Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοιλιτσα!!


Recommended Posts

καλησπερα κουκλες!!βρισκομαι στην 29η εβδομαδα,ολα πανε καλα δοξα το θεο,αλλα εχω μια αποριουλα!!η κοιλιτσα μου δεν εχει μεγαλωσει αρκετα!ενω το μωρο μεγαλωνει μια χαρα!!ειναι καποιο προβλημα αυτο??φιλακια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΦΛΩΡΑ12!

Χωρις να εχω ιδιαιτερες γνωσεις δε νομιζω να αποτελει προβλημα απο την στιγμη που η αναπτυξη του μωρου ειναι μια χαρα!

Αλλωστε το <μικρο> και το <μεγαλο> ειναι υποκειμενικα ;););););););)

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Φλώρα

αφου μεγαλωνει καλα το μωρο σου δεν παιζει ρόλο η κοιλιτσα! δε νεχουν ολες οι μανουλες ιδια κοιλίτσα- εχω δει κ εγκυες στον 9ο που νομιζες οτι εινια στον 5ο μηνα!! με το καλό το νινι σου (*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με τις παραπανω κοπελες,δεν εχει σημασια το μεγεθος απο τι στιγμη που το μωρο αναπτυσεται φυσιολογικα,στον τελευταιο μηνα ομως θα δει ο γιατρος σου και θα κρινει εαν πρεπει να γενννησεις πιο νωρις γαιτι καμια φορα οταν η κοιλιτσα ειναι κουτσικια και το μωρο μεγαλο μπορει να ζοριζεται λιγο εκει μεσα και να μην εχει πολυ απλα οποτε ισως σου πει να γεννησεις πιο νωρις,αυτο που σου λεω το ξερω απο αλλες κοπελες δεν μου εχει τυχη εμενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις για το μεγεθος της κοιλιας! Εγω οταν πηγα να γεννησω την κορη μου δεν το πιστευανε με τοση μικρη κοιλια που ειχα.Τωρα στον γιο μου ειναι ταιραστια!!

Παιζει ρολο ο σωματοτυπος σου καθως και το υψος σου για το αν θα κανεις μικρη η μεγαλη κοιλια.Αφου το μωρο μεγαλωνει μια χαρα τοτε ολα οκ.Με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε χαιρεσαι που εχεις μικρη κοιλια? Εμενα στην 30η βδομαδα που ειμαι τωρα εχει μεγαλωσει αρκετα και οταν βγενω εξω ολοι με κοιτανε στη κοιλια και τσαντιζομαι! Δε 8ελω :?:? Φοβαμαι μη με ματιασουν ;)

Μην ανυσηχεις...με το καλο το μπεμπακι σου~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!!!θα σας πω ομως κατι τρελο!ποσες λιγες μερουλες ειναι που σας εγραψα και αν μπορουσατε να δειτε διαφορα η κοιλιτσα μου!!!φανηκε εγκυμοσυνη ρε παιδακι μου!!χιχιχιχιχι!!!οταν σε κοιτανε στην κοιλιτσα να φτυνεις τον κορφο σου!!!!και να σου πω την αληθεια οταν με κοιταει κανεις επιμονα και καπως περιεργα του πεταω κανενα σχολιο και γυρναει το κεφαλι!!ειμαι και λιγο πειραχτηρι γενικα!!χιχιχι!!!φιλακια κουκλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...