Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λυσσαρες με τα τεπανια σας με φαγατε !

Χτες πηγα στο bazaar που σας ειπα κ μετα ηπιαμε κατι κρασια σε ενα Κρητικο στεκι , σαλιγκαρακια , μαρα8οπιτα κ μονο γυναικες ! ωραια φαση...

Αυτη η γυναικα (η σωσω) μα να μην καταλαβαινει

οτι το τσαι περιεχει τείνη που ειναι ισοδυναμο της καφείνης ...

χαμομηλι κοπελια ! που 8ες και αναλυση... :mrgreen::roll:

Ρε Μπεμπεκο η Καλυψω ειχε νταουνιλες οπως ειχε αναφέρει... 8α αναμένω όμως , δεν μπορει να πάρει τα πάνω της ο down jones της... :lol:

καλα μιλαμε βαριεμαι να στολισω... και το πομολο μη σας πω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα την πεσατε;;;

δε σας προλαβα...

εμεις περΣαμε το απογευμα μας στα νοσοκομεια...

φαγωθηκε ο αντρας μου να τα παμε τα μωρα! σας εχω πει οτι εχει τρελο κολημα με τις αρρωστιες και τα μικροβια... εφημερευαν 2 για παιδιατρικα... παμε πρωτα Γεννηματα, στο κεντρο, στα πανεπιστημια... μπαινω μονη μεσα... λες και ηταν τσαντιρι! ολο αθυγγανοι και αλλοδαποι! κοβω χαρτακι ... 34 ατομα σειρα... γεια σας!!!! σιγα μην κατσουμε

παμε προς Τουμπα στο Λοιμοδων. μπαινω, βλεπω, λιγα πραγματα. το μιχανημα για χαρτακια χαλασμενο. ρωταω, ειχαν σειρα 5 παιδακια πριν απο μενα. περιμενω... περιμενω ... τα μωρα με τον αντρα στο αμαξι. δεν ηταν πολυ χαλια τα παιδακια που περιμεναν. και ερχεται ενα ζεθγαρι με τη μικρη με πυρετο και γαστρεντεριτιδα! με το που ειπε τι εχει, γεια σας... περιμενα εξω. μα γιατι δεν το ειχαν στο αμαξι να περιμενει το παιδι τοση ωρα, να κολησει και τα αλλα;;; περιμενα εξω. σε 1 ωρα ειχαν περασει μονο 2 παιδακια! και τελικα φυγαμε και απο κει...

με τσατησε ο αντρας μου, γιατι ηταν νευριασμενος και επιθετικος καθε φορα που εβηχε ο Σπυρος. λες και καποιος εφταιγε. εγω μηπως;;; του τα ειπα. λες και μονο αυτος στεναχωριεται που ειναι ετσι τα μωρα.

η μικρη ανεβασε 39,2 πυρετο στον ποπο, αρα 38,8.

μπανακι, ορους, ρουφηγματα, υποθετακι, αντιβηχικο σιροπι ο Σπυρος, γαλα και νανι...

ευτυχως, εχει 3 ωρες κοιμαται και δεν εβηξε...

τα ειπα και ηρεμισα...

αλλα σας επριξα. παλι. λες και τα δικα σας δεν αρρωσταινουν...

καλο βραδυ να εχουμε... και φυσαει ενας αερας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Βαγκ μου Περαστικουλια κ γρηγορα !

Ταλαιπωρια μάυρη περασες... :o

Και εμενα ριχνει ενα ροχαλητο , χαλια η μυτη παλι/,,,

ασχετο εχει παρει καμια bo frost ??? μπηκα στο site k eπα8α πλακα !!! :D:shock:

(σκεφτομαι σοβαρα , ο αντρας μου οτι και να φαει το βραδυ κατα τις 12.00 το βραδυ γυρευει άλλο φάι (ημαρτον) :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Vag τι λες τωρα δεν μας πρηζεις πες 'τα να ξεθυμανεις!!

Τοσο χαλια ειναι τα μωρα?Τοση ταλαιπωρια και τελικα ακρη δεν βρηκατε.Περαστικα σας...και κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσοκοπάνες!!!

Πόσα γράψατε;

Νυστάζω!!!

Κλείνουν τα ματάκια μου... αλλά... δε θα μπορούσα να κοιμηθώ αν δε σας έλεγα 1 γεια...

