Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

φουφου να ευγνομωνεις τη τυχη σου για το τρελο ρεκορ!

χαρουλιτα φυσικα κ να ταξιδεωεις να αλλαξεις χωρο,εμενα παντα μου κανει καλο,κ το μωρο το ταξιδεψα στους 2 μηνες νταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ,mitsi :!::!::!: περασμενα μεγαλεια :!::!::!: απο το bachelor ειναι η φωτο :):):) Κουρλουλης-Κελεκιδου :!::!::!: η Κελλη ειδικα ηταν θεα,ολο το βραδυ μου αφιερωνε τραγουδια :!::!::!: μας αρεσουν οι μπυζουκερι δεν το κρυβουμε,αλλλα πο τετοια τωρα :):):) τωρα μου τραγουδαει η μπουμπου και εχει ενα ρεπερτριο θεικο....το καλυτερο....και μονο για τη μανουλα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες....

Πρίν απο κανα 2ωρο γυρίσαμε απο τον παιδίατρο και επιτέλους κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο...

Όλα καλά μέχρι στιγμής,ας ελπίσω να μην σηκώσει πυρετό ο μικρός..

Ρωτήσαμε τον γιατρό για το αν μπορούμε να πάμε τον μικρό έξω καμια επίσκεψη ή βόλτα στο εμπορικό και μας είπε να αποφεύγουμε όλους τους κλειστούς χώρους και κυρίως άτομα που δεν είναι πολύ κοντινοί.... Οπότε δεν βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά... :lol::cry::cry:

Ξέχασα να σας πω ότι εδώ και 2 βδομάδες έχω ξεκινήσει δίαιτα και θέλω αλλα 4 κιλά να χάσω και δεν σας είπα και το καλύτερο ότι κλείσαμε ταξίδι για Παρίσι σε πολύ καλή τιμή και πετάμε για 22 Ιανουαρίου... :lol::lol::lol::lol::lol: Το παιδί θα το κρατήσει η πεθερά μου...

Βρε κορίτσια χωρίς παρεξήγηση αλλα πως μπορείτε και αντιδράτε έτσι στα πεθερικά σας όταν σας την δίνουν στα νεύρα? Εγω δεν μπορώ... μετά σκέπτομαι ότι κάποια στιγμή θα είμαστε και εμείς στην θέση τους και κατα δεύτερον, το έχω πει και στο παρελθόν, όλες μιλάμε για πεθερικά και όχι για γονείς..που και αυτοί πάλι δεν είναι απολύτα σωστοί σε όλα και το έχω προσέξει και εγώ η ίδια...

Μην με παρεξηγήσετε για αυτά που σας λέω ... :oops::roll:@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.

ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ. :x:x ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΑΣΙΚΑ 9 ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ 9 ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.Κ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΧΤΕΣ ΔΕΧΘΗΚΑ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΑ ΕΠΙΘΕΣΗ :shock::shock: ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ :oops::oops: .ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ :mrgreen::mrgreen:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ 22 ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ 2 ΜΑΖΙ :shock::shock:

ΡΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΝΑΝΑΙ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟ 9 ΤΗΡΩ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΥΖΙ

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...

ΜΙΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΤΛ...ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΓΡΙΝΑ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;

ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΛΥΜΗΡΗΣΑ... Κ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...

ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΑΑΑ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ;;;

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΣ 16 ΕΜΒΟΛΙΟ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ 7 ΕΝΟΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΗΤΙΚΟΙ ΕΥΤΥΧΩΣ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΡΙΝΙΩ..ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΟΣΑ ΜΛ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΥΖΙ ΠΟΛΥ ΠΑΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΑΡΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΥ ΠΕ Η ΛΑΛΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas omorfes mou vlepo proines proines gemisate tis selides mones sas simera :o

edo VREXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII poso xeroume exoume na doume vroxes ouuuuuuu oute thimame apo pote miname kai emeis pou lete sto krevati me tin zouzouna mou kai kaname agkalitses sta zesta mas ;):D

