Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

καλημερα και απο μας...εμεις μυξες..ξεκινησα και πο μονη μου αεριους γιατι την ακουω που βηχει..

και γω σαβουριαζω οτι βρω..γιορτες εχουμε.. 8-):?:?:?:?

νομιζω οτι θα κοιμηθει σε λιγο..ο λρυτ παει 1 βολτα.εγω θα παω ταχυδρομειο μολισ ξυπνησει..

φροσω περιμενουμε νεα..

νανα θα τα δοκιμασω τα γλυκα.να τα φτιαξω εννοω..

θελω να παω τζαμπο αλλα το σκεφτομαι.να παω με το παιδι η χωρις;;

κατι τελευταια δωρακια..

αυριο θα παμε σε 1 παρτυ..

ελπιζω να ειμαστε καλυτερα..

τζουλια βρηκες διαφορα στισ τιμες;;

χθες πηγαμε καρφουρ..που εφυ το 60αρι ακομα δε καταλαβα..

εδω παλι ηλιος..τι να πω..

μαρακι περιμενουμε νεα σου στο μειλ.. ;);)

φωτουλα...που εισα ρε ψυχη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!

βρε Φροσάκι μου και γω στενοχωρήθηκα :( ταλαιπωρείται μωρέ το μωράκι μας

εννοείται να πάρετε και 2η γνώμη, δεν το συζητώ

περαστικά του και συ υπομονή όλα θα περάσουν

Βρε τη Λυδία το τρελοκόριτσο όλη τη μέρα στο τρέξιμο την έχει τη μαμά της :lol:

ετσι μου' ρχεται πραγματικά να δέσω τις καρέκλες απο την τραπεζαρία με σχοινί, δεν αντέχω άλλο

δε σταματάνε με τπτ, όλη μέρα αυτές τραβάνε, τα μάλωσα και αυτά γελάνε δεν καταλαβαίνουν τπτ

καλά τα ντουλάπια τα έχω με προστατευτικά διπλά κιόλας

για να ανοίξω ενα ντουλάπι κάνω μισή ω΄ρα :?:lol:

καλά χθες έφαγα κόλλημα

αγόρασε ο άντρας μου στα κορίτσια παζλ, καμιά 10ρια, γύρω στα 60 κομμάτια

τρελάθηκα σας λέω, φτιάχνουμε παζλ αλλά με λιγοτερα κομμάτια

αφού τα μωρα με ενοχλούσαν και δεν είχα τι να τα κάνω :oops:

το βράδυ που γύρισε ο αντρας του τα άφησα και μέχρι τις 12 φτιάχναμε παζλ, πορώθηκαν και αυτές οπως και γω :lol:

σήμερα το πρωί βέβαια η Μαρία κουτούλαγε αλλά οκ :lol::lol:

πάω να δώσω φρουτόκρεμα

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμεις ειχαμε ενα καλο σχετικα βραδυ

συμπεθερα περαστικα να μου προσεχεις τη νυφουλα μου...

νανουκα χτυπησα και ενα τοστακι και πηγα για υπνο μαρεσει που τρομαρα μου πηρα και υποκαταστατο ζαχαρης για να αρχισω διαιτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα σημερα λεω να κρατηθω και να μην καταβρωχθησω τα σοκολατακια...

καλα μαρακι ειδες ο διονυσακης ειναι κοντες με το ονομα ειναι ζακυνθηνακι καλε φενεται το παιδι......