Περαστικά σας Βαγκ μου!

Εύχομαι αύριο να είστε μια χαρά!!!

Το πρωί βγήκαμε στην αγορά και το απόγευμα γενέθλια.

Αυτές τις μέρες δεν είμαι καλά...

Έχω 1 βάρος και θέλω να κλαίω...

έχω και τη μάνα μου να κλαίει κάθε μέρα...

Η αγαπημένη της αδερφούλα έχει καρκίνο... ζει στη Γερμανία...

&μένα είναι η αγαπημένη μου θεία...

μετά που γυρίσαμε από τη βόλτα έκανα δουλειές.

Καθάρισα φωτιστικά, παράθυρα (μόνο από μέσα), κουρτινόξυλα, κλιματιστικά, ψυγείο...

αύριο θέλω να στολίσω... μπας και ανέβει λίγο η διάθεση...

Σήμερα γιορτάζει η Δράμα.

Η Αγία Βαρβάρα είναι η πολιούχος μας... πηγαίναμε καραβάκια στη λιμνούλα...

Βαγκ, λατρεύω τη Βαρβάρα!!!

Η γιαγιάκα μου την έφτιαχνε τέλεια!!!

Ξεκίνησε και η Ονειρούπολη!

Αν πάτε να φάτε λουκουμάδες από 1 ψηλό κύριο με μουστάκι!!!

Είναι ο μπαμπάς μου!!!

Μου λείπουν πολύ οι δικοί μου ρε γαμώτο...

το παιδί μου μεγαλώνει και χάνουν όλες τις όμορφες στιγμές του.

μόνο τη φωνή του ακούνε και τρελαίνονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου.

Απο τις 7 στο ποδι :? Εχει να μοιρασει γαλα...τι να πω...

ΑΧ ΑΧ ΑΧ καλη μου Νανουκα.Τι εγινε βρε κοριτσακι μου?Πλησιαζουν οι γιορτες και μελαγχολησαμε?Ενα θα σου πω πως σε καταλαβαινω απολυτα.Το ιδιο ακριβως νιωθω και'γω πως μεγαλωνει το παιδι μου και χανουν ολα τα καλα.Για πιο λογο νομιζεις πως κανω το φρικιο των Χριστουγεννων απο τοσο νωρις?προσπαθω να μπω στο κλιμα μπας και αλλαξει λιγο η διαθεση μου...Ομως δεν ειναι οπως παλια...Οσο και να προσπαθω κατα βαθος κατι γρατζουναει.Γιατι νομιζεις πεταξια την σκουφια μου για το ταξιδι?

Μου λειπουν πολυ οι γονεις μου και 'μενα αλλα αυτο δεν αλλαζει τα πραγματα...και ετσι λεω αυτη ειναι η αληθεια και πρεπει να την αντιμετωπισεις...για ακομα μια φορα...το κεφαλι ψηλα και ντε γαιδαρακο ντε...Ετσι ειναι Νανα μου.

Και παντα να σκεφτεσαι πως δεν εισαι η μονη ...Ειμαι εγω,εισαι εσυ..ειναι η Σωσω..ειναι το Μαρακι.ειναι η καθε μια που ειναι μακρια απο το σπιτι της...

Αυτα ...τελειωσε η ψυχοθεραπεια σου κοριτσακι!!!για να δω χαμογελο τωρα! [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλε τι αερας!!! και θελει λαδωμα το φουρφουρι του τζακιου και μας επριξε!

ευτυχως τα μωρα κοιμηθηκαν καλα χωρις να ξυπνησουν καμια φορα... εκτος αν δεν τα ακουσαμε :oops:

η μικρη ξυπνησε με 38,5πυρετο και ο μικρος με μπουκωμα. εκανε ενα φτερνισμα και βγηκαν φουσκαλες απο τη μυτη! μπλιαξ πρωι πρωι!

εγω δεν αγχωνομαι. πιστευω πως ολα τα παιδακια ετσι και χειροτερα αρρωσταινουν. τι να κανουμε. ετσι ειναι. αλλα δεν αντεχω τις υπερβολες στο θεμα υγεια του αντρα μου... αν ειναι να τρεχουμε ετσι ευκολα στα νοσοκομεια...

τελος παντων, ευχαριστω για την κατανοηση και τις ευχες.

