Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ


Recommended Posts

Κορίτσια βοηθηστε με!Ετοιμαζω την βαλιτσα για το μαιευτηριο και εχω καπου κολλησει.Μου ειπαν να αγορασω σερβιετες ΤΕΝΑ , αλλα οπου κοιταξα δεν βρηκα με φτερα και πιστευω πως δε θα με βολεψουν.Εσεις ποιες προτεινετε να αγορασω?Ευχαριστω...Με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tena 8α παρεις καλη μου ! γιατι μπορει να μην εχουν φτερα οπως λες , αλλα ειναι χοντρες κ 8α σε βοη8ησει αν γεννησεις φυσιολ. (επειδη 8α χεις ραμματα) να κα8εσαι , 8α σου δινει την αισ8ηση οτι κα8εσαι μαλακα (σαν σε μαξιλαρακι!)

Με το καλο κ να κρατας ενα γερό μωρό ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου πηρε η μανα μου αλλη μαρκα απο το φαρμακειο ,σε ενα εφημερευον γτ στο μαιευτηριο μου εδωσαν ,φοβομουν να ζητησω και αλλες γτ μου λεγανε (διαφοροι) οτι θα μουε τις χρεωσει το μαιευτηριο,τελικα οταν ξεμεινα μου εδωσαν οι κοπελες κ αυτές που μου εφερε η μανα μου με βολεψαν στο σπίτι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να σου πω την αληθεια χρησιμοποιησα τις κανονικες σερβιετες αλλα το μεγαλο μεγεθος κ βολευτικα μια χαρα.βεβαια ειναι αναλογα την ροη κ την ποσοτητα.κ επειδη δεν μπορεις εκ των προτερων να γνωριζεις, παρε αυτες που λενε τα κοριτσια κ αργοτερα βλεπεις αν σε βολευει κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως καλη μου!κι εγω τενα χρησιμοποιησα χωρις φτερα.αλλα ειναι τοοοοοσοχοντρες που αποροφουνε πολυ ευκολα.αλλα καλο ειναι κατα την αποψη μου πως οποια μαρκα κι αν παρεις να προτυμησεις να παρεις τις ποιο μακριες διοτι θα τις φορας και οταν θα εισαι ξαπλωμενη.ελπιζω να βοηθησα.σου ευχομαι μια καλη και ευκολη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποια και να παρεις τελικα, θα σου προτεινα να παρεις και εσωρουχα μιας χρησης. δε σε νοιαζει αν λερωθουν. στο καλαθι!

εμενα με εδωσαν και στην κλινικη οσα ηθελα, ηταν φυσικα μεσα στην τιμη, και τα δικα μου τα χρησημοποιησα στο σπιτι.

με το καλο το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα με τα κοριτσια.εγω και στις 2 γεννες μου πηρα τενα σερβιετες και εσωρουχα μιας χρησης και ας εκανα καισαρικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως λένε και τα κορίτσια, έτσι κι εγώ θα συφωνήσω μαζί τους...οι σερβιέτες ΤΕΝΑ είναι οι καλύτερες για αυτή την περίπτωση. Χοντρές και απορροφητικές.

Καλή λευτεριά... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΧΟΝΤΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ALWAYS ULTRA NIGHT, ΑΥΤΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...