παω να κανω δουλειτσες και τα λεμε μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσακια μου...σασ γραφω πολυ γρηγορα γιατι ο υπολογιστης ειναι κατω στην κρεββατοκαμαρα κ η μικρη πανω με τν παππου τησ...εγω κατεβηκα με την δικαιολογια του ξεσκονισματοσ χιχιχι...οποτε καταλαβαινετε παλι βραδυ θα τα λεμε...το σπιτι μια χαρα βολευτηκαμε...ακομα βεβαια χρειαζομαι πραγματα,οι τοιχοι μου ασ πουμε ειναι αδειοι αλλα σιγα σιγα ολα γινονται...ο αντρασ μου ναι κοριτσια βρηκε δουλεια...φτουφτου πολυ καλη βραδινη παλι βεβαια αλλα ειναι πολυ καλο το αφεντικο...να φανταστειτε ειχε υπαλληλο που του βγηκε μπλεγμενος μς ναρκωτικα κ αντι να τν διωξει,τν εβαλε σε κεντρο αποτοξινωσης,πληρωνε το κεντρο, κ εστελνε τν μισθο του κανονικα σαν να δουλευε στην γυναικα του..κ μολισ βγηκε απο την αποτοξινωση...τν εστειλε στην αθηνα που ειχε η γυναικα του σπιτι κ δν χρειαζοταν να πληρωνουν νοικι κ τν εστειλε σε γνωστο του για δουλεια...δηλαδη,αυτη η γυναικα τν εκανε εικονισμα.....τεσ.πα...ολα καλα λοιπον...η μικρη μου εχει παρα μεγαλωσει...συνεννοουμαστε...περπαταμε,η μαλλον τρεχουμε....κ κανει πολλα αστεια πραγματα που θα σασ τα πω το βραδυ...πας να μαγειρεψω.....το βραδυ θα σασ πω να γελασετε.....ααααααααααααααα κ ελπιζω να μν εχετε βεγκε επιπλα ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους!!!

Βροχή!!!

Δεν ξέρετε πόση ανάγκη έχουμε τη βροχή!

Να νιώσουμε και λίγο χειμώνα βρε αδερφέ!!!

Γέννησε η γυναίκα ενός συναδέλφου του άνδρα μου!

Μόλις σχολάσω θα πάω τζάμπο να πάρω υλικά για ντάιπερ κέικ!

κοριτσάκι έκανε!

Φωτουλα μου μην αγχώνεσαι!

εμείς ξέρεις με τι ξεκινήσαμε;

την κρεβατοκάμαρα, το τραπέζι της κουζίνας, 1 καναπέ και 1 τραπεζάκι...

αφού μιλούσαμε και ακουγότανε αντίλαλος στο σπίτι... χαχαχα!!!

Σιγά σιγά όλα θα φτιάξουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα 4 μπανια ομως υπηρχαν,ε;;

πολυ ωραια ειναι τα παζλ μαρκατ...εγω και σαν ενημλικας εχω φτιαξει πολλλα 1000αρια...

και τα εχω κορνιζωσει..

καποια εκανα δωρο γιατι δε χωρουυυσαμε να κλασουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙα να τσαλακωσω λιγο την εικονα του γιου μου... ενταξει και ο Διονυσης οταν ακουει οτι αρχιζει η ζωη της άλλης! Τρελαίνεται! χαχχαχαχα! Τα παραταει ολα ,ουρλιαζει και παει στη τιβι! Ξεκαρδιζεται στα γεια! Ειδικα οταν βλεπει τη ξενια με τη περουκα! Εκει μιλαει και γελαει! Ντα τα ντα τα τα τα !χαχχαχα!

Φωτουλα καλωσορισες και παλι! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε νανα μ τα ωραια σου!!!!πετυχημενο σχολιο..

ρε παιδια τα αφηνετε να βλεπουν τιβι;;εννοω την εχετε ανοιχτη ολη μερα;;

δε ξερω..εγω μονο τα βραδυα που χαλαρωνω την αφηνω ανοιχτη και χαζευει και αυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κουκλες μου

βρε κοριτσια

εγινε τιποτα συνταρακτικο σημερα;

βαριεμαι λιγακι

ευτυχως τωρα εχουμε απεργιες καιδεν εχουμε πολλα μαθηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μας.

Κοιμαται και ειπα να μπω λιγο.

Λοιπον το θεμα με την τιβι σκεφτομουν να το θιξω και'γω.Εγω ειμαι σχεδον ολη μερα μονη.Ετσι εχω ολη μερα ανοιχτη την τηλεοραση ετσι μονο και μονο για να ακουω,μπορει καποιες στιγμες να μην βλεπω αλλα την θελω για περεα καταλαβατε τωρα.Εχω ομως και την μικρη στο σαλονι που της εχω κανει ενα χωρο για να παιζει και ολο εκει κοιταζει γαμωτο.