Νανα τι να πω για τη θεια σου... ειναι ιασιμος ο καρκινος; μακαρι. και καλη δυναμη...

ξερω οτι ανοιξε και η ονειορουπολη. χλωμο να παμε ομως... αν γινουν καλα και ειναι καλος ο καιρος θα παμε εδω στη ΔΕΘ που εχει κατι αναλογο.

Σοφη ποσα χρονια ειστε με μεταθεση στην Κω;; δεν υπαρχει περιπτωση να παρει συντομα ο αντρας σου μεταθεση για στερια;;;

Τζουλια... τι ειναι το μπο φροστ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες μου!

Περαστικα στα διδυμακια μας! Ετσι ειναι Βαγκ! Πολυ σωστα! Απλα στα μωρακια για παραδειγμα αντι για 3ημερο κανει 10ημερο η ιωση. Λιγο προσοχη θελει με τις αλλαγες του καιρου,οχι υπερβολες στο ντυσιμο,καλο και θρεπτικο φαγακι,φρούτα και ίσως κανένα στιμμένο πορτοκαλακι. χιχι! Οπως κανουμε με μας. Θα περασει...! Οσο για τα νοσοκομεια. Δε χρειαζονται η αληθεια ειναι. Δεν ησασταν καν επειγον περιστατικο. Ειναι απλα κρυωμενα τα πουλακια μου. Καταλαβαινω τον μπαμπακα σας! Οι αντρες ειναι πως να το πω κομψα? Λιγο χεστηδες? χαχααχχααχχχαχαχχαχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα! Ουτε καν στον παιδιατρο δεν τον παω εγω μη μου κολλησει κατι εκει. Μου εχει πει και ο ιδιος οτι δεν χρειαζεται. Εκτος αν κρινω απο τα συμπτωματα οτι πρεπει να τον δει.

Νανουκα μου! Αχ σε καταλαβαινω. Θα δεις θα στολισεις και θα νιωσεις πιο ομορφα! Εχεις το αγορακι σου τωρα πια!

Ελπιζω η θεια να το ξεπερασει! Θετικη σκεψη χρειαζεται και κουραγιο! Να χει διπλα της ανθρωπους να την ανεβαζουν! Ειχα και γω θεμα με τη θεια μου περυσι! ΚΑρκινο στο μαστο! Επιθετικη μορφη. Εχει 3 παιδακια. Τα δυο σχεδον συνομιληκα μου αλλα και ενα μικρουλι που πηγαινε περυσι εκτη δημοτικου. Σταθηκε παλικαρι! Τωρα ειναι καλα! Αλλα τετοιο κουραγιο σε ανθρωπο δεν εχω ξαναδει! Ειλικρινα.....

Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Ξενιτεμενες μανουλες και μη, ανεβειτε ψυχολογικα! Δε θελω τετοια!

Παω τωρα..... Κυριακη σημερα! ΚΑνει κρυο εδω! Επιτελους! Θα παμε βολτιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι η τριτη και τελευταια φορα που γραφω...περαστικα ρε βαγκ..φυσικα ολα τα παιδια αρρωσταινουν αλλα το θεμα ειναι τα περασουν ανωδυνα..

τζουλια λιπτον χαμομηλι εδωσε οχι σκετο λιπτον...

ενημερωτικα...

ρε παιδια να παω το παιδι πισινα;;

η μια πισινα λεει εχει χλωριο λιγο και η αλλη οζον..δε ξερω...

νανα τι καρκινος;;που;;ηλικια;;

φανταζομαι οτι εχεις σιχαθει του λουκουμαδες η οχι;;ελειδη υπηρχαν αφθονια λεω...

σοφη μπραβο που θα πας αθηνα,,

εμεις ξεκινησαμε για λιμανι...και φακ..μας επιασε βροχη και γυρισαμε..

στολισα χθες..πολυ γελιο..θα σας βαλω φωτο το δεντρο μινιατουρα..βαλτε και σες τα δεντρα σας..

εγω παλι δε μελαγχολω τα χριστουγεννα..σιγα..ασε που μου τη δινουν..υποκρισια..ολος ο κοσμος ειναι χαρουμρνος και μετα παλι σκατ..δε ξερω..

θα ηθελα να ειμαι με τους δικους μου κοντα αλλα δε πειραζει..δε θα σκασω κιολας..

την ιδια χαρα θα εχω αν παω σε αλλη φαση..

