Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

καλημερα!!!!

δεν ειχαμε κανενα ξυπνημα χτες βραδυ...ξυπνησε κατευθειαν 8 για γαλα κ ακομα κοιμαται!!!δε θυμαμαι ποσους μηνες εχουμε να μην ξυπνησουμε ουτε μια φορα!!!

μαρια ζ καλως ηρθες κ απο μενα...ειμαι η μαρια μενω αθηνα κ εχω μια κορουλα,την αγγελικη,με γενεθλια 9 οκτωβρη..πολυ κοντα στο δικο σου παιδακι!!!οπως θα μαθεις συντομα εχω παρει το βραβειο της πιο ταλαιπωρης μαμας με ενα παιδακι στην παρεα!!!καλα να ειναι το ατιμο αλλα μου βγαζει το λαδι!!!

σωσω καναμε φοβερα μελομακαρονα με τη μαμα μου ευτυχως στο δικο τους σπιτι γτ παραλληλα στολιζαμε κ το σπιτι οποτε η αγγελικη ειχε να ασχοληθει.....

εμεις αυριο θα φαμε στη μαμα μου οποτε θα κανει εκεινη τα παντα...

κ πρεπει να κανονισω κανενα τραπεζι με την πεθερα για πρωτοχρονια αλλα δεν θελω καθολου!!!!!!!!

βαγκ καλα χριστουγεννα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμας απο τις 8.15 χτυπησε το πρωτο κουδουνι κ εχει χτυπησει πολλες φορες..

αλλα δεν εχω ανοιξει γτ η μικρη κοιμαται...

δεν τα παω τα καλαντα...

γενικα μονο σε μικρη ηλικια ευχαριστιομουν στις γιορτες...τωρα πια δε νε αγγιζει τπτ!!!

α να σας πω πτι παιζει κ να μεινω απο λαπτοπ..κανει κατι κουλα τελευταια κ σημερα δεν ανοιγε καν..οποτε με βλεπω να σας χανω παλι!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine bre koritsia edv

σημερα ειχαμε ματσ

τους εκανα οτι τους τις βρεχω λιγο στον κολαρακο γιατι ηταν σκατοπαιδακακια :lol:

ως συνηθως φεν θελανε να φανε και γυρναγανε σαν σβουρα το κεφαλι μου πεταξαν κατω και την φτουροκρεμμα στο χαλι

εγκεφαλικα

ενταξυ ομως οταν τα μαλωνω εχουν μια φατσουλα οπως ο γατος στο σρεκ τα μαναρια μου :lol:

ηρθαν για καλαντα και τα κοιταζαν σαν χαζα με ανοιχτο το στομα :lol:

τωρα κανουμε νανακια - ξυ :lol: πνησε μια ο νικος βαβαια αλλα τον ξανακοιμησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσαι με τον οαεδ και την αδεια τι γινεται -εαν μετρανε τα ενσημα για περοθαλψη ξερεετε;

αντε μην τους χεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και μετράνε κανονικά!!!

Παίρνεις ακριβώς τον μισθό και τα ένσημα ενός ανειδίκευτου!!! Οπότε δικαιούσαι περίθαλψη κανονικότατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ζυμη για βασιλοπιτα..θα σας πω οτνα την ψησω πως βγηκε..

εκανα πιπεροπιτα,και κανω κολοκυθοκεφτεδες..

το μμωρο κοιμαται ευτηχως/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!

Εμας εδώ μας ρίμαξαν με τα κάλαντα. Μόλις χτυπήσει το κουδούνι τρέχει ο δον κι ανοίγει.

Ξεπαραδιαστήκαμε...

Σωσώ δεν έχει τύχει να γελάσω με κάτι από φόρουμ. Να χαμογελάσω ναι. Αλλά αυτό που είπες ότι η Τζούλια ψάχνει για χειρούργο για φαιά ουσία, με έκανε πραγματικά και γέλασα :lol: .

Μαρία ζ καλωσήλθες. Εγώ είμαι η αγορομάνα της παρέας με τους 3 γιους και την καμιά την κόρη, αλλά δεν πειράζει γιατί θα πάρω νύφες :twisted::lol: .

Το δίδυμο της επιτυχίας γεννήθηκε στις 5 Οκτωβρίου. Δεν έλεγαν να βγουν με τίποτα και τελικά πήγε με ραντεβού.

Θα επανέλθω αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrοnia polla γκομενακια τρελλά !

Μα τι ξενερωτες ! ολο μπλιαξ για τον άνανα !!! :( Δηλαδη χοιρινο με γλυκοξινη που εχει ανανα καμια σας δεν τρώει ?????????????? μη σας χ..ω ...

