Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα γκαστρούλες και μη!!!Τι έγινε βρε και αρχίσατε να γεννοβολάτε όλες μαζί???Να χαίρεστε όλες οι φρεσκομανούλες τα ζουζουνάκια σας και καλή λοχεία!!Ζηλεύω!!!!!!!Έχει πέσει κι εμένα η κοιλίτσα,αύριο μπαίνω στην 36η εβδομάδα και ήδη άρχισαν διάφορα πονάκια χαμηλά και στην πλάτη!Ώρες ώρες νομίζω ότι θα γεννήσω όταν με πιάνουν διάφορα τσιμπήματα! :lol: Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρούλη την άλλη εβδομάδα να δούμε πως τα πάμε!!Έχω και το άλλο περίεργο,πιάνονται που και που οι γοφοί μου! :oops: Το έχετε κι εσείς?Σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειρήνη μου να σου ζήσει ο μπεμπούκος σου!!!! Εύχομαι σύντομα να τον πάρεις σπίτι γερόπ και καλή λοχεία να έχεις!!!! Θα δεις θα τον πάρεις σπίτι και θα μπείτε σε ένα πρόγραμμα και όλα καλά θα είναι!! :-*:-*:-*

Εγώ κορίτσια αύριο το μεσημέρι έχω γιατρό! Αν δεν με κρατήσει.. θα μπω μετά να σας πω νέα!!! Σας φιλώ όλες!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Σήμερα τον τάισα για πρώτη φορά!

Με το ένα χέρι μέσα από την μια τρύπα της θερμοκοιτίδας κρατούσα το κεφαλάκι του ψηλά και μεσα από την 2η τρύπα κρατούσα το μπιμπερό και τον τάιζα. Μέσα σε 1 λεπτό κατέβασε 40 γραμμάρια! Ετρεμα και κοιταζα μήπως αρχίσει τον εμετό αλλά ευτυχώς δεν έκανε!

chrysa μου γεννήθηκε 2460 που σημαίνει πως ήταν μικρούλης και παρουσίασε και γογγυσμό. Υποχώρησε ο γογγυσμός το αναπνευστικό του όμως ήταν καπως επιβαρυμένο. Ακόμα και τώρα μόλις τρωει έχει κάποια μορφή δύσπνοιας. Στην άρχή τον είχαν μόνο με όρο. Μέχρι να του κόψουν τον ορό, να του δώσουν γάλα, να μη το βγάλει και να τρώει τώρα 40 με 50 γραμμάρια, έχουμε από τις 2 φτάσει στις 6/01.

Αν πάνε όλα καλά αύριο θα τον βγάλουν από την θερμοκοιτίδα και θα τον βάλουν στην άλλη αίθουσα όπου λογικά θα μπορώ να τον ταίζω κιόλας.

thouli, geozouli και ioanna123456 ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ειρηνουλα!!!! Χαιρομαι που ολα πανε καλα με τον μπεμπουλη. Καθε μερα και καλυτερα και πολυ συντομα σπιτακι του. Παντως απο την παρεα μας πολλα μπεμπακια μπηκανε θερμοκοιτιδα. Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Ειρηνη μου παει καλυτερα ο μπεμπακος σου και χαιρομαι!!!Μακαρι να τον βγαλουν απο την θερμοκοιτιδα σημερα να τον παρεις και αγκαλιτσα!!!Ευχομαι γρηγορα να τον παρεις σπιτακι σου!!!

Χρυσα λιγοσταψαμε οι εγκυουλες :D:D:D αντε να γινουμε ολες μανουλες σιγα σιγα με την σειρα μας!!!

Κοριτσια απο εχθες υποφερω!!Ειχα αιμοροιδες κατα την διαρκεια ολης της εγκυμοσυνης απο εχθες ομως εχουν γινει τεραστιες και υποφερω απο τον πονο!!!Εχει καμια σας καμια συμβουλη για το τι μπορω να βαλω;;Θα παρω και τον γιατρο μου βεβαια αλλα κατα τις 11 γιατι εχει χειρουργειο τωρα!!!