ντε και καλα γιορτες;;πιο πολυ με χαλαει που δε θα παω κανενα ταξιδι...τι καφρος ειμαι κυριακατικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας πεθυμησα καλε!!!!λοιπον την τελευταια φορα που μιλησαμε ηταν τελη οκτωμβριου.σας ειχα πει οτι θα παμε θεσσαλονικη κ οτι πηραμε την αποφαση για να μετακομησουμε τελικα θεσσαλονικη,ε?λοιπον απο τηνημερα που φυγαμε απο το χωρια(τελη οκτωμβρη δεν εχουμε ξαναπαει στο χωριο,μενουμε στην μαμα μου,η οποια δεν εχει υπολογιστη γιαυτο κ δεν εμφανιζομουν τοσο καιρο.ο αντρας μου πηγενε σαββατοκυριακο στο χωρια για την δουλεια και εχει 2 εβδομαδες που τους ειπε οτι θα σταματησει αυτα τα δυο μεροκαματα που κανει γιατι θελει να επιστρεψει θεσσαλονικη.εχει μια εβδομαδα που βρηκε δουλεια μαγειρας σε ενα εστιατορειο στην κρηνη,βραδυνα συνεχεια.σημερα ομως πηγε τωρα το πρωι 11 με 2 το βραδυ,16 ωρες.εγω πιεζομαι λιγο γιατι δεν μενουμε ακομα μονοι μας,ειμαστε στη μαμα μου κ οσο να ειναι ,ειναι λιγο δυσκολο γιατι δεν εχουμε τον δικο μας χωρο σαν ζευγαρι,αλλα ευτυχως αυτο θα ειναι για λιγο αφου βρηκε δουλεια,μαλλον μετα τον ιανουαριο θα μετακομησουμε.τα πραγματα μας ακομα ειναι στο χωριο.η εγκυμοσυνη μου παει καλα,ειμαι στον 5 μηνα,αν κ ειχα κοιλιτσα αρκετη απο τον βαγγελη αρχισα να φουσκωνω.την προηγουμενη εβδομαδα που πηγαμε στο γιατρο μας το αλλαξε,ειπε οτι πονταρει για αγορι.ο βαγγελακης μας,πλεων τρεχει, ανεβενει στα κρεβατια στους καναπεδες κ εχει 2 μερες κ στις καρεκλες της κουζινας.λεει μπαλα,γκολ,φυγε,γκαμιλ μπερ,χορευουμε πλεον θαυμασια λεει κ τα κλασικα μαμα,μπαμπα γιαγια,κ εχει λιγες μερες αρχισε να λεει κ παππου.ανεβενει στον καναπε καθετε βλεπει τηλεοραση κ οταν βαριετε ξανακατεβενει.κοιμαται πλεον μονος του 2 ηωρα το μεσημερι τον βαζω στο κρεβατι αφου τον φιλησω κ του πω οτι θα ειμαι εξω βγενω απο το δωματιο,ξυπναει κατα τις 4 με 4,30 και το βραδυ τον βαζω 9 παρα αφου πιει το γαλα του μεσα στο κρεβατι(η μαμα μου εχει παρκοκρεβατο στο σπιτι της)παλι τον φιλαω βγενω εξω και ξυπναει αναλογα,8,30 η 9 με 9,30.αυτα σας κουρασα ε?ηρθαμε στην πεθερα μου και βρηκα ευκαιρια να σας γραψω.φιλια,ααααα σωσω να ζησετε κοριτσαρα μου αν κ λιγο αργα.να χαιραστε κ το κοριτσακι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω!!χειμμαρος η νιου μαμα..μπραβο..δε πειραζει..θα κανετε λιγο υπομονη εκει στη μαμα σου..και ολα θα στρωσουν..πολυ καλα που η εγκυμοσυνη σου παει καλα..ευχαριστω για τις ευχες..

ιντερνετ δε θα βαλετε εκει;;θα περιμενεε να πατε στο καινουργιο σπιτι;;

υπομονη..εμεις εδω θα ειμαστε..

μπραβο και που βρηκε δουλεια ο νατρας σου..στειλς μερες μας...φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σωσώκα δε στενοχωριέμαι τόσο για μένα, όσο για τους δικούς μου.

Ούτε ο αδερφός μου θα ανέβουνε, οπότε θα είναι μόνοι τους...

