Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

Ααα τζουλ καταλαβα οτι μιλαγατε για οτριβιν. Δε μας διαβαζεις μου φαινεται με προσοχη....... :geek::geek:

Για το σκαρφαλωμα. Σκαρφαλωνει και οταν μαλωνω πολλες φορες ακουει. Αλλα δε καταλαβαινει το λογο. Δηλαδη καταλαβαινει οτι δεν τον αφηνω αλλα δεν καταλαβαινει το γιατι.... χαχαχ! καλο? ΟΠοτε οταν λεω ΜΗ ΔΙΟΝΥΣΗ! Γυρναει και μου αρχισει μια κουβεντα με απλωμενο το χερι! ντα τα τα ντα ντα τα τα τα τα τα ντα ντα! μαμαααααα! Σαν μου λεει ελα ρε μαμα τι εκανα? Γιατιιιι? Βεβαια δεν ακουει παντα. Τα δικα του κανει. Αλλα χθες στην επισκεψη σε μια φαση πηγε στη τιβι τους και με μια φωνη λεμε με τον ανδρεα ΜΗΗΗΗ διονυση! ΜΙλαμε μεταβολη και δρομο! Ηρεμα με εντονο υφος. Οταν του ελεγα μη (πιο μικρο) τον επιβραβευα μετα με παλαμακια με αγκαλιτσα μπραβο μπραβο του ελεγα για να κατλαβαινει... Κατι καταφερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ από την τρελή που τρώει τα σοκολατακια με ποτό...Τζούλια!

Χτες μπήκα, είδα οτι ειχα να διαβασω 15 σελ. και ειπα να δω σπαιντερμαν 3.

Σημερα σας διαβασα στα γρηγορα.Την Κυριακη εκανα τα μελομακαρονα και μου βγηκε ο κωλος.200 κομματια βγηκαν περιπου.Ε θα δωσω κι απο δω κι απο κει.

Φροσω περαστικα στον Χριστοφορακο, ευχομαι να πανε ολα καλα με το νεο γιατρο.

Σωσω δεν καταλαβα, το κολυμβητηριο ειναι για σενα ή τα Μαρθα;Καλα...για οποια και να ειναι, εγω θα το ξανασκεφτομουν.Εχουν πολλα μικροβια οι πισινες που μποτουν να δημιουργησουν σοβαρα προβληματα γυναικολογικα.Ηθελα κι εγω παλια...μεχρι χαρτι ειχα παρει, και μου λεει μια φιλη κανε πρωτα τα παιδακια σου και μετα ξεκινα κολυμβητηριο.Και τις φοβαμαι τις πισινες γενικα, σε ξενοδοχεια κλπ.

Μαρακι τον εχεις μαθει να σε ακουει ο μακαροτσινης.Μπραβο!Εμενα μου γελαει ειρωνικα οταν του φωναζω για την τηλεοραση που παει καθε τρεις και λιγο να την συρει.

Αλεκα1 συμπεθερα η νυφη μου ειναι μια θεα!Βασιλισσα του χιονιου!Καλα...ξερω να διαλεγω!Μου αρεσει κι ο Βολος η γεννετιρα σου!Αλονησο δεν εχω παει, αλλα ειμαστε κοντα απο Λιμνη Ευβοιας.Μια χαρα θα περασουμε!

Αλεκα δε σου χω πει να μην τη λες ξωτικο;Κοιτα βρε μια φατσουλα!Ο γιος σου μοιαζει πολύ νομιζω!

Λατρεια!...τι μαθαινω;διαρροιες ο Στεφανακος;Σε καταλαβαινω.