ti kalo magireuoun i nikokires?? emeis simera tha fame patates kai auga :lol::lol: den psonisa xthes kai e3o vrexi para poli kai den mporo na vgo opote kales einai kai i patatoules vrexi vrexi [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] xerome para poli fovame omos mipos gini kamia diakopi reumatos fisika ego proetimastika zestana nero gia to gala tou morou kai eftia3a kai ton kafe mou etsi tora den me niazi to kafe eixa egnia mipos kai den ton kano alla tora eimai kala :lol:

to nini mou kimate stin kounia tou me ta skoufakia kai ta gantakia tou san xionathropos einai to kalo mou

eri mou mpravo kanate to proto sas emvolio eutixos den eixate parenergies emeis tha pame tin deutera

anlou mou den pirazi pou den tous kerases einai duskoli kairi koritsi mou kai sigoura katalabenoune kai auti

barbie mou dumetri tha sou vgi i kouklara sou na tin xereste den to i3era auto pou fisas sta matia na pou mathame kati akomi

xaroulita ante me to kalo kai eseis to emvolio ti egine kale einai i evdomada emvoliasmou?? :roll: na pas koritsi mou to ta3idi sou kai na to euxaristithis na 3ekourastis kai na perasis kai kala min to skeutese

leticia mou ta petherika mou einai kala den leo alla einai kapia pragmata pou prepei na sevonte opos sevome kai ego auto me to aproopto me enoxli afantasta mpori na kano kati mpori to spiti na einai xalia xilia mpori an paroun ena tilefono fisika kai den tha tou po oxi alla tha eimai proetimasmeni oti tha erthoun tous agapao poli den einai oti den tous thelo kai sti mikri to onoma tis petheras mou tha doso kai 3ero kai sevome kai ektimao me tous gonis mou einai diaforetika eimai poli 3ekathari mazi tous kai oti me pirazi tous to leo opote vriskoume mia lisi alla me ta petherika an to kaneis auto mpori na pare3igithis kiolas :?

magy mou arxizete kai eseis na mpenete se ena programa mpravo sas ante na synithizete siga siga oxi 7 to apogeuma an itane to proi tha trelenomouna :o:o den leo na min erxonte alla ena tilefono vre paidi mou mpori na eimai gymni telos panton na prolabo na ntitho

vikoulini kai emena simera irthe periodo perastika mas :(

koritsia pou kanate kaisariki otan kanei krio i otan sas erxete periodos ponate tin egxirisi??

oxxxxxxxxxxx pali polla eipa kati me piani mazi sas kai den stamatao ante feugo pao na sideroso epitelous mias kai eimai sto spiti na kano kai to sidero filia pollaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ!Έβαλα τα μουσουδάκια μου για ύπνο και τώρα είναι η ώρα του mammy.O αντρούλης μου θα έρθει από τη δουλειά κατά τις 3:15.Μαγείρεψα φακές σήμερα :crazy::crazy::crazy::crazy: Δεν μ'αρέσουν,αλλά επιβάλλεται και το όσπριο μία φορά την εβδομάδα. :roll:

Μήτση μου,δεν ξέρω αν ισχύει και για την γκρίνια μη σε πάρω στο λαιμό μου.Αν έχεις τη δυνατότητα αγόρασέ το,έχει περίπου 10 ευρώ.Γράφει πολλά χρήσιμα πράγματα.Ελπίζω να επαναληφθεί το χθεσινοβραδινό. :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::)):)):)):)):))

Χαρουλίτα,εγώ την ταξίδεψα 2 μηνών και την έφερα στην Καρδίτσα.Εσύ για μία ώρα δρόμο τη συζητάς;;;;;;;;;;Κανένα πρόβλημα.Για να είσαι ήσυχη,τάισέ τη αμέσως πριν φύγεις και στο δρόμο θα κοιμηθεί.