&ξέρω οτι αυτό τους στενοχωρεί.

Η θεία είναι 60 ακι ο καρκίνος είναι στον πνεύμονα.

Δεν μπορούνα να το κάνουν εγχείρηση και προσπαθούνε μόνο με χημειοθεραπείες...

& δυστυχώς... μεγάλωσε...

Τεσπά... αφήστε τα αυτά...

Στόλισα!!!

Ο Άνθιμος γκρίνιαζε και ο Πετρής βαριότανε!!

Φύγανε και το στόλισα μόνη μου...

Νομίζω οτι πρέπει να πάρω κι άλλα στολίδια...

χαχαχα!!!

Θα σας το βάλω να το δείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθώ να είμαι καλύτερα...

πολύ όμορφο το δεντράκι σας!!!

το καφέ είναι το αγαπημένο μου χρώμα!!!

η κουμπάρα μου με κορόιδευε και μου έλεγε οτι ελπίζει να μην ΄κάνω καφέ το δέντρο μου...

τελικά είναι πολύ όμορφο... μπράβο σοφάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άιντε κοριτσια και του χρονου τριπλες και τετραπλες!!!!!

πολυ ωραια τα δεντρα σας! Σωσω η μινιμαλ επιλογη... πιο μινιμαλ και απο τη δικη μου!!

και μια που θα ανεβει το απογευμα ο αντρας στη σκεπη να λαδωσει επιτελους το φουρφουρι του ζακιου γιατι εκανα κεφαλι απο το τριξιμο, θα τον πω να κατεβασει απο τη σοφιτα και τα δικα μας σιγα σιγα... ζηλεψα!

καλα το καμ μπακ της νιου μαμα γεματο νεα!

ολα να πανε καλα. οπως τα εχετε στο μυαλο σας κοπελια!!!

εκανα τορτελινια τυριων με σαλτσα φετας. και ο αντρας ακομη να ερθει απο τη δουλεια... ταχα σημερα Κυριακη, σχολανε 13:00! θα βγαζει παλι τις υπηρεσιες για αυριο με τα μετρα για τα "δεκεμβριανα". καινουριο και αυτο... καλα το Πολυτεχνειο αλλα και αυτο καθε χρονο να "γιορταζουν" το θανατο του Γρηγοροπουλου;;; πολυ παει...

Νανα δε παιζει τοενδεχομενο να ερθουν οι γονεις σου, εστω μετα τις γιορτες, αφου ο πατερουλης σου θα γλυκαινει τους δραμινους;;; δουλευουν;

οπως και να ειναι, καλα να ειμαστε ολες κοριτσια, και οι αντρες μας και τα παιδακια μας, να περασουμε και αυτες τις γιορτες ζεστα και οικογενειακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

μπραβο για τα δεντρακια σας

εμεις εχουμε στολισει εδω και 3 εβδομαδες

λευκο το δικο μας οπως κα περσι

εμεις εχουμε τα κλασικα αρρωστια αρρωστια αρρωστια

τ να σας λεω εγω την τεταρτη ειμουν ολη μερα στ νοσο να με ψαχνουν για τα χιλια μυρια - δεν μπορειτε να φανταστειτε λογω κατι εξετασεων που δεν βγηκαν καλες

τελικα εχω θλαση πνευμονα και που να σας λεω ποσα φαρμακα περνω

τα μικρα με γαστεντεριτιδα απο τη δευτερα ο νικος -- την τεταρτη ο στελιος και παλι απο χθες ο νικος και σημερα κι εγω

ο Στελιος εχει πυρετο συνεχως κοντα στο 39

αυτα τα ωραια μας

δεν τρωμε- το σκατο ειναι σκατο νερο - ξερναμε τα πανταν

εχουν χασει απο 500γρ ο καθενας και η αφαγια παει συννεφο ακομα

απο την κουραση δεν μπορω να πατησω ουτε τα πληκτρα

ωραια σας κουρασα ειμαστε πανω απο ολα ολοι

εγκυουλες μου τις ευχουλες μου

αντε μου καλα να

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι! Περαστικα βρε παιδι μου! Καλα πως το επαθες? Χτυπησες? Επεσες? Τι εγινε? Πωπω! Πρεπει να εισαι χαλια!Ειχες βήχα? Αιμα? Και η γαστρεντεριτιδαο το κερασακι στη τουρτα! Περαστικα και στα μωρα!