Ρε παιδια εμενα εβγαλε ή ενα ή δυο δοντια κατω αλλα πολύ πίσω.Στεκει τωρα αυτο;Να υπάρχει κενο δοντιων στα 4 μπροστινα που εχει βγαλει και στα πισω πισω;εγω νομιζα οτι θα βγαινανε με τη σειρα.Τα μπροστινα, τα διπλανα, τα παραδιπλανα κοκ. Μαλακιες σκεφτομουν;Πώς μου την εφερε ετσι ο μαγκας;

Α!Με τον αντρα καλυτερα, δε συζητησε το θεμα, αλλα του το φυλαω να το συζητησω εγω καποια στιγμη, δε ξεχνιεται με τιποτα.Αμνησιες δεν περνανε!

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια μου

τι κανουμε

γενικα πλην απο καποιες ψιλοαρρωστουλες - ολα καλα βλεπω σημερα

κι εμεις πλην του οτι πλεον κοιμομαστε αγκαλιστα ολοι μαζι μια χαρα τα μαναρια μου

το βρωμοικα δεν μου πληρωνει την αναρρωτικη μουσας το ειπα :evil:

δεν μετρανε λεει την αδεια λοχειας και μητροτητας του οαεδ

θα τους φαω τα λισακα τους στους κεραταδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχα πει χεχε.Τι να πω εδω μεσα με τους επισκεπτες που εχουμε.βασικά βριστηκαμε.Κι εκεινος εβρισε πολύ ασχημα.τελοσπαντων.αστα βραστα ρε μαρκερακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω μου καταλαβαινουν και πολυ καλα μαλιστα

κι εγω τους μαλωνω και τους βαζω και τιμωρια στην γωνια για 1 λεπτα εδω και κανα -2 βδομαδες

και πλεον μουτρωνουν το χιλακι και καθονται ησυχα μεχρι να τους πω να ερθουν :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

timvρια απο τοσο νωρις;;πιανει;;εμενα μου φαινοντια μικρα για τιμωρια...

ντομ η πισινα ειναι για τη μικρη..2 μισαωρα την εβδομαδα..70 ευρω..

το μηνα..

χλωριο εχει απειροελαχιστο..0,5 ...

4 εχουν οι κανονικες πισινες και 0,4 το νερο της αθηνας..καθαριζεται με οζον..

αυτα μου ειπαν,αυτα σου λεω..

θα σας πω αν ισχυει το χλωριο..να δω ποσο γρηγορα θα ξεβαψει το μαλλι..

ντομ δε βγαινουν σα τρενακι τα δντια..

οπως θελευν βγαινουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ...μολις καθησα,λεω να κανω ενα φραπε :o ,παρα το κρυο νομιζω οτι αυτο θα με τονοση.....Η Αγγελικη εφΑγε φασολαδα κ την επεσε!!!αυτη ειναι ζωη...

Η μαρια βλεπει παιδικα!

εξω εχουμε 6βαθμους κ φυσαει..

την εβγαλα εξω κ μονο ματακια εδειχναν....ειχε πλακα ετσι με χοντρο μπουφαν κ σκουφο! επρεπε να παμε να παρουμε την Μαρια ...βρηκα μια κοπελα στο δρομο απο Ρωσια κ μου λεει...εμεις στην ρωσια οταν εχει πανω απο το μηδεν γεμιζει ο δρομος καροτσια με μωρα...εαν εχει 10βαθμους παει ο χειμωνας ερχετε η ανοιξη!!!! α καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σωσω ωραια που κανετε κολυμβιση...πως πηγε το μαθημα σημερα?????η Μαρθα τι κανει ,θα εχει πολυ γουστο..της φορας ολοσωμο?????κ σκουφακι?????

Α! η ξαδερφουλα μου σπουδαζει Ηρακλειο..μενει Χανιοπορτα,καλα το ειπα???? ειναι κοντα σε εσενα???

Ντομ ....οταν γεννησεις με το καλο οι πρωτες διακοπες να ειναι εδω παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!

εαν θελεις στειλε το ιμειλ σου να σου στειλο φοτο με τα χιονια !!!

κ εμεις ετσι βγαζουμε δοντακια!!!!

κοριτσια σε ολες τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα κ απο μας...

