Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

γιατι δεν τα ζητας απο τον πολυαγαπημενο σου πεθερο;;;; :lol::lol::lol::lol:

να σου πω οταν κανεις εφεση θα πας για δουλεια κανονικα οταν τελειωνει η αδεια για το πρωτο κ οταν εκδικαστει η υποθεση κ κερδισεις παιρνεις ξανα αλλους 9 μηνες;;;καλο.εγω ιουνιο αδεια γιοκ.κ πολυ κατσαμε. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

new mammy ο καινούριος δικηγόρος πόσα σου ζήτησε? αν τελικά θέλεις τα στοιχεία του ξαδερφού μου στείλε πμ να στα στείλω. δεν μιλήσαμε για λεφτά αλλά δεν πιστεύω να με κοπανήσει, ελπίζω δηλαδή!

ελευθερία σε είδα στο όνειρό μου!!!!είδα ότι ήρθες γιάννενα και βγήκαμε για καφέ με τα μωράκια! το καρότσι τους το είχες στην καρότσα αγροτικού με το οποίο είχες έρθει από πάτρα :lol::lol::lol: δεν είδα χτες το "αγρότης μόνος ψάχνει", αλήθεια!

καρμεν πέρασε η ίωση?έπιασε το ομαδικό ομμμμμμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καροτσα ε;;;;;

καθολου μα καθολου κακη ιδεα!!!

να σου πω που μου ειπες οτι ειναι το καλυτερο χωριο στα ζαγορια;τσεπελοβο ή μονοδενδρι;;

που να παμε ρε γμτ;;;κ ο αντρας μου που εχει παει μετσοβο μου ειπε οτι ειναι δυσκολο με το μωρο.αραχωβα δεν του αρεσει να παμε.προς ζαγορια μας κοβω τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλεια,θα τον πιούμε και στην πραγματικότητα τον καφέ μου φαίνεται!!!τσεπέλοβο είναι το πιό όμορφο αλλά όπου και να πας είναι πολύ κοντά και τα υπόλοιπα! μετσοβο όντως δε λέει με τα μωρά, έχει όλο ανηφόρες κατηφόρες και σκαλοπάτια! κι εμεις που είμαστε δίπλα δεν έχουμε πάει με τα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εννοειται οτι αμα παμε ζαγορια θα ερθουμε γιαννενα να σας δουμε!!!καπου μεσα με τελη γεναρη λεμε αν ολα ειναι καλα.παρασκευοσαββατοκυριακο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έλσα θα δοκιμάσω τη Frezilac για να δω πωσ θα παει. Ελευθερία και εμένα με τσαντισε αυτο που μου είπε ο γιατρός. Τεσπα.....

Κάτι άσχετο... πώς βγαίνει ο καφές απο λευκα ρε κορίτσια;;;; καμια ιδέα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΚΕΣ ΑΠΟ ΚΑΦΕ

* Περάστε το σημείο του λεκέ με γλυκερίνη κι έπειτα πλύνετε τη μπλούζα με ζεστό νερό και πράσινο σαπούνι.

* Σε περίπτωση που η μπλούζα σας είναι λευκή περάστε το λεκέ με διάλυμα ίσης ποσότητας ξυδιού και οινοπνεύματος και η μπλούζα σας θα γίνει όπως και πρώτα.

αυτο βρηκα ;) (η γλυκερινη τι ειναι;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαταρχήν καλησπέρα!!!!

Καραμελένια σου στέλνω αν και καθυστερημένα τις ευχές μου για τα κοριτσάκια σου!!

Να έχουν υγεία,τύχη και καλούς φίλους δίπλα τους!

Και μια και είμαστε κοντά λίγο τουρτίτσα θα ήθελα!!!

Κάρμεν είσαι καλύτερα?

Ελευθερία περάσατε όμορφα ε?Και του χρόνου και οτι επιθυμείς!!Τη γλυκερίνη τη βρίσκουμε πολύ ευκολα στα φαρμακεία.Κανει καλό και στα σκασμένα χεράκια μας!

