Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

ναι μετα το μπανιο ειναι το ιδανικο για ρουφηγμα μυξας ... οπου το εχει παρει εργολαβια ο αντρας , εγω παντα όρο εβαζα και μαλιστα περνω το σπρει που εχει πολυ πιεση κ μεχρι να το καταλαβει ο 8ανος εχει μπει μεσα κιολας ! και ειναι σουπερ :mrgreen:

βαριεμαι ... (πω πω ουτε στην ταινια της τζουλιας να επαιζα :lol: που ελεγε ''ηλι8ιο βαριεμαι...'' , μου χει μεινει αυτη η ατακα :lol: )

χα , ειναι 2 φορα που στελνω στους ραδιο αρβ ανεκδοτο και το λενε ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχει και στο ικεα νομιζω, αλλα σιγουρα στα μαγαζια που εχουν ειδη σπιτιου στα λουλουδαδικα κατω στο κεντρο.

καληνυχτα κουκλιτσες μου. φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε παντην 1 βολτα ρε φιλεναδα...χριστινουλα μου σε πεθυμησααααααα.........καλε μαμα στειλε καμια φωτο να δουμε τη κορη σου..

αλεκα 234 δε φταις εσυ καλο μου..

αιο να δε σου κανει κοπς..

παιδια σας αφηνω..λεω να την πεσω!

φιλακια σε ολες..

αλεκα να μας γραφεις...οπως παλια... :(:(:(

ζουλια αληθεια το λες;;;σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στοοοπ! Που πάτε?

Τωρα που ηρθα φευγετε?

Καλα ειμαι μην ανυσηχειτε!

Καλυτερα δηλαδη. Αντιβιωση κλπ.

Θα κανω καλλιεργεια 1 εβδομαδα μετα την αντιβιωση. Αυτα...

Τζουλ! Το ειχα σκεφτει και γω αυτο μετα καγκελα. Ειχα βρει στο μαδερκερ. Τωρα να σας πω προσαρμοσαμε αρκετα το σπιτι στα μετρα του και νομιζω δε θα το κανω. Αφηστε που θελει να με ακολουθει παντου.... Η ουρα μου!

Περαστικα σε ολα τα νινια!

Καλα τα μωρουλινια στα χιονια ειναι ολα τα λεφτα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ηθελα να βλεπα και τη φατσουλα του δικου μου αν εβλεπε χιονι.... χαχαχαχα

Τζουλια αληθεια? Ετσι ελεγε η συνονόματη σου? [smilie=sex.gif] χαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απεργει η Νανα και σας καλημεριζω εγω;;;;

καλημερα.....

Τζουλια τα καγκελα ειναι ενωμενες προεκτασεις για πορτακια ασφαλειας;;; πηραμε μαζι με πορτα απο τα τζαμπο. να δουμε ποτε θα τα βαλει ο αντρας στις σκαλες....

ο οποιος ειναι και αρρωστος και καταλαβαινετε.....

η Μαριαννα συνεχιζει να ειναι χαλια. τι μπουκωμα... απορω πως κοιμαται... το πρωι η μυτη της ηταν λες και ειχε τσιμεντο! θα την παει ο αντρας το απογευμα στη γιατρο...

καλα τα χιονισμενα παιδακια τελεια!!!!

να γινουν καλα και τα δικα μου οτνα χιονισει να τα βγαλουμε και εμεις...

Μαρακι μπραβο που ολα οκ!!!!

Αλεκα και εγω που δε βγαινω καθε μερα μελαγχολω.... και βλεπω αποτ α παραθυρα...

Αλεκα234 με το καλο να πατε στους δικους σου!!

Σοφη μεθαυριο σαλπαρεις!!! καλα να περασετε...

αυριο δε θα μπω μαλλον για να σε πω καλο ταξιδι...

Τζουλια αυτο με τα συρταρακια απο το πλανετ χομ ειναι;;; το ηθελε ο αντρας μου επιμονα, αλλα τον επισα οτι δε χωραει πουθενα στο σπιτι μας... με ειχε πριξει!!!