Λετίσια,ποιος να σε παρεξηγήσει και γιατί;;;;;;;;;;Είμαστε μία παρέα και η καθεμία λέει ελεύθερα τη γνώμη της.Δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα ;):) Παρίσιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;Τέλεια!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Μπράβο,Μαγδούλα που πέρασες καλά εχθές!Καλά ε;Πολύ μ'αρέσουν αυτές οι μεταμεσονύχτιες επιθέσεις κι ιδίως όταν κοιμάμαι :oops::oops::oops:

Βικουλίνι,κοιμήσου παιδί μου λέγεται!

Αχ,Μαγδούλα κι εγώ έτσι έλεγα στη μεγάλη.Αν όμως είχες μήνες να κοιμηθείς μετά θα λυπόσουν τον εαυτό σου κι όχι το παιδί!

Κορίτσια,φιλική συμβουλή:εάν είναι να μην το εφαρμόσετε καλύτερα να μην το πάρετε.Τα μωρά είναι τόσο έξυπνα που αν καταλάβουν ότι τα λυπάστε θα σας καβαλήσουν.Είναι τετραπέρατα.Πρέπει να είστε πολύ αποφασισμένες.

Μίρια κι εγώ έγραψα πολλά!Λες γι' αυτο να μας ανέφερε η anlou :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΕΞ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. :oops::oops::oops::lol::lol: ΠΟΝΕΣΑ ΠΡΩΡΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ??ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ. :lol::lol: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΟΚ.ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΥΤΕ ΤΟ'' ΟΤΙ ΩΡΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ'' :roll::roll::roll: ΦΟΥΦΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΝΑΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΡΟ ΤΙΣ ΡΟΥΦΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ??Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΙΝΙΤΙΔΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΝΟΜΣΤΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 6 ΚΙΛΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ.ΛΕΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ML ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ''ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ML ΠΑΝΩ'' :lol::lol::lol::lol: ΑΥΤΑ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ Ε?ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΑ ΜΛ :P:P:P:P:P:P ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΒΥΖΙΑ ΜΕ ΜΛ!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΝΟΥ ΟΧΙ ΦΑΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΜΠΩ ΒΡΑΔΥ. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως τα λες λετισια,κ εγω σκεφτομαι οτι πρεπει να μιλαω με αγαπη αλλιως αγαπη δε παιρνεις,απλα ερχονται στιγμες που συνειδητοποιεις οτι δε τους καιγεται καρφι απτη στιγμη που γεννας κ μετα,αλλα ειναι στιγμες ευτυχως.

οσο για τους γονεις καλα τα λες,μονο που σαυτους μπορεις να βαλεις χερι κ να τους φερεις στα ισια τους,οχι ομως κ με τους γονεις του αντρα σου,εκει οφειλεις καποιο σεβασμο κ ετσι αρχιζουν τα δυσκολα.

τελεια ταξιδακι γουσταρω!!ευελπιστω κατα το πασχα που θαχει αδεια κ ο αντρας μου.... :roll:

να προτεινω κατι?μαρεσει να ακουω τις μουσικεςε σας προτιμησεις,τις ταινιες που ειδατε,τα αγαπημενα σαητ,οποτε κοτσαρετε :D:D τιποτα που κ που!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ.ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΕΦΑΡΜΩΣΕΙ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ!Έβαλα τα μουσουδάκια μου για ύπνο και τώρα είναι η ώρα του mammy.O αντρούλης μου θα έρθει από τη δουλειά κατά τις 3:15.Μαγείρεψα φακές σήμερα :crazy::crazy::crazy::crazy: Δεν μ'αρέσουν,αλλά επιβάλλεται και το όσπριο μία φορά την εβδομάδα. :roll:

Μήτση μου,δεν ξέρω αν ισχύει και για την γκρίνια μη σε πάρω στο λαιμό μου.Αν έχεις τη δυνατότητα αγόρασέ το,έχει περίπου 10 ευρώ.Γράφει πολλά χρήσιμα πράγματα.Ελπίζω να επαναληφθεί το χθεσινοβραδινό. :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::)):)):)):)):))

Χαρουλίτα,εγώ την ταξίδεψα 2 μηνών και την έφερα στην Καρδίτσα.Εσύ για μία ώρα δρόμο τη συζητάς;;;;;;;;;;Κανένα πρόβλημα.Για να είσαι ήσυχη,τάισέ τη αμέσως πριν φύγεις και στο δρόμο θα κοιμηθεί.