Μαγαζι με πιτσες ειχαν οι δικοι μου οταν ημουν μικρη και αλλο με κρεπες κ βαφλες

εκει (στην Κω ειχαμε πιτσαρια) εμα8α το τυρι με τον ανανα , το ζηταγανε πολλοι . Σα πιτσα ειναι πολυ ελαφρυα μπορεις να φας κ 1 ολακερη :o

:o Τεσπα , ρε μαρκερ 8α μας πεις νεα για το παιδι που μας καιει ? σου βρηκα λεμε χειρουργο στο Παιδων πολυ καλο . :roll:

Με εχετε συνδεσει όλες ... ουτε η Μερκελ να ημουνα , λυσσαρες ! να να μπηκε κ η άλλη η φαρμακογλωσση... :lol::lol::lol::lol: Γαμω περναμε έτσι ? ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΙΝΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ :twisted:

ασε που εχετε ξεσκιστει στο μαγειρεμα κ εγω 8α ειμαι αραχτη κ δεν κανω τπτ , στειλτε κανα φαι , η πε8ερα μου 8α φτιαξει μπακαλιαρο αυριο γιατι η κουνιαδα μου δεν τρωει κρεας :?

τι το στολισανε το φορουμ παραμονη ? δεν βαριουνται να ξεστολιζουν μετα ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Τζουλια!!!

Χριστουγεννα με μπακαλιαρο;;; μηπως θα γιορτασετε 25η Μαρτιου;;;;; αν ναι, τοτε στειλε δωρο. γιορταζω!!!! :lol::lol::lol:

προλαβα και ξαναμπηκα. ο αντρας πηγε να παρει ενα δωρακι σε ενα γειτονακι που ξεχασαμε... τα θερια, νανι...

εγω πιπεροπητα εκανα πριν λιγο καιρο νηστισημη. αντι κρεατικο-μανιταρια και νηστισημο κασερι. αλλα επρεπε να βαλω κονσερβα μανιταρια και οχι φρεσκα γιατι βγηκε λιγο υγρη. εβγαλαν νερο τα ατιμα.... α! και οταν εφτιαχνα τη γεμιση την εσβησα με κρασι... τελειο!

εμας καλαντα ηρθαν αρκετα. και στην Τουμπα που πηγα στη μαμα μου λεγανε, αλλα μ' εκανε εντυπωση οτι τα μικρα τα πηγαιναν οι γονεις. καθοταν στην ακρη και αυτα γυρνουσαν τον οροφο. για το φοβο των Ιουδαιων..... πολλα γινονται τα τελευταια χρονια. δυστυχωσ... Ανω Τουμπα, λιγο κατω και παιρναμε και αστικο να παμε πιο μακρυα.... τρελο χρημα βγαζαμε.....

ξεχασα πριν να πω για για τον Δημητρη-Ιωσηφ!!!!! τι καλοοοοοςςςςς!!!! και το κοριτσακι διπλα ειναι η νυφη σου Αλεκα;;;;; καλα για το ξωτικακι τα λογια περιτευουν!!!

Καλυψω ελπιζω να μην ηταν τυχαια η βραδια υπνου και να σας το φυλαγε για Χριστουγεννιατικο δωρο!!!! Ναι!!! το Θαυμα των Χριστουγεννων να γινει στο σπιτι σας!!!

Μαρκερ και εγω τωρα που τα εδινα φαγητο, στο ασχετο, χωρις προειδοποιηση, στην προτελευταια κουταλια, δινει μια..... και ολη η κουταλια πανω του!!! ειναι και τα νευρα μου καπως απο την περιοδο και την ακουσε για τα καλα ο μαγκακος....

τι αλλο....

αν δεν ξαναμπω...

και παλι

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!! [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=angel9.gif](*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λατρεύω τα γλυκόξινα με ανανά !!!! Πιστεύω οτι θα μου άρεσε πολύ αυτη η πίτσα !!!!!

Φρόσω βλέπω έχεις άγριες διαθέσεις για τις νύφες :roll::D:D:D:D

Είμαι πτώμα!!! Κάναμε τα ψώνια μας και τώρα τρώω λίγο φαγάκι! Τάισα τον μικρό (κριθαράκι με κρέας) και τον έβαλα για ύπνο και με περιμένει η μεγάλη να παίξουμε :? Εκτός του οτι το σπίτι θέλει καθάρισμα και το απόγευμα πρέπει να στρώσω τα οπίσθια μου και να προετοιμάσω τα φαγητά!!! Το γκιούλμπασι για το βράδυ, την κοτοσαλάτα, να καθαρίσω τις πατάτες να τις βάλω στο νερό και να κόψω τα συκωτάκια πφφφφφφφ μου αρέσουν πολύ τα Χριστούγεννα αλλά κάθε χρόνο είμαι πτωμα !!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ζζζζζζ ποτε ειναι γεννημενη η μεγαλη σου?

