Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

ψωμι με τυρι;;

κατοχη...1 χαρα..σε λιγο ουτε αυο δε θα χουμε..ναι ..σχετικα καοντα...γιατι;;τι εχει εκει;;

κεντρο ειναι ουσιαστικα...

και απο μενα ειναι κανενα ταταρτο με το αυτοκ..

γιατι καλε;;

παιδια εγω ειμαι λες και εχουν σακαταψει 10...

ζαβλακας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σπουδαζει η ξαδερφουλα μας κ μενει εκει!

αντε αμα ερθω Κρητη θα σε βρω...

τελικα ψησαμε το ψωμι στο τζακι ,εβαλα κ λαδακι ριγανη κ τυρι..μοσχοβολαει το σπιτι!

κ μελομακαρονα για μετα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

μιλαμε για ΤΗΝ παγωνια!!!!

φωτο ειδα μονο τις πλατες τους ρε Φροσωωωωωωωω......

εμεις πηγαμε χθες αλλεργιολογο :?:?:?

δεν ξερω... ειμαι προβληματισμενη...

ειναι δυνατο, 3 βδομαδες τωρα, που παμε τα μωρα 2 φορες τη βδομαδα στην παιδιατρο, να μην καταλαβε ή να μην μας ειπε οτι η μικρη εχει βρογχιολυτιδα;;;;;; :?::?:

και απο κει που παιρναμε μονο αντιπυρετικο και ορο με οτριβιν να μας φορτωσει μια σακουλα φαρμακα;;; :?::?:

μασκα αερολιν και μετα απο 15΄ ενα αντιφλεγμονωδες, σπρέι για τη μυτη, αεριους σιροπι, βαζουμε και το τομπρεξ για τις τσιμπλες, ευτυχως περναει αυτο...

ειναι δυνατο!!!! και για μια βδομαδα θα τα παιρνει εντατικα και μετα λιγοτερο μεχρι να κλεισει μηνα! γιατι εχουν και κορτιζονη μεσα.

ειμαι σε μεγαλο διλημα...

και ο φαρμακοποιος λεει οτι εχει ακουσει καλα λογια για τον τυπο, αλλα εμπιστευεται και την παιδιατρο γιατι εκει παει τη μπεμπα του...

τι να πω...

και απο την αλλη, ειναι που ταλαιπωρουμαστε 3 βδομαδες τωρα...

αντε να δουμε...

πειτε καμια γνωμη καλε που ειστε των ιατρικων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ξερω οτι τα μασκακια προκαλουν βηχα..οπως και τα σιροπια...

δε ξερω τι να πω ρε βαγκ...και τα πολλα φαρμακα δε κανουν καλο..

δε μπορω να σου πω ...

καλημερα ειπα;;εδω εχει ηλιο..

καλη ημερα..γιαχνι αποχθες..σηκωθηκε 8.30! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μας!

καλά εμείς, στις 22 του μηνός έχουμε εμβόλια, ελπίζω να είμαστε καλά..

μπράβο στα διδυμάκια της Μαρκερ!

σούπερ σας βρίσκω παρά την αφαγία σας..

βρε Βαγκ μήπως ν' αλλάξετε παιδίατρο?

είναι δυνατόν, 3 βδομάδες που ταλαιπωρείται η μικρή να μην κατάλαβε οτι έχει βρογχιολίτιδα?

τι να πω..

γιατί να μη σας το είπε αποκλείεται..

μμμ Αλέκα1 ψωμάκι στο τζάκι, εμείς το λέμε πιρομάδα, με λαδάκι, ριγανούλα, φέτα..

τι μου κάνεις πρωί πρωί..

πάω να κάνω φρουτόκρεμα για τα μωρά

εγω κορίτσια ακόμα τα αλέθω, μου αρέσουν τα φρούτα που ανακατεύονται όλα μαζί..