Λετίσια,ποιος να σε παρεξηγήσει και γιατί;;;;;;;;;;Είμαστε μία παρέα και η καθεμία λέει ελεύθερα τη γνώμη της.Δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα ;):) Παρίσιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;Τέλεια!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Μπράβο,Μαγδούλα που πέρασες καλά εχθές!Καλά ε;Πολύ μ'αρέσουν αυτές οι μεταμεσονύχτιες επιθέσεις κι ιδίως όταν κοιμάμαι :oops::oops::oops:

Βικουλίνι,κοιμήσου παιδί μου λέγεται!

Αχ,Μαγδούλα κι εγώ έτσι έλεγα στη μεγάλη.Αν όμως είχες μήνες να κοιμηθείς μετά θα λυπόσουν τον εαυτό σου κι όχι το παιδί!

Κορίτσια,φιλική συμβουλή:εάν είναι να μην το εφαρμόσετε καλύτερα να μην το πάρετε.Τα μωρά είναι τόσο έξυπνα που αν καταλάβουν ότι τα λυπάστε θα σας καβαλήσουν.Είναι τετραπέρατα.Πρέπει να είστε πολύ αποφασισμένες.

Μίρια κι εγώ έγραψα πολλά!Λες γι' αυτο να μας ανέφερε η anlou :)):)):))

:D:D τι μια ωρα δρομος φουφου :?::?: Θεσσαλονικη μενουμε :!::!::!::!::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετάω την παρέα.Τι πολυλογία είναι αυτή;Από που να ξεκινήσω;

Σταγονα εμένα 2μηνων ήταν 6.060 ενω μιας φίλης 6.250, και τα δυο με αποκλειστικό θηλασμό.Εμείς δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε; Να τρωμε μονο φρουτα και χορτα για είναι το γαλα μας Light; :lol::lol::lol::lol: Και εμένα ο μικρός μου είχε πολλές τσιμπλες στο ένα μάτι και ανησυχουσα, αλλά μολις έγινε 2 μηνων και κατι σταματησε απότομα να έχει. Μέχρι τότε έκανα μασαζ στο ματακι του για να ανοιξει ο δακρυικός πόρος όπως μου είχε πει ο παιδίατρος. Οπότε κατι τέτοιο θα γίνει και με την μυτούλα του δικού σου.

Μιριακι και εδώ άρχισε να βρέχει. Τι να πω με τα πεθερικα σου; Δεν φτανει που ήρθαν απροειδοποίητα, ο.κ. αυτό καταπίνεται, αλλά να ξυπνάνε και το μωρό; :evil::evil: Τι τους φταίει το κακόμοιρο;;

Κατρινακι επιτελους εμφανιστηκες. Τι κάνουν τα κουκλιά σου; Θρεφταράκι ο μικρός Αχιλλέας, να σου ζήσει κοπέλα μου και να γίνει καρακούκλος σαν την αδελφούλα του. Να τον προσέξεις αυτόν τον Άρη στο ζυγό γιατί θα είναι κάπως αναβλητικός στις ενέργειες του.

Βαρβάρα βλέπω ευτυχως ευχάριστα τα νεα απο το γιατρό για το στήθος. Τώρα έχεις προσπαθήσει να βάλεις την μικρή στο στήθος; Το λέω γιατί πραγματικά είναι μεγάλη ταλαιπωρία όλη αυτή η διαδικασία της άντλησης.

