Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Πηρα την προτωβουλία να το ανοιξω!!!

Ευχαριστώ πολύ Βικάκι μου που ηρθες παρα τα χιονια! Κάθε φορά που σε βλέπω μου φτιάχνει το κέφι και ανεβαίνει η ψυχολογία μου!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια,,,, επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλοριζικοοοοοοοοοο το νουμερο 6 κ ωραιος τιτλος...

σε ευχατιστω πολυ ερη μου εγω κ γω χαρηκα πολυ πολυ πολυ που σε ειδα κ μες την εβδομαδα πρεπει οπωςδηποτε να πιουμε καφε οχι μονο στα λογια πρεπει να κανονιστουμε ;););););)

λεω να φτιαξω σουδακια τι λες??? :lol::lol::lol::lol:

οτι θυμαμαι χαιρομαι αλλα βαριεμε δενε χω τι να κανω ο νικος νανι ο χαρης βλεπει μπομπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko kai to 6!!kales giortea koritsakia mou kai ugeia!!!

eraki opws katalavaineis iane polu duskolo na erthoume!xairomai pou perasate kala..kai elpizw kapoia stigmi na ta poume ki apo konta!!

bikaki pali kati ftiaxneis?egw eftiaksa lazania sto fourno me kima kai mia lemon pie pou eixe ftiaksei mia sto skai!teleia!apla teleia kai paneukoli!

lemon pie

mpiksota digestive (analoga ta atoma)

500gr stragisto giaourti

1 zaxarouxo gala

xumo apo 3 lemonia(an vgaloun polu xumo tite 2)

ksusma apo 1,5 lemoni

to serviroume se potiri strwnontas ta mpiskota spasmena.anakateuoume ta upoloipa ulika kai ftiaxnoume 2 strwseis.mpiskota krema,mpiskota krema!apo panw vazoume an theloume maregkakia kai ligo ksusma gia stolisma!(proairetiko)dokimaste tin!tha trelatheite!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ καλες γιορτουλες να εχουμεεεεεεε!!! :D τι ακνετε??εμις εδω απλωθηκαμε στο πατωμα αγκαλια με ενα τσουβαλι παιχνιδια!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!!

Χρόνια πολλά στο αγγελούδι της ΄Ερης, να τα εκατοστήσει!!!! Ωραία περάσατε εεεε???

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν???? Κρυώνουν??? χαχαχχα

Αχ πόσο μου άρεσε που σηκώθηκα το πρωί και είδα να χιονίζει....τέλεια!!!

Μακάρι βέβαια να συνεχιζόταν όλο το Σαβ/κο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, κανονικά αυριο ειναι τα γεννέθλια του μικρού, απλά για αυριο δεν είχε ο παιδότοπος και έτσι το καναμε σημερα...

Τζοανάκι μου μη στεναχωριέσαι, ελπίζω να καταφέρουμε να βρεθούμε πριν φυγω..

Ωραία περάσαμε, λυσσάξανε τα μικρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!ευτυχως ελευθερια πο υειναι αυριο τα γενεθλια γιατι νομιζα οτι μονο εγω δεν ειχα ευχηθει κ εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω αν ευχηθηκα πιο πισω!!! :oops::oops: δεν εξρω που ειναι το μυαλο μου....αμα το βρει καμια να μου το δωσει πισω!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ 6!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ Κ ΥΓΕΙΑ!!

ΕΡΗ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif]

ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ;;ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΙΜΑΤΑ :(:(

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΦΑΜΕ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ :shock::shock::shock: ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΥΡΗΣΩ ΕΤΣΙ :evil::evil::evil::evil::evil::evil: ΚΑΙ ΕΧΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις κωστακη κ χρονια πολλα μεγαλος να γινεις με υγεια κ χαρα

ερη μου να τον χαιρεστε κοριτσακι μου να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε γερος δυνατος παντα!!!!

αντριαννακη μου να χαιρεσε το σπυρο σου κ να σας χαιρεστε κ εκεινος....τις ευχες μου να του δωσεις

βικακυ σε θελω cool σημερα μην αφησεις να σε συγχισουν...

ασπακι κ εγω ηθελα κι αλλο χιονι

τι κανετε κοριτσουδια μου σαπισα στον υπνο σηκωθηκα πριν καμια ωρα εβαλα φαγακι κ το τζακι καιει τι ωραια....σημερα περιμενω φιλους για επιτραπεζιο

μεγαλη επιτυχια τελικα το προφιτερολ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ????

ΕΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!! :D

ΒΙΚΑΚΥ ΑΜΑΝ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ! ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ "ΧΙΣΤΕ ΜΟΥ ΧΙΟΝΙ"". ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ...ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ...ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ALLADIN ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ...ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΗΤΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΟ...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥ Ε??? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΝΑΚΛΕΙΝΕΙΣ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ...ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...

ΣΤΑΜΜΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ??

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ...ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ...ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΕΣ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ...ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ!! ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΙΣΩΣ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ...ΠΟΥ ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΟΝΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΣΑΣ?? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?? ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΧΤΕΣ ΟΤΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Η ΜΠΙΡΙΜΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΙΖΩ..

ΤΟΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?? ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΔΩ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ 2 ΒΑΘΜΟΥΣ ΧΤΕΣ ΧΙΟΝΙΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΩΪ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΗΛΙΟ...ΤΟΟΟΟΟ ΚΟΥΛΟΟΟΟ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεραααααα!!!!!!!!!!!!γιορταζει ο αντρουλης μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x[smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love1.gif] αχ!!!!η αγαπουλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!να ειστε καλα!!!!

ερη μου να χαιρεσαι το αντρακι σου!!να τα εκατοστησει!!παντα γερος να ειναι κ να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsoudia ola kala?emeis pigame sti giortoula pou eixe to sxoleio(xristougenniatiki) an kai den eixa kamia oreksi..alla den mou ftaiei ki o xaroulis!!fasi eixe..o xaris trelathike..

bikaki ti tha ginei?uparxoume ki emeis edw oi egkumonouses kai mas exeis trelanei me tis photo!kai menoume kai mono ekei..na pw oti dokimazame kiolas..xxaxa!

antrianaki na ton xairesai ton antrouli sou,na eiste panta kala..eutuxismenoi kai oloi i familia!!

eraki na ton xaireste!poluxronos!!!geros na nai mia zwi!!!

katerinaki mou..asta..polu makria re paidi mou!ti na kaname?vgikame stin auli paiksame me to xioni k xwthikame ksana mesa giati polu kruo!to vradu irthe kai i nufi mou,eidame ena dvd..auta!mizeria..xaxa!

auta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??

Καλοριζικο το 6!!!!! Λετε να γεννησω σε αυτο?? :D

Απαπαπα δεν ξαναμπαινω εδω! Καθε φορα μου τρεχουν τα σαλια! Μηπως πρεπει να αλλαξουμε τιτλο στο θεματακι μας?? Να το κανουμε κατι σαν: Γκουρμε μανουλες του 2008 και ναααα τα σαλια?? :lol:

Ερη μου τα χρονια μου πολλα και απο εδω στον Κωστακι σας!!! Να ειναι παντα γερος!!!

Πως περασατε στο παρτυ σας??

Ανδριανουλα μου να χαιρεσαι και εσυ τον Σπυρακο σου!!! Οτι καλυτερο!

Αδερφουλα μου δεν πειραζει βρε.Μεσημερι δυσκολα να με πετυχεις μεσα..συνηθως κοιμαμαι! :oops: Μακαρι να μπεις το βραδακι!

Ιωαννακι μου τι ωραια θα περασατε στην γιορτουλα!

Ειμαι ενα πτωμα...απο το πρωι καθησα ελαχιστα..ευτυχως τελειωνω με τα μαζεματα..πολυ ψυχοφθορα ειναι τελικα μια μετακομιση.αντε να περασουν οι μερες να ησυχασουμε! Καλο βραδυ σε ολες!! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια απο το μεσημερι εχουμε παρελαση απο κοσμο...

πεταχτηκαμε λιγο το απογευμα στα village στη σοκολατενια πολιτεια που ειχε κ αγιο βασιλη ξετρελεθηκε κ ο χαρης με το που ειδε τον αγιο βασιλη ετρεξε πανω του κ του ζηταγε δωρο για εκεινον αλλα κ για ολα τα παιδια του κοσμου μου ρθε να τον φαω ειχε τρενακη που καναμε

φτιαξαμε στο μηχανημα του santa σοκοφρετα βγαλαμε φωτος

ητανε τελειαααααααααααααα μετα γυρισαμε ολοι για επιτραπεζιοοοο

πολυ ωραια μερααααααααααααααααα σημερα δημιουργικη

ερη εφτιαξα σημερα τα wrapperakia που σου ελεγα αλλα δεν βαζω φωτο θα με σκοτωσουν τα κοριτσια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές,

τι κάνετε? Ετρεχα χθες όλη μέρα και εμεις είχαμε κόσμο...!