Ετσι και εγω εδω και λιγες μερες ανοιγω μονο ραδιο.Βλαπτει τοσο πολυ λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα βρε κοριτσια με την τβ

κι εγω ολη την ωρα ανοιχτη την εχω

θα ελεγα οτι παρακαλαω που και που να ριξουν καμια ματια αλλα τιποτα αυτα την φτυνουν τελειως

μονο κανα γκαμι εαν ακουσουν μπορει να ρηξουν καμια ματια ή δεν ξερω πως

εαν δουν καμια γυναικα γυμνη χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Μόνο εγώ είμαι σε αυτή τη συζήτηση από τις οκτωβριανές, όλες οι άλλες ξέμπαρκες!

Φρόσω εύχομαι η δεύτερη γνώμη να σας ξεκαθαρίσει τα πράγματα.

Μαρκερακι καλό παιδί που είσαι...

Μαράκι καλύτερα με το στομάχι;Σε βαραει εκεί το άγχος γενικά;

Νανούκα ευχαριστώ για τη συνταγή με τα τσουρέκια.Κυρά Πόντια εσείς καμιά πολίτικη βασιλόπιτα;Να σου πω δεν απαντησες στο ερώτημα τι τα κανετε τόσα γλυκά που φτιάχνεις καθε μερα!Αρα τα τρως!Αυτα κανουν οι σωστοί ανθρωποι!Οχι να τρωνε μια σοκολατα και δυο φουντουνια και να το κανουν και θεμα!Ονοματα δε λεμε, υπολήψεις δε θιγουμε, μονο ενα βιολοντσελο εχουν στο σαλονι τους να το παιζουν κουλτουρα!

Στο θεμα της τιβι, εγω ντρεπομουν να σας πω τοσο καιρο οτι την εχω συνεχεια ανοιχτη, γιατι εσεις εδω στην αρχη λεγατε οτι δεν κανει και το τηρητε και ουτε ενα λεπτο δεν τα αφηνετε και σας φοβηθηκε το ματι μου! :shock: Λεω θα με παρουν με τις λεμονοκουπες!

Δεν μπορω ομως διαφορετικα.Μονη μου εδω τοσες ωρες, θα τρελαινομουν, ειναι μια συντροφια.Αυτος ειναι πολυ διαφημισακιας!Οποτε πολλες φορες τον εχω μπουκωσει στις διαφημισεις.Αλλοι ψαχνουν για καναλια με προγραμμα οταν βαζει διαφημισεις κι εμεις ψαχνουμε για διαφημισεις οταν τελειωνουν σε ενα καναλι.Καλα στο γκαμι μπεαρ να μη σας πω τι γινεται, και σε ολες τις παιδικες, παμπερς, παιδικες κρεμες κλπ.Επίσης εχουμε αδυναμία στις διαφημισεις του κομπακτ ντισκ κλαμπ, στα γαλλικα και ιταλικα τραγουδια!Κοκκαλώνουμε ο,τι κι αν κανουμε! :shock:

Μωρε μπας και ηταν γαλλοιταλος στην προηγουμενη ζωη;

Στα δε μυστικα της εδεμ που ειμαι φανατιλα 3 χρόνια, μόλις ακούγεται το τραγούδι, κόκκαλο κι εκεί!Αυτο το καταλαβαίνω, καθε μερα στην κοιλια μου, το ακουγε!

Σωσω και οι υπόλοιπες, η παιδίατρος μου ειχε πει να αποφευγουμε να τον παιρνουμε σουπερ μαρκετ, τζαμπο γιατι κυκλοφορουν πολλες ιωσεις και ειναι λεει σα να τον κλεινουμε στο σινεμα.Τζαμπο βεβαια αν ειναι λεει πρωι πρωι που δεν κυκλοφορει πολύς κόσμος οκ.

Εμείς ηταν να ανεβουμε Λιμνη το ΣΚ, τελικα λογω κακοκαιριας δε θα παμε.Αναμενονται χιονοπτωσεις και στη Μαλακασα και στο βουνο τον Αγιο που ανεβαινουμε στην Ευβοια.Δεν πολυχαλαστηκα γιατι δεν ειχα κι ορεξη να παιζω θεατρο την ευτυχισμενη συζυγο.Αυτός, τον κοβω εγω, παει σιγα σιγα να το περασει στο ντουκου το θεμα, οπως αλλες φορες.Αμ δε σφαξανε!Μονο τα τυπικα ανταλασσω μαζι του.