εγω ευκαλυπτελαιο βαζω σε αυτο με το ρεσο απο κατω που ειναι για αιθερια ελαια... μοσχοβολαει ολο το σπιτι... αν και η πεθερα οταν ερχετε λεει, παλι βιξ μυριζει το σπιτι... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ναι Βαγκ απο πλανετ τα συρταρακια :D

προσεχε με το καγκελακι απο τα τζαμπο , ειχε παρει 1 πορτακι η μανα μου γιατι εχει εσωτ.σκαλα

και το αλλάξανε 3 φορες γιατι ηταν προβληματικο και επειδη πάλι ειναι , 8α το αλλαξω εγω κ 8α παρω κανα παιχνιδι...

μαρακι78 κ εμενα που ειδε χιονι δεν ημουν εκει να δω τη φατσα του , ηταν στη μαμα μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα...

Τι ωραια να εισαι σπιτι...

Αν και έχω τόσες δουλειες...

Πρωτα πρεπει να τελειωσω το στολισμα...

ΒΡε τζουλια πόσες μέρες στόλιζες εσύ?

Τα ίδια κάγκελα πήρα κι εγω κι έτσι έκλεισα και τις 2 σκάλες και ησυχάσαμε επιτελους..όλο εκεί πήγαινε..

Μαρακι μπραβο που πας καλυτερα..

Αλεκααααααα φιλακια..

Σωσωκα πώς πάει ο έγγαμος βιος???

Αχ θα σας βάλω κιγω το δεντρακι μας...

Παιδια έβαλε κι η μικρή μπάλες...κι ευτυχώς δεν θέλει να το ρίξει κάτω..

Μάλλον την τσιμπάει οταν το πλησιάζει..χιχιιχχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώπω..το επιπλο με τα συρταράκια είναι καταπληκτικο τζουλ!

Ασχετο αλλά σημερα έχουν στο νηπιαγωγειο τη Χριστουγεννιατικη γιορτούλα τους το απόγευμα...

Θα πει ποιημα το μαναρι μου..

Σας εχω πει οτι εχω ψωνιο με το γιο μου ετσι?

Θα σας βαλω φωτο το βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας...

η μικρη δεν εχει γινει χειροτερα...εχει μια ιωση του λαιμου κ ευτυχως εχει μεινει μονο εκει...

καλα,γκαριξε παλι στη γιατρο..καθε φορα ειναι κ χειροτερα..την κραταμε 2 για να την εξετασει..σε λιγο καιρο θα κραταει κ ο μπαμπας της...

χασαμε 200γρ..ειναι 10.400 κ δεν ψηλωσε καθολου...80εκατοστα..να ανησυχησω που δεν πηρε καθολου υψος αυτο το μηνα?μαλλον πρεπει να την ταιζω περισσοτερο!!!!!

χτες για απογευματινο εφαγε μισο τοστ κ φρεσκο χυμο πορτοκαλι/μανταρινι αραιωμενο με λιγο νερακι..

της αρεσε πολυ..

θα της δωσω για πρωινο μαζι με μπανανα σε κομματακια...

διαπιστωσα οτι γουσταρει να τρωει πολυ μονη της κ εγω της τα κοβω κομματακια κ τα καταβροχθιζει!!!

για το οτριβιν η γιατρος ειπε να μην της το βαζω ποτε σκετο,ειτε διαλυμενο μεσα σε ορο με συγιγγα ειτε μαζι με ενα αλλο υγρο απο το φαρμακειο,δε βγαζω τα γραμματα της συνταγης για να σας το πω..

θα παω μετα φαρμακειο κ θα μου το φτιαξει η κοπελα..

παιδια στο ιατρειο γινοτανε της πουτανας!!!ειναι ολα αρρωστα!!!μακαρι να μην κολλησαμε τπτ καινουργιο!!!!ολα βηχανε!!!κ η μικρη δεν καθοτανε βεβαια πανω μας αλλα εκανε δημοσιες σχεσεις!!!!

ισμηνη υπεροχη φωτο...κατσε να ξεκουραστεις κ μην κανεις δουλειες!!!!!

αλεκακι μου ελειψες ρε....αντε να μπαινουμε κ οι 2πιο συχνα να τα λεμε...

σωσω δελφινι μου εσυ!!!!!!

