLIRI ENESI AERA KAI META TO KATALAVAAAAA!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: TO PAIZA KAI ANTRAKI OTI MPORWWW KAI MONH MOU H GAIDOURA!!!! TA KANA PANW MOU!!!!!!!!!!!!! GIATREEEEE TA ZISWW?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!Καρδουλα μην ανησυχεις θα ζησεις,απλα πρεπει να ετσουζε ετσι?εγω παλι σημερα απο το ζορι να φυγει μια φυσαλιδα αερα πιεζασιγα σιγα κι εφυγε υγρο τελικα...ασε λεω τις εξυπναδες και ας φας και λιγο αερα δεν πειραζει!!

Ζαχααααααααα,καλα τα ανεκδοτακια σου λεγε κι αλλα!!εγω περιμενω τη μερα που θα ξαπλωσω να αρχισω τις διαταγες-φερε νερο ,φερε φαγητο,βαλε μου ενα dvd,καθαρισε το μπανιο,πλυνε τα πιατα,καθαρησε το μπαλκονι και το τζακι κ.α τετοια κουλα-γιατι ο δικος μου τελευταια την εχει δει πολυ πασας!!αχ χχχχχχχχχχχχδεν θα ρθει η αγια μερα να ξαπλωσω......θα τον τηγανισω!!!Κοριτσια και αν μεινω και εγκυος!!δεν σας λεω τιποτα τη ζωη μου θα κανω!!!Ειναι και πονηρος,σου λεει τωρα που αυτη μπορει ας κανω το μ@λακα λιγο να γλυτωνω καμια δουλεια.ερεεεεεεεεεε θα τα πληρωσει ολα μαζεμενα!!!

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PES TA RE FILENADA AFTA TOU LEGA TO PRWIIII DEN THA KANW THN EMVRIOMETAFORA????? THA KATSW STA AVGOULLAKIA MOU SAN KALH KOTOULA THA PERIMENW NA KANW TA MWRAKIA MOU KAI AFTOS ME TO KOTETSI AS KANEI OOOTI THELEI XEXEXXEEX :lol::lol::lol::lol::lol: TELEIA THA PERASOUME :lol::lol: GELA KALYTERA OPOIOS GELASEI TELEFTAIOS LENE :lol::lol::lol::lol::lol::lol: EGW APO TO KREVATI DEN SHKWNOMAI KAI AS MOU KOPEI O KW.... MONO GIA KATOURHMA KAI AFTO ME TO ZORI!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: SAN THYSAVRO THA TA FYLAW MEXRI NA VGEI H XORIAKH!!!!!!!! :lol::lol: ARGHSA GIA THN ENESOULA MOU SHMERA 30 LEPTA!!!!!! POLY KAKO AFTO???? XALASA THN THERAPEIA MOU TWRA??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μου σπαέι τα νευρα το λαπτοπ, χωρίς ποντίκι όλο σβήνω το κατεβατό που γραφω. Καρδούλα πιο σύντομα τώρα, δεν τρεχει τίποτα μαναράκι μου....Μπατσελονιτακι τον έχω λιώσει στο πλύσιμο τωρα που είμαι ξάπλα λόγω προβλήματος, γιατι καλος ο m;aster shef αλλα κατεβάζει κ όλα τα αξεσουάρ..... :lol: βρε τι τον περιμένει , τωρα που έχ φοβηθεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: THA TOUS TRELLANOUME!!!!!!!!!!!! ETSI EINAI AFTA!!!! THES FASOLAKI ??? THA SE PSISW STO TAPSI!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ESY MHN KOUNIESAI NIKOLAKI!!!!!!!! EKEI NA PROSEXEIS TO MWRAKI MAS!!!!!!!!!!! :P:D;) KANE KAI LIGES YPERVOLES ETSI GIA NA GELAME VRE :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον λυπάμαι ρε γαμώτο μερικές φορές, .....τελικά είναι τόσα αυτα που έκανα........... :shock:

