Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι κι εγω! μπραβο λιονταρακι!

καλη μας αρχη!

που λετε δεν θα πω πολλα γι αυτον γιατι ειναι η πρωτη μας σελιδα και αντε να μας μπει ομορφα το νο2

ηρθε ο σκατογερος και μας εκανε λιμπα για ακομη μια φορα.

τελοσπαντων...

αλικη ναι εκανα αιτηση για οτι θες στειλε μου πμ

πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να κανουμε αιτηση και εφεση μετα

κοριτσια σημερα θα δωσω kinderte

να δωσω η μαλακια κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου ξεπέρασα το πρώτο σοκ να 'μαι και 'γω!!!!!!!!!

Αντε να το γεμίσουμε και αυτό!!

κοριτσια σημερα θα δωσω kinderte

να δωσω η μαλακια κανω?

Δοκίμασε το, δεν χάνεις τίποτα,βέβαια να σου πω πως εγώ όταν το δοκίμασα στον γιό μου ξυπνούσε ο εγγλέζος μου για το τσαγάκι του αλλά ξέρω πως σε άλλα παιδάκια έπιασε το κόλπο και σταμάτησαν να ξυπνάνε για να χαζοφάνε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια!

εμεις αν και είχαμε ήρεμο πρωινό το μεσημέρι ήταν δράμα. ο μπέμπης κοιμήθηκε μισή ώρα και μετά έκλαιγε ασταμάτητα για μισή ώρα ώσπου τον πήρε ο ύπνος. η μικρή είχε ενόχληση στα ούλα και νιαούριζε όλο το μεσημέρι :?

new mammy κάπου το διάβασα αυτό με το χαμομήλι αλλά δεν το έχω δοκιμάσει. δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις, δε νομίζω να πεινάει τόσο πολύ απλά έχει συνηθίσει να ξυπνάει. θα σου στείλω πμ να ανταλλάξουμε πληροφορίες για την άδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα γεια σας και απο δω κ να γραφουμε μεχρι να γερασουμε χαχα.

Καλα Ελσα επαθα πλακα με τον τυπο δεν ξερω μαλλον θα τον βουταγα κ δεν θα τον επαιρναν ζωντανο απο τα χερια μου. Καλα κοριτσια δεν σας ξαναμιλάω. Δεν θα επρεπε να ειχατε φροντισει να μεταφερετε τα δικαιωματα σας για να ψη πμπεμπηδες λογο θηλασμου) να μας ακροαστει. Ο αντρας μου δεν μπορει παλι κ ετσι θ αφησω τη κορη στη μαμα μου κ θα παω με το αυτοκινητο με τους δυο αντρες.

Να στε καλα κ για τα καλα σας λογια για τους αντρες μουυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ηρθα απο το χωριο της πεθερας μου.αφησα τα μωρα.θα τα παρω την κυριακη. :((:((:((:((

ενω θελω κ λιγο χρονο για μενα κ τον αντρα μου οσο μεγαλωνουν κ δενομαι μαζι τους μου ειναι πολυ δυσκολο να τα αποχωριζομαι.αδειαζει το σπιτι ρε κοριτσια χωρις αυτα.ειναι φοβερο.μου φαινεται αυριο θα παω να τα παρω.αλλα ας απολαυσω τη σημερινη μερα.μπας κ παμε κ καμια βολτα το βραδυ.

ρε καρμεν αυτα εχουν οι μικρες κοινωνιες ρε γαμωτο.ο καθενας ανακατευεται στο σπιτι σου λες κ εχει δικαιωμα.κ οταν πας να του το κοψεις σε βριζουν κ απο πανω.ρε βριστους χυμα κ μην μασας με την καθε τρελη.οσο για την πεθερα "Μαυρο στο μαυρογιαλουρο!!!".Θυμασαι τη σκηνη με τις μουτζες;;;;;;;;παμε ολοι μαζι!!!!!!

νιου μαμμυ καλη επιτυχια με το κιντερτε σημερα.αν κ εγω να σου πω δεν βλεπω κ καμια διαφορα.τι να σηκωνεσαι για γαλα τι να σηκωνεσαι για κιντερτε το ιδιο δεν ειναι;παλι θα σηκωνεσαι.μπορει να λεω κ βλακεια.δοκιμασε το κ βλεπεις.

οι δικες μου δευτερη μερα σημερα ξυπνησαν κατευθειαν 7 και 7:30!!!!!αντε κ καλη συνεχεια!

