Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

ante nte..που πηγαν ολοι;;;

και μενα ξυνεται ο κωλος μου για αγορες..αλλα δεν εχω κατι να παρω..

δε ξερω..

πηγακ αι στο εμπορικο..αλλα θα παρω στις εκπτωσεις...για τη μικρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγώ σήμερα πήγα και τους κοινώνησα. Ο δον όμως δεν ήθελε με τίποτα.

Να μην τον πάω με το ζόρι, δεν ήθελα και μας κοροϊδεύει κι ο κόσμος.

Το μεσημέρι πήγα από τη μάνα μου να πάρω κάτι και ήταν η αδελφή της εκεί.

Α μου λέει έπρεπε να τον κρατήσετε χειροπόδαρα, να του ανοίξετε το στόμα και να τον κοινωνήσετε :shock: . Ο σατανάς τα βάζει να κλαίνε και να μην θέλουν. :shock: .

Τους πήγαμε μετά βόλτα στην Αθήνα. Τα μωρά δεν μίλησαν καθόλου. Τσάκισαν και μια σπανακόπιτα.

Ο δον μας έσπασε τα νεύρα. Συνέχεια γκρίνιαζε, δεν ήθελε να κρατήσει το χέρι μας, ήθελα να αγοράσει ότι έβλεπε, ήθελε να κατέβει ένα μωρό να κάτσει αυτός στο καρότσι, ήθελε να φάει, να πιει, να κατουρήσει, ήθελε μπαλόνι, το έσπασε το μπαλόνι, ήθελε άλλο μπαλόνι και τόοοοοσα άλλαααααα.

:((@-):-w~x([smilie=blob8.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=banghead.gif]

Χθες βγήκαμε με τον Αντώνη και κάτι φίλους. Τέλεια ήταν χωρίς παιδιά. Άντε του χρόνου πάλι.

Ο Φίλιππος δεν κοιμόταν, με περίμενε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ ευχαριστώ που μου είπες για τον παιδίατρο στη Μενεγάκη.

Είναι αλήθεια ότι τόσο μικρά δεν τα χειρουργούν. Όμως η κατάσταση δεν παίρνει κάτι άλλο.

Κανονικά η αντιβίωση τα συρρικνώνει και όταν μεγαλώσει το κεφάλι τα κρεατάκια δεν είναι μεγάλα.

Του Χριστόφορου τα κρεατάκια έχουν μεγαλώσει τόσο πολύ που κοντεύουν να του κλείσουν εντελώς την αναπνοή. Δεν θα μπορεί να ανασάνει καθόλου σε λίγο. Μιλάμε για υπερβολική διόγκωση.

Το μωρό βγάζει από τη μύτη του συνεχώς πείον.

Το ψάξαμε πάρα πολύ και γι'αυτό το πήγαμε και στο Παίδων. Εκεί απαγορεύουν την εν λόγω εγχείριση πριν τα 3. Όμως το τιμ των γιατρών αποφάνθηκε ότι το παιδί πρέπει να ανακουφιστεί άμεσα. Σε λίγο δεν θα ακούει κιόλας αν τα αφήσουμε.

Πιστέψτε με δεν είναι ότι καλύτερο να εγχειριστεί το παιδί κι εγώ είμαι πολύ χαλια και ανησυχώ πάρα πολύ. Ότι και να μου πείτε δεν θα ηρεμήσω.

Σωσώ στο ντάιπερ κέικ έπρεπε να βάλεις μια κουβερτούλα, ένα σελτεδάκι, κάτι γύρω γύρω και θα φαινόταν υπέροχο.

Τα σπιτάκια μάλλον με την κορδέλα δεν θα τα σώσεις ιδιαίτερα :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χειμμαρος φροσω...

εγω δε σε καθυσηχαζω...αλλα να πανε ολα καλα..

και ποιος ειχε τα παιδια καλε;;

εμενα παλι δε μου τρωει..σκανε δοντακια κανα 2..

χθες μετα απο 7 ωρες νηδτικη,εφσγε..και σημερα ετσι θα παει..

δε πειραζει..

θα το παρω στη βολτα μας..ολο και καπου θα παμε..σας αφηνω..εχει παρατραγουδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω υπνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τα ματια μου καινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ποναει ο λαιμος μου

τα μικρα παλι δεν τρωνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

αντε καλα χριστούγεννααααααααααα :lol::lol::lol:

θελωω πολλα λεφτα να παω να τα φαω σε βλακειες πειράζει;;;;;;;;;;;;;;; :lol:

περιμενω κοσμο το απογευμα τους νονους δλδ με τα δωρα

ευτυχως απο τη μια γιατι αναγκαστηκα να κανω γενικη απο την αλλη εχω στα μισα τα τσουρεκια μου και δεν ξερω ποτε θα τα φτιαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα Καλησπερα σας !

Περιμενω την κολλητη να φτιαξουμε μελομακαρονες !

Καλε ο Κεναν μαρεσει οχι ο τζεμιλ...ε ,λοιπον να κ αλλο κουσουρι που χω όσο κ να μαρεσει καποιος αυτογραφο ποτε κ για κανεναν λόγο . Και έχω συναναστραφει κ με επωνυμους (κ μαλλον επειδη ξερω πως σκεφτονται... :lol: )

Η Dom σε μενα αναφερεται για το ποιημα , αλλα 8α την ενημερωσω (σα στιχουργος) οτι μου ερχεται πολυ πιο ευκολα ενα ποιημα απο 1 προταση , οποτε γραφω κανω καταληξη απο μεσα μου οσο αστειο κ αν φαινεται , οποτε δεν το παιδεψα κα8ολου...

