Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

Βαγκ μου, ο δικός μου μπουκωνότανε στην αρχή αλλά το έκοψε αυτό το συνήθειο...

αυτό που κάνει, όμως, τώρα είναι το τελευταί κομμάτι που μένει στο χέρι του, να το χώνει όλο στο στόμα και μπουκώνεται για να του δώσω το επόμενο...χαχαχα

έχει πολύ πλάκα γιατί φουσκώνουν τα μαγουλάκια του και μου μιλάει μπουκωμένος...

αμπουντιντιαμπουγια(=άντε, δώσε μου το επόμενο, δε βλέπεις οτι το έφαγα το κομμάτι μου;)

για ποσότητα... τι να σου πω... του τα δίνω σα σνακ

Να μη σε αγχώνει αυτό όμως...

η κουνιάδα μου τα έδινε αλεσμένα γι’ αυτόν τον λόγο, αλλά και για ευκολία... και μέχρι τα 3 τους τρώγανε αλεσμένα...

Και μάλιστα, το κοριτσάκι δεν έχει μάθει να μασάει καλά τις τροφές της και μπορεί να κάνει εμμετό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera και απο μας...

τι ειναι η πιπεροπιτα;;;;για πες...

εμεις παλι μυξες..πειραζει που τις μυξες μας τις εχω συνδοιασει με ωτιτιδα;;φτανει..ελεος...

εμεις σε λιγο θα παμε παρκο..

εγω σημερα τα εκοψα κομματακια τα φρουτα και της τα εδινα με πηρουνι,,γιατι της τα εβαλα μπροστα της στο πιατο και μαλακιζοταν..με το μπαρδον..

οποτε..της τα εδινα εγω..κανενα τεταρτο μας πηρε..

αλλα καλη φαση..

τελικα τα εβγαλε χθες επειδη μαλλον κρυωσ.

αλλα μεσα δε καθομαστε..θα παμε βολτα..

σηκωθηκε 9 παρα..

αλεκα ακι απο εδω χρονια πολλα και καλα..

36,ε;;και δε σου φαινεται;;

καλε η αλεκα ειναι η μεγαλυτερη;σιγουρα;;;[σποντα] :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερα , τι καλη δηλαδη , να χουμε να λεμε...

Ο νοικαρης μου φευγει αυτον τον μηνα δηλ. ενοικιο γιοκ , μολις μιλησα με αντρα και του ζητησαν να περασει για λιγο απο την κεντρικη διοικηση και μου ειπε οτι μυριζεται απολυση ... :cry::oops::o:shock:

και φυσικα μου ρχεται να παρω την πε8 και να της πω '' δεν αφηνεις τις τσαχπινιες που ζητας τον κουκο αηδονι τα οικοπεδα κ να ριξεις τα φτερα σου λιγο γιατι ο γιος σου 8α μεινει ανεργος ???" :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μαρή Τζούλια... πόση περιουσία έχεις;

Σπίτια, χωράφια... και κλαίγεσαι;

Πλάκα κάνω...

Μα καλά, ο ενοικιαστής δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει προειδοποίηση πριν αφήσει το σπίτι;

Ελπίζω να μη χάσει τη δουλειά του ο άνδρας σου...

Καλά Σωσώ... αυτό το μπαρδόν... με σκοτώνει!!!

χαχαχα!!!

Σε καμιά ώρα θα φάω τη σαλατίτσα μου... πείνασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

ειμαι στη δουλεια

χαλαρα σημερα

δεν εχουμε παιδια ευτυχως

ψαχνω συνταγη για κουραμπιεδες αλλα τους θελω σφυχτους - οχι αφρατους και με βουτυρακι προβιο

για πειτε καμια καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε μαρκερ..με τις συνταγες σου...

δεν εχω καλο μου...αλα αν μας δωσουν τα κοριτσια..θα τους κανω και γω..δεν εχω ξανα κανει κουραμπιεδες..