η αγγελικη χτες κοιμηθηκε 11 παρα,ξυπνησε 6 για γαλα κ μετα την σηκωσα εγω 10.30...ελιωσε..αλλα κοιμαται ανησυχα λογω μπουκωματος...πολλη μιξα ακομα..δε θα επρεπε να εχει βελτιωθει λιγακι?παρασκευη κλεινουμε βδομαδα κ ακομα τραβαω μιξες καθε 1 ωρα..μου εχει πεσει η μεση..κ η αγγελικη εχει ξενερωσει πια....

σοφακι μακαρι να τα πουμε στην αθηνα!!!!!!

αλεκα ειναι κουκλα η μικρη σου κ πολυ ναζιαρα..σαν τη μαμα της !!!!αλλα κ ο γιος δεν παει πισω..

ισμηνη καλα ο γιος σου τρομερος ατακαδορος!!!!!!βλεπω μεγαλωνοντας να μαζευονται καθε μερα εξω απο το σπιτι σας τσουρμο τα κοριτσακια κ να περιμενουν να βγει ο ορεστης να τον δουν!!!χαχα ορεστιτσες!!!!!οπως ρουβιτσες!!!!!

σωσω ολο αποριες εχεις...κ εγω ειμαι υπερ των εμβολιων κ μακαρι να μην το μετανιωσω αργοτερα...πιπεριες???που τα βρισκεις καλέ...

ντομ ο αντρας σου θελει ενα χερι ξυλο!!!!

μαρκερ κ εγω με τον αντρα μου εχουμε διαφορετικη αποψη για το θεμα του υπνου κ καποιες φορες με κανει κ νιωθω αχρηστη κ αναισθητη μανα που αφηνω τη μικρη να γκρινιαζει στην κουνια μεχρι να κοιμηθει,αλλα του εξηγησα οτι δεν μπορω να κοιμαται η αγγελικη 12 ηωρα το βραδυ..εχω κ εγω αναγκη να ξεκουραστω λιγο..

βεβαια ολη την ωρα τρωγομαστε για το θεμα αυτο κ μια δυο φορες εχει γινει κ μανουρα..

δεν το αφηνω καλε να σπαραζει...

απλα μουρμουραει..

τεσπα το θεμα με τα πεθερικα ειναι μεγαλο κ δυσκολο.

κ εγω την πεθερα πλεον μονο στην αναγκη θα την φωναζω..

ειχε προχτες το μωρο με τη μιξα να εχει κανει κρουστα κ δεν ειχε παρει χαμπαρι..

για να τσεκαρει τον πυρετο πιανει τα χερακια,θερμομετρο μαλλον δεν εχει πληροφορηθει οτι υπαρχει..

της δινει να παιζει με ο,τι γυαλινο κυκλοφορει στο σπιτι...

οποτε ουστ!!!!!!!

τζουλ απο μιξα πως ειστε καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες

σωσωκα να χαιρεσαι τον ΛΕΥΤΕΡΑΚΟ σου.να σας χαιρεται και να σας αντεχει χεχεχεχχεχεχεχε.

υπακουω παιδακι?????? τι ειναι αυτο? μη μη μη τιτινα της λεω και εισπραττω το χαμογελο της colgate. εχει πεσει εχει χτυπησει εκατο φορες εκει αυτη. δεν πα να λεω εγω.

ντομ που εισαι βρε ψυχη? η χαρα που χαθηκε?χθες μιλησαμε στο τελ και ηταν οκ εκτος απο την διαρροια.

τα αρρωστουλικα ειναι καλυτερα?

σοφακη αν δεν σε δω καλο ταξιδι και να περασετε σουπερρρρρρρρ. αθηνα ειναι η πεθερα? χεχε

μαλλον τα πατε καλα απο οτι φαινεται και αυτο ειναι πολυ καλο.

καλυψω καλη βρε η πεθερα σου.......

φιλουδιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπό!Ξεχαστηκα!

ΣΩΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΜΑΤΟ ΣΟΥ!χεχε

Του Αγ.Ελευθεριου σαν σημερα έδωσα λόγο με τον προκομενο!Βρηκα και γω μερα να γιορταζει αγιος με το σωστο ονομα... [smilie=sign13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!!!

λαχάνιασα ώσπου να σας διαβάσω!!!

Αλλά... έχω να καταγγείλω!!!

2 μέρες λρίπω και χεσμεντέν...

χθες είχα συνεδρία και δεν πρόλαβα.

το βράδυ με πέταγε το μάμμυ...

σήμερα το ίδιο... τώρα τα κατάφερα!

ρε κορίτσια σας διαβάζω για αρρώστιες, μύξες, τραβήγματα...

Δόξα τω Θεώ, δεχρειάστηκε ποτέ να τραβήξω μύξα!

και εκτός από βηχαλάκι, δεν είχαμε τίποτε φέτος!!!

φτου φτου φτου!!!

Ρε Φρόσω... τι μωρό είναι αυτό;

το μαναράκι μου!!!

μέσα στον πόνο του, φροντίζει να μην ταλαιπωρεί τη μανούλα του...

μακάρι να τελειώσει γρήγορα η ταλαιπωρία του!!!

Μαρκάτ είσαι φοβερή με το ’’ενσωματωμένο’’ κουταλάκι στην τούρτα!!!

χαχαχα!!!

χθες πήγαμε να φάμε σε 1 μαγαζί που είχε φουσκωτά.

Βρήκε τη χαρά του!!!

σκαρφάλωνε στα πιο ψηλά σημεία!!!

μετά πήγαμε σούπερ και τον αφήσαμε κάτω!!!

έπαθε παράκρουση!!!

τα ήθελε όλα!!!

κατέβαζε τα πάντα από τα ράφια!!!

όταν πήγαινα να τα βάλω πίσω, τα πετούσε ακόημ πιο γρήγορα και γελούσε!!!

χαχαχα!!!

γύρισα και από το μάθημα μου... χθες... και ήθελα να σας πω οτι τέλειωσα τον πίνακα μου!!!

και με πετούσε το άτιμο και δεν μπόρεσα να μυραστώ τη χαρά μου!!!

θα σας βάλω φωτό σήμερα, αν προλάβω...

σχολάω στις 6 και στις 7 έχουμε γενέθλια...

στο διάλλειμα μας πήγα κι αγόρασα 1 φούστα!!!

Σωσώ κα να χαίρεσαι τον Λευτεράκη σου και να χαίρεται κι εκείνος τις γυναικάρες του!!!

Δεν πρόλαβα καμία φωτό!!!

ρε Αλέκα234... σε όλες στέλνεις μέηλ εκτός από εμένα... γιατί με σνομπάρεις έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Νανα...

Περιμενουμε τον πίνακα...

Σωσωκα να χαιρεσαι το στεφανι σου!!!!!!!!!!!

Βρε κοριτσια θέλετε να ερθετε σπίτι μου μια απο αυτες τις μερες που θα είναι και η Σοφη εδω??

Αλήθεια Σοφη πού θα μένεις Αθήνα??

Εγω μένω μεν μακρυα αλλα απο την Εθνική ειναι ευκολο να ερθετε ολες...

Πειτε μου αν ειναι να κανονισουμε...

Οσο για την υπακοη..τι να σας πω..με γραφει κανονικα...

Αυτα προς το παρον..επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι και'γω!

Σωσω να χαιρεσαι το φρεσκο στεφανι σου!!!Παντα να ειστε ευτυχισμενοι και να χαιρεστε την Μαρθουλα σας.Α ρε Αλεκακι τιποτα δεν ξεχνας!Εγω απο γιορτες δεν σκαμπαζω τιποτα!Μονο αμα εχω κανεναν.

