Μετάβαση σε περιεχόμενο

ντρεπομαι!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια!!!ειμαι στην 24 εβδομαδα!η γυναικολογος μου δεν μου εχι απαγορεψει το σεξ με το συζυγο μου!!απλα θελω να κανω μια ερωτησουλα!!οταν ερχομαστε σε επαφη με τον αντρα μου καποιες φορες ολοκληρωνει μεσα μου!!ειναι κατι που σκεφτομαι αν κανει η οχι,αλλα ντρεπομαι να ρωτησω τη γυναικολογο μου!!η γνωμη σας ποια ειναι??ευχαριστω πολυ!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Φλώρα!

Με το καλό το μωράκι σου :D:D

Εγώ είμαι στην 21η εβδομάδα και ούτε σε εμάς έχει απαγορεύσει ο γιατρός τις επαφές και ούτε μας είπε να αποφεύγουμε τις "ολοκληρωμένες" επαφές ;);)

Αλλά έχω διαβάσει ότι μπορεί σε περίπτωση τέτοιων επαφών και ειδικά από τον 7ο ή 8ο μήνα και μετά (δεν είμαι σίγουρη για τον μήνα), μπορεί να προκληθεί πρόωρος τοκετός λόγω της σύστασης του σπέρματος...

Καλό θα είναι να ρωτήσεις την γιατρό σου και να μην ντρέπεσαι για τέτοια θέματα!! Θεωρώ ότι θα έπρεπε να μας ενημερωνουν πιο πολύ και όχι να λένε (όπως και ο δικός μου γιατρός) ένα " ελεύθερες επαφές" και να ξεμπερδεύουν...

Εμείς αποφεύγουμε για αυτόν τον λόγο...αυτή την "φάση" της επαφής... :D:D:D

Αλήθεια, έχετε συχνά επαφές? εμείς φοβόμαστε λίγο οπότε το αφήνουμε για ...μια στο τόσο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου ευχαριστω για την απαντηση σου!!κοιτα για το θεμα της συχνοτητας,να σου πω την αληθεια επειδη παντρευτηκαμε πριν 15 μερες και μπηκαμε σπιτι μας ειμαστε πανω στα ντουζενια μας!!!αρα μπορω να σου πω και καθε μερα απο μια φορα!σπανια 2 εως καθολου!!εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Προσοχη !!!

Ηρεμα πραγματα !

Δεν 8ελω να σας πανικοβαλλω Η φιλεναδα μου επα8ε αποκολληση μερικη στην 17 εβδομαδα (ολα καλα αλλα ολο ξαπλα τωρα)

Εγω βεβαια που δεν εκανα επα8α αποκολληση απο την 7 εβδομαδα :lol: (ημουν σε 1 κρεββατι 3 μηνες με 6 χαπια ορμονων την ημερα :shock: )

Αντε λιγο υπομονη και μετα ... βουρ ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι εννοείται με προσοχή!!! Πολύ προσοχη!!

Επαφές έχουμε 2-3 φορές τον μήνα, όχι παραπάνω λόγω 'φόβου'! :oops::oops::oops:

Υπομονή! Τι να κάνουμε! Τα μωράκια μας να βγουν γερά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που εγώ γνωρίζω είναι ότι το σπέρμα περιέχει μία ουσία που λέγεται ωκυτοκίνη,αυτή ακριβώς την ουσία χορηγούν για πρόκληση τοκετού....Γι' αυτόν ακριβώς το λόγο θα πρέπει να αποφεύγεται η εσωτερική επσπερματιση αυτές τις εβδομάδες,(για να μην δημιουργηθεί ρήξη,αποκόλληση,κτλ)αντιθέτως προς τις τελευταίες ενδείκνυται για να προχωρήσει η διαδικασία του τοκετού κ να προκληθούν ωδύνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον γεια σας κοριτσακια μου και με το καλο τα παιδακια σας!εγω γεννησα 17 ιουλιου και απο τοτε που εμαθα πως ειμαι εγκυος εως και εκεινη την ημερα εκανα πολυ συχνα σεξ.τιποτα δεν επηρεασε το μωρακι μου αλλα ουτε και γενικα την εγκυμοσυνη μου.αν ο ιατρος δεν το απαγορευσει(σε περιπτωσεις δυσκολες συνηθως ζητουν για καποιο διαστημα ιδιαιτερη προσοχη και αποχη),τοτε βουρ στο ψητο!εμενα ολα πηγαν τελεια αν και γεννησα μετα απο 19 λολκληρες ωρες... :shock: τα ειχα δει ολα...και το πολυ σεξ που μου ελεγαν αλλα κοριτσια οτι βοηθα να ανοιξει δρομο για να γινει ο τοκετος πιο ευκολος σε εμενα δεν συνεβη κατι τετοιο...