ο δημητρης ειναι 16/10/04 και το ξωτικακι μου η χριστινα 23/10

εγω θα κανω κοκορα με ουισκι που ειδα στον chef στον αερα, για σημερα

αυριο στην mother.

σημερα μονοι θα ειμαστε. μας καλεσανε σε δυο σπιτια αλλα λογω της σκατουλιγκας δεν μπορουμε να παμε.

Φιλουρες και καλα χριστουγεννααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koριτσια...πιπεροπιτα...σουπερ..μπραβο ζζζ...

κολοκυθοκεφτε τελειοι..σταθερη αξια..

βασιλοποιτα...παπαρια..στοκος θα ελεγα..ευτηχως δεν ειναι για μενα... :lol::lol:

:lol: εκα :lol: και 2.,.

και ελεγ κι; πολιτικη..τρομαρα της..

σουφλε ζυμαρικων..πρεπει να ειναι τελεια..

βαγκ δε θα ξανα μπεις;;

εμεις το βραδυ δε ξερ.ω.ωμας καλεσαν ε αλλα δε θυμαμαι να καναμε ποτε κατι παραμονη χτριστουγεννων..

φροσω χαιρομαι που σου αρεσε..

θα το ξανα κανω..

τζουλια αφιερωνεις παλι..μα πετας μαργαριταρια...

και σε ευχαριστω και παλι για ολα..ξερεις εσυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ????????????????

Μαρια ΖΖΖζζζζζζζζζ! Καλως ορισες!

Εγω είμαι ή τρίτη μαρια της παρέας!

Εχω έναν κόντε (ζακυνθινοπουλο). Γεννηθηκε 26/09. Ειχα πητ για 19/10.

Μερυ Κριστμας εβρυμπάντυ!

Καταρχας τρελαίνομαι για πίτσα με ανανα!!!!!!!!!! Κοβω φλεβα ! Για γλυκοξινα για αναναδες! ΠΟλυ γκουρμεδια βρε παιδι μου!

Λοιπον πως εχουνε τα πραγματα για εμας...

Στην Καρδιτσα κανουνε σημερα τηγανια! Γιαμ γιαμ! Τζατζικια,ψωμια κολαση!

Εδω ομως κόβουνε μια κουλουρα(δε κοβουνε βασιλοπιτα :shock: τη πρωτοχρονια) πολυ νοστιμη ομολογουμενως...... Αλλα τρωνε μπροκολα βραστα για παραμονη χριστουγεννων! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ακουσον ακουσον! Ντοοοοοινγκ! χχαχαχαχαχαχα! Αυριο Ζακυνθινο αυγολεμονο ,γαλοπουλακλπ και τη Δευτερη μερα εεεεε μα πια θα τσακισω το γουρουνακι! χαχαχαχαχα!

ΚΑι του χρονου!

Τη πρωτοχρονια θα παιξουνε τα δικα μας εθιμα γιατι χαίρι και προκοπη απο δαυτους δε βλεπω! χαχαχαχααχαχαχαχαχα!

Ακου μπροκολα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλαντα εδω δεν μου ειπανε γιατι μενουμε πανω απο μαγαζι και ειμαστε καλυψη -αποκρυψη. :mrgreen: Καλυτερα δεν ειχα ψιλα.... Μονο κατοσταρικα! χαχαχχαχαχαα! Που να τρεχω να χαλαω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκι χαίρομαι που σου άρεσε :)

Αλέκα είναι πολύ κοντά οι ημερομηνίες και των μεγάλων μας!Εμένα η Θεοδοσία γεννήθηκε 22/10/04 στο Μητέρα (σταθερή αξία :lol::lol: )

Μαράκι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!! μπρόκολα ε? Ε όχι ρε παιδί μου μέρες που είναι!!!!Με μπρόκολα θα την βγάλετε?

Σωσώ για βασιλόπιτα δες εδώ (είναι εγγύηση την έχω απο τη μαμά και είναι και σούπερ εύκολη!!!!) Θα με θυμηθείς ;)

Εγώ ακόμα δεν έχω ξεκουνηθεί να ξεκινήσω το σπίτι!Επαιζα με την μεγάλη το καινούριο της παιχνίδι!

Να σας πω επίσης οτι ζήτησε απο τον Αγιο να της φέρει ένα Παρα-πολυ-μύθι του Τριβιζά και ο Αγιος της πήρε τα 88 Ντολμαδάκια, επίσης και απο εμάς ζήτησε άλλο ένα παρα-πολυ-μυθι και της πήραμε τα 33 ροζ ρουμπίνια! Είναι πάρα πολύ καλό (τα ρουμπίνια γιατί τα ντολμαδάκια δεν τα ανοίξαμε ακόμα, δεν έχει περάσει ο Αγιος :lol::lol: ) αλλά θα είναι ακόμη καλύτερο του χρόνου που θα έχει μάθει και προπαίδια και διαίρεση( :?:?:? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ασε τις μλκιες κ πες τα σοκολατακια δεν ηταν τελεια ???