2002 καλή επιτυχία στην εξόντωση του λεκε!

Εμεις μια από τα ίδια το βράδυ , μη σας κουράζω , απλα ALIKY τι εννοείς οταν λες οτι μετά τον τρίτο μήνα μπαίνουν σε πρόγραμμα?Και τι ακριβώς κάνετε ρε κορίτσια?

Ενταξει δεν περιμένω να μπουν από τώρα,είναι τόσο μικρα....

Σήμερα ξυπνήσαμε και ήταν όλα άσπρα γύρω τριγύρω...τι καλα αν και τώρα το έλιωσε!!!

Μου αρέσει που αμέσως κλείνουν τα σχολεία ,το χιόνι ήταν λες και έριξε κάποιος άχνη , σε άλλες πόλεις που έχεις συνεχώς χιόνια όχι αστεία και παγετό τα παιδια δεν πάνε σχολείο?Το βρίσκω υπερβολικο με εμας!!

Τα μικρά μου κοιμούνται και ο μεγέλος σηκώθηκε πριν λίγο,είχε κοιμηθεί από τις δύο...Λέω να πάω να κάνω ένα μπανάκι τώρα που έχει ησυχία και μετα να περιμένω τον αντρούλη μου....

Αν τα καταφέρω θα μπω και αργότερα!!

Καλό απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη εγω μετα το τριμηνο ακουλουθησα το εξης προγραμμα (αυστηρα):

ταιζα ανα τετραωρο κ συγκεκριμενα:6,30 (πρωι),10:30,2:30,6:30,10:30.

εδω κ λιγο καιρο το εχω ψιλοαλλαξει γιατι ξυπνανε 7,30 με 8 παρα οποτε ταιζω μετα κατα τις 11,2.30,6,15,10.

οταν ηταν να φανε ας πουμε στις 2,30 κ να κοιμοντουσαν τα ταιζα για να μην φυγει η ωρα.

ομως εχω να πω το εξης:

τα δικα μου μωρα ποτε δεν εκλαιγαν το βραδυ.δλδ ετρωγαν το γαλα τους κοιμοντουσαν αμεσως κ οταν ξαναπειναγαν απλα ξυπναγαν κ ακουγα κατι νιαουρισματα απο μεσα κ ετσι πηγαινα.δεν εκλαιγαν.κ μετα παλι υπνο.

πολλες κοπελες τα ταιζουν κοιμησμενα κατα τις 12.εγω βαριουμουν να σου πω την αληθεια να καθομαι μεχρι τις 12 ξυπνια κ ετσι τα ταιζα πχ 10 κ μετα εβλεπα οτι ξυπναγαν κατα τις εξι.ε μετα το πηγαν πιο αργα οπως σου ειπα.

βεβαια πολλα βραδυα ψιλοξυπνανε (η μικρη) αν θελουν πιπιλιτσα την ακουω που νιαουριζει παω της την βαζω κ ξανακοιμαται.

αυτο εκανα εγω με τα δικα μου αλλα επιασε στα δικα μου.

κ επισης δεν θηλασα.οποτε μαλλον ειναι τελειως αλλη υποθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εδω είναι όλα άσπρα, ξύπνησα το πρωί κι έπθα σοκ, είναι τέλεια!

