Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΈΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΤΕΡΙΝΑ


Βανια

Recommended Posts

Καλημέρα σας !Πριν λίγο μίλαγα με την DORA 1 και είπαμε ότι αρκετά μουχλιάσαμε μέσα στα σπίτια μας , σίγουρα περνάμε δύσκολες στιγμές με τα οικονομικά αλλά δεν λέει άλλο ρε κορίτσια πρέπει να χτυπήσουμε την κατάσταση να μην πάθουμε και κατάθληψη . :roll: Γι αυτό όσες επιθυμείτε να βγείτε και να τα πούμε ελάτε :την ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 11,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ για τις νέα μέλοι που δεν ξέρουν είναι μια καφετέρια που πέρα απο καφέ έχει υπέροχα γλυκά άναμεσα τους και η τρομερή σοκολατόπιτα βρίσκετε κάτω απο την Ακρόπολη στην παλία αγορά της πλάκας στην Καπνικαρέας 35 . Δηλώστε συμμετοχές και όποια χρειαστει κινητο μου να μου στειλει πμ . Αντε να τα πούμε επεισης μπορείτε να φέρετε και τα παιδάκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες και μη!!!!! οπωσ εγραψε και η βανια λεμε να πιουμε ενα καφεδακι και οτι αλλο θελει η καθεμια :D:D λεω να ειμαι και εγω εκει στισ 5 του μηνος!!! ;);) αντε δηλωστε συμμετοχη να μεγαλωσει η παρεα μας!!! σας περιμενουμε!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ

ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ 6 ΜΗΝΩΝ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια μου σου έστειλα και π.μ αν τελικά καταφέρεις και έρθεις μπορούμε να συναντηθούμε στο μοναστηράκι σε ποια περιοχη μένεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελλα ; Μαρία ; θα πάμε τελικά για καφέ γιατι αν οχι να ξέρω να κανονίσω κάτι άλλο ;βλεπετε το Σαββατο αυριο γιορταζω και μου έχουν πει καποιοι να ερθουν την άλλη μερα και τους εχω στο πάγο για πειτε τι θα κάνουεμ τελικά θα πάμε οι 3 μας η θα το αναβαλουμε για μετα τις γιορτες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι κανετε;;;

Αχ πολυ θα ηθελα να ερθω αλλα το προηγουμενο βραδυ θα εχω στο σπιτι συγκεντρωσουλα, οποτε Κυριακη με βλεπω να καθαριζω μιας και τη Δευτερα θα γιορταζει ο Νικολας μου. :? Κριμα.

Βανια μου Χρονια πολλα για τη γιορτουλα σου το Σαββατο.

Καλα να περασετε.Πολλα φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελλα ; Μαρία ; θα πάμε τελικά για καφέ γιατι αν οχι να ξέρω να κανονίσω κάτι άλλο ;βλεπετε το Σαββατο αυριο γιορταζω και μου έχουν πει καποιοι να ερθουν την άλλη μερα και τους εχω στο πάγο για πειτε τι θα κάνουεμ τελικά θα πάμε οι 3 μας η θα το αναβαλουμε για μετα τις γιορτες ;

εγω ξερω οτι θα παμε!

θα μιλησω και με την μαρια και θα σου πω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπαν οτι την κυριακή θα έχει άσχημο καιρό με βροχές και καταιγίδες δνε ξερω κατα πόσο θα είναι εύκολο εγω θα πάρω μαζίκαι το μικρο δνε μπορω να τον αφησω σπίτι οπότε αν πατε πειτε μου για αν ξερω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαα αν μπορεσω..θα ερθω..ευχαριστως!!μου λειψατε βρε!!δεν ξερω αν θα παρω το μωρο μαζι η την Ελενα..!!μακαρι να εχει καλο καιρο!!θα χαρω να σας δω..μετα απο τοσο καιροο!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα εγω μάλλον θα έρθω εξαρτάτε και απο το Σταύρο χτες μου ξεκίνησε τη γνωστη αλλεργια και θα δω πως θα ειναι δνε ξερω αν θα τον κρατήσει ο άντρας μου :roll: οχι οτι δεν θέλει να τον κραταει η ότι ο μικρός δνε ευχαριστιετε με τον πατέρα του το αντίθετο μάλιστα αλλά γίνετε μετά ένα σπίτι αφήστε πεδίο μάχης θα δω και ανάλογα θα πράξω θελω να έρθω βα πιω ένα καφέ...... :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά και εγώ δεν θα τα καταφέρω να έρθω έχω πολλές δουλείες και πρέπει να στολίσουμε και το δέντρο. Κρίμα και ήθελα τόσο να τα πούμε από κοντά :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία ΄ταν σήμερα πήγαμε για καφεδάκι στο γνωστό μας στέκι τη Τερίνα είμασταν εγω η Μαρία η ρούμπι και η τζωρτινα τα είπαμε και είπαμε να κάνουμε τις συναντησεις μας πιο συχνα . όποια ενδιαφέρετε μπορεί να ερθει ολες οι καλές χωράνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαρηκα που σας ξαναειδα σημερα!!! περασαμε για αλλη μια φορα πολυ ωραιαεαν και λιγες δεν πειραζεΙ!!!! :D:D ελπιζουμε την αλλη φορανα ειμαστε περισσοτερες!!! φιλια σε ολες!!! :roll::roll::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...