κοριτσια δυστυχως κυκλοφορουν πολλοι αρρωστοι ανθρωποι που κατεχουν κ σημαντικες θεσεις κ δεν τους παιρνει ποτε κανεις χαμπαρι.εγω εχω κολλητη δασκαλα.ξερετε ποσοι δασκαλοι διαγνωσμενοι με ψυχικη διαταραχη δουλευουν κανονικα κ κανουν μαθημα στα παιδια μας κ κανεις δεν ασχολειται;;;;αφηστε τα

αλικη τι επαθε μωρε το μικρουλη;;;δοντακια.αρχιζουμε σιγα σιγα.εκλαιγε μιση ωρα ε;;πω πω θα ειχα τρελαθει εμενα καμια φορα κλαινε για κανα λεπτο κ πιανεται η ψυχη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Νο2!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ; ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΞΗΣ ΛΟΓΟ. ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΕΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΚΑΝΗ ΠΟΥ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ, ΑΣΧΕΤΟ, ΤΟ ΓΕΜΙΖΩ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑ- ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ. ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΕΡΟ. ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο σκέφτομαι πάντως ότι ο τύπος έχει δύο παιδια, και πως η γυναίκα του μου είχε πει πολλές φορές όταν ήμουν έγκυος και λεχώνα να πάω τον γιό μου να παίξει με τον δικό της (και ευτυχώς δεν το έκανα) μου 'ρχεται τρέλα!!!!

Ρε κάρμεν μαγνήτη έχεις και τραβάς όλους τους τρελούς;;; :roll::roll::roll:

Και εγώ είχα το ίδιο θέμα μα το μπανιερό αλλά μετά απο λίγο καιρό αρχισαν να κάθονται και έτσι λύθηκε το πρόβλημα!! ;)

Και να μην ξεχάσω...Τζώρτζια μαζί σου η ήττα είναι δική σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε πλαστικη μπανιεριτσα τη γεμιζουμε τη βαζουμε πανω στη λεκανη κ τα κανουμε εκει μπανιο.βεβαια κ μενα δεν το βλεπω να καθονται για πολυ ακομα γιατι απο τη χαρα τους τιναζουν χερια ποδια κ γινεται χαμος!!!!!το μπανιο το καλυτερο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 εγω εχω μια μπανιερα μακροστενη αρκετα μεγαλη η οποια νομιζω μεχρι να καθονται θα μας χωραει... μηπως να παρεις κι εσυ μια μεγαλυτερη;

καραμελενια ασε, δεν μπορεις να εχεις πουθενα εμπιστσυνη.... ο παπας που με παντρεψε και ειχε παντρεψει και τους δικους μου, ειναι αυτος που πριν 3 χρονια ειχε κατηγορηθει για βιασμο 7χρονου κοριτσιου... και ειναι φυσικα τωρα στη στενη....

ασε.. τα εντερα μου σιχαθηκα απο τοτε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1-2-3

Τζώρτζια, μαζί σου, η ήττα είναι μαζί σου!!!!

Και θα το ξαναπώ, είμαστε λίγο βουρλισμένοι οι επτανήσιοι, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε;

Κάρμεν υπομονή, τα ξέρεις εσύ, μπουμπούνιζε όποτε χρειαζεται και μετά κάλμα. (γιατί έγραψες, "σήμερα στόλισα.." και λέω, πάει, κι άλλη στόλισε χριστουγεννιάτικα κι εγώ ακόμαααααα εεεε;;;;)

Ελευθερία καλή τσάρκα απόψε.

Έλσα είναι εξακριβωμένο δηλαδή για τον γείτονα; και τη γυναίκα γειτόνισσα την είδες να κόψεις αντίδραση; πω! πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πώ Βιβή μου να μην πω 100% να πω 90%

Εκτός αν κάνουν λάθος το όνομα!!

Πριν απο μερικές μέρες τον συνάντησε ο άντρας μου στην είσοδο ήταν μαζί με δυο τύπους καιμπήκανε σε μια μαυρή BMW

Και εγώ συνάντησα την γυναίκα του πριν δυο μέρες, δεν ήξερα τίποτα,μου φάνηκε κάπως αλλά δεν έδωσα σημασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες τωρα????

παντως κι εγω οταν πηγαινα σχολειο ειχΑ εναν καθηγητη ο οποιος οταν μετα απο χρονια με ειδε -οχι και πολλα δηλαδη κανενα 6 μετα το σχολειο-μου εδωσε το κινητο του δηθεν αν χρειαστω ποτε τιποτα κτλ και εγω η χαζη εδωσα το δικο μου και αρχισε να μου στελνει ερωτικα μηνυματακια!!!

σιχαθηκα τα παντα τοτε! οχι και τιποτα αλλο τον ειχα σαν σπουδαιο στο μυαλο μου!

ειχα μαθει πολλα πο αυτον στο σχολειο σαν καθηγητης που ηταν και μετα το απολυτο μηδεν!!!

κοριτσια τελικα δεν θα δωσω κιντερτε σημερα γιατι δεν βρηκα στο φαρμακειο.

καρμεν αν εμενα μου το εκαναν αυτο θα εσπαγα και τα μουτρα της θειτσας.

θα μου πεις δες σπαω του πεθερου μου καλυτερα...