τζουλ εμεις υγραντηρα δουλευουμε φουλ τωρα που ειναι αρρωστη...αλλα γενικα πανω στα καλοριφερ εχουμε μπολακια με νερο κ ριχνω λιγο ευκαλυπτο κ μαστουρωνουμε ομαδικως.....πολυ ωραια τα καγκελα..θα ερθω να με βγαλεις φωτο!!!!!!

μαρακι περαστικα!!!!!!!!!!!κ εμενα οπου παω με ακολουθει...κ φωναζει ολο μαμα!!!!!!!

σας αφηνω γτ ξυπνησε!!!!!!!πρεπει να παω να τραβηξω μιξες...τι μαρτυριο θεε μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!

Κοιμαται ακομη ο μικρος! χαχαχαχαχα! Αυτα είναι! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα τον ξυπνησω ομως γιατι δε θα κοιμαται το μεσημερι.

Το βραδυ εχουμε να παμε σε μια Αννουλα. Ειναι η κόρη της κουμπαρας μας (μιας απο τις πολλές) και είναι 4. Τι να της πάρω? Εγω λέω κανένα ρουχαλάκι μπένεττον με καλσονάκι.

Ωραια η φωτο σου Τζουλ! :P

Θελω να βαλω και γω φωτοοοο! Αλλα ρε γμτ εχει χαλασει το καλωδιο που μπαινει στο λαπτοπ και τις περναω και δεν εχω αξιωθει να παρω! Στο τελος θα χασω ολες τις φωτο! :evil::evil:

Παω να τον ξυπνησω και να σιδερωσω...... Φασινα παλι! ΑΜΑΝ!

Συμπεθερα τωρα σε διαβασα! Περστικα βρε παιδι μου! Πολλα πολλα φιλακια! Γρηγορη αναρρωση!

Μην ανυσηχεις για το υψος! Ειναι ψηλο παιδακι ετσι και αλλιως! Το πολυ φαι δε θα βοηθησει αλλα το ποιοτικο κατι που το κανεις ηδη φανταζομαι. Οσο για το βαρος παλι ειναι πολυ πολυ καλο για κοριτσι. Ισα ισα θα επρεπε να ειναι και λιγοτερο. Δεν εννοω οτι ειναι στρουμπουλουλι, αλλα αναπτυγμενο παιδακι. ΚΟιτα τις καμπυλες να δεις που βρισκεστε!!!!!!!!!!! Ειστε σουπερ!

Ισμηνη τελειο το δεντροοοο!

Με τετοιο γιο ειναι να μην εισαι ψωνιο? χεχεχεχεχχεχεχεχεεχε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα χριστουγεννα κοριτσαρες! Χωρις ιωσεις! Και με τρελους υπνους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...καλε τεραστιο δεντρο ισμηνη....πωπωπ!!!

μπραβο...

αφου εχετε χωρο...σουπερ..εμεις καλα..πηγα λαικη της πηα ψαρι...ρε παιδια ποση ωρα βραζετε το ψαρι;;

καλυψω αφου δε χειροτερευσε μη μιλας...

ωστε ερεψε το πουλακι μου,ε;;εχασε 200 γρ;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

εχει μια γκρίνια ο Παύλος απο την ωρα που σηκώθηκε :x αλλο πράγμα :x

ο Νικόλας μια χαρά παίζει με τα αυτοκινητάκια του

ωραία τα δεντράκια σας κορίτσια!

και του χρόνου να είστε καλά!

ναι και το δικό σου Τζουλς, τι και αν είναι μικρό και γω ενα μικρούλι πήρα φέτος

Καλυψώ ελπίζω να μην κολλήσατε τπτ στο ιατρείο

εγω τα δικά μου τα πηγαίνω συνήθως μεσημέρι το τελευταίο του ραντεβού και δεν πολυβρίσκω άλλα παιδάκια

ο Παυλος δεν κάθεται με τπτ

τα λέμε κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα το ψαρακι μην το παραβρασεις..

εγω το μπακαλιαρακι γυρω στα 10 λεπτα..

Μετα το βγαζω..σουρωνω το ζουμακι και μεσα σ άυτο βραζω τα λαχανικα..

Πολύ ωραια ταιριαζει το φινοκιο στην ψαροσουπα..δοκιμαστε το..όπως και το σελερι..

Παω κι εγω για σιδερο μαρακι..μολις κοιμηθηκε η μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

finokio...σελερι;;;ακουστα μονο...