πηγαμε στο παρκο..σουπερ..

κανω γεμιστα..

αλλα δε σας δινω γιατι δε φτανουν.. :lol::lol::lol:

εχουμε μυξες..πειραζει που εχω συνδιασει τισ μυξες με ωτιτιδα;;οταν εχουμε μυξες κανουμ ωτιτιδα!!φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι σωσωκα μου να περασει αναιμακτα

αντε περαστικουλια σας

εγω φτιαχνω καθε χρονο απο ολα

αλλα ρε γμτ μου

οι κουραμπιδες παντα οι συνταγες που φτιαχνω βγαινουν αφρος και δεν μου αρεσουν καθολου

θελω να παρω και πολυμιξερ - αλλα ειναι ακριβα τα ριμαδιασμενα - θελεις κανα 300Ε για να παρεις ενα ας πουμε καλο

αλα και παλι εαν εχει καμια κανενα με λιγοτερα λεφτα που να κανει καλη δουλεια ας μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε βρε Σωσω δεν εχετε κρυο;;; για τη βολτα εννοω... εδω τωρα επιασε 10ο που βγηκε ηλιος...

εγω εκανα αρακα.

η μικρη αρχισε τις βλακειες παλι με το φαγητο. ειχα ρωτησει τη γιατρο αν μπορει να ειναι λογω λαιμου. αλλα αφου γαλα πινει και τρωει φρουτοκρεμα. ετσι λοιπον, με το ζορι οι πρωτες 5-6 κουταλιες και μετα μια χαρα το ανοιγε το στομα...

λεω να αρχισω με τα φρουτα σε κομματια να δουμε... θα τους δωσω οπως λεει η σωσω με το πιρουνι ενα-ενα... αλλα το αυγο που θα το προσθετω που αλλιως δεν;;; μεσα στο φαγητο;;; οχι σε ψαρι.

ρε Τζουλια ετσι απλα απολυση;;; δεν τον ειχαν μεταθεσει Κορινθο προσφατα;;; οσο για τη μανα του, αυτος πρεπει να της πει 2 κουβεντες...

Ππεροπιτα ειναι πιτα νηστησημη που η γεμιση ειναι πολυχρωμες πιπεριες, μανιταρια, πιπερι αλατι ριγανη, σωταρισμενα και σβησμενα με κρασι και λιγο τριμμενο φυτικο κασερι στα φυλλα. αλλα μου βγηκε λιγο υγρη, οχι αψητη. μαλλον θελει μανιταρια κονσερβα γιατι τα φρεσκα βγαζουν νερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας τα λεγααα ...

Με πηρε τηλ. και ερχεται σπιτι , κλαιω σαν τρέλλη (αμαν ρε Σωσω , σεληνιαστηκαμε αυτες τις μερες)

παω να πλυ8ω , σε λιγο 8α πρεπει να κανω τον καραγκιοζη κ στο μωρο κ σε αυτον!

πακετ ! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ τζουλ

απελυθει;

μη μου πεις;

ελπιζω να καταλαβα λαθος

εμενα παλι ο νικος τρεελενεται για αυγο και ο Στελιος ευτυχως ειναι το ζηλιαρεις που εαν δει το νικο και σκατα να τρωει με το μπαρδον θα τα φαει και αυτος :lol:

αλλα κι εμεις ειπαμε αφαγιες διαιτα - ε να χασουν κανα κιλο - μην γινουμε και παχυσαρκα - μας τρεχουν τα πατσια απο δω κι εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω ρε Τζουλια...

γ... την κριση μου γ....!

δεν ξερεις τι σε περιμενει το επομενο λεπτο!

ειναι και αυτος ο αναδρομος που λενε και στη Μαενγακη...

να πω καμια βλακεια να .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε Τζουλια...