τους δίνω ομως και κομματάκια, αχλαδάκι μπανάνα το απογευματάκι

μακαρονάδα με τόνο σήμερα..γιαμ

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα διάβασα και τις προηγούμενες σελίδες :oops::oops:

Χαρά μου μη στενοχωριέσαι φυσικά και δε φταις εσύ για τις διάρροιες του Στέφανου..αν είναι δυνατόν..

τη Δευτέρα έχεις ραντεβού με το γιατρό? αν θυμάμαι καλά..

πήγαινέ τον σήμερα, αν μπορείς, να τον δει..

τη βερντάλ πόσες μέρες τη βάζεις?

καλά Νανά σούπερ η ντάιπερ κέικ!

σαϊνι έγινες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Εδω και μιση ωρα σας διαβαζω..αντι να δουλευω μετα απο 3 μερες που δεν πατησα καθολου!!!

Χαρα μου πολύ στεναχωριεμαι..αυτη η κατασταση μας εχει κανει σκατα ολους..

Ένα μικρο δειγμα ανθρωπων ειμαστε εδω μέσα και έχουμε τοσους ανεργους και τοσα προβλήματα..

Κάνε υπομονη και επίσης κάντε μια κουβεντα με την τραπεζα για το δανειο..ίσως για επιμηκυνση για να μειωθεί η δόση..

Γενικως οι τραπεζες δειχνουν ελαστικοτητα πλεον..

Εμας ξαφνικά μειωσαν το επιτοκιο του στεγαστικου στο 1,28%!

Απίστευτα μικρό νουμερο..και χωρις να το ζητησουμε..έγινε αυτοματα..

Κουραγιο λοιπόν κι εμεις είμαστε εδω αν θελεις κατι..

Δομ...μήπως σε βολευει χαλκιδα????χαχαχαχαχ

Εχουν οι δικοι μου εξοχικο εκει...

Σιγα βρε κοπελια..μια ευθεια ειναι η εθνικη...οδηγείς???

Φροσακι περιμενουμε νεα απο τον πνευμονολόγο σημερα..

Όσο για το μαγαζι του πλανηταριου..ο άντρας μου το έχει ενισχυσει για τα καλα..

Πανε συνεχεια με τον Ορεστη εκει σε παραστασεις...και όχι παιδικες πάντα..

Ο μικρος τρελενεται..

Φερνουν παιχνιδια-πειραματα απο εκει..

Μια μερα προσπαθουσε να εκτοξευσει πυραυλο στην αυλή :shock:

Τι άλλο??

Βαγκ..πάρε κι αλλη γνωμη..εγω 3 παιδιάτρους άλλαξα μεχρι να καταλήξω σ'αυτην που εχω..

Τα εισπνεομενα προκαλούν βηχα..αλλα δεν είναι κατ αναγκη κακό αυτο.."σπάνε τα φλέμματα" και δεν κάνουν ακροαστικά..

Φιλακια σε ολες...

Α και μην τους παίρνετε πολλά παιχνίδια..

εμεις την πατησαμε στον πρωτο...δεν είχε και κρίση τοτε..

και έχουμε ενα μουστακα ολοκληρο στο σπίτι...

κακομαθαινουν ομως και μετα δεν ευχαριστιουντε και δεν ανυπομονουν για τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ismhnh exeis dikio gia ta pαιχνιδια..και γω ειμαιαυτης της αποψης...

κοιμηθηκε η μικρη..λεω να πεταχζτω στα τζαμπο..

οχι για παιχνιδια.αλλα για καμια βλακεια δωρακι σε καμια φιλη..

δε ξερω..μπορει και να μη παω..βαριεμαι..θα βρεξει..

