Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΑ 900 ΕΥΡΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ΙΚΑ μιλας;;;

γιατι απο τον ΟΠΑΔ, 8-10 μηνες μετα σου στελνουν ταχυδρομικα διαταγη πληρωμης για 1000Ε στο 1 παιδι, 1500Ε για διδυμα και πηγαινεις στην Τρ.Πειραιως και πληρωνεσαι με την ταυτοτητα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι το Οπαδ? το επιδομα τοκετου απο το Ικα ειναι 900ε ; ειμαι πολυ περιεργη να ξερω ποσα θα παρω.

Ξερει κανεις και ποσα παιρνουμε το μηνα στο εξαμηνο απο τον ΟΑΕΔ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπαδ ειναι το ταμειο του δημοσιου. που πληρωνουμε, πληρωνουμε, και αυτοι φαγανε φαγανε... τρωνε... και δεν εχουν λεφτα ουτε εφαπαξ να δωσουνε σε αυτους που συνταξιοδοτουνται.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το επιδομα τοκετου το πηρα πριν 1,5 χρονο και ηταν 900 η 900και κατι...το 6μηνο ειναι αναλογα με τις ωρες που δουλευεεις δηλ στο 8ωρο ειναι περιπου 700ευρω..εγω ειχα 4ωρο και επαιρνα 350...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΥΔΙΟΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΝΕ ΣΤΟ ΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μηπως ξερετε τι παιζει με ασφαλεια δημοσιου???ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος κ με εχει πανω του...θα γεννησω με καισαρικη σε δημοσιο νοσοκομειο παιρνουμε τιποτα πισω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω.. υπαρχει χρονικο περιθωριο που πρεπει να παμε για να παρουμε τα χρηματα? και τι χαρτια πρεπει να εχουμε μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...