Ρε γαμωτο! Μα καλα τι εγινε? Ελπιζω γρηγορα να βρει νεα δουλεια ο αντρας σου! Ψυχοφθορα κατασταση... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΚΑι γω σκατα αυτες τι μερες. Δε μπηκα χθες! Δεν ειδα να με αναζητατε και πολυ! χαχχα! Λεω και κανενα αστειο. Καλυτερα ειμαι τωρα αλλα η ψυχολογια ακομη πεσμενη.

Πηγαμε ομως Αλκινοο Ιωαννιδη χθες και ομολογω με εφτιαξε και περασα ομορφα. Αλλα μεσα μου ειμαι καπως.

Μαλακιες κοινως....

Λοιπον παω. ΤΑ λεμε μαλλον βραδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε εσυ πηγες στον Αλκινοο και ανέβηκες ???

εμενα 8α με βρισκατε αριστερο πουδαρ στο χαντακι , δεξι πουδαρ στο χαντακι αμα ακουγα και Ιωαννιδη...

Κατι αναδρομο 8α ειναι δεν μπορει... ε Βαγκ ?

Πρεπει να το παιζω τωρα , οτι δεν πειραζει , 8α μαστε μαζι κ τις γιορτες (σκατα γιορτες) κλπ ε?

Ευτυχως το μικρο τσακισε 1 πιατο κρεας με μπροκολο,καροτο,κρεμμ,πατατα,ντοματα . Χαζευε τον εαυτο του σε εναν ασημι δισκο και χλαπα χλουπα όλο το φαγε , Δεν ξαναγινε... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχε τζουλια! Διατηρεις το χουμορ σου! ΚΑλο αυτο!

ΒΑσικα αυτο ελεγα και γω! Πωπω θα κοψω φλεβα! Αλλα μαλακα ητανε απαιχτος! Ο τυπος σολο κιθαρα και ειχε ενα μαγαζι σουζα! Φοβερο χιουμορ. Εκανε πλακα, μιλαγε. Μπορει τα κομματια να ητανε κλασσικα Αλικίνοος ρε παιδι μου αλλα με εναν μαγικο τρόπο ένιωθες τελεια.

Ενω στη Σαββινα μιας και την ειχαμε αναφερει τις προαλλες πραγματικα εκοψα φλεβα,καβο.. Ολα μαζι. Ειναι το στυλ της και η ενεργεια της ετσι. Ενω ο Αλ ειχε τοσο θετικη ενεργεια! Αστο σου λεω!

Εεε ο μικρουλης εφαγε το φαγακι του για να μη στεναχωρει τη μανουλα μωρε.....

ΚΟιτα δε μπορεις να μη δειξεις οτι στεναχωρεθηκες. Απλα μιρλα δε θα κανεις. Δε μπορεις να εισαι μεσα στη τρελη χαρα! Εσυ ξερεις αλλωστε. Ελπιζω ολα να πανε καλα! Καθε εμποδιο για καλο λενε. Μηπως παει καπου που θα ειναι καλυτερα..... Μακαρι! Το ευχομαι πραγματικα!

Αλεκακο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χρονια πολλα βρε τρελη σεξυμάμα! Που εισαι βρε τρελοκοριτσο! Ευχομαι να σας πηγαινουνε ολα τελεια και ειστε πάντα ευτυχισμενοι!!!!!!! Να τα χιλιάσεις μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε την ξεχασα μες στην αναμπουμπουλα κ αυτην την μικρομανα...

Να σε χαιρομαστε Κοριτσακι μου , όλα κάλα και με Υγεία να σου ερ8ουνε !!!

@};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου!!!

Τι έχεις γλυκιά μου;

Γιατί δεν είναι καλά η ψυχολογία σου;

Στο να παρηγορούμε η μία η την άλλη είμαστε καλές... με τους εαυτούς μας τι κάνουμε;

σκατά!!!

Τζουλάκι μου!!!