Χαρουλιτα και εμένα βάζει τα χεράκια στο στόμα και βγάζει πολλά σάλια, αλλά κάπου διάβασα ότι δεν σημαίνει πως θα βγουν άμεσα τα δοντάκια. Εγώ παρακαλάω να μην πάρει από εμένα που είχα το πρώτο μου δοντάκι από 4 μηνών γιατί ταλαιπώρησα τη μαμά μου, αφού συνεχεια δάγκωνα το στήθος στο θηλασμό. :lol::lol: Το ταξίδι μην το φοβάσαι. Είναι ευκαιρία να ξεσκάσεις κιόλας.

Λετιτσια έχεις δίκιο στο θέμα με τα πεθερικά, όντως και εμείς θα γίνουμε κάποτε, αλλά πες μου τι να κάνει κανείς όταν κάνουν αυτά που κάνουν; Έμενα ούτε ο άντρας μου την αντέχει τη μάνα του. Αν μείνουν οι 2 τους, μανα και γιος στον ίδιο χώρο πάνω από 2 λεπτά τους ακούει το χωριό. Ενώ με τους γονείς μου καμία σχέση.

Κατερίνα τρελαίνομαι για φακές. :P:P Αλλά μια φορά που έφαγα ο μικρός υπέφερε.

Τι κατεβατό είναι αυτό που έγραψα; Μην με δείρετε. Ζήλεψα από Μίρια και Κατερινοφουφου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ 22 ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ 2 ΜΑΖΙ :shock::shock:

ΡΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΝΑΝΑΙ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟ 9 ΤΗΡΩ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΥΖΙ

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ!!

Εγω δεν ειπα οτι ειναι ευκολο να την ακουω να κλαιει,αλλα γενικα πιστευω οτι πρεπει να ακολουμε το ενστικτο μας :) ολες μπορουμε να καταλαβουμε τα ορια του παιδιου μας :):) εμενα μου ειχαν κοψει το θηλασμο στην αρχη λογω ικτερου ,τοτε η μικρη επαθε συγχυση θηλων και δεν θηλαζε :!::!: ηταν οι πιο δυσκολες μερες,ουτε να τα θυμαμε δεν θελω :cry::cry: εκλεγε αυτη ,εκλεγα εγω αλλλα ημουν ανυποχωρητη,παροτι ολοι με πρηζενε με σχολια του τυπου,δεν το λυπασαι?,δωσε μπουκαλι....τελικα ομως η μικρη ξαναβρηκε το ρυθμο της και θηλαζει αποκλειστικα μεχρι σημερα :) γενικα πιστευω οτι πολλες φορες σαν μανουλες θα χρειαστει να στεναχωρησου τα παιδακια μας,αλλα στο τελος θα αποβει σε καλο για ολους μας :):) Εγω στο θηλασμο,εφαρμοσα τα τριωρα απο την πρωτη ημερα :!::!: και στο θεμα υπνος πριν μια εβδομαδα την πηγα στο δωματιο της και κοιμαται πλεον μονη :):) ζητησε και λιγο βοηθεια απο τον μπαμπα..βοηθαει πολυ θα δεις :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!

ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΕ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ;;; :lol::lol:

ΛΕΤΙΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ;;;ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΕΞΩ ΓΙΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ ΜΕ ΠΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ;;ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ Η ΜΟΝΗ ΣΑΣ;;;;ΑΝ ΘΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ!!!

ΜΙΡΙΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΓΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ...