Σας φιλω ολες καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

ειρηνακη μου χαιρομαι που πανε ολα καλα αντε με το καλο να τον παρεις σπιτακι και να ησυχασεις!!!!

εχτες κοριτσια ημουν ολο συσπασεις και πονους περιοδου,τωρα σε λιγο φευγω για γιατρο,ελπιζω να σας φερω ευχαριστα νεα!!!!

εχω διαβασει απο ολες τα νεακια σας αλλα μου ηταν αδυνατον να γραψω!!!!

σας φιλω ολες γλυκα!!!!

ζωουλα εχεις και συ γιατρο εεε???αντε να δουμε,δεν μετακομιζουμε ολες στις φρεσκομανουλες??αφου εκει θα παμε ολες σε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα!!!!

δεν γενναω ακομα και για μια βδομαδα!!πολυ θα το θελα αλλα δεν!!!

η μικρη μου αυτην την βδομαδα πηρε μονο 50 γραμ ειναι 2800,η γιατρος ηταν ικανοποιημενη,λεει καλα τα παμε μια χαρα δεν θα γεννηθει πανω απο 3 μου ειπε ουτως η αλλως!!!εγω χανω γραμ και μου θυμωσε!!!

μου ειπε οτι το κεφαλακι της για τα μετρα μου ειναι μια χαρα οποτε θα ειναι ευκολη η γεννα!!και οτι ειμαι πολυ ελαστικη κτλ,με εξετασε και απο κατω!!!

τωρα περπατημα να την κατεβασουμε :D αλλο που δεν θελω και γω :D

τα λεμε συντομα παω για τσαγακι φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ειστε ολες καλα?βαλτε με κι εμενα οτι γεννησα στη λιστα!δεν μπηκαν στη θερμοκοιτιδα καθολου,ο ενας εμεινε μια μερα παραπανω γιατι ειχε λιγο χαμηλο ασβεστιο.αλλα σημερα μαζευτηκε ολη η οικογενεια στο σπιτι!!ειναι απιστευτο αισθημα..βλεπω τα κρεββατακια τους που γεμισαν επιτελους, λεμε τωρα γεμισαν!,και νιωθω η πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου!νιωθω ακομη πιο κοντα στον αντρουλη μου, απεραντη αγαπη..τον ευχαριστω που με εκανε μανουλα και που ηταν μαζι μου καθε λεπτο..για οσε δεν γεννησατε ακομη, λιγο κουραγιο ακομη..εφτασε ο καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σημερα αλλάξαμε θάλαμο ... τι καλά!

Βέβαια πάλυ μεσα σε θερμοκοιτίδα είμαστε αλλά πάμε καλά!

chrysa, rebbeka & ioanna123456 ευχαριστώ!

Περαστικά με τις αιμοραίδες. Ξέρω είναι απαίσιο!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ

ΕΧΩ ΧΆΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΆΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε ;εγω στην τελευταια βδομαδα κ ακομη τιποτε ο μπεμπης ειναι ψηλα, αλλα δε περπαταω καθολου απο αυριο θ αρχισω επιβαλλεται!!

η διαδικασια ομως αρχισε ωριμασε ο πλακουντας μειωθηκε το νερακι θα βγει που θα παει

Λοιπον Ιωαννα μου κ εγω υποφερω απο αυτες , μαλιστα πανικοβληθηκα κ πηγα σημερα σε γαστρεντερολογο μην ειναι τοσο χαλια γινει καμια ζημια στο εντερο στη γεννα ,αν ειναι να πηγαινα καισαρικη.Ευτυχως οχι για κανονικο θα παω.

Για ανακουφιση βαζω αλοιφη Προκτοσιναλαρ καπως ετσι 2 φορες τη μερα κ μια χαρα

δες το κ εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!!!!! Ιωαννα μου χρονια πολλα,με το καλο η μπεμπουλα σου και παντα με υγεια!!!!!! Εγω πηγα σημερα γιατρο και ολα καλα με τη μπεμπα μου. Μεγαλωνει και ο γιατρος υπολογιζει οτι θα γεννηθει γυρω στα 3 κιλα. Σε 15 μερες ακριβως τετοια ωρα Παρασκευης θα κραταω τη μπεμπουλα μου και εγω, πρωτα ο θεος!!!!! Μινι να σου ζησουν τα αγορακια σου. Η απολυτη ευτυχια, ετσι?????