Τι μαγειρευουν τωρα;Πατατοσαλατα σκεφτομαι αλλα πολύ φτωχικη ε;Με τι να τη συνοδεψω;Δε καθομαι να φτιαξω μπιφτεκια ή κεφτεδακια...βαριεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω βασικα τον βαζω να βέπει τη ζωη της αλλης και να μου λεει μετα τη περιληψη! χαχαχαχαχχα!

Βασικα την ανοιγω λίγο κατα τις 12 . Κλεινει το μεσημερι και μετα ανοιγω κατα τις 7:30. Να δω ειδησεις και τη ζωη της αλλης οχι ολη ομως γιατι κατα τις 9 και κατι ξεκιναμε διαδικασια για υπνο.

Γενικα βαζω πολυ μουσικη. Τι να κανω? Αναγκαστικα. Δε κοιταζει ομως πολυ. Δηλαδη παιζει αρκετα σε άλλο χωρο ή στο δωματιο του ή στη κουζινα και δεν ερχεται σε επαφη ακομη και αυτο το λιγο που ειναι ανοιχτη.

Ειμαι κατα της τιβι και ειμαι καθετη σ'αυτο αλλα ειναι και αναπόφευκτο. Βασικα πριν απο κανα μηνα δεν την ανοιγα και καθολου αλλα τωρα που περπατα ουτε ιντερνετ ουτε ενημερωση...θα τρελαθω εδω μεσα... Αλλα να σας πω και κατι.... Η μανα μου ολη μερα ανοιχτη την ειχε! Με μαλακισε τελειως! χαχαχαχχαχαχααχα!

Μαλλον εχω ουρολοιμωξη γμτ μου! Εχω ενοχλήσεις! νιωθω πετρα... και τσουξιμο κατω. Εχω ιστορικο αφηστε. Φακ και ματαξαναφακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδια δε σας ειπα...εφερε ο αδερφος μου απο την Ισπανια ενα κουτι με σοκολατακια σε σχημα μπουκαλιου ποτου, κι απέξω ο,τι ποτο εγραφε το ειχε μεσα.Βοτκα, Ουισκι, τεκιλα, ρουμι, ντραμπουι, κουαντρω κλπ. Εν τω μεταξυ τρελαινομαι για σοκολατες με ποτο μεσα, εδω και κανα δυο χρονια, κι εγινε κόλαση!Να τα ακουνε οι κοπελιες με τη λευκη σοκολατα!

καλε διαιτολογινες...δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσει το αλκοολ στην εγκυμοσυνη, και στην προηγουμενη και σε αυτη.Καλα δεν ειμαι αλκοολικη, αλλα σε αντιθεση με αλλες που το κοβουν μαχαιρι, εγω κανα δυο ποτηρακια την εβδομαδα καποιες φορες θα τα πιω.Είναι πολύ κακό;Παντως ο Βασίλης μια χαρα βγηκε. :lol: Γελαστος πολύ βεβαια...μήπως ειναι απο τη ζαλη του ποτού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 ποτηρακι που και που δε κανει κακο. Και καμια μπυριτσα... αλλα τωρα δε τραβιεται που ειναι χειμωνας.

Πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος τοτε ειχαπλακωσει κατι μαργαριτες και κατι κρασια. Ευτυχως το καταλαβα νωρις...

Ντομ μ'αρεσει που ειναι αγιοβασιλακι το νινι κατω στο τικερακι! :D

ΠΟναω ρε γμτ χαμηλα και τσουζει λιγο. Αμαν! Σα συγκαμενη παω. με ενοχλει πολυ. Το καλυτερο? Ειναι παρασκευη σημερα κλειστα τα μικροβιολογικα γμτ το κερατο.... Τι θα κανω? Μη πειτε για νοσοκομειο!Αφηστε καλυετρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax diabasa gia thn kopelitsa me to mvraki poy exase kai πολυ στεναχωρηθηκα

κριμα ρε γμτ μου

παμε παρακατω

εχω του κοσμου τις γιορτες αυριο και δεν νομιζω να προλαβω να φτιαξω γλυκα και πολυ το θελω γμτ μου