τι θα κανετε χριστουγεναα;;

για πειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

δεν σας ειπα

ο Στελιος μαλλον 99% θα χρειαστει χειροργειο στο πουλακι του

μαζευει υγρο συνεχεια θα παμε να δουμε χειρουργο την αλλη εβδομαδα

επλιζω να μην ειναι τιποτα

αντε να δουμε

πολυ δουλεια σημερα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που καλε μαζευει υγρο το πουλακι του;;;

για τα παιχνιδια εχετε δικιο. εμεις δεν τους πηραμε τιποτα. μονο απο δοσμενα και απο δωρα ειμαστε φισκα!

οσο για το ιατρικο μου θεμα, εγω φοβαμαι μηπως ΔΕΝ εχει βρογχιολιτιδα και τζαμπα θα τα παρει τα φαρμακα... δεν ακουγονται και λιγα για τα "δωρα" των φαρμακευτικων στους γιατρους....

σημερα ηταν η πρωτη μερα που αναγκαστηκα να τα ξαμωλισω σε ολο το χωρο... ως τωρα καλα την εβγαλα που τα ειχα εγκλοβισμενα... αλλα σημερα απο το πρωι σκουντουσαν μαζι την πολυθρονα, εβγαζαν το παιχνιδοκουτο κατω απο την καθεκλα και περνουσαν απο κατω και βρηκα το Σπυρο ορθιο στον καναπε! ηταν ωρα για ελευθερια νομιζω, πριν κανει κανενα σαλτο!

απο τη χαρα τους ολο το πρωι δεν κοιμηθηκαν!!! τωρα τα εβαλα. και ο Σπυρος ουτε καν εχεσε! με το συμπαθιο παντα... τωρα που φαγανε μεσημεριανο και κουτουλουσαν απο τη νυστα χεσανε...

ελπιζω να κοιμηθουν πολυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελσα ρε μαρκερ....σιγουρο αυτο;;μηπωςε να τα ψαχνατε καλυτερα;;

εμενα μπαινει στο παιχνιδοκουτο,ανερβαινει στα τραπεζια..\\\

εσεις εχετε σοι που του παιρνει κατι τα χριστουγεννα...εμεις ομως που ειμαστε μακρυα..λιγο συσκολα..\

δε κλαιγομαι..απλο συμπερασμα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι ορχεις του καποιες στιγμες τουμπανιαζουν στην κυριολεξια

το ελεγχουμε πανω απο 5 μηνες - δεν νομιζω οτι το αποφευγουμε πλεον

αλλα και ο παιδιατρος θελει να το ψαξουμε αρκετα - δεν ειναι των χειρουργειων και των φαρμακων

για να με στελνει σημαινει οτι δεν ειναι καλα τα πραγματα

μακαρι να μην ειναι τιποτα αλλα τι να πω

οσο για τα παιχνιδια εγω το μονο που φοβαμαι ειναι ο καναπες που ανεβαινουν και τωρα πλεον ανεβαινουν και στα μαξιλαρια της πλατης η οποια επικοινωνει με το πασο το οποιο ειναι 1,5 μετρο υψος απο το πατωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ενοειται οτι θα τους επαιρνα αν δεν ειχαμε τα δοσμενα.

αλλα επιδη και απο ρουχα ειμαστε πληρης για τα επονενα 2 χρονια θα ελεγα, στα γεννεθλια και στις γιορτες τους, ελεγα να φερουν παιχνιδια... και να που γεμισαμε...

και τωρα για τα Χριστουγεννα ειπα την αδερφη μου, επιδη και ο αντρας της ειναι χωρις δουλεια, να μη μας δωσει λεφτα που ελεγε, αλλα απο ενα παιχνιδακι και τελος.

ειναι χαλια οι εποχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο δικαιο εχετε για τα παιχνιδια ...καθε 2-3μηνες κανω ξεκεθαρισμα κ παλι δεν αδιαζουμε!!!!!!!!!!!!

εμας ο νονος θα μας παρει παππουτσια κ της Μαριας λεφτα κ θα παρω κ σε αυτην παππουτσια!