Ισμηνη μου εγω μενω Κορυδαλλο.Αν μπορουν και τα κοριτσια εγω δεν εχω προβλημα.Εγω θα μεινω μεχρι 28 του μηνα στην Αθηνα.Ισμηνη μου που μενεις?

Νανα αμα σου πω οτι σε ειχα στο μυαλο μου...Και ολο ελεγα να ρωτησω τι εγινε και ολο το ξεχνουσα!Μπραβο στον Ανθιμο!!!!Ητανε να μην παρει φορα!

Ντομ βλεπω οτι η εγκυμοσυνη δεν σε πτοει καθολου ε?Και το παρτυ συνεχιζεται!!!!χαχαχαχα!Μανιατικο του το κραταει παιδια!

Καλυψω εριξα ενα γελιο με τα μαμουνια που βγαζεις απο την μυτη της Αγγελικης :lol::lol::lol::lol:

Αλεκα η αληθεια ειναι πως με την πεθερα τα παω τελεια.Τι να πω ειμαι απο τις τυχερες.Και νερο για να της δωσει θα με ρωτησει.Τοσο διακριτικη.Αλλα και 6 χρονια που μεναμε 1 στενο παραπανω απο το σπιτι της δεν μας ενοχλησε ποτε,για να ερθει σπιτι μας θα επρεπε να την καλεσουμε εμεις για να μην ενοχλησει.

Σχεδον τελειωσα τις δουλειες.Μονο τα πραγματα μεινανε να ετοιμασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα σε Σοφι ... κορυδαλλο ειν το πατρικο μου ...

Dom :oops: με την καλη εννοια σε ειπα τρελλη ...οχι για δεσιμο...για φαγωμα :lol: δοκιμασε τα τα σοκο του Lidl το κουτι ειναι κοκκινο κ εχουν 1,60 περιπου ... ;)

Σωσω γιατι να το μαλωσω αμα ανεβει καναπε? αφου εφραξα το σπιτι , εστρωσα κ χαλι να νιω8ει ελευ8ερο... μιλαμε πεταει απο την χαρα του ... ανεβαινει καναπε κ κανει οτι κοιμαται να μην τον κατεβασω ...

το μαλωμα ειναι να τον πηγαινω για 2 λεπτα στο παρκο αλλα... δεν πιανει... την πεφτει για υπνο ο κοιμισης μου ...

φιλεναδα Καλυψ πολυ μιξα , ευτυχως εχω τον αντρα κ τραβαει με τρελλα ! :D:?

ΑΦΗΣΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΜR Κ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥ Κ 8Α ΒΓΑΛΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7-8 ΜΕΡΕΣ . ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ...ΜΕΣΑ... δεν 8α τον παω στη γιαγια... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια το mmr 4-14 κανει πυρετο, αν κανει φυσικα. η δικια και ο δημητρης δεν εκαναν.

εμεις εχουμε της ανεμοβλογιας αναμεσα στα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια και αυτο το ιδιο ειναι. 4-14 πυρετο αν κανει.

μολις θα εχω γυρισει στην δουλεια καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ισμηνη όλα τα λεφτα κ τα δικα σου ...

καλε εχουμε πολλες ωραιες νυφες εδω ...

ολες κατοχυρωμενες είναι ?

και γω που 8α δωσω τοσο καλο κ υπναραδικο παιδι ??? :lol::lol::lol:

ρε αλεκακι μου κανενα αλλο δεν εκανε πυρετο ... τα τελευταια ειναι αυτα τα 2 ... για να δουμε , ευχομαι το καλυτερο...

καλα μολις εβαλα Πανια... αχ κουλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια δωσε στην Λυδια τον υπναρα σου 2 μερες και θα σου τον στρωσει καλα μην ανυσηχεις :mrgreen: Αλλα ειμαστε λογοδοσμενες μηπως να πιασουμε τον Θανουλη γκομενο? :lol:

Συμπεθερα μην ακους πλακα κανω!

Ισμηνη ολα τα λεφτα ο Ορεστης!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...