Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ!!!      Δεν παίρνω μαγνήσιο. Μόνο φιλικό παίρνω και βιταμίνη d. Κανονικά πρέπει να παίρνω και προγεστερονη κολπικά αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες με τις μεγάλες ζεστές δεν παίρνω γιατί δεν άντεχα την αίσθηση.  Το Σάββατο γιατί;;;; Μήπως είναι η μέρα που είσαι πιο χαλαρή;;;
    • Συγχαρητήρια για την προαγωγή σου και εις ανώτερα!  Πάντα χρειάζεται ένα διάλειμμα…έτσι για να ηρεμεί και λίγο το μυαλό και η ψυχή!  Να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι!!! @Katiana1987καλές βουτιές!!! @ΛΕΥΚΗ φούσκωμα είναι. Προσπάθησε να κανεις μικρά και ελαφριά γεύματα και να ενυδατώνεσαι συνεχώς. 
    • @Christi.D. ταυτόχρονα στείλαμε! 😀Όπως βλέπεις έχω αρκετές δουλίτσες 😀
    • @Katiana1987 @maroo8 @μαμά12345 Γεια σας κοριτσάρες μου!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Θα τις έχω στο νου μου όταν με πιάνει το άγχος μου! 🤗 Κούνια πήρα κι εγώ αυτή που κατεβαίνει το κάγκελο για να τη βάλουμε δίπλα απτό κρεβάτι μας..πήρα όμως την 1,20 διάσταση γτ δεν είναι πολύ μεγάλο το δωμάτιο μας και οριακά χωράει αυτή και η συρταριέρα.. σιγά σιγά θα τα στήσουμε ..βάψαμε κι εμείς το υπνοδωμάτιο και το σαλόνι και τώρα θα έχουμε να ετοιμάσουμε γενικά το σπίτι..θέλω να κάνω ξεκαθάρισματα να πετάξω παλιά πράγματα, ρούχα που δεν φοράμε να δώσουμε κτλ.. έχει πνιγεί το σπίτι από πράγματα 😀
    • @Katiana1987 άντε τέλεια ξεκινάς τις βουτιές λοιπόν και μάλιστα με άδεια δύο γιατρών! Τέλεια!! @nanouko θα στο έλεγε κι ο γιατρός αν ήταν τελική η θέση! Δεν ξέρω και τι ετοιμασίες σού έχουν μείνει για να απασχοληθείς με αυτές να μην το σκέφτεσαι!!  Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το κρεβατάκι!! 😊😊 Χαίρομαι πολύ που επιτέλους ξεκίνησα πιο εντατικά ψώνια -ετοιμασιες!! @μαμά12345 πήρατε γύρω στα δύο έτη μετά την κούνια κανονικό κρεβάτι; Ήθελε και προστατευτικό στο πλάι για να μην πέσει στον ύπνο πχ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...