Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ


Recommended Posts

κοριτσακια μου,τι κανετε;

θελω τη βοηθεια σας και παλι!πηρα 2 μηνες αντισυλληπτικα για μια μικρη κυστουλα υστερα απο οδηγια του γιατρου μου και τωρα εχω καθυστερηση 4 ημερων.Ειχα παντα σταθερο κυκλο,κανενα ορμονικο προβλημα και το παπ μου πριν ενα μηνα ηταν φυσιολογικο και η κυστη ειχε εξαφανιστει.τα αντισυλληπτικα τα εχω σταματησει απο τις 28 οκτωβριου,μου ηρθε περιοδος 1 Νοεμβριου και απο τοτε γιοκ,επρεπε να ειχε ερθει απο τις 29 Νοεμβριου αλλα τιποτα.Τι συμβαινει;

Ακουω τις γνωμες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνηθως τα αντισυλληπτικα ρυθμιζουν τον κυκλο καλυτεραΑν εχεις σταθερο κυκλο περιμενε αλλες 4 ,5 μερες και κανε ενα τεστακι ή πηγαινε για χοριακη

Ευχομαι ολα να ειναι οπως τα θες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου αο τη στιγμη που σταματας τα αντισυλληπτικα περιοδος ερχεται σε 3-7 μερες..οποτε εισαι μεσα στα ορια..μην αγχωνεσαι..εγκυος δεν εισαι κατα 99%..Κανε λιγο υπομονη..

Ποια μερα του κυκλου αρχισες τα χαπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina, τα αντισυλληπτικα τα εχω σταματησει απο 28 οκτωβριου και μου ηρθε περιοδος 1 νοεμβριου

Τωρα περιμενα 28 νοεμβριου και ειναι 3 δεκεμβριου και δεν μου εχει ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Νομιζα οτι τα πηρες και 2ο κυκλο...σορρυ...ε τοτε κανε μιαχοριακουλα κοριτσακι κ ευχομαι να χετε πιασει το σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μακαρι αλλα κατι μου λεει οτι ειναι ανωμαλια απο τα αντισυλληπτικα!!!

Εχω προγραμματισει εξωσωματικη τον γεναρη.

σου εχω ευχηθει για την εγκυμοσυνη σου;μπορει...αν οχι με το καλο κοπελα μου,μεσα απο την καρδια μου!

εχει συμβει σε καμια ανωμαλια παρομοια μετα απο αντισυλληπτικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι αναλογο μου συνεβη κ εμενα αυτο τον μηνα.επερνα αντισυλλιπτικα κ τελευταια περιοδο ειχα 29/10.συμφωνα με τα χαπια κ τις μερες που ερχοτανε,επρεπε να μου ερθει την προυγουμενη παρασκευη 26/11.με τα χαπια παντα οι μερες ειναι ακριβης.οταν τα σταματαμε περνανε κ λιγες μερες απο τις καθορισμενες.τελικα μου ηρθε τη δευτερα 29/11.περιμενε 4-5 μερες ακομα,αλλιως κανε χοριακη για να δεις αν εισαι εγκυος.καλα αποτελεσματα κ οτι επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...