εύη ότι και να κάνεις πριν τον 3ο αυτά θα κοιμούνται και θα ξυπνάνε όποτε θέλουν. τουλάχιστον με τα δικά μου έτσι έγινε. εγω ξεκίνησα να μην τα αφήνω να κοιμούνται αργά το απόγευμα για να κοιμούνται το βράδυ. τα άφηνα λίγο και μετά τα ξυπνούσα, κρίμα μου ερχόταν βέβαια!στην αρχή γκρίνιαζαν αλλά μετά έπιασε, τσαμάτησαν από μονα τους σιγάσιγά να κοιμούνται το απόγευμα και νύσταζαν νωρίτερα το βράδυ. όταν τα έβλεπα να ψιλονυστάζουν τα έβαζα στο κρεβάτι. αυτά βέβαια έκλαιγαν γιατί προτιμούσαν να είναι στην αγκαλιά αλλά προσπαθούσα να μην τα σηκώνω, δεν τα κατάφερνα πάντα βέβαια!το ίδιο έκανα και το μεσημέρι. τις περισσότερες φορές δεν κοιμόταν και γκρίνιαζαν όλο το μεσημέρι αλλά με πολύ πολύ υπομονή συνήθισαν και κοιμούνται. ο μπέπμης μια ώρα και η μπέμπα 2-3. όλα αυτά όμως νομίζω ότι δεν μπορούν να εφαρμοστούν όταν είναι πολύ μικρούλια τα μωρά, ούτε μου φαίνεται και πολύ σωστό να τα ξυπνάμε όταν είναι πολύ μικρά. βέβαια το κάθε μωράκι έχει τις δικές του ιδιαιτερότητες οι οποίες φαίνονται σιγά σιγά. για παράδειγμα ο μπέμπης μου είναι πολύ επιρεπής στην αγκαλιά και για το λόγο αυτό ήθελε να κοιμάται μονο αγκαλιά. στην αρχή όπως λες κι εσυ αυτό έκανα για να ηρεμίσω κι εγω και μετά δυσκολεύτηκα παρα πολύ να τον μάθω να κοιμάται μόνος του. αυτά προς το παρόν γιατί σε ζάλισα μου φαίνεται!

άσχετο, ο μπέπμης όταν κλαίει και δεν ξέρω τί να τον κάνω του ανοίγω τα κουμπάκια απ΄το φορμάκι και του βγάζω εξω τα ποδαρακια. το ίδιο κανω οταν ειναι στην κουνια και δεν θελει να κοιμηθεί και γκρινιάζει, πετυχαινει πάντα! λετε να ζεστενεται μεσα στον χειμωνα ή απλά του αρεσει ο γυμνισμός???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ο μικρος!!!

ρε σεις εχω καταλαβει οτι καθε παιδι εχει τα χουγια του.εμενα για παραδεισμα για να κοιμηθουν θελουν να τους ριξεις κατι στα μουτρακια.το σεντονι τους,την κουβερτουλα στο ριλαξ.κατι τελοσπαντων να εχουν στο προσωπο.κ οι δυο αυτο.ολγα εχει πολυ πλακα ετσι που το φανταζομαι παντως!!

βαλε ρε συ καμια φωτο απο τα μικρα σου που ειναι κουκλια.ακομα τη θυμαμαι αυτη με τη μπεμπα την κουκλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aliky και Ελευθερία ευχαριστώ για τις τόσο κατανοητές συμβουλές σας!!!

Χαίρομαι γιατί δεν πρόκειται για κάποια μαγική συμβουλή ....ολα τα έχω εφαρμόσει στο πρώτο μου παιδί , απλα μάλλον βιάζομαι !!!!Αλλα που θα πάει θα γίνουν και 3 μηνών!!!!!

Και εγώ στο γιό μου είχα το πρόγραμμα 6 - 10 -2 - 6 -10 και όλα πήγαιναν περίφημα!Περιττό να σας πω πως αν τον ταιζα 8 το βράδυ , πάλι 6 το πρωι ξυπνούσε!!!Τόσο καλό παιδάκι ήταν και είναι!!!

Ελευθερία και έγω αντιλήφθηκα κάποιες φορές πως όταν είναι σκεπασμένα τα κεφαλάκια τους κοιμούνται πιο καλα!!

Ειδικά ο μεγαλος μου όταν νύσταζε του έβαζα ένα πανάκι στο προσωπάκι και αμέσως έκλειναν τα ματάκια του....θα το δοκιμάσω πιο εντατικά και στα μωρα!!

Περιττό να σας πω πως όλο το παραπάνω κατεβατό το γράφω 2η φορα καθώς την πρώτη ΄κάτι πάτησα και τα τίναξα όλα στον αέρα!!!