οποτε συμπερασμα :καντε σεξ χωρις φοβο!!!μονο αν ο ιατρος για καποιο λογο το απαγορευσει,μονο τοτε αποφευγεται το σεξακι... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους βρίσκω γυναίκες που επιδίδονται στο σπορ! :lol::lol: Ομολογώ πως από φόβο δε το έχω τολμήσει ακόμα αλλά τώρα δεν πάει άλλο!! Ο γιατρός μου το επιτρέπει αλλά τόνισε να ΜΗΝ ολοκληρώνει μέσα μου εξαιτίας ακριβώς αυτής της ουσίας που περιέχει το σπέρμα και μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις!! Άντε μου δώσατε το σπρωξιματάκι που ήθελα για να το επιχειρήσω... ;);):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα τέτοιο θέμα έλειπε! Μέχρι στιγμής μετα βίας κρατάω τον αντρούλη μου.. :shock: Πόσο όμως ακόμα;; Το θέλω κάποιες φορές αλλα φοβάμαι κιόλας..κ έτσι όπως πάω μάλλον θ'αργήσω ακόμα.Πάντως ο γιατρός μας είπε άνετα κ ήρεμα μέχρι τον 7ο μήνα αλλα πάντα με προφυλάξεις για να αποφύγουμε τυχόν μολύνσεις. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που εγώ γνωρίζω είναι ότι το σπέρμα περιέχει μία ουσία που λέγεται ωκυτοκίνη,αυτή ακριβώς την ουσία χορηγούν για πρόκληση τοκετού....Γι' αυτόν ακριβώς το λόγο θα πρέπει να αποφεύγεται η εσωτερική επσπερματιση αυτές τις εβδομάδες,(για να μην δημιουργηθεί ρήξη,αποκόλληση,κτλ)αντιθέτως προς τις τελευταίες ενδείκνυται για να προχωρήσει η διαδικασία του τοκετού κ να προκληθούν ωδύνες!

συμφωνω απολυτα!Ηταν το πρωτο που μας ειπε ο γυναικολογος απαγορευεται η ολοκληρωμενη επαφη!!!!!!!!!!Ή προφυλακτικο(που το σιχαινομαστε) ή η μεθοδος του τραβηγματος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμας ο γιατρος μας ειπε απαγορευμενη η ολοκληρωμενη επαφη,ασχετα που δεν εχουμε καθολου επαφη :?:?:? ντρεπομε πολυ νομιζω πως το παιδι μου καταλαβαινει...κ ξενερωνουμε κ οι δυο δεν μας βγαινει κ ας το θελουμε... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το σεξ μας το ειχε απαγορευσει ο γιατρος δια ροπαλου μιας κ ηταν διδυμη κυηση κ φοβομασταν το οτιδηποτε ..

Στην δευτερη μας αφησε ελευθερη επιλογη τονιζοντας ομως κ σε μας να μην εχουμε ολοκληρωμενη επαφη για το λογο που ανεφερε η juliet , οτι δηλαδη το σπερμα περιεχει ωκυτοκίνη με οτι μπορει αυτο να συνεπαγεται ..

Τολμησαμε λοιπον το ..ολο θεμα ελαχιστες φορες, μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου μπορω να πω , με τρελη προσοχη κ εννοειται χωρις να γινεται ολοκληρωση εντος ..