ελπιζω να προλαβω την αλλη εβδομαδα

ντομ μια χαρα ο μικρος - πινε και σε αυτο να σου βγει και αυτο καλο παιδι χα χα χα

δεν τα ελεγες ποιο νωρις αυτα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου

μην το εφησεις και κανεις καμια πυελονεφριτιδα

πηγαινε κανε μια γενικη ουρων ρε συ αρχικα σε ενα ιδιωτικο κοντα σου και οπωσδηποτε καλλιεργεια αλλα θελει 2-3 μερες για να βγει

δεν εχει πολλες επιλογες με την ουρολοιμωξη και μην πιεις αντιβιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω παλια που ειχα ουρολοιμωξη εκανα γενικη ουρων, αντιβιογραμμα.το βγαζουν κατευθειαν οταν εχεις κατι-και βγαζουν και μια λιστα φαρμακων που το καταπολεμουν το συγκεκριμενο μικροβιο.Την διαβασα στο τηλ. στον οικογ.γιατρο μας και επελεξε ενα απο αυτα.Και πήρα την αντιβιωση κι όλα καλα.Αν κανεις τωρα μια γενικη ουρων καπου δε θα στο βγαλουν αυθημερον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Ντομ με τον γελαστούλη σου!!!

Απ’ όσο έχω διαβάσει... η τηλεόραση πριν από τα 2,5 καταστρέφει τα εγκεφαλικά κύτταρα!

δε θέλω να το πάιξω καλή μαμά, αλλά όλη μέρα την έχω κλειστή... ακόμη και τα σκ που θα είμαι μόνη στο σπίτι...

καμιά φορά την ανοίγω στα μυστικά, αλλά κι αυτό όχι πάντα...

στις 8 που κοιμάται ,αρχίζω και βλέπω ή όταν τον απασχολεί ο μπαμπάς του.

και να φανταστείτε οτι ήμουν πολύ τηλεορασάκιας!!!

πάντως, εγώ νιώθω μεγάλη διαφορά που δε βλέπω τβ... είναι πολύ πιο ήρεμος ο εγκέφαλος... φανταστείτε των μωρών...

μαράκι πάνε στο φαρμακείο και πάρε την gyno daktarine.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε, Μαρακι και εγω εχω παθει 3 φορες ουρολοιμοξη... 2 οταν εκανα στιβο, την εποχη των λικρα κολαν που καθομασταν ολο ή κατω στο ταρταν ή στο χορτο... και μια τον πρωτο χειμωνα που μπηκα στην ασυτνομια και ειμουν σε τομεα πανω σε βουνα και ντρεπ[ομουν να πω τους αντρες συναδελφους να παμε στον πολιτισμο σε κανενα ανοιχτο τη νυχτα βενζιναδικο να κατουρισω... για να παω νυχτιατικα στην αγρια φυση με - ποσους βαθμους, ουτε λογος! εκανα 10ωρα χωρις τουαλετα... και την πατησα!

οσο για την τβ... εγω την ανοιγω οταν ξυπνανε μετα τον πρωτο ημερισιο υπνο, μεχρι να φανε στις 1 μεσημεριανο. φυσικα την ωρα των γευματων κλειστη! και δεν ανοιγω κανενα 20λεπτο πριν ειναι ωρα για υπνο. και τα δικα μου μονο διαφημισεις βλεπουν ή κατι που να εχει μουσικη. με προτημηση τις παιδικες διαφημισεις, το νουνου με τις αγελαδες, το παπι τουαλετας, και την κοτα του σατο. α! και το σκυλο "ελα Αλεκο" της ηλεκτρονικης!

και εγω την εχω ελαττωσει πολυ την τβ. αναγκαστηκα. αλλα δεν μπορω να μην ανοιξω καθολου! να ακουσω λιγο ελληνικα (λεμε τωρα). και οχι ολο ντα, μπα κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια ειχε πει οτι δεν της βραζουν οι φακες;;;

και εγω τωρα που πηρα αγκρινο εκαναν ποση ωρα οι σκασμενες!