Βαγκ...εγω θα πηγενα κ σε αλλο γιατρο να δω τι θα ελεγε!! μα να μην σου πει για βροχιολιτιδα κ μενα περιεργο μου κανει ...παντος η μασκα κανει βιχα...

θα δεις μεχρι τις γιορτες θα ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μαρκερ μου θυμισες που μου χε πει η πεθερα μου οτι ο 2ος εγγονος της το ειχε παθει σε λιγο μικροτερη ηλικια, βεβαια οχι για χειρουργειο αλλα αντιβιωση χρειαστηκε σιγουρα-επειδη η συμπεθερα της τον επλενε οπως συνηθιζουν-λαθος λεει-κρατωντας τον μπρουμυτα στη βρυση, οχι ανασκελα, και πηγαιναν ολα τα μικροβια απο τον πωπο στο πουλακι. Μηπως σιγα σιγα με τη βοηθεια του αντρα σου να του ανοιγατε το πουλακι μηπως εχει μαζεψει βρωμιτσες;Εμενα καθε δυο μερες μαζευει κατι ασπρακια και προσπαθουμε με τον Νεκταριο να του τα βγαζουμε, ενιοτε με σφουγγαρι απαλα ετσι;

Εγω παιδια ακομα σαν νεογεννητο κοριτσακι τον πλενω, ανασκελα, τον στηριζω στο αριστερο χερι μου καρατωντας με το αριστερο χερι το αριστερο μπουτι του, ξερετε...

Μαλακια το ξερω και εγκυος κιολας, αλλα δεν θεωρω οτι θα πλυθει σωστα αλλιως το παιδι.τωρα θα μου πειτε θα παει 5 χρονων κι ετσι θα τον πλενεις;Τι να σας πω;Το εχουμε ξανασυζητησει παλιοτερα αυτο.Ειδικα μετα τα κακα, αφου τον σκουπισω με μωρο μαντηλα, φοβαμαι να τον πλυνω καθιστο φερειπειν στον νιπτηρα, λεω δε θα ξεπλυθει καλα.Μαλακια ε;

Αληθεια ρε παιδια δε μου ειπατε τα Χριστουγεννα οσες μαγειρεψετε και δεν πατε σε τραπεζι σε αλλο σπιτι τι λετε να φτιαξετε;Να μου ριξετε καμια ιδεα.Μονο γαλοπουλα μην πειτε γιατι δεν την τρωνε εδω, μονο εγω κι ο πατερας μου. :(

Αληθευει οτι την πρωτοχρονια μαγειρευουν χοιρινο γιατι ειναι το μονο ζωο που δεν μπορει να περπατησει προς τα πισω;Οποτε συμβολικα για να πηγαινουμε μπροστα το φτιαχνουμε;το χετε ακουσει;ολο αποριες ειμαι ε;

Τζουλια τις προαλλες βρεθηκα μουρη με μουρη με κεινα τα σοκολατακια καρυδας που ελεγες ξαδερφακια του φερερο αλλα μαλλον η εγκυμοσυνη με εκανε να μη θελω καρυδα, ενω μου αρεσει πολυ.Πήγα σε κατι αλλα της ιον νομιζω με ποτο, ντραμπουι, irish cream, αμαρετο..εγινε χαμος στο σπιτι, οχι μονο απο μενα, οχι γιατι ολο εμενα κακολογουν κι ο πατερας μου θρονιαζεται διπλα στο μπολ που τα εχω βαλει και τα τσακιζει...και ο Νεκταριος...και ολο σε μενα τη λενε! :shock:

Φροσω στειλε καμια στο μειλ μου γιατι δεν εχω πετυχει ποτε καμια!Ουτε τον δον εχω δει ποτέ, μονο στο τικερ τον εχω δει. :(

Ισμηνη και η Βουλιαγμενης μια ευθεια ειναι...στα φαναρια του Αγ.Νικολαου κανε αριστερα επανω και θα βρεις το σπιτι μου!Τρελεγκω!