Η κουνια δεν με χαλασε κα8ολου αλλα δεν ξερω καν αν 8α την κρατουσα η αν 8α την εδινα σε καποιον που το ειχε περισσοτερο αναγκη ... κλασσικα ... :roll:

αχ τον παιδιατρο της μενεγακη λετε τον γκριζομαλλη τον Σπ. Μαζανη ??? Πολυ ωραιος αντρας τον ειχα όσο ημουν στο Ιασω κ όλο μου γκρινιαζε οτι φιλαω πολύ το μωρό μου ...

ααααααααααααααχχχχχχχχχχ Κουυυλαααα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσε η πανια...κοιμαται..ελπιζω να σηκωθει και να φαει..6 ωρες νηστικη..ελεος..οχι τιποτα..να παμε καμια βοτλα..μαρκερ κανεις τσουρεκια;;η βασιλοπιτες τσουρεκια;;τζουλια τι μελομακαρονα θα τιαξεις;;

σιγουρη δυνταγη η την βρηκες πισω απο το καλαμποκελαιο;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορασίδες!

τι κάνετε;

εδώ τα αυτοκινητάκια είναι 0,50.

η εκκλησία τελειώνει 10 παρά...

προχθές που πήγαμε σε 1 σπίτι, είχανε μια μεγάλη εικόνα και η κυρία του έλεγε να τη φιλήσει...

σήμερα που πήγαμε στην εκκλησία και περιμέναμε να κοινωνήσει.. φώναζε μα μα σε όλες τις εικόνες...

τις φίλησε όλες τελικά... χαχαχα!!!

σήμερα έφτιαξα νυχάκια και αύριο μαλλάκια...

αύριο δε δουλεύει ο Πετρής.

το μωρό θα το πάμε στην Ανθούλα και θα πάμε να φάμε μόνοι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!

πόσο καιρό έχουμε να το κάνουμε αυτό...

εγώ θα ζητούσα αυτόγραφο από τον johnny depp!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα

αχ νανουκα μπραβο καλα να περασετε, εμεις το να παμε οι δυο μας ειναι απιθανο γιατι δεν εχουμε καπου να τον αφησουμε...οποτε οταν ειναι παμε οι τρεις μας και περναμε ωραια..χαχαχαχαχαχα

φροσω σε ευχαριστω για την κρεμα θα παω αυριο να την παρω...θα σε παρω αυριο το απογευμα θελω κατι να σου πω....

ρε συ γεωργια σκεφτομουν και εγω να φτιαξω τσουρεκι..και μαλιστα την συνταγη που εχει το φακελακι η μαγια...

φτου!!!!! παω γιατι ο πετρος ουρλιαζει....

εμεις καλυτερα καπως... αυριο το πρωι εχουμε παιδιατρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα οτι θα φαω και σσας,ε;;;

αν οχι,σας το λεω!μαλλον θα παιξει προβολη σημερα..

θα σκασω απο το μελομακαρονο κουραμπιε τυπου και κουβερτουρα που την πηρα για τα γλυκα...

ποια γλυκα;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα που θα σε παει ????? μπραβο!!!!!!!!!!! θελω κ εγω!!!!!!!!!!!!!οχι μαζι σας...μην φρικαρεις... :lol::lol:

βλεπω ηρθαν τα χριστουγεννα κ μαζι κ οι τρελα των αγορων!εσεις εκει στην Αθηνα θα εχετε πολλες επιλογες...πανικ! εδω τιποτα...ασε που ειναι πανακριβα...τα μεταφορικα σου λεει,κοστιζουνε

αντε να παμε Βολο να παθουμε ενα πολιτισμικο σοκ :shock: την Τεταρτη με καραβι....

Γιατι οταν διαβαζω για τον δον σου,φροσω...σκεφτομαι την Μαρια μου..μα ακριβος τα ιδια!!!!!! αυτο δεν ειναι θυλικο...ειναι ανταρτισα!!!!!!

γεια σου Σωσω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω αλέκα μου... μου το κρατάει για έκπληξη...

καλά ρε Σωσώ... τα κράτησες όλα για σένα και δεν τα μΟΊρασες στη γειτονιά;

καλά να πάθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Σωσω,ο δικος μου βλεπει κατι στον αντενα....

ρωταω την Αγγελικη ,που ειναι το πιπι? κ μου δειχνει με το χερακι της :o κ λεω..κ τι κανει? τσιζζζζζζζζζζζζζζζα!!!!!!!!!!! :lol: θα την φαω σου λεω!!!!!

Νανουκα τωρα ειναι ακομα πιο ρομαντικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να βαλεις κατι σεξι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λετε βρε σεξοπρορνοδιεστραμμενες βραδυνιατικα;;;

αντε νανα..πανε για το δευτερο γιατι το μαρακι θα σε φαει στη στροφη..καλε που ειναι αυτη;;

ισμηνη;;

αλεκακο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε κουραμπιε με εσπρεσο που 8α με πεις οτι το διαβασα πισω απο το λαδι !

Αφου τα χω ξανακανει , της Βεφας απο τις πρωτες συνταγες (πανω απο 10 ετια)

Σωσωκα να στειλω 2-3 να δοκιμασεις , λιγα βγηκαν αλλα πεντανοστιμα . Εγω δεν τα μελωνω πολυ γιατι οσο περναν οι μερες κα8εται το μελι κ ποτιζουν , εβγαλα κ 3 για το μωρο χωρις μελι να τα φαει σα μπισκοτακι καποια στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...