Εχει και τη γιορτουλα του αυριο ο νικολακης! Ελπιζω τα μαναρακια να ειναι καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα που πιασανε τα δεντρα κ με συνδεσανε με... Καισαρεια !!!

Και γω κανα μεγαλο σαν της Σωσως 8α στολισω , και μενα μου αρεσει το καφε άλλα δεν εχω στολιδια οποτε 8α βαλω 2 σκυλια να μου το χεσ...ε , να ναι κ πιο αφηρημενο :lol::lol::lol:

μπαα με βλεπω να μεγεν8υνω κανα καρτ ποσταλ δεντρου κ να κολλαω στον τοιχο... :lol::lol:

Τελικα εχει παρει καμια ??? www.bofrost.gr αντε με γκαστρωσατε και δεν 8ελω :mrgreen::geek:

κατι η8ελα να πω ... τεσπα το απογευμα ...

μαρκερ περαστικα κ υπομονη , Νιουμανα επισης κ με το καλο σε νιουσπιτι με νιουμωρο κλπ κλπ

Σοφακι ωραιο το δεντρο-φ8ινοπωρο , δεν στολιζεις κ το δικο μου ? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τζουλια ναι..το θυμηθηκα...η δικια μας ειναι καουτσουν..η πιπιλα...

νανα απλο το δεντρο σου...αλλα πολυ μεγλο βρε παιδι μου..δε βαριεσαι ανεβα κατεβα;;; :lol::lol::lol: σοφη μπραβο..εχεις γουστο..

νανα το δεντρο το εκ;νε 1 φιλη..ετσι το βαζω και το βγαζω απο τη σακουλα..αντε να ισιωσω καμια κορδελα..

πειραζει που δε καταλαβα το μπρο σφοστ;;;

1 περιληψη;

αμαν ρε μαρκερ...τι να πω...αληθεια πως το καταφερες αυτο στο θωρακα;;;

περαστικα σας..τι να πω....

ρε παιδια πειραζει που ξεχασα να το κοινωνησω;;;πηγα 1 φορα αλλα ολο το ξεχναω....

πειραζει αν παω πιο μετα;;;

με μια δε φτανει;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχαχα!

Τζουλια! Ορεξατο μου εισαι σημερα! χαχαχαα! Καλο αυτο!

Τα ξερω τα μπο φροστ! Σουπερ ειναι. Ειδικα κατι γεμιστα ζυμαρικα! Αλλα δε ξερω στελνουνε επαρχια?

Θα μπω να δω.

Ωραια τα δεντρα σας αλλα της Τζουλιας θα ειναι το πιο ωραιο!χαχαχαχαχαα!

Χιονια στο καμπαναριο... λαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλα

Ασχετο...

Κοριτσια κανει ψωφοκρυο εδω! Απιστεύτου! Φορεσαμε μπουφαν!λολ! χαχαχαα! ΚΑι ο Διονυσης σκουφο!χαχαχα! Καλοκαιριατικα κρυο! Αν ειναι δυνατον! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Newmama ολα να σας ερθουνε οπως επιθυμειτε! Με το καλο να ερθει και ο μπομπιρας!

Εμεις θα στολισουμε βεραντα σημερα! Φωτακια κλπ!

Τελικα δεντρο εξω διπλα στη μπαλκονοπορτα. Πως λενε μακρυα και αγαπημενοι? Κατι τετοιο?

Απο το να του λεω ολο μη και μη! Τον εχω που τον εχω λίγο σε επιτηρηση... χαχαχχα θα του δημιουργησω ψυχολογικα με το δεντρο. Του χρονου.....

Αλλα στολισμενο ειναι το σπιτι μας γενικα φουλ. Εχω βαλει αυτες τις μπάλες στην οροφη με τα φωτακια. Ειναι τελεια. Και στα τραπεζια μεγαλες χνουδωτες λευκές και μωβ(το χρωμα μου) μπάλες . Στο δωματιο του πανω στη συρταριερα μπάλες χνουδωτες και διακοσμητικα ξυλινα χριστουγεννιατικα. Στην εξωπορτα ενα δεντρακι μικρο κατω και στη πορτα αυτα τα κλασσικα που βαζουνε με κατι χιονανθρωπακια. Ε θα βαλω και στη βεραντα μαζευτηκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...