Αλλά προκριμένου να γίνει καλα το ανθρωπάκι μας..............πως πάνε οι ενεσούλες? :) είπαμε να τους πάρεις τον αέρα, όχι να βάλεις μέσα σου αέρα!!!!!!!!!!μήπως σε μπερδέψαμε? :D

Μπα είμαι σίγουρη ότι τώρα τις κάνεις μπαμ μπαμ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΕΣ ΤΡΑΓΙΚΑ,ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΔΙΑΤΑΓΕΣ!!ITS PAY BACK TIME BABY!!!ΜΕ ΠΡΟΦΑΣΗ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ?ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας...Σήμερα και η μεγάλη μέρα για μένα, τα ψιλοκατάφερα με την ένεση (barcelonita μόνη μου!!!- Υπερήρωας ε;;;),αν και στην προσπάθεια μου να μην υπάρχει αέρας, σίγουρα έχασα υγρό... Τελοσπάντων, εύχομαι σε όλες τις κοπέλες καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα στα σποράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: MAS KANATE XEFTERIAAAAAA!!!!!!!!! EMENA MOU ARESE KAI THELW NA TIS KANW MONH MOU! :lol: TRELLH ME LEEI O ANTRAS MOU ALLA OOOOOOLA GIA TO FASOLAKI TOU LEW!!!!!!!!!!!!! PAIDIA THA GINW MANA META APO 11 XRONIA XANAAAAAAA EPITEEELUS!!!!!!!!!! DEN TRELLATHIKA APLA MIA SIGOURIA THN EXW APO MONH MOU :lol::lol::lol: ZEPHY BARCELONITA THA PETYXOUME OOOLES EIMAI GOURLOU :lol::lol::lol::lol: NA PAROUME OLES APO ENA :P:P:P NIKOLAAAAKI DEN XANAKANA AERA GIATI MOU PE H ZAXARENIA THA KLAN...... :lol: TA FILIA MOU SE OLES KAI NA XTYPIESTE ALYPHTA KAI AXIZEI TON KOPO!!!!!!!!!!!11 :lol::lol::lol: MAZWXISTES GINAME XEXEXEXX :lol::lol::lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX VRE KORITSIA MOU TI KALA POU TIS KANETE MONES SA TIS ENESEIS, EGW TIS PROHGOUMENES 3 FORES TIS EKANA MONH MOU KAI TWRA DEN KSERW TI EXW PATHEI MONO POU VLEPW THN VELONA MOU ERXETE NA LYPOTHIMISW KAI ETSI ANAGKASTHKA FEVGW APO THN DOULEIA TO APOGEVMA ME 1000 GIA NA PROLAVW TON ANTRA MOU PRIN FIGEI AYTOS, NA FANTASTEITE OTI GYRNAW KAI TO KEFALI MOU APO THN ALLH MERIA GIA NA MHN VLEPW KATHOLOU, POLY XAZH EIMAI TELIKA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι βρε κορίτσια να τα καταφέρουμε όλες μας!!! kardoula 2, θα πάρω λίγο από το γούρι σου!!! Το έχω απίστευτη ανάγκη !!! Ψιλοπρεζόνια Ζαχαρένια δε λες, τίποτα, αφού όταν έβλεπα οδηγίες στο ίντερνετ για το πώς να τρυπηθώ και η κοπέλα στο βιντεάκι αποκαλούσε την ένεση ..." drugs",λέω όπα, μάλλον θα... μαστουρώνουμε..(.Έτσι κορίτσια να το ρίξουμε και λιγο στην πλάκα...!!!!)skorpina82,καθόλου

χαζή δεν είσαι...Απλώς περνάμε φάσεις...Εγώ τότε με τις σπερματεγχύσεις, ούτε να δω τις βελόνες δεν μπορούσα...Και τώρα που τις κάνω,( πάντα με την παρουσία του συζύγου μου, δεν ξέρεις τι γίνεται λέω καμιά φορά...!!! :lol::lol::lol: ) όλοι περνάμε τις φάσεις μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα σε ολα τα πρεζονομανουλα της παρεας!!Βλεπω ο χορος της βελονας καλα κρατει!! ;) Ας ειναι και οι τελευταιες μας ενεσεις και ας φερεουμε θετικες χοριακες για το καλο του χρονου!!Αντε να δουμε πια θα κανει το ποδαρικο!!Ελπιζω το μαρικακι να ξεκινησει!