ρε Ζ το μπροκολο σε πειραξε μερες που ειναι ? εδω σε λεω 8α με ταισει μπακαλιαρο σκορδαλια η πε8 μου ! :lol::lol::lol: ωραια τον κανει με μπυρα ! με8υσμενο ψαρι 8α φαμε , ε βεβαια μεχρι κ τα ψαρια το γλεντανε :roll: μην κοιτας εμεις ... :D

Τελευταιο επειδοδιο του Κεναν σημερα γμτο ... ε να κανει και αυτος Χριστουγεννα...(ασχετο :lol: οι Τουρκοι χριστουγεννα ... :-o=)) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πραγματικά γιατί μπακαλιάρο? Μήπως η γυναίκα είναι προχωρημένης ηλικίας και δεν θυμάται τι μέρα είναι αύριο?

ΕΚτός αν σας κάνει τον μπακαλιάρο γεμιστό :lol::lol::lol::lol: και βάλει μέσα την σκορδαλιά :-p

Τι να πω βρε κορίτσι μου υπομονή!!!! Αν δεν μπορείς να αλλάξεις το μενού απόλαυσέ το!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δω τη βασιλοπιτα γιαιτ μολις ετοιμαζομαι να πω να φταιξω 1 αλλη..και πηγα ξανα μανα και πηρα υλικα..

καλα τα σοκολατακια αλλα δεν εκοψα φλεβες...

τα αλλα ηταν καλυτερα... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλ δε λεω....

υπαρχουνε και χειροτερα! χαχαχαχαχαχααχχα! =))=))=))=))=))=))=))

Καλα εδω και καλα τρωνε μπροκολα επειδη πανε για θεια κοινωνια αυριο. Ενω εμεις σημερα.

Ε και εδω που τα λεμε τοσο κρεας θα φαμε τις υπολοιπες μερες...... Ε διαιτολογα μου?

Αλλα ξεχασα εσυ ψαρι! χαχαχαχαχαχα!

Αλεκα ο μικρος τελειος! Αυτα ειναι!Θεος! Και η μικρη κουκλι σκετο! Και του χρονου! Να τα χαιρεσαι παντα χαρουλες να εχετε!

Παω να κανω μπανιο!

Αν δε τα πουμε Μερυ κριστμααααααααας! Σμουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xαιρετανε ολοι ενας ενας..να δουμε ποιοι θα μεινουμε..

εγω τελικα εκανα βασιλοπιτα τσουρεκοκεικ αυτη απο τη συνταγες απο σπιτι..

παιρνεις κανενα ποσοστο απο το σαιτ ζζζζζζζζζ;;ολες οι συνταγες απο κει ειναι..χαχαχαχ...

παιδια ειμαι κομματια..ολη τη μερα στη κουχινα την εβγαλλα..

εκανε και η μικρη 2 χτυπηματα...πωπωπω...

την 1 επεσε απο καναππε και εφαγε κουτελο και μυτη και την αλλη επεσε και αλλαξιερα και καρουμπαλο..μεστα σημαδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα χα όχι βρε απλά είναι το πρώτο site που γράφτηκα και κάποιες συνταγές είναι δικές μου (οπως η βασιλόπιτα που σου προτείνω) :D:D:D:D και κάποιες άλλες τις έχω δοκιμάσει και είναι εγγύηση!!!

ωχ αυτά τα πεσίματα είναι θάνατος!!!!! Εμένα τον έχει καβατζώσει η πεθερά κι εγώ ετοιμάζω δείπνο και αυριανό γεύμα!!! (δεν ξέρω βέβαια πόσο θα αντέξει γιατί έχει γίνει θηρίο σκέτο!!!!)

τώρα κάθισα να καθαρίσω πατάτες οπότε θα κοιτάω που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Δεν σας έχω διαβάσει, μπήκα μόνο για να σας ευχηθώ Καλά Χριστούγεννα!

Χτες προσπάθησα να μπω στο μαμυ, με τίποτα δεν έμπαινε το ρημάδι.

Τρέχω από τις ετοιμασίες.Γιορτάζει η μάνα μου αύριο και κάνει τραπέζι, αλλα θα βοηθήσω παρα πολύ, μη σας πω όλα εγώ θα τα κάνω!

Σας φιλώ!Και σας εύχομαι ολόψυχα.....

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........

Χαρά τα λέμε από κοντά!.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...