ενω οι 3α και οι καρφουρ που παιρνω αλλες φορες βραζουν σε μιση ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντιβιογραμμα και καλλιεργεια αυθημερον σας κοροιδεψανε

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ με την καμια

στην καλυτερη την επομενη να βγαλουν την καλλιεργεια και την μεθεπομενη το αντιβιογραμμα

αυθημερον βγαινει η γενικη και εχουν μια αρκετα καλη εικονα εαν προκεται για ουρολοιμωξη ή οχι αλλα οχι ακριβη πραγματα

εαν αρχισετε αντιβιωση πριν τις εξετασεις το πιθανοτερο ειναι να βγει αρνητικη η απαντηση και να μην καταλαβει τιποτα ο γιατρος

οποτε πηγαινε κανε εξετασεις και μετα ολα τα αλλα

μπορει να ειναι κολπιτιδα βρε παιδι μου

αλλα πρεπει να γραψεις τα συμπτωματα ακριβως για να σου πω πιο πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...

εχω ιστορικο με πετρες. Μαλλον κατεβαζω πετρα. αλλα μου κανει παντα ουρολοιμωξη γιατι φραζει καπου και δεν φευγουνε ολα τα τσισα και λιμναζουν.

Ποναω χαμηλα στη κοιλια και τσουζει οταν κατουραω. ποναω τοσο που με πιανει κοψιμο. Δεν ξερω τι με ποναει εντερα ή κύστη... ΠΟναω και λιγο στα νεφρα.

Εδω τα μικροβιολογικα δεν ανοιγουνε σαββατο. οποτε πως θα παω πρωινα ουρα? Τη δευτερα ειναι αργα. Θα παθω τιποτα! ΚΑι δικιο εχει η μαρια οτι αν παρω αντιβιωση πριν ποια να παρω αφου δεν εχω αντιβιογραμμα.

Η καλλιεργεια θελει 24 ωρες. Δηλαδη καλη τριτη αν παω ουρα πρωι πρωι τη δευτερα. Μεχρι τοτε θα σαπισουνε τα νεφρα!(που λεει ο λογος)

Θα παρω τον γυναικολογο μου μετα. Δεν το βρηκα τωρα τον πηρα αργα. Στο κιν δεν τον παιρνω. Τι μου κανει αλλωστε.

Πηρα ενα σπασμοαποτελ. Μπας και περασουνε οι πονοι! Τωρα παντως που γεννησα μπορω να σας πω οτι ο κολικος ειναι χειροτερος.

Παθαινω κολικο ουρητηρα. Γιατι εκει φραζουνε οι κωλοπετρες. Το εχω παθει πολλες φορες. Ειχα παθει και ουρολοιμωξη βαρβατη και δε μπορουσαμε να ξεφορτωθουμε με τιποτα το μικροβιο. Τι κυστεοσκοπησεις ειχα κανει τι σωληνακια! Πολυ ταλαιπωρια......

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Παιρνω και το παιδι αγκαλια και ποναω πολυ... πηγα να του αλλαξω πανα πριν και εκλαιγα και αυτο γελαγε το σκατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μια φορα το ειχα παθει, αυτο οχι ουρολοιμωξη, αλλα ετσουζε και ποναγα, πηγα στο νοσοκομειο, με πηγαν, γιατι εγω σερνομουν, και με ειχαν βαλει να πιω ενα λιτρο νερο εναν ορο και μετα ειμουν οκ... μου ειπαν πολλα υγρα...και απο τοτε με την πρωτη ενοχληση παω στη βρυση και της αλλαζω τα φωτα, αφου μετα βαριεμαι να πηγαινω τουαλετα απο το νερο :D:D:D:D:D:D:D

μωρη ντομ, σκασιλα μου γιαυτα που λες, αλλα δεν εφαγα μονο αυτα, εφαγα και ενα τοστ, με διπλο τυρι, και διπλη παριζα,και δυστηχως ετσι παει και σημερα, γμτ την ασχημη μου ψυχολογια,πρεπει να ηρεμισω λιγο, γιατι σε λιγο θα φαω και τους τοιχους.....

μαρκατ εδω και μερες σου εχω στειλει πμ για την μασκαρα που με ρωτησες....δεν το ειδες;

και για την τηλεοραση εγω παντα την εχω ανοιχτη και εγω ειμαι πολλες ωρες μονη τη να κανω οταν ειχε χαλασει και δεν ειχα δεν μπορουσα καθολου...ο στεφανος δεν κοιταζει ευκολα μονο στο σημα του μεγκα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...