Και πάνω που είπα οτι οκ αρχισα να περιορίζω τα γλυκα, σήμερα έφαγα ένα κομμάτι μηλόπιτα,ένα κουραμπιεδάκι ,ένα ferrero rocher και ένα κομμάτι cheese cake ΜΟΝΟ !

Εχω καταντήσει πολύ ΄΄βόδι΄΄ σιγά μη χάσω γραμάριο!!!!!!!!!!!!!!

΄Σας φιλώ διότι μάλλον δεν θα μπω...Λέω να χαλαρώσω..........Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία πήρες ωραία δώρα;;;;

Καρμενσίτα τι έγινες λοιπόν;;;;;; Απουσία βαρβάτη σήμερα.

Κι εμένα για να κοιμηθεί η μπέμπα θέλει το πανάκι της στο κεφάλι, γουστάρει φερετζέ το παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μπεμπακια!!!!!!!

ερια μια γηγορη ματια και ειδα ολα οκ!!!!!!

κι εμεις καλα ειμαστε, σημερα ειχαμε παλι παρτυ με τα μπεμπινια και περασαμε πολυ ωραια!!!!!

αχ σκεφτομαι οτι περυσι στις γιορτες ειμασταν 2 και φετος ειμαστε 4 και τρελαινομαι!!!!! :x:x:x:x8-}:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να αναφερω οτι η καρμεν βρισκεται στην κεφαλονια.ειχε παει το διονυσακη στον παιδιατρο γιατι εχει βηχα.ολα καλα.αλλα θα αργησει να γυρισει.

βασιλικη που εισαι ρε ψυχη;;;μας εχεις γραψει ή μου φαινεται;;;;;;

βιβη ολα καλα με τα μωρα;

ευη θα στρωσουν ολα θα δεις!

εμεις εχουμε δευτερο γυρο επισκεψεων που δεν ηρθαν χτες!!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας καλημεριζω ακουγοντας το ωραιοτατο κ γλυκο τραγουδακι που μας αφιερωσε η γλυκεια μας νιου μαμμυ!!!!

εχω να κανω τις εξης δηλωσεις:

1.ειμαι ξυπνια απο τις 3.ετσι χωρις λογο.τα παιδια ξυπνησαν στις 7 κ κατι.ειδα οτι ντοκιμαντερ εδειχνε το νοβα κ στο τελος κατα τις 6 ξεκινησα το πλεξιμο(εχω κατακαει το ξερω).

2.αδιαθετησα.ειχα 10 μερες καθυστερηση.να μην σας πω πως ημουν ολες αυτες τις μερες.χε...μενη πανω μου.οχι οτι εγινε κατι αλλα ποτε δεν ξερεις.ο κωστας να με κοροιδευει καθε μερα κ να μου λεει "ο μπεμπης ερχεται".τελοσπαντων παει κ αυτο.

3.εχει πολυ ωραια μερα.θα παω για ψωνια.

4.φτιαχνω τον καλυτερο καπουτσινο στον κοσμο!!!!ελατε καλε να σας κερασω.τζαμπα ειναι!!!!

5.σας αγαπω!!!!!

καλημερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα διδυμομανούλες!!!