Σιγουρα σκεφτομασταν κ οι δυο αυτο που λες κ συ happy!!! , κ αυτο μας απετρεπε στο να μπουμε στην διαδικασια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια συγνωμη κιολας αλλα με την κοιλια τουρλα κ ενα μωρο να στριφογυρναει μεσα σας εσεις εχετε ορεξη για σεξ;;;;;;

τι να σας πω.εγω απο την ημερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυος δεν ξαναεκανα σεξ σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.καπως μου φαινοταν.απο αντιερωτικο μεχρι κ ενοχλητικο θα ελεγα.καλα κ στους μεγαλους μηνες εγκυμοσυνης ουτε καν το σκεφτομουν.

αυτο βεβαια ισχυε με μενα.οχι οτι θεωρω κακο να το κανει καποιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα κοπέλες. Εγώ βρισκομαι στη 10η εβδομάδα - αρκετά νωρίς- και ο γιατρός μας απαγόρευσε το σεξ απ την 5η εβδομάδα που ανακαλύψαμε την εγκυμοσύνη. Στην αρχή αναρωτηθήκαμε μήπως ανησυχεί ο γιατρός για κάτι συγκεκριμένο αλλά μας είπε ότι είναι προληπτικά μέχρι το τέλος του πρώτου τριμήνου και βλέπουμε. Μας λείπει βέβαια αλλά είμαστε τόσο χαρούμενοι για την εγκυμοσύνη που είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε.

Τώρα όταν θα μπούμε στο δεύτερο τρίμηνο θα δείξει...πάλι οτι μας πει ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrystalleni παντα στην εγκυμοσυνη εστι γινεται το πρωτο τριμηνο ειναι πολυ επιφοβο,αλλα μετα αν δεν υπαρχει κανενα προβλημα θα σας το επιτρεψει κανονικα βεβαια δεν θα κρεμεσαι και απο το πολυφωτο λητα πραγματα.. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flvra ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ 1οΝ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΝ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ

2οΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΡΑ Κ ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΕΛΕΓΕ ΣΕΞ Κ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟΒΟΛΕΥΤΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ..

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ :P:P:oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγνώμη για τη διόρθωση :? αλλά το σπέρμα περιέχει προγλαστανδίνη και όχι ωκυτοκίνη και μπορεί να προκαλέσει σύσπαση της μήτρας και τον τοκετό κατά συνέπεια.

Αυτά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα! κι εμας ο γιατρος ειχε πει οχι στο πρωτο τριμηνο προληπτικα. μετα μας εδωσε το ελευθερο αλλα παντα προσεκτικα και ΠΑΝΤΑ με προφυλακτικο. Οοοοοσο και να προσεχει ο αντρας, το ανοσοποιητικο μας ειναι λιγο πεσμενο και η αληθεια ειναι οτι το τελευταιο που θα θελαμε θα ηταν στην καλυτερη καμια ουρολοιμωξη. Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα που λενε! ;);) Εγω το πρωτο τριμηνο ειχα τρελες ορεξεις (και δε μας αφηνανε) τωρα εχω φουσκωσει και δεν τρελαινομαι. Ο αντρας μου φοβαται μην ερθει "μουρη με μουρη με το γιο του" και δε θελει με Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!!!!!!! :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας αν και ο γιατρος δε μας το απαγορευσε....δεν εχουμε επαφες εδω και 7 μηνες :oops::oops: !

Βασικα συμφωνω με την happy...oσο σκεφτομαι πως εχω ενα μικρο αν8ρωπακι στην κοιλια μου,ακουει και αισ8ανεται τα παντα ... ξενερωνω και δεν εχω ορεξη για σεχ :shock::shock: ! Το ιδιο και ο αντρας μου...δε μας βγαινει με τιποτα..ασε που φοβομαστε παρα πολυ! Κοιμομαστε σαν αδελφακια χαχαχα λιγος καιρος εμεινε ακομα.... κανουμε υπομονη :mrgreen::mrgreen:Πανω απο ολα η μπεμπουλα μας :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!! ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΕΒΑΛΛΑ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ! ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΘΕΛΑ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ, ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΕΞΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΤΙΜΑΤΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΣΕ ΠΛΑΓΙΑ ΘΕΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμεις καναμε σεξ σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης :oops:

το πρωτο τριμηνο ειδικα του ειχαμε δωσει κ καταλαβε!!!!! παρα την υπνηλια μου ειχα τρελες ορεξεις!! :oops::oops::oops:

κ γενικα καναμε σεξ, πολυ σεξ!!! (σε πλαγια θεση ναι, με την κοιλια δεν εχεις κ πολλες επιλογες :P )

εξαλλου το μωρακι ειναι παρα πολυ καλα προστατευμενο!!! ειναι καθαρα ψυχολογικες οι φοβιες σας, το μωρακι δεν προκειται να βγει με καρουμπαλο!!! :lol::lol::lol::lol:

καλη συνεχεια σε ολες τις εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς ο γιατρός μας το απαγόρευσε μόνο το 1ο τρίμηνο γιατί είχα μία μικρη αποκόλληση. Επειδή είμαι πονηρούλα, τον ρώτησα αν "τα άλλα" επιτρέπονται και μου απάντησε ΟΧΙ σε οτιδήποτε προκαλεί οργασμό άρα και συσπάσεις (την πάτησα...). Μετά ελεύθερα. Μια χαρά επιδιδόμασταν στο σπόρ, συχνότατα μάλιστα, στο 2ο τρίμηνο. Από τότε που άρχισε να κλωτσάει το μωρό, ο άντρας μου "κόλλησε" και δεν ήθελε ολοκληρωμένη επαφή. Αλλά αυτό δε μας εμπόδισε καθόλου μα καθόλου να κάνουμε όλα τα υπόλοιπα ;);) Μέχρι και μία μέρα πριν γεννήσω, όλα καλά. Οπότε, μη φοβάστε, το σπορ κάνει καλό και στην ψυχολογία του ζευγαριού....Αν δε συντρέχουν ιατρικοί λόγοι, εμπρός μαρς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλά δεν το συζητώ! Η μπουμπου σου είναι τυχερή για πολλούς λόγους!!  Μπράβο σου που ζεις κάθε στιγμή! Εμένα συνήθως το μυαλό μου τρέχει μπροστά!  @nanoukoούτε εγώ πήρα τη βαση. Θα πάρω μια καλή καθίσματακι με βάση που θα το έχει καιρό, όπως λέει κι η @Elk!  
    • Μα το ωραία καλές βουτιές να κανείς κορίτσι μου με το καλό να πας και Αθήνα  Να μας πεις εντυπώσεις από τα μαθήματα τοκετού 😊
    • Ααα τώρα ειδα ότι το πήρες όχι βρε τι πειράζει Αθήνα δεν μένεις έτσι και αλλιώς δεν έχει να κανείς μεγάλο ταξίδι μια χαρά θα είναι θα το βάλεις να κοιτάει ανάποδα θα κάτσεις και εσυ πίσω όλα μια χαρά 
    • Όχι κάθε μέρα κ εγώ αλλά όταν κάνω καμιά τηγανιά η κουνελι πχ ε το κρασάκι πάει.... το αποφεύγω τώρα είχα βάλει τις προάλλες στον κιμά κ σε κανένα κρεας μόνο....! Ωραία αφού μου λέτε ότι δεν είναι κάτι το εύχομαι! Ε ναι κουράζομαι η αλήθεια είναι αυτή αλλά τον ρώτησα δε μου είπε να πάρω χάπια προγεστερονη η αυτά τα ουτρεγκισταν που διαβάζω συνέχεια... είδα λίγο χτες εκτοτε δε ξανά είδα κάτι ούτε σήμερα το πρωί ούτε άλλο. Εύχομαι να μη ξανά δω αυτές τις μέρες!!!!
    • Ίσως να κουράζεσαι κιολας κορίτσι μου αλλά είναι συνηθισμένο να υπάρχουν τέτοια υγρά δεν είναι κάτι ασυνήθιστο  εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη δέν είχα τίποτα αλλά στην δεύτερη είχα από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ καφέ υγρα ανοιχτόχρωμα, όχι τόσο σκούρο όπως της περιόδου έπινα και χάπια προγεστερονη 3 την μέρα   εμένα μου είχα πει ένα ποτηράκι κρασί την εβδομάδα μπορω να το πίνω φαντάζομαι πως δεν πειράζει στο φαγητό γιατί εξατμίζεται το αλκοόλ εγω χρησιμοποιώ αλλά όχι κάθε μέρα τώρα βέβαια κάνω και διατροφη έτσι και αλλιώς όποτε τα έχω κόψει αυτά 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...