Λενακη ακομα να βγεις απο το νοσοκομειο?

Ρεββεκακι αντε η καλυτερη σου!!!!! Ξεκινα βολτες και θα ακολουθησει και η Λυδια.

Σας φιλω ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μη!!! Τι μου κάνετε?

Ειρήνη και Μινι μου να σας ζήσουν οι αγόραροι! Καλοτυχερά να είναι!!!!

Εγώ είμαι οκ, σήμερα έρχεται ο αντρούλης μου για 5-6 μέρες! Αυριο σταματάω τα yutopar και απο εκεί κι έπειτα μπορεί να σκάσει μύτη ανα πάσα στιγμή ο μικρός μου!

Βρε κορίτσια εγώ αιμοροϊδες δεν έχω αλλά ειλικρινά αυτός ο σίδηρος σου κάνει τρελή δυσκοιλιότητα! Εγώ πλέον παίρνω μόνο 1-2 φορές τη βδομάδα γιατί έχω μπουχτήσει!

Ρεββέκα κι εμένα μόνο 50 γρ. πήρε αυτή τη βδομάδα! Από κιλά έχω πάρει 8....

Πάντως ρε Ρεββέκα σε ζηλεύω που μπορείς και βγαίνεις βόλτες! Εγώ άμα κάτσω 5 λεπτά όρθια ή περπατήσω 5-10 λεπτα σωριάζομαι με τάσεις λιποθυμίας! Άτιμη υπόταση!!

Αφού ονειρεύομαι τη μέρα που θα έχω γεννήσει και θα αισθάνομαι καλά για να αρχίσω κανά τρέξιμο, λίγη αεροβική!

Πάντως όσο πλησιάζει η μέρα η μεγάλη όλο και αγχώνομαι. Πολύ κρύο πράμα το νοσοκομείο βρε παιδί μου!Και η αίθουσα τοκετών... αλλά νομίζω πιο πολύ με φοβίζει η πιθανότητα καισαρικής....

Αυτά από μένα!!!! Σας φιλώ και σας σκέφτομαι!!!

ΥΓ Λενακι περιμένουμε νέα!

ΥΓ2 Άννα που είσαι ρεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

εχτες το βραδυ με πονουσε η μικρη μου παρα πολυ,δεν ξερω πως τα καταφερα να κοιμηθω.

εγω αιμοροιδες δεν εχω αλλα ουτε και δυσκοιλιοτητα και πινω 2 σιδηρο την ημερα,το αντιθετο εχω διαροια 2 φορες την μερα!!!

αγγελικουλα τα ιδια κιλα εχουμε παρει!!!και μενα για 3 κιλα την εχει την μπεμπουλα μου!!

οταν λες υποταση ποσο εχεις??γιατι εχω 9 με 5 συνηθως,ζαλιζομαι και γω αν περπατησω πολυ και κουραζομαι αλλα οχι τρελα!!!

και επισης εμενα το μονο μου ανχος ειναι η καισαρικη αλλα αν ειναι να συμβει θα συμβει τοσα κοριτσια εχουν κανει και ειναι μια χαρα αγκαλια με τα μπεμπακια τους τωρα!!!!

καλημερα σε ολες και δωστε το παρον καλε??βαρυνατε και βαριοσαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Ευχαριστω για τις ευχες σας ,ευχομαι και σε εσας να χαιρεστε οσες γεννησατε τα μωρακια σας και οσες τα περιμενετε με το καλο να ερθουν!!!

Χρυσα μου περασαν οι μερες :D:D:D αντε σε λιγοτερο απο 2 βδομαδες θα εχεις στην αγκαλια σου την μπεμπα σου!!!Σαν χτες μου φαινεται που πρωτοανακοινωναμε τις εγκυμοσυνες μας!!!

