Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello μπουμπουκες και ευχαριστω για τα χρονια σας πολλα.

το μικρομανα της τζουλιας μου αρεσε πολυ χαχαχαχα

τζουλια μου θα ασχοληθω με σενα

αχ ποσο σε νοιωθω ποσο σε νοιωθω. απο τον απριλιο ειναι χωρις δουλεια ο αντρας μου. ευχομαι να βρεθει για σας κατι γρηγορα. απ'οτι βλεπουμε με τον δικο μου κατι υπαρχει ακομα στην αθηνα, τουλαχιστον για τον τομεα του αλλα δυσκολο να ειναι αθηνα μονος του να τα τρωει ολα στο ενοικιο, λογαριασμους κτλ και εμεις θεσσαλονικη να τρωμε τα δικα μου.παλι στα ιδια δηλαδη.χεσε μεσα

απο αυριο κρυοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αλεκα μια χαρα η αγγελικουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy φροσο...το εχω καταλαβει βρε!!!! πως νιωθεις με τοσους αντρες στο σπιτι? στα οπα οπα θα σε εχουνε!!!!!!

τζουλια ...αυτο που κανει η νανουκα ,με το κουκουλι...

γεια σου Αλεκα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια το χε η μερα

και μενα η δικια μου μετα απο πολυ καιρο εφαγε ολο το μεσημεριανο της

αυριο εχω υπερηχο μαστου. ειχα κανει μαστογραφια και φανηκαν δυο σκιες. αν και ο γυναικολογος μου λεει οτι δεν ειναι τιποτα θα κανω για να βεβαιωθουμε οτι ειναι ολα οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε,αφου το λεει κ ο γιατρος!

αντε ολα καλα να ειναι...που ειναι δλδ.

κρυο??????καιρος για δυο? να το δω κ να μην το πιστεψω!!!!!! :shock:

αντε γιατι ετοιμη ειμαι να βγαλω και τα χαλια .....ουτε καλοριφερ δεν εχω αναψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι περασα τα 35 και εχω κανει παιδια

επρεπε να υπαρχει μια μαστογραφια αναφορας

ο υπερηχοσ δειχνει ακριβως τι ειναι αυτο που φαινεται στην μαστογραφια

σε αυτην βλεπεις απλως αν υπαρχει κατι, δεν καταλαβαινουν ομως τι ακριβως ειναι πχ κυστη με υγρο, σωματιδιο κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα να πανε καλε!

Αχ τι μου 8υμισες ... μαστογραφια...

μεγαλη υπο8εση... τεσπα , ας το ξαναξεχασουμε , καλα ειμασταν ... :roll:

κουκουλια , κουραμπιεδες , γενε8λια , αναιρεση αδειας , 8α με τρελλανετε...

Νανουκα ετσι μουρχεται να ρ8ω Κυπρο να χω κ μανταμα !

Πανεπιστημιο Α8ηνων τμημα Δημοσια διοικηση-Μαρκετινγκ εχει τιποτα λες ??? Θα βρει ??? :?

ειναι και μικρο αγορι , δεν το φοβαμαι... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω τωρα που το θυμηθηκα εμενα πρωτα μου χρεωσαν την αδεια του 2009 μετα του 2010 κα μετα ξεκινησε η αδεια ανατροφης.

μονοι τους την δηλωσαν ετσι οποτε πιανω και 6 μερες απο τον ιανουαριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti εγινε καλε εδω

η συνταγη ακομα να ερθει;

ειπαμε δεν τους θελω αφρατους

σφυχτοι θελω να ειναι οκ;

