Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ-ΑΘΗΝΑ


etoile!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μήπως ξέρετε κάποιον καλό αιματολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο στην Αθήνα; Αν ασχολείται και με εγκυμονούσες, ακόμη καλύτερα!!! Θέλω να δείξω κάτι επιπλέον εξετάσεις που έκανα για θρομβοφιλία, γιατί ο γιατρός που είχα πάει τις προηγούμενες ήταν πολύ αντιπαθητικός και αγενής!!!

Ευχαριστώ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ Διεύθυνση: ΠΑΝΟΡΜΟΥ 66, 115 23 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ. Τηλ. 210 6997687 Ειχα παει για τον ιδιο λογο Ειναι παρα πολυ καλος ομιλητικος Επισης πολυ οικονομικος (σε σχεση με αυτα που παιζουν) Ειχα παει στο γιατρειο του Δεν ξερω σε ποιο νοσοκομειο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ! :D

Αλλά θέλω σε δημόσιο νοσοκομείο. Σκέφτομαι να κλείσω στο Ιπποκράτειο, αλλά δε ξέρω κανέναν.Έχετε κάτι να προτείνετε;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ!

Αλλά θέλω να πάω σε δημόσιο νοσοκομείο, γιατί θέλω να πάω πρωί (δουλεύω το απόγευμα) και για άλλους δικούς μου λόγους!!

Κανένας στο Ιπποκράτειο; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο όσο ξερω στο Ιπποκρατειο ειδικευονται σε 8εματα 8ρομβοφιλιας , στο Λαικο για 8εματα αιμμοροφιλιας κ οχι μονο . Απο Λαικο ξερω , αλλα δεν ξερω τι ακριβως ζητας ...Αν 8ες κατι στειλε πμ κ 8α απαντησω αυριο. ;) Καλο σου βραδυ .

:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Θέλω για θρομβοφιλία, λόγω 3 αποβολών. Εχω κανει πολλες εξετασεις και θελω να τις δει, γιατι μαλλον βρηκαμε θρομβοφιλια!!!! :o

Βασικά σημερα μου είπε ο παθολόγος να κλείσω στο Ιπποκρατειο, αλλά δε ξερω σε ποιον να κλεισω...

Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειχα καιεγω το ιδιο προβλημα και το εψαξα πολυ ολοι μου ειπανε τη φοιφα που ειναι στο ιασω αλλα εχει και δικο της ιατρειο και τον αναγνωστου που ειναι στο αλεξανδρα με ειδε 4 φορες περιπου μεχρι να γεννησω να ξερεις οτι χωρις καλο αιματολογο μπορει να εχεις προβλημα οσο για τις εξετασεις μην πολυ ανγχωνεσαι εγω την ειχα παρει τηλεφωνο επειδη εγραφαν κατι ακαταλαβιστηκα οι εξετασεις μου και δεν εμενα αθηνα και ολα καλα μου ειπε μεινε εγκυος και ελα δεν χρειαζεται να ψαξεις κατι αλλο αφου βρηκες το προβλημα η λυση ειναι ενεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε ο παθολογος οτι μαλλον εχω θρομβοφιλια, θα παω στο Ιπποκρατειο (εκεινος μου το ειπε) να δω...

Στο ιατρειο της τριτης μου εκλεισαν... Ελπιζω να βρω ακρη!!!! Αλλα δε σας κρυβω οτι αποκτησαμε μια ελπιδα, χαμογελασαμε λιγο και ειδαμε πιο θετικα το θεμα... Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Παιδια,μου ειπε ο γυναικολογος για καποιον Αναγνωστου, αιματολογο, οτι ειναι σουπερ. Τον ξερετε;;; Εχει μονο ιατρειο ή είναι και σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο;

Ευχαριστωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια επειδή λόγω απεργιών δε κατάφερα να πάω στο Ιπποκράτειο κ το άλλο ραντεβου μου ειναι τελος Ιανουαριου, θελω να παω κ στον Αναγνωστου να παρω γνωμη.

Μπορειτε να μου πειτε ποιες μερες και ωρες εχει ιατρειο; Και ποσα χρηματα παιρνει στην επισκεψη; Ευχαριστω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...