Φιλιω μου ξεκινα περπατημα να κατεβει ο μπεμπης!!Ειστε στην τελικη ευθεια παντως ;);););) αντε με το καλο :D:D:D:D Εβαλα και εγω την προκτοσυναλαρ απο χθες και ηδη ειδα μια μικρη βελτιωση μειωθηκε ο πονος!!Δεν το πιστευα οτι απο μια αιμοροιδα γινεται να ποναω τοσο :(:(:( τα ειδα ολα χτες!

Ειρηνη μου μπραβο που αλλαξατε θαλαμο :):):):) τωρα μολις παρετε και μερικα γραμμαρια ακομα φανταζομαι θα πατε και σπιτακι σας!!!!Αντε να ηρεμησεις και εσυ κοριτσακι μου γιατι περασες δυσκολες ωρες!!! :-*:-*:-*:-*

Μινι μου να σου ζησουν τα μωρακια σου!!!!Ολα καλα πηγαν ευτυχως :):):):) !!!Να ειναι καλα τα αντρακια μας που μας συμπαραστεκονται και μας ανεχονται τοοοοοσον καιρο!!!

Ρεββεκα περπατημα λοιπον ε;;;Οτι καλυτερο μπορουσε να σου πει!!!!Αντε μια εβδομαδα ακομα και θα ερθει και η Λυδια σου που θα παει :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν χθες-προχθές!

Κοριτσάκια μου,πως την παλεύετε τη νύχτα???Ξαπλώνω από το ένα πλευρό,αρχίζει να πονάει η πλάτη,αλλάζω πλευρό,μετά από λίγο πάλι η πλάτη μου...Ξαπλώνω στην πλάτη αλλά ο μικρούλης τεντώνει τα ποδαράκια του στο στομάχι μου και δεν μπορώ να πάρω ανάσα!!!Υποφέρωωωωω....Πέρα από κάτι τρελούς πόνους περιόδου που έχω ανά διαστήματα ή συσπασούλες!!Ο αντρούλης μου τα'χει παίξει ο καημένος...Με το παραμικρό αχ ξεσηκώνεται!! :lol: Έχω σχεδόν τελειώσει με την βαλιτσάρα μου την οποία μάλλον θα την κάνω 2 βαλιτσούλες γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις τίποτα μέσα!!Τι φαγητό έχετε σήμερα??Εγώ κάνω προσπάθεια για ψαρόσουπα!Ελπίζω να πετύχει!Όσο για αιμορροΐδες,δεν έχω ευτυχώς!!Από δυσκοιλιότητα καλά είμαι,μια έχω μια όχι αλλά παλεύεται!Μόνο με τα πονάκια έχω ένα θεματάκι...Αφήστε που πιάνονται οι γοφοί μου ανά διαστήματα και δεν μπορώ να κάτσω!!Με βοηθάει το περπάτημα αλλά άρχισαν τα κρύα και δεν το τολμάω και πολύ,μη κρυώσω κιόλας!ΑΑ!!Την Τρίτη ξεκινάω μαθήματα ανώδυνου τοκετού!!! :D

Λενάκι που χάθηκες???

Αγγελικούλα εδώ είμαι,σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν απαντάω πάντα!

Πολλά φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου !!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Λιγες εβδομαδες ακομα και θα εχουμε ολες μας τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!!!!!!

ioanna μου χρονια πολλα για το ονοματακι σου!!!!!!! :x:ymparty: οτι επιθυμεις και με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου!!!!!

IreneValadia να σας ζησει ο μπεμπης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να ειναι παντα τυχερο και καλοτυχο παιδακι!!! :x:x

annoula1987 μου υπομονη περασαν οι μερουλες λιγες ακομα και μετα ολα θα τα ξεχασουμε και εγω καθιστη κοιμαμαι με ποναει η μεση μου και οι γοφοι μου :?

rebbekaκι μου καλες βολτουλες πολλα φιλακια!!!!!!