Ζεφυυυυυυυυυυ μπραβο σου!!Ειδες τελικα ολα μια ιδεα ειναι!!μην ανησυχεις κι εμενα μια δοση σταγονας μου ειχε φυγει στην αρχη αλλε δεν τρεχει τιποτα!!Μην θεωρεις οτι θα βγαινουν ολες οι φυσαλιδες παντα καποιες μικρες γυρω γυρω θα μενουν.Εσυ τη δουλεια σου.Σημερα ξεκινησα και τη γκοναλ εδω να δειτε ενεσεις!!Κανω δυο καθε πρωι,κανει κι ο ανδρας μου ο κακομοιρης κι αυτος μενοπουρ αφηστε τα!!Εντελως τρελομαστουρα απο την ορμονη χαχαχα :lol::lol:

νικολ πως πας?λιωστε τον εκει να δουν τι παει να πει νοικοκυριο!!Ποδιτσα του εβαλες?Εχω μια ωραια απο διακοπες στην Κερκυρα να σου στειλω!!Την ετοιμαζω στο δικο μου...

Καρδουλα πως πας εσυ?Ερχεται η Κυριακη,φτανει αντε αρχιζεις κι εσυ

ζαχα που εισαι μαρη σημερα με τα διδυμοανεκδοτα σου?Εχεις γινει εξπερτ στα ανεκδοτα για διδυμα οπως εγω για τις ξανθιες ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κορίτσια δώστε μου λίγο θάρρος να συνεχίσω...Ευτυχώς που υπάρχει και η τρελοπαρέα, γιατί μάλλον τα' χω παίξει από τις ορμόνες... Πόσο μας παιδεύουν οι άτιμες,αλλά εμείς εκεί, δε μασάμε...πάμε δυναμικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς πάτε κορίτσια??? Εμείς όλα καλά!! Είμαι σε κατασταση αναμονής! Κάναμε εμβρυομεταφορά το Σάββατο και τώρα έχω αρχίσει να κλωσάω!! Να σας πω προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί, πράγμα περίεργο για μένα! Βέβαια δεν έχω την υπερμετρη αισιοδοξία..το συγκρατώ λιγάκι για να έχω backup συναισθημάτων στις 3/2 που θα γίνει η χοριακή! Είναι όμως τόσο γεμάτα τα συναισθήματα από τη στιγμή που σου βάζουν τις ζωούλες σου μέσα! Είχα ζητήσει να έρθει και ο αντρούλης μου μέσα και ήταν μια από τις στιγμές της ζωής σου που σου μένουν !

Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε?? Πάντως ως τώρα δεν ένοιωσα να ζοριζομαι κάπου, εκτός από την ωοληψία που πραγματικά μετά και για τις επόμενες δύο μέρες ούτε να σταθώ όρθια δεν μπορούσα! Όμως έτυχε σε μένα, γιατί μου πήραν πολλά! Ακόμη και τώρα νιώθω ενοχλήσεις! Κάτι που με φοβίζει λιγάκι, γιατί και που φτερνίζομαι ταράζεται όλο το κοιλιακό σύστημα και φοβάμαι μήπως κάνω κακό στα σποράκια μας... :? Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIanaki καλό κλώσημα... :lol::lol::lol:

barcelonita καλές Gonal, παλιά μου τέχνη κόσκινο...

Zephy, kardoula καλή συνέχεια...

Ζαχαρένια, Nikol το νού σας στα ζουζουνάκια...

Πέρασα να σας πω ένα σύντομο γειά, να σας στείλω την αγάπη και τις ευχές μου για θετικά αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορω να γράφω συχνά, λόγω επίπονης τενοντίτιδας στον δεξιό ώμο...

Σας φιλώ και σας σκέφτομαι... :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...