επομενο μπραβο που τα [αιδακια τρωνε το φαι τους

και οι δικοι μου σημερα φαγανε τον αγλεωρα -τρελλη πεινα

αν και ερρηξα ενα τσακωμο με τον Στελιο

ααα δεν σας το εχω τσακωνομαστε κακ=νονικοτατα

τους βαζω κα τιμωρια πλεον :lol: - εχει πολυ πλακα ωρες ωρες

νομιζουν οτι παιζω και πανε και πειραζουν ο ενας τπν αλλο στην γωνια

αλλα ο Στελιος δεν ηθελε να κοιμηθει το μεσημερι - τον μαλωσα αλλα και παλι τιποτα - ηθελε αγκαλια και πανω κατω περα δωθε - 45 λεπτα και τιποτα

ετσι εισαι κερατα του λεω

ή θα κοιμηθεις μονος σου ή καθολου

εε δεν κοιμηθηκε και φανταζεστε τι εγινε ολο το απογευμα - κρινια -κλαμα - φωνες - δεν ηξερε τι ηθελε

ενι γουει

πλεον πραγματαικα αρχιζω και καταλαβαινω παιδια - μου αρεσει πολυ αυτη η ηλικια

ερωτηση αλλη μια φορα

εχει καμια πολυμιξερ με καδο;

γενικα οικονομικουλι - οχι παραπανω απο 300Ε

να μου προτεινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια να σε ρωτησω κατι....σκεφτομαι να παω σε διαιτολογο ,αμα ακολουθω αυτα που δινει θα εχω αποτελεσμα? δλδ να το τολμησω ...? κ πρεπει να με βλεπει καθε μηνα? ακουω απο διαφορες που λενε ,τζαμπα λεφτα ειναι ...η μηπως αυτες δεν ηταν σωστες κ το ριχνουνε στον διαιτολογο

εχει παει καμια σας????

γεια σου μαρκερ...πως να μην σου αρεσει αυτη η ηλικια ? με δυο αντρακια εκει ,θα εχετε πολυ ωραιες στιγμες ,κανουνε κ παρεουλα!!!

Εμας η Αγγελικη .τραβαει μοναξιες καποιες στιγμες...πρεπει να ασχολουμαι κ με την Μαρια ,ασε δεν ξερω προς τα που να κοιταξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα

Τζούλια, Μαρακι,τελικα σκατα σε ολες μας αυτη η εβδομαδα ε;

Ειμαι σκοτωμενη με τον αντρα μου κι εγω απο του Αγ.Νικολαου τη Δευτερα, δε μιλιομαστε.Αφηστε το...Εχω υποσχεθει στον εαυτο μου απο το καλοκαιρι οτι δε θα ξανακλαψω εξαιτιας αυτου του καθικιου ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΡΩ!Δεν αφηνω τον εαυτο μου απο το καλοκαιρι να του χυθει ουτε ενα δακρυ!Αυτο θελουν τα καθικια οι αντρες, να κλαιμε για χαρη τους κι αυτοι να κοιμουνται σαν να μην τρεχει τιποτα;Ε οχι κύριε!Δε θα μου σπασεις εσυ τα νευρα!Εγω θα στα σπασω!

ΑΛΕΚΑΡΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!ΥΓΕΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ-ΑΓΑΠΗ!

Ολα καλα ευχομαι ολοψυχα!Καλα κανεις και το τσεκαρεις!

Βαγκ μην ανησυχεις κι εγω αλεσμενα τα δινω.Στα φρουτα για να του δινω 2 μαζεμενα, στο φαγητο γιατι αν δεν τα αλεσω θα κανω 2 ωρες για να του δωσω το εν τριτο της ποσοτητας του αλεσμενου.Μαλακια...ξέρω!

Σωσω εγραψα διπλή δόση ρε!Μπορεις να βαλεις τη μιση ποσοτητα απο τα υλικα.Απλα εμεις εδω φιλευουμε στις γιορτες, σε θειους θειες γειτονες κλπ, γιαυτο κανουμε καμποσα.Φερειπειν, η θεια μου εχασε προχτες τη μανα της, δεν φτιαχνουν γλυκα οι πενθουντες, τους παει άλλος.

