Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.....


Recommended Posts

Χ-Μ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!!!!!!!

ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ Ο ΜΗΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!1 ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΟΒΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΚΗΘΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΗΡΘΕ ΧΘΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ 2ΕΡΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Κ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην μου στεναχωριέσαι καλή μου Muriam :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ο αγώνας συνεχίζεται και θα θριαμβεύσουμε :-bd:-bd:-bd

Το 2011 μας ανήκει [smilie=3some.gif]

Girl84 πήγες για χοριακή σήμερα; :?::?::?::?::?::?::?::?:

Ποιά είναι τα νέα σου;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχώρα με, girl84... δεν χρειάζεται να μου απαντήσεις...Μόλις διάβασα τα νέα σου... :(:(:( και στεναχωρέθηκα πολύ... :(:(:(:( Σου έγραψα στο άλλο πόστ.

Μην απελπίζεσαι, έχει ο Θεός για όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας κοριτσάκια,

muriam μην στεναχωριέσαι όλα θα γίνουν!!!

Το 2011 θα είναι το τυχερό μας!!!

STAMYMAMY καλωσήρθες!!!

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως πάτε από ψυχολογία.Ελπίζω να είναι ανεβασμένη.

muriam μην στεναχωριέσαι, ο καινούριος χρόνο θα δεις που σίγουρα θα μας φέρει για δώρο του πολλά νινάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΗΡΘΕ ΧΘΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ 2ΕΡΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Κ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!

ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!!!

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ Κ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΛΟΓΚΑΝ ΜΑΣ :lol::lol::lol:.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΠΛΑΚΑ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΚΛΠ.Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ Κ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΛΟΓΚΑΝ ΜΑΣ :lol: :lol: :lol:.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΠΛΑΚΑ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΚΛΠ.Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΝΕΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΕΑ ΔΩΡΑ. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!χτες πρώτος καρδιοτοκογράφος για μας 🍒.. Ο μικρούλης μας μια χαρά 2500 🧿 ετοιμοπόλεμος και σε θέση που ελπίζουμε να μην αλλάξει 🤗🤗..την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού 💙🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...