Να σκέφτεσαι πως ό,τι γίνεται είναι για καλό!!!

Θα βρει κάτι καλύτερο!

Δε θα πάρει αποζημείωση;

Συνταγή για κουραμπιέδες θα σας δώσω εγώ!!!

Του μπαμπάκα μου!!!

Επιτέλους σχολάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας στειλω μεηλ. Δε μπορω απο δω. Υπαρχουνε κατασκοποι..... γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!

Θελω να τα αποθηκευσω και να σας στειλω ενα μηνυμα σε ολες. Μην ανυσηχειτε. Δε παθαινω τιποτα εγω.... χαχαχχαα! Απο υγεια ειμαστε σουπερ δοξα το θεό. Θα σας εξηγησω...

Παντως γενικα μιας και το ανεφερα με εχουνε ανακαλυψει και εχω ξενερωσει. Απο διαφορα που εχω αναφερει. Το ειχα πει και στη Τζουλια.

Οποτε..... κατλαβαινετε.

Μου τη σπανε οι ηδονοβλεψίες,μπανιστηρτζιδες.... ματάκηδες και ολα τα σχετικα!χαχαχχαα! Τι να πω? :lol:

Αντε Νανουκα να πας σπιτακι σου! Καλη ξεκουραση!

ΚΟυραμπιεδες τελειους κανει και μενα η μαμα μου! Αλοιμονο!χαχαχαχχαα! Καλα ειναι απαιχτοι οντως! Θα κοιταξω να μου πει τη συνταγη.

Της ειπα ομως αυτα φετος κομμενα. Δυο πραγματακια για το καλο. Εχει σακχαρο ρε κοριτσια και δε προσεχει! Ολο τις φωνες της βαζω. Οποτε τωρα που θα ρθει... θα φαμε που θα φαμε μη το παραχεσουμε κιολας με γλυκα εδω μεσα. Ειναι και γλυκατζου....!

Η συμπεθερα μου(καλυψω) παλι εξαφανιση βάρεσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mporoyme re paidia...να κανουμε 1 ομαδα και να μιλαμε απο εκει..

οπω οι ποντιομανουλες ..και μπορουμε να βαζουμε φωτο και να μην τισ βλεπει ανθρωπος...

μαρακι που εισαιρε;;

περιμενουμε μειλ...

τζουλια...τελεο δλδ η δουλειΑ;;ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟΣΟ..

εγω πηγα αφροδισιολογο...χαχαχ..για βεβαιαωση για το κολυμβητηριο...

αυριο εχω γυναικολογο..

νανα τη συνταγη..περιν το πασχα....

ρε παιδια η νομ εδωσε σδυνταγη ,ναναι καλα δε λεω αλλα λεει η συνταγη για 170 κομματια...

στρατος θα φαει;;χαχαχ!!

εμενα κοιμαται ορθια..θα την βαλω νωρι..να δουμε καμια ταινια..

χθες ειδαμε τζουλια τους αναλωσιμους..

σταλονε και τετοια..χαχα..επαιζε και ο σταθαν..

γκομενακι τρελο δε λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω τον Στα8 τον εχω μεγαλη καψουρα. τα χω δει σχεδον όλα (αυτο μου λειπει) :D

Το prive kai εγω το 8ελω , μιλησα κ με ενα φίλο και μπορει να μας φτιαξει ενα χωρο να μιλαμε κ να μη βλεπει κανεις άλλος , άλλα 8α πρεπει να ειναι όλες συμφωνες.

8α εχουμε 1 κοινο κωδικο και thats it , άπο όλες εξαρταται... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πηγατε ολες???????????

Χρονια Πολλα Αλεκα!!!!

τα καλυτερα σου ευχομαι!!!!!!

Τζουλια ,τι να πω τωρα ...καθε εμποδιο σε καλο!!!!!

Με το φαγητο της Αγγελικης τωρα...ολο να φαει θελει εχει παθει εξαρτηση λεμε τωρα!