ρε παιδια ξερετε τι βαζω και της αρεσει πολυ στο φαγητο;;λαχανο..αλλα το μωβ ...μιλαμε το τρωει σα τρελη..

και κατι ακομα..κουνουπιδι βαζετε στο φαγητο τους;;

αγορασα εγω αλλαλ δε ξερω τι να το κανω..

μπαινει με κοτοπουλο ας πουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

εμας παλι αφαγια στο γαλα αυτη την εβδομαδα εχουν

περαστικουλια σας αρρωστουλικα μωρακια

ευκαλυπτο βαζω κι εγω στο υγραντηρα που τον δουλευω στο φουλ

απο το φαρμακειο το παιρνεις σωσωκα

το μπροκολο - κουνουπιδι θα ελεγα ποιο πολυ με κατοπουλακι ταιριαζει γιατι ειναι και λιγο εντονα σε γευση

κατα τα αλλα ηρεμια θα ελεγα επικρατει

ειχαμε μια αναμπουμπουλα με τον αντρα μου - τι να σας περιγραφω!!!

αντε μου γεια σας για τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελείωσα σιδερο,φασινα ειχα κανει χθες. Αλλα ειχα φαγητο Διονυση. Κοτόσουπα με λαχανικα. Θα βάλω και χυλοπίτες. Ρυζι δε του βαζω γιατι τελευταια σφιξανε τα κακακια του..... :?: Δε ξερω γιατι τρωει απόλα.

Πάντως αυτές τις μερες βγαζει τρελα σαλια σα να ειναι 4 μηνων... τοτε που εβγαλε τα πρωτα. ΜΟνο σαλιαρα δε του κρεμασα! Κοτζαμ αντρας με σαλιαρα! χαχαχαχα!

ΚΑι ειναι λιγο στο φαι διστακτικος. Κατι γινεται κανα δοντι, κατι ασπριζει θα δουμε.

Μαρακι χαθηκες! Συμφωνω μαζι σου με κοτόπουλο ταιριαζουνε μια χαρα. Κουνουπιδι σαλτσουλα με κοτοπουλακι! Μουρλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανακοιμηθηκαν...

η Μαριαννα κατα τις 11 ανεβασε και πυρετο... 38,2 στον πωπο. ευτυχως, λεμε τωρα, ηταν και πολυ μπουκωμενη και καταφερα να της δωσω dolal με τη συριγγα χωρις απωλειες... 5 ορους την εχω ριξει απο το πρωι!!!! να ερθει ο αντρας να τη ρουφηξει κιολλας να την παει και στη γιατρο...

ευτυχως ο Σπυρος ειναι οκ! και εχει ορεξη για παιχνιδια και ολο την ορμουσε να παλεψουν, αλλα η κακομοιρα που να εχει ορεξη... ολο τσιριζε... καθομουν κατω και ηθελε να ειναι ολο ξαπλωμενη πανω στο ποδι μου... χαλια ειναι...

να ερθει και το καμαρι μου χαλια... να βαλω και μια ασπρη ποδια, να το παιζω αδερλφη νοσοκομα!!!

κοριτσια κουνουπιδι κοκκινιστο με κοτα;;;; το εχετε φάει;;;; πολυ μπλιαξ με φαινεται... εγω 1-2 φορες τους προσθεσα μπροκολο αλλα λιγο. δεν ξερω αν το καταλαβαν... εγω το κουνουπιδι το τρωω μονο σαλατα με μπολικο λεμονι.

δεν ξερω... κολαω να τους δωσω πραγματα που εγω, εστω μεμονομενα, δε θα τα ετρωγα ποτε...

βλακεια;;;

εμεις θα φαμε ντολμαδακια της μαμας μου... ατελειωτα ειναι! ποια θελει;;; οταν αρχιζει να τυλιγει, ξεχναει να σταματησει η γυναικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα ειναι ποια;;

τα ντολμαδακια..

βαγκ αν διναμαι οτι τρωγαμε ο παιδι μου ε θα ετρωγε τιποτα..

δε τρωω κρεας...μπροκολο,κουνουπιδι,πρασο,λαχανο,κολοκυθι,μελιτζανα...ετσι απο ταλ ιγα που θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...