ΕΒΑΛΕ ΚΡΥΟ Ε;;ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΡΙΝΑ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ;;

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ!!ΕΛΕΟΣ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ειπα οτι ειναι ευκολο να την ακουω να κλαιει,αλλα γενικα πιστευω οτι πρεπει να ακολουμε το ενστικτο μας :) ολες μπορουμε να καταλαβουμε τα ορια του παιδιου μας :) :) εμενα μου ειχαν κοψει το θηλασμο στην αρχη λογω ικτερου ,τοτε η μικρη επαθε συγχυση θηλων και δεν θηλαζε :!: :!: ηταν οι πιο δυσκολες μερες,ουτε να τα θυμαμε δεν θελω :cry: :cry: εκλεγε αυτη ,εκλεγα εγω αλλλα ημουν ανυποχωρητη,παροτι ολοι με πρηζενε με σχολια του τυπου,δεν το λυπασαι?,δωσε μπουκαλι....τελικα ομως η μικρη ξαναβρηκε το ρυθμο της και θηλαζει αποκλειστικα μεχρι σημερα :) γενικα πιστευω οτι πολλες φορες σαν μανουλες θα χρειαστει να στεναχωρησου τα παιδακια μας,αλλα στο τελος θα αποβει σε καλο για ολους μας :) :) Εγω στο θηλασμο,εφαρμοσα τα τριωρα απο την πρωτη ημερα :!: :!: και στο θεμα υπνος πριν μια εβδομαδα την πηγα στο δωματιο της και κοιμαται πλεον μονη :) :) ζητησε και λιγο βοηθεια απο τον μπαμπα..βοηθαει πολυ θα δεις :) :) :)

Συμφωνώ πάρα πολύ. Είναι δύσκολο να ακούμε τα ζουζούνια μας να κλαίνε αλλά δεν νομίζω ότι όταν τα αφηνουμε για λίγο να κλάψουν αυτό μας κάνει άκαρδες μάνες. Προσοχή δεν λέω να πλαντάξουν. Άλλωστε το να αποκτήσουν ένα πρόγραμμα βοηθάει και αυτά αλλά και εμείς θα είμαστε πιο ξεκούραστες ώστε να μπορούμε να αντεπεξέλθουμε καλύτερα.

Βικουλίνι τι έγινε με το σόι; Μωρέ ο μικρούλης μήπως επηρεάζεται από την ηλεκτρισμένη ατμόσφαιρα στο σπίτι και γι΄αυτό γκρινιάζει. Τα μωρά αντιλαμβάνονται τα πάντα και ιδιαίτερα την ψυχολογία της μαμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν... Καλησπέρα στα ομορφα κορίτσια της παλιάς μας παρεούλας... αλλά και στα ωραία τα καινούργια. Εγώ είμαι η Λαμπρινή κ έχω τον Χρήστο μου (4 ετών) κ την μπουμπουκα μου που γέννησα 30-8 (3 μηνών τωρα). Σας καλοσορίζω λοιπον κ εύχομαι να τα λέμε... (θα μπαίνω συχνότερα πλέον - ΥΠΟΣΧΕΣΗ....). Φιλάκια σε όλες προς το παρόν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!

ΛΕΤΙΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ;;;ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΕΞΩ ΓΙΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ ΜΕ ΠΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ;;ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ Η ΜΟΝΗ ΣΑΣ;;;;ΑΝ ΘΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ!!!

ΜΙΡΙΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΓΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ...

βΙΚΟΥΛΙΝΙ το ταξίδι ήταν προσφορά στο site του prolaveto.gr 315 ευρώ το άτομο,με γκρούπ,για 5 μέρες.

Mπες να το δεις.Βέβαια τώρα έχει λήξει η προσφορά.. Εχει βγει μια καλή για Κάιρο...σκεφτείτε το..

mitsi ορίστε κάποια site με καλές προσφορές...

http://www.groupon.gr/

http://www.prolaveto.com/

http://www.goldendeals.gr/

http://www.tsoonami.gr/deal/mono-me-9e- ... nw-kif/104

http://www.dreamdays.gr/

Σχετικά με την τομή της καισαρικής εμένα δεν με πονάει καθόλου.... δεν αισθάνομαι απολύτως τίποτα...Λέτε νσ εξαρτάται απο την δουλειά που έχει κάνει ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...