μπισκοτα ,μπανανα,μανταρινι,πατατες ,ψωμι.γιουβαρλακια ,φακες μακαρονακια αστρακι οχι αλεσμα!

τα υπολοιπα μια δυο σβουρες στο μουλτι ,οχι να γινουνε αλιφη...

τα φρουτα τα αλεθω ακομα ..εαν εχουμε βγει για ψωνια τρωει μπανανα στο χερακι μονη της!

εχει βαρινει πολυ ,δεν μπορω πολυ ωρα αγκαλια,ποναει το χερι μου ...αντε να παμε γιατρο κοντα στα χριστουγεννα Βολο να δω ποσα κιλα ειναι ...δεν ειναι χοντουλα ,μαλλον βαρικοκαλη ειναι

:lol:

Βαγκ εγω την Αγγελικη την βγαζω εξω καθε μερα ,οτι καιρο κ να κανει! ετσι εκανα κ στην Μαρια κ μπορω να πω οτι δεν εχουμε πολλες ιωσεις κ κρυοματα γενικος

ο παιδιατρος μου εχει πει ,να βγαινουνε εξω καθε μερα...τους κανει μεγαλο καλο! δεν θα αρρωστενουνε συχνα λεει...μπουφαν ,σκουφο κ εξω! καλα μην φανταστεις οτι κοβω βολτες με τις ωρες χειμωνιατικα,απλα φουρνο, δυο ψωνια κ σπιτι!ετσι να παιρνει λιγο οξυγονο κ μεσα!!!!

μονη μου μιλαω...μαλλον...

παω να φαω τσιζ κεικ...

Tzoylia eisai edo?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕια!

Τζούλια στενοχωρήθηκα με τα νέα σου. Από τη στιγμή που τον έστειλαν στην Κόρινθο φαινόταν το θέμα.

Έτσι κάνουν οι πούστ.... προσπαθούν να σε κάνουν να παραιτηθείς κι αν δεν το καταφέρουν...

Σωσώ σου έχω άσχημα νέα. Βρήκα το δημοσιουπαλληλικό κώδικα και λέει ότι αν έχεις άδεια ανατροφής η άδεια του τρέχοντος έτους δεν μεταφέρεται στο επόμενο.

Νανά τον τέλειωσες τον πίνακα; Βάλτον να τον δούμε, έχω περιέργεια.

Μαράκι γιατί έπεσε εσύ καλό μου ψυχολογικά; Όλα καλά;

Αλέκα σου τα είπα στο φέις τα χρόνια πολλά. [smilie=occasion13.gif] κι από δω.

Εγώ με τη δουλειά πολύ καλά. Τέλεια μπορώ να πω. Πάω στις 8:30 και 12:30 γεια σας.

Γνωρίζω και κόσμο, όλο και κάτι θα χρειαστώ μελλοντικά.

Καλά είπαμε δημόσιο αλλά όχι κι έτσι. Οι προηγούμενοι έχουν αφήσει όλα τα έγγραφα εκκρεμή από τον Απρίλιο! :shock:

Τί να πει κανείς; Έκατσα και τα έφτιαξα, σε 2 μέρες έφτασα στα μέσα Σεπτεμβρίου.

Μα τόσο κουραστικό τους ήταν; Ο προϊστάμενος λέει ότι ήταν 3 και όλη μέρα έφτιαχναν τα νύχια τους και κουτσομπόλευαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα1 και οι δικοί μου όλοι τη μέρα θέλουν κάτι να μασουλάνε.

Ο ένας κλέβει και το φαγητό του άλλου κι έχουμε δράματα :lol: .

Με έχεις ρωτήσει αν οι δίδυμοι μοιάζουν στον μεγάλο μου το γιο.

Οι δίδυμοι είναι τα μωρά στο αβαβτάρ μου.

Δεν ξέρω αν το κατάλαβες :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...