Μετάβαση σε περιεχόμενο

mia aporia...


Recommended Posts

Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου και σίγουρα η επόμενη φορά θα είναι πιο τυχερή. Το ξέρω ότι τώρα όλα σου φαίνονται πολύ δύσκολα αλλά προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και χωρίς άγχος και όλα θα έρθουν όπως τα θες. Αισιοδοξία και ο Θεούλης θα σε βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα το ποστ,καταλαβαινω πως νιωθεις γιατι τα εχω περασει.οταν ενα μωρακι ειναι καλο η φυση το κραταει παση θυσια γι'αυτο μην ανησυχεις το επομενο μωρακι θα ειναι και το τυχερο!παντα μεχρι να κανεις την αυχενικη μη δενεις τιποτα κομπο...για να μην απογοητευεσαι ετσι εκανα κι εγω.μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια τον μεθεπομενο μηνα εγινε το θαυμα και τωρα πρωτα ο θεος περιμενω το μπεμπακο μου.μη σε παιρνει απο κατω ειναι τυχαια αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou efxaristw poly gia ti symparastasi sas...an den eixa brei k esas de kserw ti tha ekana!!!!posi dynami dinei afto to mammyland??? ;)

ante na doume ti tha mas ferei i kainouria xronia..

mpempakos85 sou efxomai mia fantastiki egkymosini,ola na pane kala kai na kratiseis ena ygiestato mpempako stin agkalitsa sou!! :)

enamorada se efxaristw therma gia ta kala logakia sou!ola na sou pane opws ta thes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...