Παντως πλακα πλακα ειπε σοφη κουβεντα το Ισνηνακι.Μια παρεα ειμαστε μικρη και ποσοι ανεργοι ειναι εδω.Τι γινεται εκει εξω! :(:(:(

Βαγκ τη βρογχιολιτιδα νομιζω της Φροσως την περασανε και της μαρκατ;σορυ αν κανω λαθος, παντως μπορουν να σου πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια ασχετο, αλλα τι μαπα κουνια ειναι αυτη στο διαγωνισμο;σβαροφσκι και μπουρδες, να φαει κανενα το παιδι να σου πω εγω.Ασε που ειναι ενα ασπρο πραγμα με ενα αρκουδακι μικρο αχρωμο στο κεφαλαρι...και κοστιζει και 495ευρω.Η δικια μου ειναι πολυ καλυτερη.

Οχι δηλαδη εσας σας αρεσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας σας κουκλίτσες μου!!!

τι κάνετε;

εγώ πήγα οδοντίατρο το πρωί.

μαγείρεψα κεφτεδάκια με πληγούρι και τώρα ψήνω γεμιστά.

ο Πέτρος πήγε δουλειά κι εγώ θα πάω να πάρω το καμάρι μου!

εμένα μ' αρέσουν τα σοκολατάκια της κίντερ... που είναι αυγουλάκια...

&εμείς το κάνουμε πίσω το πουλάκι...

όχι εγώ... ο μπαμπάς του το κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα δικά μας νέα δεν είναι καλά.

Τελικά ο Χριστόφορος θα χειρουργηθεί. Θα μας πουν τη Δευτέρα πότε.

Πρέπει να πάρει πρώτα αντιβίωση γιατί τώρα είναι χάλια.

Τα κρεατάκια φαίνονται όταν ανοίξει το στόμα. Σε λίγο δεν θα μπορεί να ανασάνει.

Και τώρα ανασάινει σαν να ροχαλίζει. Προδιάθεση λέει ο ντόκτορ + αλλεργικές ρινίτιδες.

Γαμώ τις αλλεργίες μου ρε κορίτσια. Πού τις βρήκε; Ταλαιπωρείται από τη μαλακία...

Και χτυπάω το κεφάλι μου γιατί από την ημέρα που τον αποθήλασα άρχισε. Αν τον θήλαζα ακόμα δεν ξέρω μήπως τα είχαμε αποφέυγει όλα αυτά.

Μια μέρα βέβαια στο Παίδων και η ψυχή σου γίνεται σμπαράλια. Και λες δόξα τω Θεώ που έχει μόνο κρεατάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΤΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΣ ΝΤΟΜ!!!!!!!!

και τι σε πειραζουν εσενα ρε κοπελια τα ζβαροφσκι;; εγω βεβαια ουτε καν την ειδα την κουνια. αλλα δωρο την κανουν. ας τη χαρει οποια την κερδισει... και φυσικα δε νομιζω να εδινα 400 τοσα ευρω για κρεβατακι...

πειναω... και ο αντρας αφαντος! λετε να τον μπαγλαρωσαν οι ψυχιατροι;;; γιατι σειρα του ηταν σημερα...

Α! και χθες για το χτυπημα του Σπυρου ειπε μονο οτι ενταξυ, αυτα συμβαινουν και θα ξανασυμβουν μεχρι να μεγαλωσουν... !!! τον ρωτησα μπας και ηταν καμια γιορτη και κερασε κανενας κανενα κρασακι στη δουλεια και ηταν ζαλισμενος!!!

ειδες βρε Ντομ οτι ειναι γλυκουλιδες κατα βαθος;;

και εσεις αλλεργιες Φροσω;;;

αντε να κανει την επεμβαση να ηρεμισετε ολοι...

γεια σου Νανα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω.

Κορίτσια σόρυ που καμιά φορά μοιάζω σαν δασκαλίτσα αλλά έχω περάσει πολλά με τους 3.