Μαρκερακο εφτιαξε προχτες που σας ελεγα η πεθερα μου κουραμπιεδες και δε μου πολυαρεσανε γιατι ηταν σφιχτοι.Λοιπον ακου τι θα κανουμε.Θα μου δωσεις τη δικη σου και θα σου δωσω τη δικη της.Χαχα!

Α παιδια!Καμια ευκολη συνταγη για βασιλοπιτα τσουρεκι παραδοσιακη;Οχι να ζυμωνω τριακοσιες ωρες και να ξεκουραζεται αλλες τοσες η ζυμη ε;Ξερω ζηταω πολλα!Σαλονικιες;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως να εχεις 2 παιδακια με διαφορα ηλικια αρκετη πρεπει να ειναι και αυτο δυσκολο

γιατι το κεθενα πλεον εχει πολυ διαφορα πραγματα για να αρσχοληθεις

οι δικοι μου παλι θα ελεγα οτι στο σπιτι σε σχεσξ=η με τπν παιδικο δλδ που μου λεει η δασκαλα τους

εδω δεν παιζουν τοσο πολυ μονο τους

θελουν να ασχολησει μαζι τους και εαν τους αφηνεις λιγο μονους ή τρεχουν πισω μου να τους παρω αγκαλια ή σφαζοναι κυριολεκτικα

ο Νικος του βαζει το χερι στο στομα στο Στελιο και του τραβαει τα μαγουλα εξω :D - το μικρο καθικακι χα χα

και ο Στελιος τον ξεγυμνωνει κυριολεκτικα - καλστες - μπλουζες - ε που και που καμια σβουριχτη

γελαω πολυ ομως ωρες ωρες

ανττε κοριτσια μου καληνυχτα

τελειωνει το μαστερ και την πεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις πολλα κιλά να χάσεις ?

Ρε Αλεκακι ο διαιτολόγος 8α σου δώσει μια κατέυθηνση , άναλογα κ που 8α π'εσεις βέβαια , πιο πολύ χρειάζεται σαν σήμείο αναφόρας , για να μην ξεφέυγει το άτομο απο το πρόγραμμα. Περα απο τις γνώσης , εχει υποστηρικτικη 8έση .

Αλλα αν ειναι για 3-4 κιλα άμαρτια απο τον Θεο ... γνώμη μου...

Dom αυτο που οι αντρες εχουν τον υπνο στο τσεπακι τους ποτε δεν το καταλαβα...

8υμαμαι πριν χρονια ειχα βρει κατι που με ενοχλησε 3 το πρωι και τον ξυπνησα με κλαματα να μου δωσει εξηγησεις και μου λεει '' τωρα 8α τα πουμε ? νυσταζω !!!'' :roll::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ντομ μου ασε ρε συ μην τα παιρνεις κρανιο

να μου πεις γινεται;

ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα

οσο μεγαλωνουν οι υποχρεωσεις δυσκολευουν τα πραγματα πολυ

θελει να κανουν ολοι πολυ τον μαλαια για να υπαρχει ηρεμια

τι να πω βρε κοριτσια

ελπιζω να περασουν γρηγορα οι φουρτουνες αυτου του μηνα

κοιτα το νινι μας να ειναι τωρα καλα και ηρεμο

οσο για την συνταγη - θα πω του πατερα μου να μου την γραψει και θα σας την γραψω = φουρναρης ηταν πολλα χρονια - μεγαλη κουβεντα και αυτο

αντε καληνυχτα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μαρκερ...με εκανες κ γελασα! ακου εκει τον γδυνει !!!

Ντομ ,που εισαι βρε?????

μην μασας ,ολοι μα ολοι ετσι ειναι...εγω ειμαι στο σταδιο της αδιαφοριας ,δλδ αντι να κλαψω κ να σκασω...χωρις νευρα την κανω....με τις μικρες μαζι! κανω μια βολτα κ γυρναω αλλος ανθρωπος ;)

τζουλια 10 πρεπει να χασω!