δεν βαριεσαι...

εγω τα παιδια τα κανω σε λεκανη και μεσα βαζω βαση που ειναι σαν το ριλαξ περιπου και καθονται εκει.

οταν δεν θα χωρανε θα βαλω την βαση μεσα στην μπανιερα και μετα οταν θα κανονται θα παρω το καρεκλακι απο τα Mothercare που ειναι για διδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιου μαμμυ διαβασα για τον ακατανομαστο.μην του ανοιγεις ρε συ.παιξτο οτι θα λειπεις οταν θελει να ερθει.αμα ειναι κοπελα μου να ταραζεσαι στειλτον σπιτι του κ να ερχεται οταν θα ειναι εκει ο αντρας σου να τον αναλαβει αυτος.

καρμεν τι εχει ο μικρουλης μου;αντε καλο δρομο αυριο κ να προσεχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια να σου πω κατι??? ο αντρας μου εχει να ερθει στο σπιτι οταν ειναι και ο πατερας του εδω απο την ημερα που εφερα τα παιδια σπιτι απο την θερμοκοιτιδα

δεν θελει να τον βλεπει εδω

και την πληρωνω εγω

γενικα τον αποφευγει για ολα αυτα που του λεει κατα καιρους και δεν θελει να τον συνανταει οταν ειμαι κι εγω μπροστα φανταζομαι γιατι αν ειμαι κι εγω μπροστα θα αναγκαστει να τσακωθει χειροτερα και δεν τολμα δυστυχως...

παντως ναι ελευθερια την επομενη φορα δεν θα ανοιξω εννοειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα νιου μαμμυ επαθα πλακα!!!

ουτε ο γιος του δεν τον αντεχει;;;;;

τι να πω περαστικα!!!!!

μα κοιταχτε μουτρα!!!

post-10130-13873935433963_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ!!!!! Ελευθερία, το μουτρίτσι το κρυμμένο στα σεντονάκια ποιο είναι; Μα σύστησέ μας επιτέλους με τους κορίτσαρους. Και να σου πω, έχω κι εγώ γιοκα έτσι; σου περισσεύει η μία από τις δύο ή τις καπάρωσε και τις δύο η Κάρμεν;;

Παναγίτσα μου και το άλλο το μωρουδέλι με τα χεράκια στο στόμα......

Το είπε η Κάρμεν και το επαναλαμβάνω. Έχουμε πολύ όμορφα μωρά, να μας ζήσουνε, να' ναι γερά και τυχερά!

Ελευθερία έπαθες σύνδρομο στέρησης ή ακόμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονικα εχω παθει συνδρομο στερησης!!!κ γω κ ο μπαμπας τους!!καθομαστε κ κοιταγομαστε σαν τους χαζους!!!πραγματικα αδειασε το σπιτι!!

καλα βιβη εννοειται η αλλη μπουμπου (αυτη με τα χερακια στο στομα η Ευα) νυφη για το γιο σου ειναι!!θα πιασω ολα τα επτανησα!εχω σχεδιο.....διακοπων!!!!η αλλη η μπαμπουλωμενη ειναι η τετη (απο το παναγιωτα) και τρελαινεται να κουκουλωνεται ετσι για να κοιμηθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά είναι, καλοδεχούμενο το κοριτσάκι σου Ελευθερία,

αν τα παιδιά αποφασίσουν να μείνουν Κέρκυρα, θα στο προσέχω όμοια με τα δικά μου το κοριτσάκι σου, άσε που δεν θα' χουμε καβγάδες για το όνομα τυχόν εγγονούλας, αφού Παρασκευή λενε τη νύφη, (χε, χε).... τι τρέλες λέω Θέ' μου;;;;

Α, για να ξέρεις, ο μπούμπης θα βαφτιστεί Μιχάλης, (ο 5χρονος υποψήφιος νονός του είπε οτι θα τον φωνάζει από το Μιχαλάκη, Μιχανάκη).

Φιλιά συμπεθέρες, μανούλες, νυφούλες και γαμπρούληδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεε η τετη ειναι δικια μαςςςςςςςςςςςς εμοιασε στην πεθερα στον υπνο κ στο χουχουλιασμα.

ΠΡαγματικα βρε κοριτσια θα κοιταξω οποια νυφη κανω να την κανω πρωτα φιλη μου κ μετα νυφη.

Αχ αχ ατιμες τσουπρες να μην ψηφιζετε τη πεθερα την πολυαγαπημενη μου τσ τσ. τι να πω δηλαδη.??????

λοιπον ενα εχω να πω παρτε τα διδυμοζουζουνοπαιδα κ ελατε απο δω που ειναι χυμα κατασταση δεν φοβαστε ουτε μην σας τα πειραξουν ουτε μην σας τα παρουν τιποτα εγω θα σας φιλοξενησω κ θα τους τρελανουμε ολουςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...