Μάρκερ εγώ κατάλαβα ότι οι όρχεις μαζεύουν υγρό; Σωστά; Σας παρέπεμψε σε υπεροχολόγο λογικά έτσι; Αν θες τον πας εκεί που είχα πάει το Χριστόφορο για το κεφάλι του. Πίσω από το Χίλτον είναι, γιατρός του Παίδων, κορυφή, 100ευρώ η επίσκεψη χωρίς απόδειξη.

Βαγκ τα φάρμακα αυτά δεν είναι βαριά. Ο χρ. παίρνει 3 μήνες αερολίν.

Η μόνη μου ένστανση είναι ότι σας είπε ο αλλεργιολόγος για τη βροχιολίτιδα. Δεν ξέρω αν είναι ο πλέον κατάλληλος γι΄αυτό. Εμείς πάμε σε παιδοπνευμονολόγο. Αυτοί είναι οι ειδικοί, μετά τον παιδίατρο.

Η μικρή πώς ανασαίνει εκτός τις μύξες; Σφυρίζει, έχει δύσπνοια, βήχει σαν αράπης, κάνει άπνοιες; Αυτά είναι τα σημάδια που μπορείς κι εσύ να δεις.

Στις βροχιολίτιδες δεν δίνουν αέριους ούτε αντιβίωση. Δίνουν σταγόνες κορτιζόνης για 1-3 μέρες και αερολίν.

Και μετά τις 2 μέρες το επανεξετάζουν το μωρό.

Με αυτή τη λογική νομίζω ότι ο αλλεργιολόγος ίσως να μην άκουσε καλά.

Είδε για αλλεργείες; Έγραψε τα ραστ τεστ; Πού αποδίδει το μπούκωμα τόσο καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω ολα καλα θα πανε..τουλαχιστον να σταματησει να ταλαιπωρειται μωρε ο μικρουλης...

βαγκ εγω σου απαντησα στο καταρρεω...

αλλα συμφωνω με τη φροσω,θα ακουγες βρασιμο στο στηθος η θα εκανε χουρ χουρ η ανασα της-δεν ξερω πως αλλιως να περιγραψω τον ηχο!!!!!γενικα δυσκολο με μυξα μονο να εχει τετοιο πραγμα..βηχει καθολου?εγω απο το βηχα την ψιλιαζομαι καθε φορα...

παντως εμεις οταν ειχαμε βρογχιολιτιδα παιρναμε απ'ολα:εισπνοες με 3 φαρμακα,σταγονες κορτιζονουχες,ορους κ δε συμμαζευεται...

νανουκα ολο ξεχναω να στο πω:σουπερ το καδρακι..δεν εχω ξαναδει...

ισμηνη θα συμφωνησω με τη διαπιστωση σου..κ δυστυχως μια στις 2 οικογενειες που ακουω της ηλικιας των 30 εχει θεμα,ειτε ο ενας εχει μονο δουλεια,ειτε εχουν μειωση μισθου,ειτε ειναι σε φαση απολυσης..

τα παιδακια μας σκεφτομαι μονο...

ντομ κανει να τρως μαρη σοκολατακι με ποτο????αυτο με το χοιρινο πολυ μου αρεσε...

κανε καλε να φας οτι γουσταρεις!!!

μαρκερ περαστικα κοπελαρα μου...απο τωρα τον ταπαιπωρει το τσουτσουνι του!!!!

μαρακι να χαιρεσαι τον γαμπρο μου!!!!!να τον δεις οπως επιθυμεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κοιμήθηκε στη γυναίκα και κοιμήθηκε στις 4.

ξύπνησε πριν από λίγο και ήρθαμε κάτω...

ξανακομήθηκε ο μίστερ και τον έβαλα στον καναπέ!!!

κορίτσια, κατουριέμαι!!!

τι θα κάνω;

υπομονή έ;

ευχαριστώ Καλυψούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...