Δεν σας γραφω νεα μας πολυ συχνα γιατι εχουμε πολυ δουλεια στο λογιστικο γραφειο μας αυτες τις μερες αλλα σας διαβαζω σχεδον καθε μερα. Εκει με βλεπω να σπανε τα νερα :lol: παλι καλα η κλινικη ειναι ενα τετραγωνο πιο κατω απο το γραφειο και ειμαι πιο ηρεμη. Ειχαμε παει στο γιατρο μας πριν μια εβδομαδα και η μπεμπουλα μας ηταν 3 κιλα!!!! :shock::D Ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι μεγαλο μωρακι (τρωει ολο το φαγακι της) και εαν δουμε οτι μεγαλωνει πολυ θα κανουμε προκληση τοκετου.

Τωρα εχουμε παλι ραντευου σε μια εβδομαδα.!!!! Μετραω τις μερες μια μια θελω τοσο πολυ να την παρω στην αγκαλιτσα μου!!!

Πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!!! @};-@};-@};-@};-@};-:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ γινατε ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ και τωρα σιγα σιγα φρεσκομανουλες!!!!!!! Πως περναει ο καιρος......!

Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας σε οσες γεννησατε και με το καλο να παρουν σειρα και οι υπολοιπες!

Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! απ οτι καταλαβαινω περιμενεται κι εσεις απο στιγμη σε στιγμη, το ιδιο κι εγω αλλα επιτελους τελειωνει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω αγχωθει παρα πολυ αυριο μπαινω στο μηνα μου και φοβαμαι γιατι δεν ξερω τι θα πρεπει να αντιμετοποισω στον τοκετο και ποτε θα σπασουν τα νερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....χρονια πολλα σε ολους τους χ8εσινους εορταζομενους!

Αννουλα μου εχεις δικιο..τα ιδια περναω κι εγω~ τα βραδια κοιμαμαι μονο ανασκελα γιατι στο πλαι η μικρη τεντωνεται και με γαργαλαει :?

Ευτυχως δεν εχω συσπασεις και πονακια απλα νιω8ω βαρια σαν μπαουλο! Οσο για την δυσκιλιοτητα χειροτερεψε....τα εντερα σταματησαν να λειτουργουν πλεον!

Σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου και το δωματιο ειναι ακομα αφτιαχτο κ εχω αγχω8ει...τα επιπλα εχουν αργησει...περνω στο ΛΗΤΩ τηλ και μου λενε ερχονται σε 1 βδομαδα Πφφφ Μα ενα μηνα κανουν νΑ φτιαξουν μια κουνια κ μια σιφινιερα???

Εχω κ τον αντρα μου εδω και 3 μερες με ρωταει συνεχεια αν μου σπασουν τα νερα και εχει στο δρομο κινηση μεχρι το ΜΗΤΕΡΑ τι 8α κανουμε ?? :lol::lol::lol:

Ελεος !! Εχει φρικαρει κι αυτος ;);)

Κα8ε βραδυ ονειρευομαι την μπεμπουλα οτι μοιαζει μονο απο μενα και ξυπναω τρομερα χαρουμενη ;);) Να και ενα ευχαριστο μεχρι να την παρω αγγαλιτσα ;)

ειμαι λιγο ψωνιο 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα θα ερθουν τη δευτερα τα πρσγματα ευτυχος δεν αργησαν πολυ! οσο για τα εντερα και τον υπνο ασε καλυτερα δραμα η κατασταση αλλα αξιζει τον κοπο και την ταλαιπορια. περασε παντως γρηγορα ο καιρος ποτε το εμαθα ποτε ηρθε η ωρα ασε ανοιπομωνω να παρω τον μπεμπη μου αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!!!

Αννούλα μου άστα να πάνε, σε καταλαβαίνω απόλυτα! Είχα κι εγώ πόνους σε πλάτη το δεύτερο τρίμηνο, αλλά τώρα τίποτα. Πρέπει να πω βέβαια ότι δεν κάνω πολλές δουλειές, και ότι έχω καλό στρώμα κρεβατιού. Πονάνε όμως κι εμένα οι γοφοί μου, στα πλάγια... Άμα μπορέις βάλε τον σύζυγο να σου κάνει μασάζ!