ειμαι 1,78 κ 80κιλα...να γινω 70..αντε 72 ! να παρω λιγο τα πανω μου....παντα 70 ειχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια σημερα εδωσα ευχη στο γιο μου να μην κακοκαρδισει καμια κοπελα, να ειναι γλυκομιλητος και καλος με τις γυναικες.Δεν ξερω αν θα πιασει, αλλα θα βαλω τα δυνατα μου στην ανατροφη του σε αυτο το θεμα.

Συμπεθέρα;Τρώει η νυφούλα μου ε;Ετσι ετσι φαγανη σαν την πεθερα της!

Μαρκερακο αν σου πω οτι σε σκεφτομουν αυτες τις μερες, που περνας κι εσυ κατα καιρους τετοια.

Παντως εγκυμοσυνη δεν υπολογισε ποτέ το καθίκι, ουτε πριν ουτε τωρα! :( Δεν ξερω αν ειναι μονο ο δικος μου, και μια φιλη εγκυος τα ιδια τραβαει...

Καληνυχτα κοριτσια!Εγω μεσα ειμαι να μιλαμε πριβε γιατι εχουμε γινει εδω σινεμα!...πιο πολλοι ειναι οι επισκεπτες και οι αλλοι παρα εμεις! :shock::?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα γλωσσοκοπάνες μου!!!

Ντομινικούλα μου!

Μη συγχίζεσαι στην κατάσταση σου!!!

Και γιατί το κρατάς τόσες μέρες μέσα σου;

Μην κρατάς κακία!!!

Εγώ φτιάχνω κάθε χρόνο τσουρέκι, πολύ νόστιμο!!!

Και εύκολο!

Οι κουραμπιέδες που έχω είναι αφράτοι!!!

Λιώνουν στο στόμα 1 πράμα.

Μάρκερ, δεν κάνουν για σένα... χαχαχα!!!

Θα σας τα γράψω το βράδυ!

Θα κάνω τη συνταγή της ντομ, αλλά θα κάνω και μία παραλαγή...

θα βάλω και λίγο σιμιγδάλι στη θέση του αλευριού.

Πηγαίνει πολύ!!!

Έλα ρε Τζουλάκι!!!

Θα σου βρω 1 σπίτι κοντά στο δικό μου και θα σου κανονίσω και τη μαντάμα μου!!!

Φρόσω μου, δεν τέλειωσα τον πίνακα ακόμη...

Το πηγαίνει λάου λάου ο καθηγητής...

Στο επόμενο πιστεύω να μας τα δείξει όλα και να τελειώνουμε!

Με την ομάδα συμφωνώ κι εγώ...

Η αλήθεια είναι οτι επειδή τα έχουμε βρει μεταξύ μας, έχουμε ανοιχτεί πολύ ,αλλά αυτό δεν είναι καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Τι κάνετε?

Δεν προλαβαίνω να σας διαβασω αναλυτικα...

Τζούλια μου λυπάμαι για τον άντρα σου...ευχομαι να βρει γρηγορα κάτι..

Τα έχω περασει πολλες φορες και σε καταλαβαινω..

Βαγκ γιορτάζει η Μαρια-Άννα σημερα? Να το χαίρεσαι το κοριτσακι σου!!!

Σημερα λέμε να παρουμε το δεντρο και να το στολισουμε το Σαββατο γιατι λεει χαλαει ο καιρος και δεν θα μπορούμε να παμε..Ο μικρος με εχει τρελανει..θέλει δεντρο και χιονι!

Σοφακι εστειλα εχθες τη φουστιτσα..φανταζομαι θα φτάσει μεχρι αυριο..

Ελπίζω να σας αρέσει..την έκανα για να βγάλετε ωραιες φωτο τα Χριστουγεννα...αν την δεις θα καταλάβεις...

Φιλάκια προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κια ευχαριστω για τις ευχες Ισμηνη!

ναι γιορταζει το 2ο μας ονομα και η νουνα μου. να τις χαιρομαι! και την Κυριακη ο Σπυρακος μου και ο πεθερος βεβαιως βεβαιως...