Εύη όλα θα φτιάξουν. Εγώ τάιζα να τετράωρο. Στην αρχή τα μωρά κλαίγανε μέρα νύχτα και φυσικά δεν κοιμόντουσαν ούτε μέρα ούτε νύχτα. Οι πρώτες 50 μέρες ήταν μαρτύριο γιατί είχαν και πονάκια. Το βράδυ λοιπόν που τα πονάκια ήταν πιο έντονα τα βάζαμε στην κούνια και βάζαμε ένα πιστολάκι να δουλεύει συνέχεια. Ο ήχος απο το πιστολάκι λοιπόν τα ηρεμούσε και κλείνανε ένα δίωρο ύπνο σερί!!!!Αρχές του 3 μήνα και μετά κόψαμε το πιστολάκικαι κοιμόμασταν πολύ καλύτερα. Το τελευταίο μας γεύμα ήταν στις 12 και μετά ξυπνάγαν στις 4 για φαγητό. Το κακό ήταν οτι μετά το γάλα δεν κοιμόντουσαν ποτέ και έτσι μετά το τάισμα πέρναγαν τουλάχιστον 2 ώρες για να ξανακοιμηθούν. Οπότε, σίγά σιγά τους έβαζα πιπίλα και τα τάιζα στις 6 και μια ωραία μέρα, τους έβαλα πιπίλα για να ηρεμήσουν μέχρι να τους φτιάξω το γάλα και ξανακοιμήθηκαν και ξύπνησαν στις 7.30. απο τότε δεν τα ξανατάισα νωρίτερα!!!!!

Εδώ και 2 εβδομάδες τους άλλαξα πάλι το πρόγραμμα και τα ταϊζω 7.30-8, 11.30, 3,6.30, 10. Πήγαινε μια χαρά μέχρι που ο μπεμπούλης αποφάσισε να είναι ξύπνιος τη νύχτα για να μας φιλάει!!!

Σόρρυ που στα έπρηξα. Καλό κουράγιο εύχομαι και υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλοου κοριτσακια μου σας ευχαριστωωω που ρωτατε για μενα. Οπως σας ειπε η Ελευθερια ημουν κεφαλονια για τον Διονυση μου βεβαια κ με τους δυο μπεμπηδες μιας κ θηλαζουν πολυ κρυο ομως κ τρομερη ταλαιπωρια κ πηγε δυο μεχρι να ρθουμε σπιτι μας. Ευτυχως λογο θηλασμου αποφυγαμε τις μασκες κ αυτα κ μου εδωσε σιροπι κ κατι σταγονες που διασπουν τις μυξες για να μην πηξουν κ κανουν ωτιτιδα κ κατα συνεπειαν ασχημη βροχιολιτιδα.

Θα μπω αργοτερα να τα πουμε παλιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φιλενάδες!

καρμεν περαστικούλια ρε κοριτσάκι!

ελευθερία εμεις δυστυχώς έχουμε πολύ κρύο και δεν μπορούμε να πάμε πουθενά μα τα μπεμπάκια.

φάγαμε τη φρουτόκρεμά μας και οι τρεις και τώρα κοιμόμαστε το κλασικό μας μισαωράκι!ναι και οι 3 γιατί η μπουμπούκα μετά από απεγνωσμένες προσπάθειες τρώει 10 κουταλίτσες και την υπόλοιπη την τσακίζει η μαμά!βιολογικά φρουτάκια, νοστιμότατη!

σήμερα κλείνουμε 6 μήνες [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] :ymparty::ymparty::ymparty: μου φαίνεται απίστευτο!μεγάλωσαν τόσο πολύ τα ζουζουνάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Πήγα σήμερα για γιόγκα και με την κούραση που είχα δεν μπορούσα να κάνω τίποτα!!!Πως δεν έσπασα τα μούτρα μου...πάλι καλά!! :lol:

Το Λενιώ μου μ' έχει ταράξει τις τελευταίες μέρες...δεν ξέρω τι έχει πάθει...θέλει να είμαι συνέχεια δίπλα της και όταν απομακρύνομαι σπαράζει στο κλάμα. Πρέπει να είμαι δίπλα της καθισμένη στο πάτωμα, να με κραταει απο τον γιακά (μου 'χει ξεχειλώσει τις μπλούζες) όρθια και να χορεύει :shock:

Ευτυχώς που κάποιες στιγμες ξεχνιέται το πρωί και παίζει με την αδερφή της! Το απόγευμα όμως...δράμα :(

Όταν δε είναι η ώρα να τις ετοιμάσω για ύπνο και να κάνω γάλα... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια οταν περιγραφετε σκηνικα με τα παιδια σας τα φανταζομαι πως ειναι κ σκαω στα γελια!!!