Ρεββέκα κι εγώ 9 με 5 ή 6 κάθε μέρα! Σου λέω πέφτω ανάσκελα με το παραμικρό! Ο μικρός μου είναι 2,5 κιλά...βρε λες να γεννηθεί γατάκι????

Πέννυ άκουσε με, κόψε το σίδηρο για 2 μέρες και θα με θυμηθείς!!! Εγώ έπαιρνα τακτικά και μια μέρα πέθανα από τον πόνο στην τουαλέτα και τώρα παίρνω μέρα παρά μέρα ή κάθε 2 κλπ και σώθηκα!!!

Αντούλα παράλληλα περπατάμε, εγώ σήμερα μπήκα στο μήνα μου και έχω κι εγώ αγοράκι.

Βρε κορίτσια έχω γεμίσει ένα συρτάρι με φορμάκια 0 και 1-3 και 0-3...από δώρα κλπ που δεν γινονταν να αλλάξω. Αν κάποια έχει έλλειψη μου λέει και της στέλνω!

Μέχρι τελευταία στιγμή το ψάχνω να δω τι μου λείπει από τα απαραίτητα (τα έχω κάνει μύλο μέσα στο κεφάλι μου)...έχουμε κι εμείς Λητώ στην Κεφαλονιά αλλά πολύ ακριβο ρε κορίτσια! Στην ανάγκη βέβαια....

Έλενα 3 κιλα κιόλας!!!!! Σε βλέπω να γεννάς σύντομα! Αντε, θα γλιτώσεις και τις δηλώσεις του 11, μη μιλάς καθόλου (βέβαια τωρα που το σκέφτομαι ήταν και οι περαιώσεις στη μέση.....)

Αυτά από μένα!!!!!

ΑΑΑΑ! Να μην ξεχάσω, σκέφτομαι να πάρω στεγνωτήριο!Έχει καμία? Καμία πληροφορία???

Φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου εχω εγω στεγνωτηριο της LG 550 ευρω το πηρα 8κιλο και μου εχει λυσει τα χερια ουτε απλωστρες ουτε να περιμενεις να στεγνωσουν με την υγρασια πολυ βολικο αρκει να εχεις χωρο και τωρα με τα μωρουδιακα που αγορασα την ιδια μερα τα επλυνα τα στεγνωσα και την επομενη τα σιδερωσα. πιο πολυ για το μωρο το πηρα γιατι δεν θελω να τα βγαζω εξω με τις σκονες και τα καυσαερια και για να στεγνωνουν γρηγορα γιατι μου εχουν πει οτι τα μωρα λερωνουν αρκετα φορμακια τη μερα. μια γνωστη μου ειχε αγορασει 10 ζιμπουνακια και καθε φορα που ο μικρος τα εκανε βγαιναν απο την πανα και τα λερωσε ολα και εστειλε τον αντρα της να παρει κι αλλα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε σημερα;;Εγω ειμαι λιγο καλυτερα με τις αιμοροιδες ....να δουμε ελπιζω να φυγουν!!!

Ελεναα μου μεγαλωσε το νινακι σου πολυ :):):):) !!!!Αντε σε βλεπω συντομα μανουλα!Εσυ με τα κιλακια σου πως τα πας;Εγω πηρα περιπου 9 ελπιζω να μην περασω τα 10 που μου ειπε ο γιατρος!

Αννουλα μου υπομονη με τα πονακια!Εγω αληθεια ειναι περα απο τις αιμοροιδες δεν ποναω αλλου αλλα σε καταλαβαινω :shock::shock::shock::shock: ειναι δυσκολες οι τελευταιες μερες!

Πενυ μου μην ανχωνεσαι θα ερθουν τα επιπλακια και θα τα φιαξεις σε μια μερα!!!Εχεις μερες ακομα!!Τα αλλα ψωνια τα εχεις κανει;;;Ρουχακια καροτσι κτλ;

Ωραια μερα σημερα μακαρι να μπορουσα να βγω μια βολτα αλλα ακομα δεν μπορω να κατσω :cry::cry::cry::cry: μονο ξαπλα την βγαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...