απο το πρωι εχει μια ομιχλη!!! αμαν πια! Αλεκα 234 γι'αυτο δεν τους βγαζω καθε μερα βολτα. καλα να εχει ξερο κρυο, τα ντυνεις καλα και βγαινεις. αλλα με τοση υγρασια;;; αρρωστια ειναι.

ασε που η μικρη απο χθες μπουκωσε και ετρεχε η μυτη και σημερα βηχει κιολλας. ελπιζω να ξεθυμαινει ετσι η ιωση, γιατι ο Σπυρος μετα απο αυτα ειναι καλα τωρα. και εγω αρχισα να βηχω περισσοτερο!

και εγω συμφωνω να τα λεμε καπου πιο πριβε.

καλε Μαρακι, ποιοι σε πηραν χαμπαρι;;; απο το νησι;;; μη μου πεις η ex-νομαρχεσσα!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeρουδια κ απο μας , χαιρομαι που υπαρχει ομοφωνια , 8α κοιταξω να ασχολη8ω σουκου με το 8εμα κ 8α σας πω.

Πολυ περιεργο που εχω τον αντρα απο το πρωι σπιτι ... 7 1/2 χρονια δεν μου χει ξανατυχει... :roll:

εφευγε απο την μια , τον ζηταγανε καπακι στην αλλη... τεσπα

να κανω φακες ? η ειναι πολυ φτωχικο ? :lol::lol::lol:

να κανω μακαρονια με μανιταρια του αντρα ? σουφλε ζυμαρικων ?

κοτοπουλο απο τον βασιλοπουλο 3Ε ? :lol: δεν ξερω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νανούκα όλες τις φορές εγώ υποχωρούσα, τώρα αν δε ζητήσει συγγνώμη εγώ δεν του ξαναμιλάω.Εννοείται μπροστα σε άλλους συμπεριφέρομαι κανονικά.Μου μίλησε τόσο άσχημα που δεν επιτρέπω στον εαυτο μου να κανει το 1ο βήμα.

Ωραία βρήκα συνταγή για βασιλόπιτα τσουρέκι.Αντε να δω οι Σωσω,Βαγκ,Αλέκα αν έχουν κι άλλη πολίτικη.

Σας έβαλε τα γυαλιά η συμπατριώτισσα σας κι ας μένει Κύπρο καλέ!Για σένα τα λέω κυρά Σωσώ, που μας το παίζεις κι αρχοντονοικοκυρά.Από σένα ειδικά 3 συνταγές πίτας περιμένω!

Μαράκι;Καλά;

Ισμήνη μπορεί ο Ορεστάκος να δει χιόνι, θα χαλάσει το ΣΚ ο καιρός!Λέει ακόμα και στα βόρεια προαστεια χιόνι.Για να δούμε!Καλά εγώ είμαι και των νοτίων...

ΒΑΓΚ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!!ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!Να χαίρεσαι και τη Νουνά!

Τζούλια φακές να κανεις!Να εγκλιματίζεστε!Μαλακία αστείο ε;

Πλάκα πλάκα πιο μαλακία κι απο την ανεργία ειναι που θα τον εχεις μεσα στο σπιτι!Δεν υπάρχει χειρότερο!Θα βγουνε γκρινια και καυγαδες!Φυλάξου!Βγαίνε εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε κατι καλο, ανοιξε και κανενα κρασακι να φατε μαζι και να δειτε τα πραγματα ηρεμα και οχι μοιρολατρικα.

δειξε του να καταλαβει οτι τον εμπιστευεσαι απολυτα οτι θα τα καταφερει και σε αυτη την αναποδια και οτι παντα ειναι η κολωνα του σπιτιου σας!

ετσι για να τονωθει ο εγωισμος του...

λεω τωρα...

Ντομ ευχαριστω για τις ευχες!

και μη στεναχωριεσαι!

εσυ το νου σου στα μπεμπακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...