Εχω ενα σπίτι μπουρδ.. με τα συγχωρ'ησεως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΣΤΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!! ΕΡΗ μου να τον χαίρεσαι τον ζουζούνο σου. Όπως κατάλαβες δεν καταφέραμε να έρθουμε στο παρτυ σας :cry::cry::cry: , αλλά λόγω του ότι ακόμα είμαστε με αντιβίωση είπαμε να μην σας κολλήσουμε κι εσας, και είχε και ψοφόκρυο που να τον βγάλω έξω με ωτίτιδα τον κακομοίρη. Πάντως η σκέψη μας ήταν μαζί σας. Να τον χαίρεσαι και πάλι καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βικουλίνι μου, πως είσαστε? :D

Φλώριάννα μου, μην στεναχωριέσαι βρε, ο Δημητράκης να γίνει καλά, εμείς πιστευω να βρεθούμε με όλα τα κορίτσια πριν φυγω…! :YMHUG:

Με αυτή την χιονοθύελλα που είχε το Σάββατο και εγώ η ίδια έλεγα να το ακυρώσω..

Έπαθα σοκ μόλις είδα το τι γινόταν… :shock::shock::cry::shock::roll::roll:

Τελικά όμως όλα καλά, είχα ελάχιστες απώλειες σχετικά με τον αριθμό που υπολόγιζα..

Περάσαμε ωραία νομίζω, και ελπίζω να το χάρηκαν πραγματικά τα παιδάκια!! [smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif]

Εν τω μεταξύ, πάνω κάτω είχαν όλα την ίδια ηλικία και έρχεται η κοπέλα του παιδότοπου και μου λεει

«Είναι όλα μικρούλια, και δεν μπορούμε να τους βάλουν να κάνουν κάτι όλοι μαζί ομαδικά!» χαχαχαχα

«Δεν πειράζει της λέω, δεν χρειάζεται, δεν βλέπετε ότι περνάνε καλά?» Και γυρίζουμε τα κεφάλια μας και βλέπουμε στον παιδότοπο

τα αγγελουδάκια να τρέχουν εδώ και εκεί, να κάνουν τσουλήθρες, να κυλιούνται στα μπαλάκια.. χαχαχα!! Τι ωραία εικόνα!!! [smilie=angel13.gif]:x:x:x:-*:-*

Φιλάκια, εδώ θα είμαι κούκλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ομορφες τι κανετε.....κρυο κρυο κρυοοοοοοοοοοο..............

καλη εβδομαδα να εχουμε πλησιαζουν οι μερες για τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!!

μολις τελειωσα με το μαζεμααα αχ ειχα παθει πανικο δεν ηξερα απο που να αρχισω???

αλλα ευτυχως τελος εφτιαξα καδεφακι τωρα...

τι μαγειρευουμε σημερα???ειμαστε μοναχουλια με το χαρη!!!!!!!!

καλα χτες το βραδυ μας εστειλε ο γιος μας...κατι ελεγε στο νικο κ εκεινη την ωρα δεν το κοιταζε ...κ γυριζει κ του λεει με παραπονο καλα καλα μπαμπα που δεν το κοιτας το χαρη μειναμε ετσι :o:o:o:o

καλα ο νικος εγινε σκουπιδι τον επιασε παραπονο μου λεει ρε γμτ γιατι μου το πε αφου παντα ασχολουμε μαζι του!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο!!!Σημερα μια απο τις χειροτερες μερες της ζωης μου...πριν λιγο '''εφυγε'' το αξιαγαπητο πλασματακι μας...δεν αντεξε η ψυχη μου...ελπιζω εκει που παει να ειναι γαληνια κ να μην υποφερει πια...περασαμε δυσκολο βραδυ κ δεν εχω δυναμεις να γραψω αλλο...ειμαι χαλια συγνωμη εαν σας χαλασα την μερα.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...