ελσα πρεπει να εχει πολυ πλακα αυτο με το γιακα κ το χορο!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...............

ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΥΝΟΥ!!!!!!

πηρα ετσι για την πλακα σε ενα πρακτορειο για παιδια να τους πω να στειλω φωτο.τις βλεπουν κ μου λενε ελα τωρα στην αθηνα...οπα λεω παιδια δεν γινεται....αυριο αν θελετε οκ.κ περιμενω να με παρουν αλλα απ οτι καταλαβα βιαζονταν γιατι ηθελαν για σημερα...δεν πειραζει.αυτοι χανουν!!!!!!

αλλα μου ειπαν να παω αθηνα οποτε θελω για φωτογραφηση μετα τις γιορτες!!!καλη φαση!!!!!!

ειμαι τρελη ψωναρα το ξερω!!!

εσεις τι λετε;;;;λετε να κανω μλκιες;;;να μην κανει καλο στα παιδια;;δεν ξερω απο τη μια τρελαινομαι με την ιδεα απο την αλλη ψιλοφοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια οταν περιγραφετε σκηνικα με τα παιδια σας τα φανταζομαι πως ειναι κ σκαω στα γελια!!!

ελσα πρεπει να εχει πολυ πλακα αυτο με το γιακα κ το χορο!!!

Πίστεψέ με οι γιακάδες μου δεν έχουν την ίδια άποψη με σένα :lol:

Και που να δείς τι πλάκα είχε όταν προσπαθούσα εχθές να αλλάξω στο χαλί με κεφαλοκλείδωμα την Χριστιάννα η οποία δεν κάθετε με τίποτα και η Ελένη ατάραχη...απο τον γιακά και χορό :roll:

Όσο για την φωτογράφηση...ξέρω πως για τα μωρά μπορεί να είναι μια κουραστική και όχι τόσο ευχάριστη διαδικασία...αλλά αυτό εξαρτάται απο το μωρό και τις απαιτήσεις της φωτογράφησης.

Πάντως αν αποφασήσεις να κάνεις κάτι τέτοιο να είσαι προσεκτική (δεν ξέρω αν υπογράφονται κάποια χαρτιά) μην βρεθείς με υποχρεώσεις τις οποιες δεν μπορείς να εκπληρώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ! ! !

ελευθερια μου δεν μπαινω πολυ συχνα αλλα δεν σας ξεχναω!!! ;)

τετοια κουκλακια πως να μην τα θελουν στη διαφημιση...!!! αλλα νομιζω πως ειναι λιγο ταλαιπωρια για τα μικρουλια σου.... αλλωστε σκεψου πως αυτα δεν θα καταλαβουν τιποτα περαν της ταλαιπωριας.... αξιζει;;;;;

καρμεν περαστικα στον μικρο σου και ευχομαι να συνελθει γρηγορα ο γλυκουλης!!

καραμελενια να τα εκατοστησουν οι γλυκουλες σου! με υγεια και τυχη παντα!!!!

οσο για τους γιακαδες... παρε ζιβαγκο τα οποια με το τραβηγμα θα σου τα κανει ντραπε... ειναι στη μοδα :lol::lol::lol::lol::lol:

αλικη κι εσυ να χαιρεσαι τα μωρακια σου που μεγαλωσαν!!!!!!!!!!!! ειδες πως περναει ο καιρος......

ευη υπομονη!! ολα θα στρωσουν!!! καθε μερα και καλυτερα... θα δεις!!!! εδω εστρωσε ο βαρβαρος γιος μου... αρα ολες να ειστε αισιοδοξες... ;)

χθες οπως σας ειπα ειχαμε παλι εδω παρτυ με τα συνομηλικα μπεμπινια και τις μανουλες τους και περασαμε παλι υπεροχα!!!! ειναι ολα γλυκες και μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!!!!!

κριμα που οι διδυμομανουλες ειμαστε σκορπιες και δεν μπορουμε να βρεθουμε.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...